2024, 04 19, 10:56:13

Szerző Téma: Galaxy Note 7 általános kibeszélő  (Megtekintve 67034 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #25 Dátum: 2016, 09 06, 09:44:06 »
Annak ellenére, hogy európában egy kigyulladásos eset sem volt (máshol sem nagyon, a távolkeletet nem számítva), állítólag októberben visszahívják az összes N7-et cserére.  :hmm:

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #26 Dátum: 2016, 09 06, 10:07:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Annak ellenére, hogy európában egy kigyulladásos eset sem volt (máshol sem nagyon, a távolkeletet nem számítva), állítólag októberben visszahívják az összes N7-et cserére.  :hmm:

Nem októberben, még szeptemberben.

Sajna én kifogtam egy hibás példányt, ami beleesett a bootloop halálba (ami az aksikigyulladás után a második szériahibája a készüléknek) és most várhatok, mert egyelőre se nem javítják, se nem cserélik a visszahívás miatt. :(

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #27 Dátum: 2016, 09 06, 11:17:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem októberben, még szeptemberben.

Sajna én kifogtam egy hibás példányt, ami beleesett a bootloop halálba (ami az aksikigyulladás után a második szériahibája a készüléknek) és most várhatok, mert egyelőre se nem javítják, se nem cserélik a visszahívás miatt. :(

Na erről vhogy nem szólnak világosan a statisztikák.
Sajnálom, ami veled történt, eléggé gáz helyzet. Egy jó van benne (ne haragudj), hogy biztossá vált bennem, hogy mindenképen végrehajtom majd a készülékcserét, mert erősen gondolkodtam rajta. Így most már nem csak a bogarat ültették a fülembe, hanem konkrét példa is igazolja, hogy nem megúszható a procedúra.
Nekem tegnap mondták, hogy októberre lett halasztva az egész mizéria, de végül is ki tudja, hogy mi, mit, mikor és miért...., így ez már tényleg ciki!

Nem elérhető snoopy107

  • Hozzászólások: 71
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGo-Primo
  • PDA: LG G3 D855/Note4 SM-N910F
  • PDA ROM: V30b/ stock 6.0.1
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #28 Dátum: 2016, 09 07, 16:21:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető psmith

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Galaxy Note 9 SM-N960F
  • PDA ROM: N960FXXU1ARGC
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #29 Dátum: 2016, 09 07, 22:25:15 »
Olvastam a híreket a magyarországi visszahívásról. Nem bánom, mert nekem megnyekkent a mobil, kb 20x indul újra naponta. Ha hívást indítok, ha sms-t kapok, vagy ha csak böngészek és megnyitok egy új oldalt,  lemerevedik és újraindult.

Ezért visszaköltöztem a Note 4-re, a hetesen pedig elindítottam egy gyári beállítások visszaállítását.
Fél óra múlva néztem rá, akkor már forró volt, kikapcsolni nem lehetett. Hozzátettem egy hőmérőt, nyilván nem volt pontos, nem tudtam rögzíteni hozzá, de az látszott, hogy folyamatosan emelkedett a hőmérséklete.
45 fokot mutatott a hőmérő, de kézzel érezve 50 felett lehetett, mikor kivittem és vizet folyattam rá.
Kivittem a teraszon levő zöldségmosó csap fém mosogatótálcájába, ott valamikor kikapcsolt. Behoztam, nem tudtam bekapcsolni, de töltőre téve újraindult, akkuszint 4%.
Gyári beállítás visszaállítása indítása előtt 60% felett volt.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #30 Dátum: 2016, 09 08, 08:49:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvastam a híreket a magyarországi visszahívásról. Nem bánom, mert nekem megnyekkent a mobil, kb 20x indul újra naponta. Ha hívást indítok, ha sms-t kapok, vagy ha csak böngészek és megnyitok egy új oldalt,  lemerevedik és újraindult.

Ezért visszaköltöztem a Note 4-re, a hetesen pedig elindítottam egy gyári beállítások visszaállítását.
Fél óra múlva néztem rá, akkor már forró volt, kikapcsolni nem lehetett. Hozzátettem egy hőmérőt, nyilván nem volt pontos, nem tudtam rögzíteni hozzá, de az látszott, hogy folyamatosan emelkedett a hőmérséklete.
45 fokot mutatott a hőmérő, de kézzel érezve 50 felett lehetett, mikor kivittem és vizet folyattam rá.
Kivittem a teraszon levő zöldségmosó csap fém mosogatótálcájába, ott valamikor kikapcsolt. Behoztam, nem tudtam bekapcsolni, de töltőre téve újraindult, akkuszint 4%.
Gyári beállítás visszaállítása indítása előtt 60% felett volt.

Horror sztori! Úgy látszik, nekem szerencsém volt eddig. Nekem is ott van még a Note 4 biztonságból, de a sim nem passzol bele. (Én újat kértem a Note 7-hez, az meg ugye nano...)

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #31 Dátum: 2016, 09 08, 09:56:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Horror sztori! Úgy látszik, nekem szerencsém volt eddig. Nekem is ott van még a Note 4 biztonságból, de a sim nem passzol bele. (Én újat kértem a Note 7-hez, az meg ugye nano...)
Én is nanóra cseréltem de az adaptereket megkaptam mini és normál. A note 4et az asazonynak adtam a note3asát meg kipucoltam rootoltam és arra fpgom átmenteni az adataimat a note7ről amig ki nem cserélik. A 3asra romolok egy note7es romot. A 7est meg nem akarom rootolni. Notom volt mindig 5 ös kivételével az összes. Soha nem volt hardweres problémám de egy 300e forintos gépnél az ördög nem alszik.

Tapatalk-kal küldve az én SM-N930F-el


Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #32 Dátum: 2016, 09 08, 13:13:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is nanóra cseréltem de az adaptereket megkaptam mini és normál. A note 4et az asazonynak adtam a note3asát meg kipucoltam rootoltam és arra fpgom átmenteni az adataimat a note7ről amig ki nem cserélik. A 3asra romolok egy note7es romot. A 7est meg nem akarom rootolni. Notom volt mindig 5 ös kivételével az összes. Soha nem volt hardweres problémám de egy 300e forintos gépnél az ördög nem alszik.

Tapatalk-kal küldve az én SM-N930F-el

Igen, az ár szerintem aránytalanul magas és nem mindegy, hogy mi lesz a vassal. Gondolom, akinek már a kezében a készülék és nem veszi igénybe a majdani cserét, annak a garancia nem fog kiterjedni az eddigi hibákra. (Lehet, hogy nem így van, de ez lenne a logikus.)
Egyébként bizonyos szegmensek meg fokozatosan sorvadnak. Csak 1-2 dolog: Note 2-ben volt fm rádió..., eltűnt, a Note 4-ben volt infra, HDMI kimenet..., eltűnt..., most meg a Note 7 tűnik el, ha felgyullad...Hmmm

(Sajna a külső hdd-ket nem látja rendesen, mindre azt írja ki, hogy hibás, formázni kell...)

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #33 Dátum: 2016, 09 08, 13:20:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető psmith

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Galaxy Note 9 SM-N960F
  • PDA ROM: N960FXXU1ARGC
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #34 Dátum: 2016, 09 08, 15:17:47 »
Ha csak a külsőket nem látná...
Nekem az sd kártyán levő filmeket nem látta a VLC
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető krixfon

  • Hozzászólások: 573
  • PFC Fan
  • PDA: SM-N960F....Duos...Note 9....
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #35 Dátum: 2016, 09 08, 15:18:03 »
 :'(

igy van
jelentes irorszagbol.
ma felhivtak hogy amennyiben meg nem tettem meg azonnal kapcsoljam ki es kuldjem vissza ...
erre en

nem nem adom !


erre ok

akkor igy jartal elvesztetted a garanciat a mai naptol.
ami nekem 2 ev garanciat jelentene.
legutobb is kepernyot csereltek a gari lejarta elott a note 3 ban ...
ugyhogy ezt nem lehet csak ugy eldobni.
valami telot kapok addig es september 19 en erdeklodjek mikor kapom a brand new note 7 est.

vegul is az nincs 2 het sem
na de akkor is.
 :'(

pedig az enyimnek semmi baja
 :'( :'( :( :'(

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #36 Dátum: 2016, 09 08, 15:27:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csak a külsőket nem látná...
Nekem az sd kártyán levő filmeket nem látta a VLC

Az nem lehet, hogy nem FAT32-re, hanem NTFS-re van configolva? (V. azzal is kellene látnia?) Nekem a külső sd-t látja, szépen nyomja és nem csak VLC-vel, hanem a gyári videó lejátszóval is.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #37 Dátum: 2016, 09 08, 15:31:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:'(

igy van
jelentes irorszagbol.
ma felhivtak hogy amennyiben meg nem tettem meg azonnal kapcsoljam ki es kuldjem vissza ...
erre en

nem nem adom !


erre ok

akkor igy jartal elvesztetted a garanciat a mai naptol.
ami nekem 2 ev garanciat jelentene.
legutobb is kepernyot csereltek a gari lejarta elott a note 3 ban ...
ugyhogy ezt nem lehet csak ugy eldobni.
valami telot kapok addig es september 19 en erdeklodjek mikor kapom a brand new note 7 est.

vegul is az nincs 2 het sem
na de akkor is.
 :'(

pedig az enyimnek semmi baja
 :'( :'( :( :'(

Elvileg  a cserekészülék jár...Edge7 stb. Írország..., na azt nem tudom, minden esetre nagy a kavar. Azt nem értem, hogy: kapcsold ki...stb. stb. különben bukod a garit. Szvsz ilyen nincs, még a megsülésre is kötelesek garanciális megoldást adni.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #38 Dátum: 2016, 09 08, 17:04:52 »
A VR sisakhoz a gyári (Samsung) videó lejátszó elég sz@har, érdemes telepíteni a VaR's VR Video Playert az Oculushoz, azzal kitűnő; elvileg mindent lejátszik. (mkv-t is)
Normál üzemmódban VLC.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #39 Dátum: 2016, 09 08, 17:31:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A VR sisakhoz a gyári (Samsung) videó lejátszó elég sz@har, érdemes telepíteni a VaR's VR Video Playert az Oculushoz, azzal kitűnő; elvileg mindent lejátszik. (mkv-t is)
Normál üzemmódban VLC.
Na ezt kipróbálom. Az igazat megvalva engem nem győzött meg a YR. Azt hittem ha ezzel nézem a filmeket olyan érzés lesz, mintha egy 85"os OLED elött ülnék. Sajnos nem.

Tapatalk-kal küldve az én SM-P900-el


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #40 Dátum: 2016, 09 08, 17:37:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az nem lehet, hogy nem FAT32-re, hanem NTFS-re van configolva? (V. azzal is kellene látnia?) Nekem a külső sd-t látja, szépen nyomja és nem csak VLC-vel, hanem a gyári videó lejátszóval is.
Pontosan így van. Nagy fájlokra inkább exfat. Ntfs nél vagy extfs 2,3,4nél rootolni kell és kell egy segéd program a láthatósághoz. Popcorn media playerem van arra inkább a linux fájlrendszert hasznájom (amúgy is Mint-et használok). Nagyon át kell gondolni mit mire használok.

Tapatalk-kal küldve az én SM-P900-el


Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #41 Dátum: 2016, 09 08, 17:51:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ezt kipróbálom. Az igazat megvalva engem nem győzött meg a YR. Azt hittem ha ezzel nézem a filmeket olyan érzés lesz, mintha egy 85"os OLED elött ülnék. Sajnos nem.

Tapatalk-kal küldve az én SM-P900-el

Persze..., az még pár év és talán...!  :shock:

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #42 Dátum: 2016, 09 08, 17:53:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan így van. Nagy fájlokra inkább exfat. Ntfs nél vagy extfs 2,3,4nél rootolni kell és kell egy segéd program a láthatósághoz. Popcorn media playerem van arra inkább a linux fájlrendszert hasznájom (amúgy is Mint-et használok). Nagyon át kell gondolni mit mire használok.

Tapatalk-kal küldve az én SM-P900-el

Lehet, hogy ki kellene próbálni egy root-ot, de nem merem, mert ha utólag esetleg megnézik a cserére leadott készüléket, háááát ugorhat a gari, bár nem tudom. Azért izgalmas lenne.

Nem elérhető krixfon

  • Hozzászólások: 573
  • PFC Fan
  • PDA: SM-N960F....Duos...Note 9....
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #43 Dátum: 2016, 09 08, 19:26:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg  a cserekészülék jár...Edge7 stb. Írország..., na azt nem tudom, minden esetre nagy a kavar. Azt nem értem, hogy: kapcsold ki...stb. stb. különben bukod a garit. Szvsz ilyen nincs, még a megsülésre is kötelesek garanciális megoldást adni.

hat kavar az van
csere keszulek jar csak persze nincs nekik sehol igy nem tudnak biztositani en is igy jartam ma 3 helyen is probaltam ... elvileg s6 os keszuleket kene adniuk minimum.
elsosorban itt azt eroltetik hogy mindenki kuldje vissza es visszakapja a penzet sot meg a gear vr t is megtarthatja.
en ugy dontottem hogy amennyiben holnapig hivnak hogy van csere keszulek minimum s6 akkor legyen megvarom a cseret ha nem akkor holnap visszakuldom es kerem a penzem vissza aztan majd ha ujra kijon a telo akkor ujra veszem.
a szemuveget meg koszonom szepen.
a garancia vesztesrol ugy nyilatkoznak hogy kapcsoljuk ki es ne hasznaljuk mert attol a perctol fogva hogy ok erre felhivtak a  figyelmunket mar nem vallalnak garanciat .
gondolom itt elsosorban a kigyuladas haz leeges es egyebb esetleges karok megelozeseert cselekszenek igy.
a mocsok dolog az egeszben csak az hogy semmisen warranty nem lesz ezentul mert ki tudja mit okozhat az aksi problema mondjak ok.
ezert en ki is kapcsoltam merthogy innentol barmi lesz vele buktam 900 eurot  azt meg nem szeretnem.
holnap meg is valok tole igy vagy ugy.

az egesz egy rossz vicc.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #44 Dátum: 2016, 09 09, 09:04:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hat kavar az van
csere keszulek jar csak persze nincs nekik sehol igy nem tudnak biztositani en is igy jartam ma 3 helyen is probaltam ... elvileg s6 os keszuleket kene adniuk minimum.
elsosorban itt azt eroltetik hogy mindenki kuldje vissza es visszakapja a penzet sot meg a gear vr t is megtarthatja.
en ugy dontottem hogy amennyiben holnapig hivnak hogy van csere keszulek minimum s6 akkor legyen megvarom a cseret ha nem akkor holnap visszakuldom es kerem a penzem vissza aztan majd ha ujra kijon a telo akkor ujra veszem.
a szemuveget meg koszonom szepen.
a garancia vesztesrol ugy nyilatkoznak hogy kapcsoljuk ki es ne hasznaljuk mert attol a perctol fogva hogy ok erre felhivtak a  figyelmunket mar nem vallalnak garanciat .
gondolom itt elsosorban a kigyuladas haz leeges es egyebb esetleges karok megelozeseert cselekszenek igy.
a mocsok dolog az egeszben csak az hogy semmisen warranty nem lesz ezentul mert ki tudja mit okozhat az aksi problema mondjak ok.
ezert en ki is kapcsoltam merthogy innentol barmi lesz vele buktam 900 eurot  azt meg nem szeretnem.
holnap meg is valok tole igy vagy ugy.

az egesz egy rossz vicc.


Sajnálom..., akkor várni kell! Sok sikert majd az új N7-hez!

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #45 Dátum: 2016, 09 12, 17:07:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login

...meglátjuk...

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #46 Dátum: 2016, 09 12, 22:19:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

...meglátjuk...

Egyelőre cáfolták, hogy ez lenne.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #47 Dátum: 2016, 09 13, 13:46:09 »
Ma hajnalban jött egy szoftver frissítés. Telekomos vagyok. A beállítások újjultak meg. Szerintem jobb lett. Persze így is hiányolom a Note 4 gyorsbillentyűit, de nem rossz. Mire megszokom és belakom a telót addigra vissza kell adni. Tegnap hívott a Telecom, hogy akarom-e a cserét és hogy majd a Samsung hív 19-től és elmondanak mindent. Azért felhívtam őket és mondták, hogy a VR-t ne vigyem, de úgy is hívnak. Abban bízom (de ha nem az sem baj), hogy egy független telóra cserélik a régit és esetleg lehet színt változtatni. Most fekete van. Megnézném a kéket milyen.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #48 Dátum: 2016, 09 13, 14:56:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma hajnalban jött egy szoftver frissítés. Telekomos vagyok. A beállítások újjultak meg. Szerintem jobb lett. Persze így is hiányolom a Note 4 gyorsbillentyűit, de nem rossz. Mire megszokom és belakom a telót addigra vissza kell adni. Tegnap hívott a Telecom, hogy akarom-e a cserét és hogy majd a Samsung hív 19-től és elmondanak mindent. Azért felhívtam őket és mondták, hogy a VR-t ne vigyem, de úgy is hívnak. Abban bízom (de ha nem az sem baj), hogy egy független telóra cserélik a régit és esetleg lehet színt változtatni. Most fekete van. Megnézném a kéket milyen.

A hírek arról szólnak, hogy ugyan azt a szint kapod.
Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot, nem hinném, hogy ne adnának egy másik szint.
Túl nagy a blama már így is.

Tapatalk-kal küldve az én SM-G935F-el

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 7 általános kibeszélő
« Reply #49 Dátum: 2016, 09 13, 16:41:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma hajnalban jött egy szoftver frissítés. Telekomos vagyok. A beállítások újjultak meg. Szerintem jobb lett. Persze így is hiányolom a Note 4 gyorsbillentyűit, de nem rossz. Mire megszokom és belakom a telót addigra vissza kell adni. Tegnap hívott a Telecom, hogy akarom-e a cserét és hogy majd a Samsung hív 19-től és elmondanak mindent. Azért felhívtam őket és mondták, hogy a VR-t ne vigyem, de úgy is hívnak. Abban bízom (de ha nem az sem baj), hogy egy független telóra cserélik a régit és esetleg lehet színt változtatni. Most fekete van. Megnézném a kéket milyen.

Azt is üzenték, h. tessék kikapcsolni, a sim-et a régibe átrakni (akkor is, ha más a mérete), mert különben irgum-burgum!  :hmm: :D
Mondjuk ha vmi beütne, ezek után nyilván ugrik a garancia, meg a vas is a teljes árával együtt. Remélem nem így lesz.

Sajna nekem a VR a saját filmekkel továbbra sem működik rendesen, annak ellenére, amit az előzőekben írtam. A hangsávokkal van vmi gebasz. Talán az Oculus a ludas, de annak meg nincs semmilyen normális beállítási lehetősége. A VaR's VPlayer a N7-en tökéletes, de a VR-el konnektálva nem megy, csak önálló lejátszóként, úgy meg kiesik a cucc. szóval még finomítani kell. A gyári dolgok működnek, de az meg kit érdekel?

Szvsz nézd meg jól azt a kéket egy üzletben és barátkozz vele.  ;)