2024, 03 29, 05:57:00

Szerző Téma: Előzetes a Samsung i8910-ről  (Megtekintve 36311 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #25 Dátum: 2009, 08 16, 11:23:32 »
Sziasztok. Azt tudom hogy i-go nincs symbiánra. de a csomagban valamit adnak hozzá?? valami összehajtogatható Bp térkép? vagy esetleg Európa?  :D de most komolyan
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #26 Dátum: 2009, 08 19, 22:37:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Azt tudom hogy i-go nincs symbiánra. de a csomagban valamit adnak hozzá?? valami összehajtogatható Bp térkép? vagy esetleg Európa?  :D de most komolyan
Symbianra garmin van. Azt meg vagy adnak vagy nem, az árán tuti meglátszana ha igen!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #27 Dátum: 2009, 08 19, 22:41:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Symbianra garmin van. Azt meg vagy adnak vagy nem, az árán tuti meglátszana ha igen!
érdeklődtem  :hmm: semmit nemadnak hozzá, a garmint mondták de ugye..... meg máshol még 3félét ajánlottak ami jobbnak tünik mint a garmin.
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #28 Dátum: 2009, 08 23, 12:58:57 »
A Samsung i8910HD nyerte el az EISA szavazásán a legjobb kamerás telefon díját! :taps:

European Camera Phone 2009-2010 -> Samsung I8910HD
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető wfecni

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: i900 DXID1/OMNIA 6.1.4
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #29 Dátum: 2009, 09 15, 11:12:28 »
A navigációhoz leginkább a Garmint jött ki általánosságban a legjobbnak. A lfedettség miatt szavaztak rá.

Nem elérhető Petter76

  • Hozzászólások: 64
  • Nem: Férfi
  • Hardver Master J.A.F Forver ;)
    • hasznalt-mobil
  • Navigáció / Navigation: Ndrive EU. Nav 'N' Go IGO.
  • PDA: LG Optimus 7, SonyEricsson Satio.
  • Skype: tothpetter
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #30 Dátum: 2010, 02 25, 12:18:28 »
Sziasztok!

Nos igen az R66 magyar részen eléggé gyenge...
Navigate térképekkel dolgozik ugyan (Garmin) de fényévekkel lemaradva a Garmin-tól.
Nos itt jegyezném meg hogy saját érdeke hogy ne adja el a legfrissebb térképeit.
Kiváncsian várom az IGO symbiant... hiszen a Sygic Mobile erősen xar.

:)
Minden csak elhatározás és akarat kérdése...
a többi csak kifogás.... (saját)

Nem elérhető Petter76

  • Hozzászólások: 64
  • Nem: Férfi
  • Hardver Master J.A.F Forver ;)
    • hasznalt-mobil
  • Navigáció / Navigation: Ndrive EU. Nav 'N' Go IGO.
  • PDA: LG Optimus 7, SonyEricsson Satio.
  • Skype: tothpetter
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #31 Dátum: 2010, 03 10, 11:39:59 »
Itt ragadom meg az alkalmat hogy halálra kövezzem magam. :D
 :shock:
Ugyanis a Sygic Drive 7.71 feltelepítése után csináltam egy update-t és lőn mindjárt megtalál mindent!!!!!
Jelenség itt Győrben egy tucat kis utcát és új körforgalmat nem talált-ismert.
Nos az update után MINDENT megtalált!!!!
Tehát Magyarország rendben.
2hétmúlva megyek Malmö-be és kiderül mennyire jó a hideg országokban :)

Minden csak elhatározás és akarat kérdése...
a többi csak kifogás.... (saját)

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #32 Dátum: 2010, 03 10, 13:48:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt ragadom meg az alkalmat hogy halálra kövezzem magam. :D
 :shock:
Ugyanis a Sygic Drive 7.71 feltelepítése után csináltam egy update-t és lőn mindjárt megtalál mindent!!!!!
Jelenség itt Győrben egy tucat kis utcát és új körforgalmat nem talált-ismert.
Nos az update után MINDENT megtalált!!!!
Tehát Magyarország rendben.
2hétmúlva megyek Malmö-be és kiderül mennyire jó a hideg országokban :)
Nézd meg nekem légyszi, hogy Csobánkán van-e Garázs utca (amúgy ott nincs semmilyen utca), illetve Csobánka és Pilisvörösvár között van-e egyáltalán út? A régiek ezekben baromi nagyot hibáztak, a Google Maps-ben még jelenleg sincs ott semmilyen út pl. Úgy vettem észre, nagyjából azzal van egy szintben a Sygic mo-i térképe.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Petter76

  • Hozzászólások: 64
  • Nem: Férfi
  • Hardver Master J.A.F Forver ;)
    • hasznalt-mobil
  • Navigáció / Navigation: Ndrive EU. Nav 'N' Go IGO.
  • PDA: LG Optimus 7, SonyEricsson Satio.
  • Skype: tothpetter
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #33 Dátum: 2010, 03 11, 09:25:42 »
Megnéztem VAN Csobánka Garázs u. 8.pl azonnal vágta.
tőlem 145km :)

You are not allowed to view links. Register or Login
Nézd meg nekem légyszi, hogy Csobánkán van-e Garázs utca (amúgy ott nincs semmilyen utca), illetve Csobánka és Pilisvörösvár között van-e egyáltalán út? A régiek ezekben baromi nagyot hibáztak, a Google Maps-ben még jelenleg sincs ott semmilyen út pl. Úgy vettem észre, nagyjából azzal van egy szintben a Sygic mo-i térképe.
Minden csak elhatározás és akarat kérdése...
a többi csak kifogás.... (saját)

Nem elérhető tzatziki

  • Hozzászólások: 165
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: DXID1 WM 6.5 28205_PFC_V4
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #34 Dátum: 2010, 03 21, 14:09:54 »
Sziasztok!

A rendelkezesemre allo 3 topicbol nem tudtam eldonteni, hogy melyikbe irjam dilemmam, bocs, ha picit vagyok.
Szoval a napokban beerett a helyzet, es lecserelnem jelenlegi Omniamat (i900) valamire. En oszinten szolva, mindenfele vallalkozo szellem es romfrissites ide vagy oda, nem valtam a WM 6.1 ill kesobb a 6.5-nek sem oszinte hiveve, ugyhogy a keszulekvaltas egyik fo celja a platformvaltas is. A baratomnak egy egyszeru, megis remekul mukodo 5800-ja van, es bar lattam hatranyait a WinMo-hoz kepest, megtetszett az S60 megbizhatosaga.
Ennek kovetkezteben eloszor a nokiak koreben neztem szet, hogy mi legyen az utod, es mar majdnem letettem a voksot az N97 mini mellett (a viszonylag gyenge hw es a rezisztiv TFT ellenere tetszett az osszerakottsaga, a hw-es qwerty-je es a platform :) ), mikor rabukkantam a mobilarenan az Omnia HD elemzesre. Jobb valasztasnak tunik szamomra, de egyvalami zavar: egyre-masra azt olvasom, hogy mintha kicsit mostohakent kezelne a Samsung ezt a keszuleket, keves update-upgrade jon hozza. Magyarorszagon raadasul nem is nagyon terjedt el... miert? Egyik szolgaltatonal sincs a kinalatban, de meg itt, a PFC-n is csak nehanyotoknak van. Kicsit ugy erzem, mintha valami tesztpeldanya lenne az Omnia HD egy uj fejlesztesi vonalnak.
Ti hogy tapasztaltatok, mennyire van felhasznaloi irodalma az Omnia HD-nek magyar es nemzetkozi viszonylatban? Mennyire vannak fent a neten hasznalhato utmutatok aprobb szoftveres tweakekhez? Miert nem terjedt el annyira, mint amennyire egy ilyen remek gepnek el kellett volna terjednie? Milyenek a gyari romok, es mennyire jelent pluszt egy fozott rom? A mostani Omniam eseteben pl. beleorultem volna a szolgaltatoi, de akar egy gyari romba is, annyira nem ereztem az "alap" WinMo-t kenyelmesnek. Igy van ez az Omnia HD-nel is, vagy ott eleve jobban ossze van rakva a rendszer?

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #35 Dátum: 2010, 03 21, 14:45:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megnéztem VAN Csobánka Garázs u. 8.pl azonnal vágta.
tőlem 145km :)
Na, közben megnéztem a 10-es MM-et (Sygic), és a Teleatlas térképekben már jó, eltűnt végre a Garázs utca, és megjelent a Csobánkát Pilisvörösvárral összekötő út is!  :ok:
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #36 Dátum: 2010, 03 22, 14:07:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A rendelkezesemre allo 3 topicbol nem tudtam eldonteni, hogy melyikbe irjam dilemmam, bocs, ha picit vagyok.
Szoval a napokban beerett a helyzet, es lecserelnem jelenlegi Omniamat (i900) valamire. En oszinten szolva....
Az eddigi legjobb Symbianos telefon a HD. Azért nem terjedt el, mert a szolgáltatókkal nem tudott megegyezni a Samsung az árban! Elég sok rom van hozzá, többek között most már magyar nyelvű is! Ha többet akarsz tudni róla, akkor érdemes benézni ide: You are not allowed to view links. Register or Login , vagy még a  :warez: -n is van fóruma, ahol a magyar romot készítővel/módosítóval is "beszélhetsz". Sokszor kikéri a véleményünket, hogy min változtasson! És nem mellékesen, végtelenül egyszerű a rom frissítés!!
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető tzatziki

  • Hozzászólások: 165
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: DXID1 WM 6.5 28205_PFC_V4
Re: Előzetes a Samsung i8910-ről
« Reply #37 Dátum: 2010, 03 23, 06:39:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az eddigi legjobb Symbianos telefon a HD. Azért nem terjedt el, mert a szolgáltatókkal nem tudott megegyezni a Samsung az árban! Elég sok rom van hozzá, többek között most már magyar nyelvű is! Ha többet akarsz tudni róla, akkor érdemes benézni ide: You are not allowed to view links. Register or Login , vagy még a  :warez: -n is van fóruma, ahol a magyar romot készítővel/módosítóval is "beszélhetsz". Sokszor kikéri a véleményünket, hogy min változtasson! És nem mellékesen, végtelenül egyszerű a rom frissítés!!

Koszonom, azota mar dontottem is: eladosorba bocsatom az Omniam, es ha elkelt, mar veszem is a HD-t. :) En a Symbiannak oszinte hive vagyok, orulok, hogy jo a "felhasznaloi irodalma" a gepnek.
Meg egy kerdes: azt hallottam, a nem widgetes fokepernyo meroben elter a klasszikus Nokia-fele S60 kepernyotol. Igaz ez? Elonyere vagy hatranyara valtoztatta Samu az S60 fokepernyot (es most nem a widgetekrol beszelek, azt hiszem, azokat mar az Omniamon sem szerettem :) )?