2024, 03 28, 09:59:56

Szerző Téma: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés  (Megtekintve 180662 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető arpiska

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: HTC ONE M8
  • PDA ROM: Stock 4.4.2, Sense 6.0
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #50 Dátum: 2016, 03 22, 14:34:49 »
Sziasztok!

S5-ös teljes tartalmát szeretném átmásolni S7 edge-re (appok, beállítások, média tartalom...).
Próbáltam a kábel összekötős módszerrel, de beállításokat nem húzta át csak app-okat.
Mi a legjobb módszer erre?
Esetleg Rootolni és Titanium Backuppal?

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #51 Dátum: 2016, 03 22, 15:52:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

S5-ös teljes tartalmát szeretném átmásolni S7 edge-re (appok, beállítások, média tartalom...).
Próbáltam a kábel összekötős módszerrel, de beállításokat nem húzta át csak app-okat.
Mi a legjobb módszer erre?
Esetleg Rootolni és Titanium Backuppal?

Helium Backup S5-re, gépre, ami keletkezik carbon mappa a belső tárhelyen, átmásolni az S7 belső tárhelyére. Arra szintén felrakni a Heliumot és már mennek is a beállítások.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető B165

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7 edge
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #52 Dátum: 2016, 03 22, 22:41:32 »
Hello,

Nemrég vagyok tulajdonosa én is egy ilyen készüléknek, és persze igyekszem szintén mindent kipróbálni, amely során a következő negatívumot fedeztem fel. A mai napon a zseblámpa funkciót használtam, ami tökéletesen működött, majd pár óra múlva fényképezni akartam és azzal a hibaüzenettel kidobott az alkalmazásból, hogy "kamera hiba". Gyors újraindítás, ezután kikapcsolás, várakozás, vissza be, de nem szűnt meg. Végül a telefon gyári beállításainak a visszaállítása segített. Ezzel viszont minden eddig letöltött app elszállt :(

Valakinél jelentkezett már ez a probléma, vagy a jövőben ezt hogyan tudnám elkerülni? Próbáltam a zseblámpát törölni, de úgy látom ez gyárilag előre telepített, amit szerintem max. root-tal lehetne eltávolítani.

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Authentic Maidens  Top-notch Сasual Dating
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #53 Dátum: 2016, 03 23, 09:55:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello,

Nemrég vagyok tulajdonosa én is egy ilyen készüléknek, és persze igyekszem szintén mindent kipróbálni, amely során a következő negatívumot fedeztem fel. A mai napon a zseblámpa funkciót használtam, ami tökéletesen működött, majd pár óra múlva fényképezni akartam és azzal a hibaüzenettel kidobott az alkalmazásból, hogy "kamera hiba". Gyors újraindítás, ezután kikapcsolás, várakozás, vissza be, de nem szűnt meg. Végül a telefon gyári beállításainak a visszaállítása segített. Ezzel viszont minden eddig letöltött app elszállt :(

Valakinél jelentkezett már ez a probléma, vagy a jövőben ezt hogyan tudnám elkerülni? Próbáltam a zseblámpát törölni, de úgy látom ez gyárilag előre telepített, amit szerintem max. root-tal lehetne eltávolítani.

Szia!

Szerintem a szeblámpának ehhez nincs köze.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #54 Dátum: 2016, 03 23, 13:29:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Szerintem a szeblámpának ehhez nincs köze.

Kollégának igaza van. Nem feltétlenül akadt össze a kettő. Hasonló az effektus, mint az S5-nél az mm-qcamera-daemon esetében. Meg kell keresni melyik folyamat akadt be.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dragon22

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
    • http://zseliakos.blogspot.hu/
  • PDA: Sony Xperia Z2
  • PDA ROM: D6503 R5A
  • Skype: dragon.22
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #55 Dátum: 2016, 03 23, 13:36:57 »
Valahogy le lehet tiltani azt a funkciot, ami kepeket keszit mindket kameraval, ha elrontom a kepernyo feloldo kodjat? Valamikor nem sikerul neki az ujjlenyomatos feloldas es 2-3 probalkozast is erez nagy hirtelen, majd ezzel a lendulettel teleszemeteli a galeriat... es persze a onedrive tarhelyre is feltolja... ertem en, hogy biztonsag, de nem tartanek igenyt erre!

Tapatalk-al küldve Samsung Galaxy S7 Edge-ről.


Nem elérhető Laci65

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S7 edge
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #56 Dátum: 2016, 03 23, 15:07:42 »
Kérdésemre Samsung válasza!
"Nálatok van videó telefonálási mód? Nekem csak az S.M.S –t és a hívást mutatja!
(T-mobilos)"


"Köszönjük, hogy megkeresett bennünket.

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy a T-mobile-os és Vodafone-os Galaxy S7/S7 Edge készülékek szoftverében a videóhívás a szolgáltató kérésére le van tiltva. Kérjük, hogy a további tájékoztatás érdekében szíveskedjen felvenni a kapcsolatot a szolgáltatóval.

Továbbra is szíves rendelkezésére állunk e-mailben, a honlapunkon megtalálható online chaten, vagy pedig a díjmentesen hívható 06-80/726-7864-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon.

Üdvözlettel,
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat"

Pofátlanság!!

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #57 Dátum: 2016, 03 23, 15:56:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdésemre Samsung válasza!
"Nálatok van videó telefonálási mód? Nekem csak az S.M.S –t és a hívást mutatja!
(T-mobilos)"


"Köszönjük, hogy megkeresett bennünket.

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy a T-mobile-os és Vodafone-os Galaxy S7/S7 Edge készülékek szoftverében a videóhívás a szolgáltató kérésére le van tiltva. Kérjük, hogy a további tájékoztatás érdekében szíveskedjen felvenni a kapcsolatot a szolgáltatóval.

Továbbra is szíves rendelkezésére állunk e-mailben, a honlapunkon megtalálható online chaten, vagy pedig a díjmentesen hívható 06-80/726-7864-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon.

Üdvözlettel,
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat"

Pofátlanság!!

Pofátlanság, de a Viber, FB Messenger meg Skype világában ki akar méregdrágán gsm hálózaton videóhívást kezdeményezni? "Olcsóbb" meggyőzni az ismerősöket a Viberről szerintem :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #58 Dátum: 2016, 03 23, 17:41:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdésemre Samsung válasza!
"Nálatok van videó telefonálási mód? Nekem csak az S.M.S –t és a hívást mutatja!
(T-mobilos)"


"Köszönjük, hogy megkeresett bennünket.

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy a T-mobile-os és Vodafone-os Galaxy S7/S7 Edge készülékek szoftverében a videóhívás a szolgáltató kérésére le van tiltva. Kérjük, hogy a további tájékoztatás érdekében szíveskedjen felvenni a kapcsolatot a szolgáltatóval.

Továbbra is szíves rendelkezésére állunk e-mailben, a honlapunkon megtalálható online chaten, vagy pedig a díjmentesen hívható 06-80/726-7864-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon.

Üdvözlettel,
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat"

Pofátlanság!!


Hét év HTC után ez az első Samsungom, még csak tanulom a dolgokat, javítsatok ki ha tévedek!

Ahogy olvasom, fel lehet tenni a készülékre garancia vesztés nélkül más gyári romokat.
Ha igen, egyszerűen fel kell tenni egy You are not allowed to view links. Register or Login régiós romot, és már ki is van kerülve a szolgáltatói tiltás!

Nem elérhető arpiska

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: HTC ONE M8
  • PDA ROM: Stock 4.4.2, Sense 6.0
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #59 Dátum: 2016, 03 23, 18:55:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helium Backup S5-re, gépre, ami keletkezik carbon mappa a belső tárhelyen, átmásolni az S7 belső tárhelyére. Arra szintén felrakni a Heliumot és már mennek is a beállítások.

Neki akartam kezdeni Helium-mal, de Android verzió fizetős.
Ezért maradtam Titanium backupnál + átmásoltam szükséges tartalmat fájlkezelővel.
Öröm boldogság :-)

Nem elérhető csuri04

  • Hozzászólások: 169
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S7
  • PDA: Samsung
  • Skype: csurkaj4
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #60 Dátum: 2016, 03 23, 19:29:18 »
Sziasztok.
Szeretném megkérdezni, mivel nagyon sok összehasonlitó teszt van fent a neten hogy mi jelentösége van annak hogy pl. az A9 power vr teszt single core-ban jobb eeúredményeket ért el  int az Eyxcinos 8890, a Gpu-ban ugy szintén, de a multi core-ban jobb a 8890-es.
Ezeknek miben van jelentösége? Mikor használ  a teló multi core-t és mikor van jelentősége a single core-nak.

Azért kérdem, mert az egyik haver Apple fan és folyton azt mondogatja hogy játékokat szebben és magasabb fpsel játszik a Iphone 6s-én, mint a Galaxy S7 esetén.

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #61 Dátum: 2016, 03 24, 14:20:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hét év HTC után ez az első Samsungom, még csak tanulom a dolgokat, javítsatok ki ha tévedek!

Ahogy olvasom, fel lehet tenni a készülékre garancia vesztés nélkül más gyári romokat.
Ha igen, egyszerűen fel kell tenni egy You are not allowed to view links. Register or Login régiós romot, és már ki is van kerülve a szolgáltatói tiltás!

Tegnap este felbátorodtam ennek a hozzászólásnak a nyomán, fel is raktam a linkelt ROM-ot. A videóhívás megkerült, DE!

A flashelés végeztével szépen reboot, belépett recoverybe. Itt se volt gond. Reboot system now című parancs, majd mikor a rendszer került volna elő, jelszót kért. Nem sok volt/van rendszer szinten megadva, de se a guglit, se az ujjlenyomatok jelszava, se a pinje nem volt jó neki. Nem maradt más, mint factory reset, ami vitte a Helium mentést a belső tárhelyről az összes rajta lévő cuccal együtt, amibe benne voltak a telefonszámok meg stb is. Okát nem tudom miért kért jelszót, de ami a lényeg! Ha bármit mentetek előtte, ne hagyjátok belső tárhelyen, mert viszi azt is, mint a piros ász :D

Egyetlen kellemes hatása, hogy most már a független ROM van fent, így nem kell a drága szolgáltatóra várni, KNOX szerencsére 0x0 maradt.

A következő hibákra valaki tud esetleg megoldást(?!): zenelejátszó/headset visszajelzés hiánya, feloldási effektusok hiánya, sorozatkép kikapcsolás a fényképezőben, osztott képernyő kikapcsolás.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Authentic Maidens  Top-notch Сasual Dating
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #62 Dátum: 2016, 03 24, 17:05:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap este felbátorodtam ennek a hozzászólásnak a nyomán, fel is raktam a linkelt ROM-ot. A videóhívás megkerült, DE!

A flashelés végeztével szépen reboot, belépett recoverybe. Itt se volt gond. Reboot system now című parancs, majd mikor a rendszer került volna elő, jelszót kért. Nem sok volt/van rendszer szinten megadva, de se a guglit, se az ujjlenyomatok jelszava, se a pinje nem volt jó neki. Nem maradt más, mint factory reset, ami vitte a Helium mentést a belső tárhelyről az összes rajta lévő cuccal együtt, amibe benne voltak a telefonszámok meg stb is. Okát nem tudom miért kért jelszót, de ami a lényeg! Ha bármit mentetek előtte, ne hagyjátok belső tárhelyen, mert viszi azt is, mint a piros ász :D

Egyetlen kellemes hatása, hogy most már a független ROM van fent, így nem kell a drága szolgáltatóra várni, KNOX szerencsére 0x0 maradt.

A következő hibákra valaki tud esetleg megoldást(?!): zenelejátszó/headset visszajelzés hiánya, feloldási effektusok hiánya, sorozatkép kikapcsolás a fényképezőben, osztott képernyő kikapcsolás.

A samsung fiókod jelszavát kérte szerintem. Mint ahogy az apple már a samsung se engedi ujraaktiválni a telefont a fiókadatok nélkül amennyiben úgy telepíted újra hogy előtte nem lépsz ki a fiókokból.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #63 Dátum: 2016, 03 24, 17:11:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A samsung fiókod jelszavát kérte szerintem. Mint ahogy az apple már a samsung se engedi ujraaktiválni a telefont a fiókadatok nélkül amennyiben úgy telepíted újra hogy előtte nem lépsz ki a fiókokból.

Na az se volt jó neki, de legközelebb mikor flashelek kipróbálok mindent újra :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Authentic Maidens  Top-notch Сasual Dating
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #64 Dátum: 2016, 03 24, 17:18:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na az se volt jó neki, de legközelebb mikor flashelek kipróbálok mindent újra :)

Hát akkor passzolom a kérdést. Elvileg ha a mobil megkeresésnél az ujraaktiválás tiltása be van kapcsolva akkor igy kellene hogy működjön.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szinaikrisztian

  • Hozzászólások: 93
  • Navigáció / Navigation: SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 edition
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S8
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #65 Dátum: 2016, 03 24, 19:08:15 »
Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy azt miért írja ki minden újraindításnál, hogy sd kártya behelyezve?Nem lehet ezt kikapcsolni,vagy fixálni a kártyát?


Global Moderator Comment Elég egy helyen, a készülékednek megfelelő topikban megkérdezni. Légyszíves legközelebb erre figyelni. Köszönjük.

Nem elérhető d0ky

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
    • Honda CBF Egyesület
  • Navigáció / Navigation: Waze Community GPS
  • PDA: SGS7 Edge
  • PDA ROM: G935FXXU1APD1
  • Skype: M$?
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #66 Dátum: 2016, 03 24, 19:20:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát akkor passzolom a kérdést. Elvileg ha a mobil megkeresésnél az ujraaktiválás tiltása be van kapcsolva akkor igy kellene hogy működjön.
Nektek van ilyen menü? Nelkem nincs (mármint újraaktiválás tiltása - pedig be vagyok jelentkezve Samsung account-tal)
Doky...
<SGS7Edge,SGS4,SGSII,SGS,SGAD,SGYx2>
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #67 Dátum: 2016, 03 24, 21:11:46 »
Az edge ívelt kijelzőjének van valami haszna,értelme is? Ok,vagány,de megéri e a plusz tízezreket? Fóliát kapni rá? Gondolom ez is karcolódik,hiába gorilla


Az én iPhone  6s készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető d0ky

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
    • Honda CBF Egyesület
  • Navigáció / Navigation: Waze Community GPS
  • PDA: SGS7 Edge
  • PDA ROM: G935FXXU1APD1
  • Skype: M$?
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #68 Dátum: 2016, 03 24, 22:14:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az edge ívelt kijelzőjének van valami haszna,értelme is? Ok,vagány,de megéri e a plusz tízezreket? Fóliát kapni rá? Gondolom ez is karcolódik,hiába gorilla

Szerintem nincs. Legalábbis nincs annyi haszna, mint amennyivel többe kerül. Ezt mondjuk csupán 2 hétnyi használat után mondom. Szvsz inkább a villantás faktor amit meg kell fizetni.
Sőt! Lehet hogy még én nem szoktam hozzá, de sokszor bénázok vele, mert valamelyik oldalon véletlenül rátapizok, és közben nem érzékeli a másik ujjamat.
Szóval ambivalens érzéseim vannak, mert közben viszont mosolyog a lelkem, ahányszor ránézek. Csodaszép!
A SEStore-ban azt mondták, hogy a Samsung nem is gyárt rá fóliát. Azonban Kínából mindenfélét lehet hozzá rendelni. Fóliát is, edzett üveget is.
Doky...
<SGS7Edge,SGS4,SGSII,SGS,SGAD,SGYx2>
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #69 Dátum: 2016, 03 25, 06:29:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintem nincs. Legalábbis nincs annyi haszna, mint amennyivel többe kerül. Ezt mondjuk csupán 2 hétnyi használat után mondom. Szvsz inkább a villantás faktor amit meg kell fizetni.
Sőt! Lehet hogy még én nem szoktam hozzá, de sokszor bénázok vele, mert valamelyik oldalon véletlenül rátapizok, és közben nem érzékeli a másik ujjamat.
Szóval ambivalens érzéseim vannak, mert közben viszont mosolyog a lelkem, ahányszor ránézek. Csodaszép!
A SEStore-ban azt mondták, hogy a Samsung nem is gyárt rá fóliát. Azonban Kínából mindenfélét lehet hozzá rendelni. Fóliát is, edzett üveget is.

Nekem elvileg már úton van Ázsiából az ívelt üveg. Az őszintét megvallva villantás faktor miatt vettem ezt, nem sokallom a plusz 20 ezret érte. Egyébként nem egyszerű egy kézzel írni rajta, főleg ha a másik kezembe van valami. Sokszor nekem is beérzékel és nem veszi amit valójában akarok.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Authentic Maidens  Top-notch Сasual Dating
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #70 Dátum: 2016, 03 25, 08:57:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az edge ívelt kijelzőjének van valami haszna,értelme is? Ok,vagány,de megéri e a plusz tízezreket? Fóliát kapni rá? Gondolom ez is karcolódik,hiába gorilla


Az én iPhone  6s készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Tilajdon képp szerintem csak desig... igaz 1-2 hasznos appot onnan idítok, de ezért ne vegyél ilyet csak ha nagyon tetszik :) fóliát vagy üveget bármely sarki gsmbe kapsz már rá. (Íveltet) igaz drágább mint a simára..
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető razorhun

  • Hozzászólások: 151
  • PDA: Htc One X
  • PDA ROM: ORDROID 4.0
  • Skype: vagojozsef1
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #71 Dátum: 2016, 03 25, 14:13:18 »
éjszaki orára kilelehet valahogy varázsolni az idöjárás adatokat?

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #72 Dátum: 2016, 03 25, 17:23:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
éjszaki orára kilelehet valahogy varázsolni az idöjárás adatokat?

Honnan? Mit? Hova? Magyarabbul ha kérhetjük!
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető d0ky

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
    • Honda CBF Egyesület
  • Navigáció / Navigation: Waze Community GPS
  • PDA: SGS7 Edge
  • PDA ROM: G935FXXU1APD1
  • Skype: M$?
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #73 Dátum: 2016, 03 25, 19:21:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
éjszaki orára kilelehet valahogy varázsolni az idöjárás adatokat?
You are not allowed to view links. Register or Login
Honnan? Mit? Hova? Magyarabbul ha kérhetjük!
Mit nem lehet ezen érteni?  :D
Az AOD spéci funkciója, hogy az Edge sávon éjszaka megadott időintervallumban kisebb méretben csak órát mutatja. Valahol a képernyő beállítások mélyén van.

Egyébként szerintem nem lehet az időjárást oda tenni. Fejlesztők hajrá!
Doky...
<SGS7Edge,SGS4,SGSII,SGS,SGAD,SGYx2>
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S7 edge - Általános beszélgetés
« Reply #74 Dátum: 2016, 03 25, 19:29:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mit nem lehet ezen érteni?  :D
Az AOD spéci funkciója, hogy az Edge sávon éjszaka megadott időintervallumban kisebb méretben csak órát mutatja. Valahol a képernyő beállítások mélyén van.

Egyébként szerintem nem lehet az időjárást oda tenni. Fejlesztők hajrá!

Nincs az annyira mélyen. Beállítások ---> Kijelző ---> Éjszakai óra (közvetlenül az AOD alatt)
You are not allowed to view links. Register or Login