2024, 03 29, 09:00:17

Szerző Téma: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok  (Megtekintve 66772 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #75 Dátum: 2016, 11 06, 21:24:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más....
3 hete rendeltem még a Galaxy S3-hoz wireless töltőt....akkor még nem tudtam, hogy váltani fogok S7 edge-re.
Az a töltő vajon jó lesz S7 edgéhez is? Az eladó szerint Input current: 1000-2000mA....

(ebay: Qi Wireless Charger Pad +Receiver Kit for Samsung Note3/4/5/S3/S4/S5/S6 Edge QAZ)
Jó lesz, de 2000mA kamu. Max 500mA rel fog tölteni. Ezek a wireless töltők input: 5v 2000mA vesznek fel, és papíron 1000-1500mA- kéne, hogy leadjon. Nekem 2db is van, lassan tölt, és melegszik az akksi. (Részemről nem ajánlom)

Ami jó az fast wireless charger. 9v és 1.67A leadására képes(gyári samsung töltővel). A jobbakban beépített venti van.

CaponEdge s7


Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #76 Dátum: 2016, 12 03, 13:01:50 »
Mivel mást is izgatott a fast wireless charger kérdés, igy engem is. Rendeltem is párat. Annó még s5höz rendeltem egyet. Tette a dolgát, de sajnos lassú volt. 300-500mA között töltött. Mikor meglett az s7e ekkor jöttem rá, hogy nem elég ez a gyorsaság. Hirtelen rendeltem egy másik töltőt. Állítólag 10w, 1500mA outputtal rendelkezett, de gyorsan kiderült, hogy kamu. Ugyan 10w volt ráírva, de csak 5w ot tudott. Ekkor néztem utána a dolgoknak és ekkor esett le minek van a 9v 1.67A rajta a töltőn. Persze a gyorstöltés miatt....keresgéltem és találtam is párat. itian A15-10w re voksoltam. Tegnap meg is érkezett. Kibontás után beüzemeltem, és jöhetett a teszt. Hálisten végre azt kaptam, amit leírtak. 1030mA környékén tölt, 20% ról 100% ra töltés esetén melegedést annyit tapasztaltam, mint vezetékes töltésnél. Feltöltöttem pár képet, ha érdekel valakit.

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login



Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Nem elérhető lapiller

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: G935F
  • PDA ROM: gyári
Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #77 Dátum: 2017, 02 04, 22:00:06 »
Érdeklődnék ki milyen tokot használ?  Macerásnak  találom  a gyári led  tokot,  viszont  a munka környezet miatt meg igény van hogy  masszív és strapabíró legyen.
Spigen Liquid Crystal tojással szemezek...

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #78 Dátum: 2017, 02 06, 10:02:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdeklődnék ki milyen tokot használ?  Macerásnak  találom  a gyári led  tokot,  viszont  a munka környezet miatt meg igény van hogy  masszív és strapabíró legyen.
Spigen Liquid Crystal tojással szemezek...
Nekem led tok van, pont a védelem miatt választottam. Bevált, bár az értesítések miatt ki kell néha nyitni, de felemeléskor úgyis rezeg ha jött valami.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #79 Dátum: 2017, 02 06, 13:08:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdeklődnék ki milyen tokot használ?  Macerásnak  találom  a gyári led  tokot,  viszont  a munka környezet miatt meg igény van hogy  masszív és strapabíró legyen.
Spigen Liquid Crystal tojással szemezek...
Van egy ilyen tokom (is). Ha olyan helyre, buliba megyek, ez van rajta. Egy jó fólia a kijelzőre. Mindent kibír.
You are not allowed to view links. Register or Login

Egy videó róla. Igaz S5, de pont ilyen jó evvel is.
You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető lapiller

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: G935F
  • PDA ROM: gyári
Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #80 Dátum: 2017, 02 07, 08:23:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van egy ilyen tokom (is). Ha olyan helyre, buliba megyek, ez van rajta. Egy jó fólia a kijelzőre. Mindent kibír.
You are not allowed to view links. Register or Login

Egy videó róla. Igaz S5, de pont ilyen jó evvel is.
You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Köszönöm szépen,  nekem  ilyen van  a gyári mellett
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető iuztrewq

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: navon
  • PDA: navon
  • PDA ROM: 2334-222
Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #81 Dátum: 2017, 03 08, 15:31:19 »
Épp próbálok valami normális tokot találni az S7-emre. Valaki You are not allowed to view links. Register or Login már nézte? Olyan tokokat is látok, amiket szerencsére eddig még sehol sem. Az áruk talán ami húzós, de ha valakinek van valami tapasztalata a Samsung tokjaikkal akkor megoszthatná velem is :). Már lassan kezdek belefáradni a gagyi szilikontokokba, mert egyfolytában beléjük akadok és múltkor pont a tok miatt repült akkorát a telefon, hogy rettegtem felvenni a földről. (Szerencsére túlélte)

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #82 Dátum: 2017, 03 08, 16:32:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Épp próbálok valami normális tokot találni az S7-emre. Valaki You are not allowed to view links. Register or Login már nézte? Olyan tokokat is látok, amiket szerencsére eddig még sehol sem. Az áruk talán ami húzós, de ha valakinek van valami tapasztalata a Samsung tokjaikkal akkor megoszthatná velem is :). Már lassan kezdek belefáradni a gagyi szilikontokokba, mert egyfolytában beléjük akadok és múltkor pont a tok miatt repült akkorát a telefon, hogy rettegtem felvenni a földről. (Szerencsére túlélte)

A tokshop-on hasonló tokok vannak kétharmad áron!
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető zenerofi

  • Hozzászólások: 197
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo;
  • PDA: Galaxy Note 8
Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #83 Dátum: 2017, 03 16, 10:07:56 »
Sziasztok!
Találkoztatok már olyan hibával, hogy semmilyen flip tok nem nem jelenít meg semmit ha becsukod a fedelet?
Mi lehet az oka?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: Samsung Galaxy S7 és Edge Tartozékok
« Reply #84 Dátum: 2017, 03 17, 06:06:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Találkoztatok már olyan hibával, hogy semmilyen flip tok nem nem jelenít meg semmit ha becsukod a fedelet?
Mi lehet az oka?
Samsung tok vagy más gyártótól van?
Szerk.: látom a másik topikban folytatódik