2024, 04 20, 03:55:51

Szerző Téma: Xiaomi Mi 5s & Mi 5s Plus  (Megtekintve 32670 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Xiaomi Mi 5s & Mi 5s Plus
« Reply #25 Dátum: 2017, 06 12, 23:42:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a választ most Galaxy S8-al zenélek ettöl mennyire van messze. Bocs hogy ezen lovagolok de a munkám miatt napi 5 órát hallgatok zenét ezért lényeges a minőség. Megvásárolt Poweramp-al halgatok zenét. Válaszod előre is köszi.
Lövésem sincs. Nagyon régen hallottam Samsung audiot, a PowerAmp pedig megölte jó pár éve egy Sony fülesemet, plus nem jött  be a hang, amit ki lehet hozni belőle, és szükségét sem érzem, hogy kellene. Csak nagy ritkán ránézek, hogy hogy áll a fejlesztés.
A gsmarena tesztjeiben rá lehet keresni az audiora, ill. próbáld meghallgatni vásárlás előtt, ha van lehetőséged.

Tapatalkkal küldve az én MI 5s Plus eszközömről
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető gdave05

  • Hozzászólások: 299
  • Navigáció / Navigation: Nav n Go Igo8 8.3.2.83157 Európa térképpel +TMC
  • PDA: Samsung GT I9100 SGS2
  • PDA ROM: i9100xwlsj /3.031-siyah s2-v6.0b5
Re: Xiaomi Mi 5s & Mi 5s Plus
« Reply #26 Dátum: 2017, 09 29, 12:56:17 »
Sziasztok
Van valakinek ötlete hogy lehet a képernyő zárat levenni ha elfelejtettük .?Folyton minden próbálkozás után írja a 120 perc lezárást ...köszönöm előre is

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Xiaomi Mi 5s & Mi 5s Plus
« Reply #27 Dátum: 2017, 10 02, 19:15:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Van valakinek ötlete hogy lehet a képernyő zárat levenni ha elfelejtettük .?Folyton minden próbálkozás után írja a 120 perc lezárást ...köszönöm előre is
Szia!
Amennyiben a fejlesztői beállítások között engedélyezve van az OEM feloldás, biztosan elég egy factory reset.
Amennyiben nincs, akkor is próbáld meg, de lehet hogy újra kell húznod a rendszert.

Tapatalkkal küldve az én NX563J eszközömről

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Xiaomi Mi 5s & Mi 5s Plus
« Reply #28 Dátum: 2017, 10 13, 07:14:14 »
Üdv!
A cpu z program szerint 2 mag áll (cpu 3-4 stopped). Gondoltam valami takarékosság okán lehet ez. Feltettem különböző játékokat, hátha az majd bekapcsolja, de NEM!
Mi lehet az oka, hogy 2 mag folyamatosan áll? (MIUI 9  7.0 miui hu rom)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login