2024, 04 20, 11:31:54

Szerző Téma: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés  (Megtekintve 181851 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #225 Dátum: 2016, 06 19, 13:13:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen. Az osztott kijelző eléggé zavaró. Zenelejátszóból én sohasem a gyárit használom. A visszajelzés valóban hiányzik, de azért nagydúzzogva beletörődtem :)

Nekem akár hiszitek, akár nem, 1 dolog hiányzik. Az pedig az IR hiánya :( Kár, hogy kihagyták:(

CaponEdge s7

Az S5 lejátszója tökéletesen megy, miért ne használjam azt az S7edgen is?! :) Alca mondtam hogy tartsd meg az 5-öst :D

You are not allowed to view links. Register or Login
zenelejátszóra gondolsz? ha igen samsung app és töltsd le.

Tudom, tudom, de az akkor se olyan, mintha integrálva lenne ;)

A feloldó effektust meg azért nem írtam, mert kész van már rá az appjuk, csak még nálunk nem érhető el. Mondjuk szerint a lila szín nem épp nekünk való, hiába arany a telefon. :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #226 Dátum: 2016, 06 19, 13:28:49 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Az S5 lejátszója tökéletesen megy, miért ne használjam azt az S7edgen is?! :) Alca mondtam hogy tartsd meg az 5-öst :D

Meg van még, de nem hordom :) Pl tegnap szülinapi buli volt egy bérelt helyen, elkezdődött a focimeccs, erre nem tudtunk hangot adni, mivel magasan a falon volt a TV, távirányító meg elzárva. Még jó, hogy az s5 öt nem vittem magammal, de az asszonyt igen :D Neki s5 je van, így gyorsan kirohan, elkér, hangosít :D



CaponEdge s7


Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #227 Dátum: 2016, 06 19, 14:10:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg van még, de nem hordom :) Pl tegnap szülinapi buli volt egy bérelt helyen, elkezdődött a focimeccs, erre nem tudtunk hangot adni, mivel magasan a falon volt a TV, távirányító meg elzárva. Még jó, hogy az s5 öt nem vittem magammal, de az asszonyt igen :D Neki s5 je van, így gyorsan kirohan, elkér, hangosít :D

CaponEdge s7

Ez már kicsit OFF, nekem zenére, meg navira maradt meg az S5. Non stop nálam sincs nálam. De még mindig jó masina :)

S7nél meg már tudnod kéne gondolattal vezérelni minden IR-es cuccot :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #228 Dátum: 2016, 06 19, 17:05:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez már kicsit OFF, nekem zenére, meg navira maradt meg az S5. Non stop nálam sincs nálam. De még mindig jó masina :)

S7nél meg már tudnod kéne gondolattal vezérelni minden IR-es cuccot :D
Az bizony :) Off :) De még offolni se tudok IR nélkül :D

CaponEdge s7


Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #229 Dátum: 2016, 06 20, 12:10:13 »
Új szoftver, APF2 verzióval. Semmi se javult, cserélődött, meg stb :D nem kapnak elég visszajelzést ezek?
(Értetlenkedés elkerülése végett, XEU rom fut a telefonon) ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető norbi145

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: Gyári :-)
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #230 Dátum: 2016, 06 22, 07:56:32 »
Sziasztok!

Mostanában vettem észre, hogy hiába van beállítva bármilyen opció (általában 30 mp-re van beállítva), a kijelző a használat után nem kapcsol ki...
Más is tapasztalt ilyet? Vagy csak engem tisztel meg vele? Vagy esetleg valami "összeakadt"?

További szép napot!

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #231 Dátum: 2016, 06 22, 08:13:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Mostanában vettem észre, hogy hiába van beállítva bármilyen opció (általában 30 mp-re van beállítva), a kijelző a használat után nem kapcsol ki...
Más is tapasztalt ilyet? Vagy csak engem tisztel meg vele? Vagy esetleg valami "összeakadt"?

További szép napot!

Intelligens képernyőzár opció nincs bekapcsolva? Esetleg egy app beállításaiban?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #232 Dátum: 2016, 06 22, 10:11:13 »
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni hogy miért 20% szinte mindig a cellakészenlétem? Lehet valamit kezdeni vele?
Automata hálózat keresésen van.
Ötlet?

Eddigi készülékeken ilyen soha nem volt (S2,S4,S5, Note4)

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #233 Dátum: 2016, 06 22, 19:27:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni hogy miért 20% szinte mindig a cellakészenlétem? Lehet valamit kezdeni vele?
Automata hálózat keresésen van.
Ötlet?

Eddigi készülékeken ilyen soha nem volt (S2,S4,S5, Note4)
Nekem 17% de ezt is sokallom. Gondolom attól függ mennyit és milyen távban mozogsz. Minél többet jelentkezik be különböző adótornyokra, annyival többet fogyaszt. LTE keresése pl akkor, ha csak 3G van, többlet fogyasztást eredményezhet. Azaz ezt csak lehet én gondolom igy :D Ha nagy margaságot irtam, sorry :D

CaponEdge s7


Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #234 Dátum: 2016, 06 22, 19:32:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem 17% de ezt is sokallom. Gondolom attól függ mennyit és milyen távban mozogsz. Minél többet jelentkezik be különböző adótornyokra, annyival többet fogyaszt. LTE keresése pl akkor, ha csak 3G van, többlet fogyasztást eredményezhet. Azaz ezt csak lehet én gondolom igy :D Ha nagy margaságot irtam, sorry :D

CaponEdge s7
Nem sokat mozgok,lakás és melóhely. Közte 8km.

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #235 Dátum: 2016, 06 22, 20:44:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sokat mozgok,lakás és melóhely. Közte 8km.
Hát akkor passz. Amúgy nekem t-mobil os a teló, de néha úgy erzem, hogy nem túl optimalizált a rom...remélem jön valami frankó frissítés nemsokára.

CaponEdge s7


Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #236 Dátum: 2016, 06 22, 22:34:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát akkor passz. Amúgy nekem t-mobil os a teló, de néha úgy erzem, hogy nem túl optimalizált a rom...remélem jön valami frankó frissítés nemsokára.

CaponEdge s7

Inkább frankó root jöjjön és knox mentes custom rom :D nagyon várom ezt a felosztást.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #237 Dátum: 2016, 06 23, 11:30:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Inkább frankó root jöjjön és knox mentes custom rom :D nagyon várom ezt a felosztást.
Jaja én is. S5 nél alexandr nagyon ott volt. Remélem most sem tétlenkednek az agyasok :D

CaponEdge s7


Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #238 Dátum: 2016, 06 23, 12:03:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja én is. S5 nél alexandr nagyon ott volt. Remélem most sem tétlenkednek az agyasok :D

CaponEdge s7

Ambasadi romot jobban szerettem, az nem csak rootolt volt :D nincs idegzetem kiegészítőket bepakolni kézzel ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #239 Dátum: 2016, 06 23, 15:38:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ambasadi romot jobban szerettem, az nem csak rootolt volt :D nincs idegzetem kiegészítőket bepakolni kézzel ;)
Jaja, de én knox kímélő mivolta miatt szerettem alexandrt.
Customból knox 0x1 nekem phoeniX jött be illetve a vége felé xXx.

CaponEdge s7

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #240 Dátum: 2016, 06 24, 10:45:36 »
Sziasztok!
Vásárlás előtt állok, illetve egyre jobban gyötör a kín, hogy nekem is kellene egy s7. De a keret adva van 200000 egy forinttal se több. Ebből amit találtam S7 + gear vr szemüveg? vagy S7 edge. Mindent meg fontolok. Bár kíváncsi vagyok a szemüvegre de azt gondolom hosszú távon nem használom ki hacsak a vonaton nem lehet vele filmet nézni (40 perces út). Az edgének nagyon tetszik a dizánja. De azért fontos lenne a két készülék (S7 ill. S7 edge)közötti különbség is már ha van jelentős.

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #241 Dátum: 2016, 06 24, 11:23:01 »
Sziasztok!
Még egy dolog érdekelne vásárlás előtt, a hangerő. S3 +kernek +rom és volt hangerő. Most huawei zene hallgatás közben a szám közepén érzékeli, hogy hangos ergo lehalkítja. Mi a helyzet a hangerővel a S7 ill S7 edge terén. Én értem, hogy védeni akarja a fülem de késtek 45 évet, de azért szeretném hallgatni a zenét akárhogy is hallok. Ha erről lenne tapasztalat szívesen venném. Köszönettel.

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #242 Dátum: 2016, 06 24, 12:22:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Vásárlás előtt állok, illetve egyre jobban gyötör a kín, hogy nekem is kellene egy s7. De a keret adva van 200000 egy forinttal se több. Ebből amit találtam S7 + gear vr szemüveg? vagy S7 edge. Mindent meg fontolok. Bár kíváncsi vagyok a szemüvegre de azt gondolom hosszú távon nem használom ki hacsak a vonaton nem lehet vele filmet nézni (40 perces út). Az edgének nagyon tetszik a dizánja. De azért fontos lenne a két készülék (S7 ill. S7 edge)közötti különbség is már ha van jelentős.

Szia. Ezek szerint függetlenül szeretnéd venni a telefont. A kérdés az, hogy az 5.5 col zavar e téged. Én pl s5 ről váltottam (5.1 col) s7 edge-re és féltem tőle. Kb 1 nap alatt hozzászoktam, és kicsit sem zavar. Max annyi, hogy a zsebemben még fura kicsit. Én pl T-mobile -nál vettem, így kaptam hozzá Gear VR-t is. A helyzet az, hogy nekem nagyon bejött. Pl.: 360 as XXX igen odavág :D (persze csak próba képp néztem vele :D ) Bár nagyon ritkán használom, de amikor használom, ámulok és bámulok. Van rá játék is dögivel, igaz fizetősek. Youtube videók is szépen mennek rajta. 3d-s filmet is lehet vele nézni, de nekem kicsit fájt a szemem tőle.
 
Nekem s7 edge tetszett csak. Sima S7 kicsit sem győzött meg. Sajnos design -ban nem valami szép, de tudásban ugyan úgy verhetetlen. Kamerája mind a kettőnek ugyan az, így csak a design-t tudnám felhozni S7 ellen.

Fülhallgató használat közben nekem nem halkítja le magát. Igaz, fülhallgatóról a hengerőt maxra venni, csak akkor tudom, ha engedélyezem a telefonon. Hangerő megfelelő, hangminőség nagyon jó, amit adnak hozzá fülhallgatót nekem bejön. Kényelemes, nem zavaró.

Szolgáltatónál azért nem veszel, mert nem akarsz hűségnyilatkozatot aláírni?


Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #243 Dátum: 2016, 06 24, 19:08:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. Ezek szerint függetlenül szeretnéd venni a telefont. A kérdés az, hogy az 5.5 col zavar e téged. Én pl s5 ről váltottam (5.1 col) s7 edge-re és féltem tőle. Kb 1 nap alatt hozzászoktam, és kicsit sem zavar. Max annyi, hogy a zsebemben még fura kicsit. Én pl T-mobile -nál vettem, így kaptam hozzá Gear VR-t is. A helyzet az, hogy nekem nagyon bejött. Pl.: 360 as XXX igen odavág :D (persze csak próba képp néztem vele :D ) Bár nagyon ritkán használom, de amikor használom, ámulok és bámulok. Van rá játék is dögivel, igaz fizetősek. Youtube videók is szépen mennek rajta. 3d-s filmet is lehet vele nézni, de nekem kicsit fájt a szemem tőle.
 
Nekem s7 edge tetszett csak. Sima S7 kicsit sem győzött meg. Sajnos design -ban nem valami szép, de tudásban ugyan úgy verhetetlen. Kamerája mind a kettőnek ugyan az, így csak a design-t tudnám felhozni S7 ellen.

Fülhallgató használat közben nekem nem halkítja le magát. Igaz, fülhallgatóról a hengerőt maxra venni, csak akkor tudom, ha engedélyezem a telefonon. Hangerő megfelelő, hangminőség nagyon jó, amit adnak hozzá fülhallgatót nekem bejön. Kényelemes, nem zavaró.

Szolgáltatónál azért nem veszel, mert nem akarsz hűségnyilatkozatot aláírni?

Az első opció a S7+ szemüveg az T lenne arany társra egyébként csak új előfizetésként lehetne az már sok a második opció az független. Ezért kéne döntenem T-nél S7+szemüveg vagy független és edge. 5.5 nem zavar. Kis kezem van már rég 2 kézzel használom

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #244 Dátum: 2016, 06 25, 07:45:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az első opció a S7+ szemüveg az T lenne arany társra egyébként csak új előfizetésként lehetne az már sok a második opció az független. Ezért kéne döntenem T-nél S7+szemüveg vagy független és edge. 5.5 nem zavar. Kis kezem van már rég 2 kézzel használom
Nekem t-vel 200 alattira jött ki. S7 edge + VR.

CaponEdge s7


Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #245 Dátum: 2016, 06 25, 13:59:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem t-vel 200 alattira jött ki. S7 edge + VR.

CaponEdge s7
Havi számláról függ. Afőszámlára nem vehetek új drágábat nem szeretnék mert az ár része a meglévő havi díj is.

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #246 Dátum: 2016, 06 26, 16:59:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Havi számláról függ. Afőszámlára nem vehetek új drágábat nem szeretnék mert az ár része a meglévő havi díj is.
Értem. Érdemes lenne kézbefognod mind a kettőt, és amelyiket kényelmesnek érzed, az a tuti. VR-t azon kívül, hogy érdekes cucc, használnád?

CaponEdge s7


Nem elérhető Locsi

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Tab, Galaxy Note
  • PDA ROM: P1000XXJQ1 Overcome 4.1.0, N7000XXLSZ
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #247 Dátum: 2016, 06 26, 18:08:14 »
Sziasztok. Mivel lehetne megnézni, hogy mi tartja ébren a procit?

Nem elérhető Király Márta

  • Hozzászólások: 369
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: GARMIN OREGON 400
  • PDA: Galaxy S7 Edge; Ipad Mini Retina 32GB
  • PDA ROM: G935FXXU1BPLM;
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #248 Dátum: 2016, 06 26, 18:42:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem. Érdemes lenne kézbefognod mind a kettőt, és amelyiket kényelmesnek érzed, az a tuti. VR-t azon kívül, hogy érdekes cucc, használnád?

CaponEdge s7
Igen attól tartok a VR kapcsán a kezdeti újdonság után elhamvad, és elveszti varázsát, és attól is tartok, hogy ez valami nagyon új és egy éven belül sokkal jobbat a piacra. Tehát hajlok arra, hogy azt az árkülönbözetet amit a VR vagy az edge ad az edge felé billentsem. Most az edge a nyerő.

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #249 Dátum: 2016, 06 28, 15:18:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen attól tartok a VR kapcsán a kezdeti újdonság után elhamvad, és elveszti varázsát, és attól is tartok, hogy ez valami nagyon új és egy éven belül sokkal jobbat a piacra. Tehát hajlok arra, hogy azt az árkülönbözetet amit a VR vagy az edge ad az edge felé billentsem. Most az edge a nyerő.
Én nagyon is s7 edge párti vagyok, de pl az asszony kézbefogta a telefont, meg egy s6 edge et is, és rögtön rávágta, hogy neki s6 edge kell, mert sokkal jobban kézre esik neki. Hiába győzködtem, hogy jobb az s7 kamerája, pont nem érdekelte :)

CaponEdge s7