2024, 04 16, 21:02:30

Szerző Téma: LG G5 általános beszélgetés  (Megtekintve 65249 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #300 Dátum: 2017, 05 17, 14:50:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kint a telekomos 20G. Április 13.-i, így gondolom a security patch április 1.
Köszi! Jövöget is lefelé szépen lassacskán óvatosan vagyis k.rva lassan :D Előbb utóbb lejön :D
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #301 Dátum: 2017, 05 17, 15:50:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Jövöget is lefelé szépen lassacskán óvatosan vagyis k.rva lassan :D Előbb utóbb lejön :D
Nekem viszonylag gyorsan lejött, és gyorsan fel is ment. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #302 Dátum: 2017, 05 18, 09:51:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem viszonylag gyorsan lejött, és gyorsan fel is ment. :)

A hang ezerrel jobb lett! Kutyasétáltatás közben a telón hallgatom a rádiót. Nem fm hanem a Tunein (webes) rádiót. Eddig sem volt rossz a hang, de most sokkal jobb lett. Egyébként már akkor is tapasztaltam ezt a "hangosodást" amikor a vodás frissítést feltettem, de akkor azt hittem, csak placebó érzés... :D
Szóval nekem eddig csak kellemes meglepi az új rom, bár az akksi idő ugyanolyan vacak maradt, de már hozzászoktam :D
 
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #303 Dátum: 2017, 05 18, 18:01:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A hang ezerrel jobb lett! Kutyasétáltatás közben a telón hallgatom a rádiót. Nem fm hanem a Tunein (webes) rádiót. Eddig sem volt rossz a hang, de most sokkal jobb lett. Egyébként már akkor is tapasztaltam ezt a "hangosodást" amikor a vodás frissítést feltettem, de akkor azt hittem, csak placebó érzés... :D
Szóval nekem eddig csak kellemes meglepi az új rom, bár az akksi idő ugyanolyan vacak maradt, de már hozzászoktam :D
Akkor ezért csörög hangosabban?  ;D Komolyan, ma délben azon filóztam, vajon mikor adtam rá hangerőt?
Az akku viszont nálam plusz. Nem sokkal, de szerintem jobb lett. Nincs készenléti fogyasztás, tök sima az accu stat. Éjszaka pl 1%-ot merült. Szvsz, jó ez.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #304 Dátum: 2017, 06 10, 14:06:43 »
Sziasztok LG-sek! Akkora itt a csend, hogy csak na!
Mindenkinek minden oké? Nekem úgy hasít a telcsim, hogy nincs kedvem semmit se csinálni vele, mert csak elrontanám. Azt azért még mindig nem tudom, hogy van-e lehetőség a záróképernyőn levő gyári animációt másik animációra lecserélni! Esetleg az AOD kinézetét megváltozatni? Ha tud valaki valamit akkor legyen oly kedves és ossza meg velünk! :D köszi! :D   
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #305 Dátum: 2017, 06 12, 20:21:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok LG-sek! Akkora itt a csend, hogy csak na!
Mindenkinek minden oké? Nekem úgy hasít a telcsim, hogy nincs kedvem semmit se csinálni vele, mert csak elrontanám. Azt azért még mindig nem tudom, hogy van-e lehetőség a záróképernyőn levő gyári animációt másik animációra lecserélni! Esetleg az AOD kinézetét megváltozatni? Ha tud valaki valamit akkor legyen oly kedves és ossza meg velünk! :D köszi! :D
Szia!
Hát nagy a csend az biztos, eseménytelen telik az idő, és részemről nem is fog másképp. Hétvégén nyitottam a bootloadert, és kipróbáltam a hírős Fulmics romot. Egy pár tapasztalat :

- G6 UIX összességében jó, de a G5 felülethez képest gyerekjáték feelinget ad. Ez a minimalnak mondott 8 & 16 bites rajzokból és kismillió színekből álló ikon halmaz nekem nem pálya, új funkciót meg nem ad.
- G6 kamera app jó, lenne, de nem használja a lézeres fókuszt. Videó közben fókusz váltáskor tíz másodperc homály, sima fényképkor is látványosan gondolkodik hova nézzen. Kuka.
- Galériában tök frankó a Create gif, de most volt 0 dolcsi/X nap akció a playen, és a GifMe Pro dettó ugyanezt tudja.
- Sound boost frankó, de per pillanat a gyári is pont úgy szól minőség és hangerő tekintetében, ahogy kell.
- Power tekintetében sem kiemelkedő a helyzet. A Benchmark eredmények kb azt adják vissza amit mutatnak. (gyári rom 140-150, custom 120-145) Itt ott gyorsabb, smoothabb, de biza van ahol meg meg torpan, van olyan funkció ahol force close van.
Persze oké még fejlesztés alatt van, de kösz nem, kinőttem a teszt/tweak időszakból. Menjen mint állat, egy óra sot meg pár feature nem izgat. Gyors töltés van, a playstrore meg tele van alkalmazással.

Lehet már kijöttem a gyakorlatból, de bakker megértem felrakni a twrp-t meg a romot. Akksi ekkor meg akkor ki-be, gombkombináció, izé-bigyó, system eltűnt, csak twrp-be bootolt, megváltozott data patrició encrypted, wipe vagy data format, stb., stb. Jó nap volt na.  ::) :geek:
Gyári állapot visszaállítás jelentem működik, kép lent. **
Ezt is megértem megcsinálni, mert custom romra nem lehet csak úgy ráküldeni a kdz-t, előbb egy gyári rom kell rá, aztán a relock, úgy a kdz. Majdnem lemerült az akksi mire rájötem. Battyák meg.
A slusszpoén, hogy a sima gyári romnak egy fikarcnyi szégyellni valója nincs. Nem gondoltam volna, de ez van. Szépen visszaállítottam mindent, és használom így.

**Ide még egy gondolat. Nyom nélkül visszaállítható a gyári állapot, a telefonon nem látszik semmi. Viszont az unlock bin lekérését már a G4 időszakában logolta az LG device ID és IMEI alapján. Sokak nem értenek egyet, de ezért már simán meg tudják vonni a garanciát! Ne legyenek illúzióink, nem kell hozzá nyitni. Szóval ez úgy szerintem not recommended, vagy legalábbis jobb ha tudjuk.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #306 Dátum: 2017, 06 13, 11:03:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Hát nagy a csend az biztos, eseménytelen telik az idő, és részemről nem is fog másképp. Hétvégén nyitottam a bootloadert, és kipróbáltam a hírős Fulmics romot. Egy pár tapasztalat :

- G6 UIX összességében jó, de a G5 felülethez képest gyerekjáték feelinget ad. Ez a minimalnak mondott 8 & 16 bites rajzokból és kismillió színekből álló ikon halmaz nekem nem pálya, új funkciót meg nem ad.
- G6 kamera app jó, lenne, de nem használja a lézeres fókuszt. Videó közben fókusz váltáskor tíz másodperc homály, sima fényképkor is látványosan gondolkodik hova nézzen. Kuka.
- Galériában tök frankó a Create gif, de most volt 0 dolcsi/X nap akció a playen, és a GifMe Pro dettó ugyanezt tudja.
- Sound boost frankó, de per pillanat a gyári is pont úgy szól minőség és hangerő tekintetében, ahogy kell.
- Power tekintetében sem kiemelkedő a helyzet. A Benchmark eredmények kb azt adják vissza amit mutatnak. (gyári rom 140-150, custom 120-145) Itt ott gyorsabb, smoothabb, de biza van ahol meg meg torpan, van olyan funkció ahol force close van.
Persze oké még fejlesztés alatt van, de kösz nem, kinőttem a teszt/tweak időszakból. Menjen mint állat, egy óra sot meg pár feature nem izgat. Gyors töltés van, a playstrore meg tele van alkalmazással.

Lehet már kijöttem a gyakorlatból, de bakker megértem felrakni a twrp-t meg a romot. Akksi ekkor meg akkor ki-be, gombkombináció, izé-bigyó, system eltűnt, csak twrp-be bootolt, megváltozott data patrició encrypted, wipe vagy data format, stb., stb. Jó nap volt na.  ::) :geek:
Gyári állapot visszaállítás jelentem működik, kép lent. **
Ezt is megértem megcsinálni, mert custom romra nem lehet csak úgy ráküldeni a kdz-t, előbb egy gyári rom kell rá, aztán a relock, úgy a kdz. Majdnem lemerült az akksi mire rájötem. Battyák meg.
A slusszpoén, hogy a sima gyári romnak egy fikarcnyi szégyellni valója nincs. Nem gondoltam volna, de ez van. Szépen visszaállítottam mindent, és használom így.

**Ide még egy gondolat. Nyom nélkül visszaállítható a gyári állapot, a telefonon nem látszik semmi. Viszont az unlock bin lekérését már a G4 időszakában logolta az LG device ID és IMEI alapján. Sokak nem értenek egyet, de ezért már simán meg tudják vonni a garanciát! Ne legyenek illúzióink, nem kell hozzá nyitni. Szóval ez úgy szerintem not recommended, vagy legalábbis jobb ha tudjuk.

Ezek után úgy látom marad is a csend itt a fórumon! :D Régi szép idők... LG G3 :D 
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #307 Dátum: 2017, 06 23, 00:01:58 »
Én is feltettem a telekomos 20g-t. 2 db hibaüzivel kezdi mivel Vodas, de független készülék. FB kitörölhetetlen meg egy App&Store progi. Amúgy pörög a gép, akku ideje remek. egyelőre ennyike.
Üdv !

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #308 Dátum: 2017, 07 20, 23:01:46 »



Új software verzió van. Tegnap jelezte a teló. V20i Fel is ment és minden rendben van !

Üdv !

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #309 Dátum: 2017, 07 24, 20:38:27 »
Halihó! már csak nekem van G5-öm?
Üdv !

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #310 Dátum: 2017, 07 24, 21:34:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Halihó! már csak nekem van G5-öm?
Nem sokan vagyunk, de talán nem. :) Nálunk még a kettőből van egy, és marad is.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #311 Dátum: 2017, 07 24, 21:38:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sokan vagyunk, de talán nem. :) Nálunk még a kettőből van egy, és marad is.
Szia! Remek! Nálam is marad ez az egy. Nálam semmi, de semmi gond nem volt!  :ok: Üdv.
Üdv !

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #312 Dátum: 2017, 07 24, 21:43:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Remek! Nálam is marad ez az egy. Nálam semmi, de semmi gond nem volt!  :ok: Üdv.
Végülis nálam sem, nem azért váltottam. Nagyon jó gép ez, simán versenyképes.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #313 Dátum: 2017, 07 24, 21:55:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végülis nálam sem, nem azért váltottam. Nagyon jó gép ez, simán versenyképes.  :ok:
Egyetértek! Nekem az infra is részemmé vált, ami ugye a társaknál nincs!
Üdv !

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #314 Dátum: 2017, 07 25, 19:14:45 »
Telekomon ma jött OTA, 20H, júniusi security patch. Eddig probléma mentes.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #315 Dátum: 2017, 07 26, 22:57:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Telekomon ma jött OTA, 20H, júniusi security patch. Eddig probléma mentes.
Szia! Érdekes! Nekem 20i jött a független, vodafonos logóval induló telefonomra.  Tudsz erre vmit mondani? Hm? Üdv.
Üdv !

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #316 Dátum: 2017, 07 31, 02:21:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Telekomon ma jött OTA, 20H, júniusi security patch. Eddig probléma mentes.
Köszi szépen :D Lejött itt az USA-ban is :D
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #317 Dátum: 2017, 07 31, 02:22:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Érdekes! Nekem 20i jött a független, vodafonos logóval induló telefonomra.  Tudsz erre vmit mondani? Hm? Üdv.
Örülj neki :D Az i frissebb mint a H :D
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #318 Dátum: 2017, 10 04, 14:11:02 »
Fájó szívvel búcsúzom! A páromnak adtam a kütyüt, vettem egy nőcisebb telcsit helyette az s8 + mellé :D
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #319 Dátum: 2017, 10 13, 07:59:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fájó szívvel búcsúzom! A páromnak adtam a kütyüt, vettem egy nőcisebb telcsit helyette az s8 + mellé :D
:'(

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről

Üdv !

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #320 Dátum: 2017, 11 25, 11:51:32 »
Kedves sorstársak! Gondolom nem csak én jártam úgy, hogy sem a Telekom, sem az LG nem tudott segíteni abban, hogy a készülék függetlenítésekor nem ugrik fel a SIM unlock ablak a külsős kártya behelyezésekor... Szerencse, hogy gugli a barátom és gondoltam megosztom veletek a találtakat. Nem csak G5-höz jó, más LG-vel is működik.

Készülék bekapcsolása a Telekomos kártyával. Tárcsázó megnyit, beír a következő számsor:  2945#*model number#  jelen esetben a model number 850, tehát 2945#*850# lesz. Itt a felugró képernyőn kiválasztjuk a hálózat tiltását és beírjuk a Telekomtól kapott kódot. Ezután a készülék automatikusan újraindul és már tehetjük is be a másik szolgáltató kártyáját, ami működik. Természetesen más modell esetében más modellszámotírunk be!



Remélem segíthettem!

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #321 Dátum: 2018, 03 19, 13:06:42 »
Sziasztok akik még vagytok! :D
A páromnak adtam a telót, de úgy fest kimurdelt. Nincs ujjlenyomat, de beállítási lehetőség is eltünt. Az ujjlenyomat érzékelőre se reagál semmit a teló. Valaki járt már így? Hova lett?  A töltése meg kritikán aluli. Vagyis nem is töltés, hanem merítés :D A gyorstöltés már nagyon régen nem működik, de a sima töltés is elég hektikus. Amikor akar akkor tölti amikor nem akkor meg meríti, hiába van bedugva :D
Csináltam egy hr-t, de nem változott semmi. Most rendeltem neki egy akksit, de nagyon nem vagyok benne biztos, hogy az akksi a ludas, bár a kameramodullal is ugyanez a helyzet, hogy vagy van töltés vagy nincs. A telefonon már nincs gari, nem tudom érdemes-e megcsináltatni. Megvárom az új akksit aztán talán újrateszem neki a szoftvert és meglátjuk. Ha nem változik semmi akkor kuka. Majd beszámolok a hőstetteimről, remélem azok lesznek! :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #322 Dátum: 2018, 03 19, 15:48:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok akik még vagytok! :D
A páromnak adtam a telót, de úgy fest kimurdelt. Nincs ujjlenyomat, de beállítási lehetőség is eltünt. Az ujjlenyomat érzékelőre se reagál semmit a teló. Valaki járt már így? Hova lett?  A töltése meg kritikán aluli. Vagyis nem is töltés, hanem merítés :D A gyorstöltés már nagyon régen nem működik, de a sima töltés is elég hektikus. Amikor akar akkor tölti amikor nem akkor meg meríti, hiába van bedugva :D
Csináltam egy hr-t, de nem változott semmi. Most rendeltem neki egy akksit, de nagyon nem vagyok benne biztos, hogy az akksi a ludas, bár a kameramodullal is ugyanez a helyzet, hogy vagy van töltés vagy nincs. A telefonon már nincs gari, nem tudom érdemes-e megcsináltatni. Megvárom az új akksit aztán talán újrateszem neki a szoftvert és meglátjuk. Ha nem változik semmi akkor kuka. Majd beszámolok a hőstetteimről, remélem azok lesznek! :D

Update: KUKA  >:( >:( :'(
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #323 Dátum: 2018, 03 19, 21:00:25 »
Szia!
Nálam is volt ilyen töltéssel kapcsolatos probléma, de egy töltő kábel cserével megoldódott minden! Speed shop Nilkin.  Üdv.
Üdv !

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #324 Dátum: 2018, 03 20, 11:16:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Nálam is volt ilyen töltéssel kapcsolatos probléma, de egy töltő kábel cserével megoldódott minden! Speed shop Nilkin.  Üdv.

Ezen már semmi nem segít :D Alaplaphiba! Persze, hogy a gari lejárta után  >:( Tehát KUKA! Egyébként már kikapcsolni sem lehet. Az ujjlenyomatolvasó "visszajött", de csak ujjlenyomatot olvas, nem lehet vele semmi mást csinálni! :D
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)