2024, 04 27, 13:35:32

Szerző Téma: Windows Phone 7 – Általános beszélgetés az operációs rendszerről  (Megtekintve 83541 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok járatoa a támában de vett a párom egy lumia 610es telefont,Amin ilyen rendszer van elvileg.Le lehet azt cserélni androidra?vagy lehet vele valamit kezdeni hogy bluetoot-on fogadjon dolgokat,meg lehessen normálisan gépre kötni ne keljen külön program stb..eddig androidos telefonja volt és nagyon nem jön be neki ez windows rendszer.Persze ha nem lehet kezdeni vele semmit .akkor megszokja:DKösz ia választ...

Lehet használni hónapokig újraindítás nélkül, nem lassul be, ha több alkalmazást tesz rá, nem diavetítés a görgetés, mint a legtöbb hasonló árkategóriájú androidos csodán, stb.
Egyébként kicsivel többért inkább a 710-est kellett volna venni, a 610 felezett RAM-ja már WP7-en is kevés sok alkalmazásnak.

Én soha nem kötöm gépre a telefonom, csak ha biztonsági mentést csinálok. Annak örülök, ha nem kell PC-vel xarakodni...

Nem elérhető lajosx

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung Gt-i8000
  • PDA ROM: NXXIL3
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet használni hónapokig újraindítás nélkül, nem lassul be, ha több alkalmazást tesz rá, nem diavetítés a görgetés, mint a legtöbb hasonló árkategóriájú androidos csodán, stb.
Egyébként kicsivel többért inkább a 710-est kellett volna venni, a 610 felezett RAM-ja már WP7-en is kevés sok alkalmazásnak.

Én soha nem kötöm gépre a telefonom, csak ha biztonsági mentést csinálok. Annak örülök, ha nem kell PC-vel xarakodni...

mi se kötnénk de pl bluetoot-on semit nem tuok átküldenki neki az androidos gs2 röl.Felraktunk egy programot gépre most hirtelen nem tudom mi a neve zum vagymi,és azzal még képet is bonyolult küldeni zenét meg egyáltalán nem tudunk.Ezért gondoltam arra hogy nem lehet e?androidot varázsolni rá?mint régebben amikor omnia2 volt arra is jött ki androidos rendszer.Gondoltam hátha erre is van.Vagy már akkor is jo lenne ha a bluetoot-ot meglehetne csinálni hogy fogadjon normálisan dolgokat,mert vágülis az lenne a lényeg.A többivel minden ok.Amugy azért lett 610 mertnem volt 710 a t-nél csak ezután a 800-as és az meg már fius telo volt a 610-is határeset neki:)Szóval ha a bluetoot-ra van megoldás azt nagyon megköszönném:R

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
mi se kötnénk de pl bluetoot-on semit nem tuok átküldenki neki az androidos gs2 röl.Felraktunk egy programot gépre most hirtelen nem tudom mi a neve zum vagymi,és azzal még képet is bonyolult küldeni zenét meg egyáltalán nem tudunk.Ezért gondoltam arra hogy nem lehet e?androidot varázsolni rá?mint régebben amikor omnia2 volt arra is jött ki androidos rendszer.Gondoltam hátha erre is van.Vagy már akkor is jo lenne ha a bluetoot-ot meglehetne csinálni hogy fogadjon normálisan dolgokat,mert vágülis az lenne a lényeg.A többivel minden ok.Amugy azért lett 610 mertnem volt 710 a t-nél csak ezután a 800-as és az meg már fius telo volt a 610-is határeset neki:)Szóval ha a bluetoot-ra van megoldás azt nagyon megköszönném:R

Nem, szerintem nincs megoldás a BT-ra, és Androidot se lehet rá tenni. 256 MB RAM-mal két nap után földhöz csapnátok, ha Android lenne rajta...

Nem elérhető lajosx

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung Gt-i8000
  • PDA ROM: NXXIL3
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, szerintem nincs megoldás a BT-ra, és Androidot se lehet rá tenni. 256 MB RAM-mal két nap után földhöz csapnátok, ha Android lenne rajta...

köszi a választ:R

Nem elérhető norbx993

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc surround
sziasztok. vettem 1 htc surround készüléket és tudna valaki segíteni hogy hogyan lehetne unlockolni/jailbreak-elni? és magyar romot rárakni?:) előreis köszönöm :)

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Nincs WP8 a fórumon? :D

Nem elérhető peti01

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Acer F900
  • PDA ROM: *#1526#
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni wxapassistant program 1.1.0 nem működik 4 gépen is próbáltam valami más verzió, le lehet valahonnan tölteni? Privibe tudna nekem valaki valahogy segíteni? Semmit nem tudok kezdeni a telefonnal nagy  censored ba vagyok. Köszi.