2024, 03 28, 22:39:34

Szerző Téma: IPhone 7 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 44264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2017, 10 11, 08:05:34 »
Jó reggelt urak!
Mikor megvettem a telefonomat igaz, volt icloud mentésem,de újként állítottam be,kezdtem el használni.
Már teljesen belaktam,használom.
Szolgáltatómtól kértem a függetlenítést, amire másnap meg is jött a visszaigazolás.
Ma reggel felraktam az itunes-ra és szenbesültem azzal,hogy még nem használtam az itunes-t ezzel a telefonnal.
Be tudom állítani újként vagy visszaállítani bizti. mentésből. Igaz minden nap csinál biztonsági mentést,de az itunes szerint csak 2 hónapos a legutolsó mentésem.
Mit tehetek,hogy ne törlődjön semmi,de az itunest is tudjam használni,illetve függetleníteni a készüléket?
nem találtam opciót arra,hogy a kezdeti beállításokat kikerüljem.

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2017, 10 11, 22:30:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó reggelt urak!
Mikor megvettem a telefonomat igaz, volt icloud mentésem,de újként állítottam be,kezdtem el használni.
Már teljesen belaktam,használom.
Szolgáltatómtól kértem a függetlenítést, amire másnap meg is jött a visszaigazolás.
Ma reggel felraktam az itunes-ra és szenbesültem azzal,hogy még nem használtam az itunes-t ezzel a telefonnal.
Be tudom állítani újként vagy visszaállítani bizti. mentésből. Igaz minden nap csinál biztonsági mentést,de az itunes szerint csak 2 hónapos a legutolsó mentésem.
Mit tehetek,hogy ne törlődjön semmi,de az itunest is tudjam használni,illetve függetleníteni a készüléket?
nem találtam opciót arra,hogy a kezdeti beállításokat kikerüljem.

Elvileg látnod kellene a mentésedet, ha témyleg csinál a telefonod. Az itunesba be vagy lépve az apple accountoddal? Mert lehet azért nem látja az itunes. Nézd meg a telefonodon, hogy mikor mentett utoljára az icloudba. Ha ott látsz egy friss dátumot akkor nincs gond, ha nem, akkor menthetsz manuálisan is egyet.

Viszont az itunes meg kellene ismerje a telód és nem kellene felajánlja, hogy beállítod újként, vagy visszaállítod a régi mentést. Tudnod kellene használni. Az biztos, hogy függetlenítés menetekor kell egy gyári beállítások visszaállítása, ha jól tudom. Nem megy csak úgy egy kattra.


Az én iPhone 7 plus készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2017, 10 14, 22:21:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg látnod kellene a mentésedet, ha témyleg csinál a telefonod. Az itunesba be vagy lépve az apple accountoddal? Mert lehet azért nem látja az itunes. Nézd meg a telefonodon, hogy mikor mentett utoljára az icloudba. Ha ott látsz egy friss dátumot akkor nincs gond, ha nem, akkor menthetsz manuálisan is egyet.

Viszont az itunes meg kellene ismerje a telód és nem kellene felajánlja, hogy beállítod újként, vagy visszaállítod a régi mentést. Tudnod kellene használni. Az biztos, hogy függetlenítés menetekor kell egy gyári beállítások visszaállítása, ha jól tudom. Nem megy csak úgy egy kattra.

Hát elmondom mi volt
Hát elmondom mi volt

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2017, 10 14, 22:35:12 »
Hát elmondom mi volt  ;)
Az itunesból is más mentéseket láttam, meg icloudból való restore esetén is.
Ezt a kérdést megoldottam icloudból, tökéletesen tette a dolgát.
A FÜGGETLENÍTÉS!!
2 alkalommal csináltam. Először idegen kártya be, itunesra fel, itunes kérdésére igen válasz és már független is a teló.
NEM TÖRÖLT SEMMIT!
Most másodszorra mivel nem volt az itunes még “összehangolva “ a telefonnal mert nem látták még egymást, beraktam az idegen kártyát és vártam mi lesz. A teló feldobta a kérdést, hogy aktiválom? Mondom ja

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2017, 10 14, 23:44:54 »
Elnézést hogy ilyen szagatottan írok, de sem javítani, módosítani meg szerkeszteni sem tudok. Beillesztést használva is csak az utolsó 3 mondat maradt le.
Szóval a második függetlenítés sem volt több fél percnél és minden érintetlen maradt. Nem kellett újra indítani.
Szóval jó megúsztam.

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2017, 10 20, 22:14:25 »
KEDVENC PROGRAMOK IPHONE 7 plusshoz??
Melyik és miért?

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2017, 10 28, 22:28:36 »
Hát eléggé halott ez a topic.
Most vagy a telefon ennyire jó, hogy nincs mit beszélni róla vagy....
Ez a telefon tényleg ennyire jó!! :D :taps:

Nem elérhető krixfon

  • Hozzászólások: 573
  • PFC Fan
  • PDA: SM-N960F....Duos...Note 9....
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2018, 02 22, 11:44:22 »
Sziasztok

Lehetsèges mobil hotspotot letrehozni iphonon nem apple termèkek szàmara?

Èn nem leltem rà megoldàst a lànyom telòjàn  csak az ipad làtja se laptop se smart tv.....

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: IPhone 7 - Általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2018, 02 22, 11:55:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Lehetsèges mobil hotspotot letrehozni iphonon nem apple termèkek szàmara?

Èn nem leltem rà megoldàst a lànyom telòjàn  csak az ipad làtja se laptop se smart tv.....

Szia

Miért ne lehetne......simán rámész a személyes hotspot-ra, beállítasz jelszót és kész, látnia kell, most próbáltam ki egy note3, egy hüvely P10en és egy laptopon!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login