2024, 03 28, 23:08:48

Szerző Téma: LG G5 általános beszélgetés  (Megtekintve 64893 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2016, 08 09, 14:09:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a G4 sokkal jobb volt...
Ne máááár... :( Most akartam venni egy G5-öt, de ez nagyon bosszant. Pont a videó-t kellett elcseszni. Számomra elég fontos ez a funkció. Nem lesz erre valami upgrade?

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2016, 08 10, 06:13:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne máááár... :( Most akartam venni egy G5-öt, de ez nagyon bosszant. Pont a videó-t kellett elcseszni. Számomra elég fontos ez a funkció. Nem lesz erre valami upgrade?
a kültéri felvételekkel nincs nagy gond, de a beltéri kritikán aluli...

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2016, 08 10, 09:28:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a kültéri felvételekkel nincs nagy gond, de a beltéri kritikán aluli...
"nincs nagy gond"? Szóval ha van fény még akkor sem tökéletes? Ajjaj. Hardveres, vagy szoftveres a probléma? Más fórumokon is panaszkodnak? Ha szoftveres, lesz rá patch?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2016, 08 10, 19:28:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"nincs nagy gond"? Szóval ha van fény még akkor sem tökéletes? Ajjaj. Hardveres, vagy szoftveres a probléma? Más fórumokon is panaszkodnak? Ha szoftveres, lesz rá patch?

Semmi baja nincs, ég és föld a kettő között a különbség. Tudom, itt van mindkettő, használtuk is a nyaraláson mindkettőt
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2016, 08 11, 09:40:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi baja nincs, ég és föld a kettő között a különbség. Tudom, itt van mindkettő, használtuk is a nyaraláson mindkettőt
Szia!
Úgy érted, hogy a G4 vs. G5 videó felvételek közötti különbség. Szóval a G5-nek is szépek a videó felvételei szerinted? Csak mert ez a dolog nagyon elbizonytalanított a vásárlást illetően.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2016, 08 11, 15:37:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Úgy érted, hogy a G4 vs. G5 videó felvételek közötti különbség. Szóval a G5-nek is szépek a videó felvételei szerinted? Csak mert ez a dolog nagyon elbizonytalanított a vásárlást illetően.

Mind a kép, mind a videó minősége tökéletesen megfelelő. Előrelépés a G4-hez képest. Persze ez relatív, mármint hogy kinek mi a megfelelő, meg jó, meg rossz, de nekem tökéletesen megfelel.
Van egyébként kismillió videó a neten, főleg az S7-tel összehasonlítók, azokon te is meg tudod nézni. De ha ennyire bizonytalan vagy keress valakit akinél meg tudod élőben nézni.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2016, 08 12, 10:53:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mind a kép, mind a videó minősége tökéletesen megfelelő. Előrelépés a G4-hez képest. Persze ez relatív, mármint hogy kinek mi a megfelelő, meg jó, meg rossz, de nekem tökéletesen megfelel.
Van egyébként kismillió videó a neten, főleg az S7-tel összehasonlítók, azokon te is meg tudod nézni. De ha ennyire bizonytalan vagy keress valakit akinél meg tudod élőben nézni.

Ezt találtam: You are not allowed to view links. Register or Login és ez alapján jobbnak tűnik, mint a többiek (iPhone 6s Plus & Galaxy S7), kivéve a videót, ott a szifon nyert. Még megnézek egy-pár ilyet, aztán döntök.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2016, 08 12, 12:00:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt találtam: You are not allowed to view links. Register or Login és ez alapján jobbnak tűnik, mint a többiek (iPhone 6s Plus & Galaxy S7), kivéve a videót, ott a szifon nyert. Még megnézek egy-pár ilyet, aztán döntök.

You are not allowed to view links. Register or Login
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2016, 08 12, 13:08:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Na, pont ezt is sikerült megnéznem, és (majdnem) mindenhol még az S7-nél is jobbnak tartják a kameráját.

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2016, 08 22, 14:03:11 »
Hali. Engem az érdekelne hogy nincs e olyan program vagy hack amivel az ujlenyomatolvasót touchpadként lehet használni? Ahogy a p9 nél azthiszem lehet lapozni vele stb....

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2016, 08 23, 11:03:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali. Engem az érdekelne hogy nincs e olyan program vagy hack amivel az ujlenyomatolvasót touchpadként lehet használni? Ahogy a p9 nél azthiszem lehet lapozni vele stb....
Hali!
Egyszerűen nem tudok kézbe kaparintani egy G5-öt itt a környékünkön. Pedig érdekelne mennyire masszív az alja, ahol a lekapcsolható modul rész van. Mennyire masszív, idővel nem fog lötyögni? Láttam egy törés tesztet róla, megpróbálták kézzel kettétörni a készüléket, maga a készülék nem tört ketté, de a kihúzható alsó rész bizony megtört. Mi a véleményed?

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2016, 08 26, 16:48:03 »
Hali. Szerintem teljessen jo az összeszerelés. Nem lötyög az alja szépen illeszkedik. Attol nem félek h letörik mert eleve egy műanyag kemény tok van rajta ami plusz stabilitást is ad neki ill védi a kamerát meg a hátulját. En eddig 3x szedtem szét camera modul felrakás miatt. Sztem ez is inkább nyaraláson lesz használva. Szal attol nem félek h szétkopik. Esetleg ha lesz hozzá plusz aksim de eddig nem indokolta semmi h vegyek. Egész jo birja.

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2016, 08 29, 10:24:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali. Szerintem teljessen jo az összeszerelés. Nem lötyög az alja szépen illeszkedik. Attol nem félek h letörik mert eleve egy műanyag kemény tok van rajta ami plusz stabilitást is ad neki ill védi a kamerát meg a hátulját. En eddig 3x szedtem szét camera modul felrakás miatt. Sztem ez is inkább nyaraláson lesz használva. Szal attol nem félek h szétkopik. Esetleg ha lesz hozzá plusz aksim de eddig nem indokolta semmi h vegyek. Egész jo birja.
Oké, köszi.  :taps:
Ahhoz képest, hogy tavasszal debütált a telefon eléggé pang ez a fórum. Nem nagyon vesznek ilyet a főmuftik?  :D Ha nem ilyet, akkor milyet vesznek?

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2016, 08 29, 12:04:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, köszi.  :taps:
Ahhoz képest, hogy tavasszal debütált a telefon eléggé pang ez a fórum. Nem nagyon vesznek ilyet a főmuftik?  :D Ha nem ilyet, akkor milyet vesznek?
Olyat ami garancia vesztes nelkul nyithato es azt csinalsz vele amit akarsz. HTC, Nexus, OnePlus. Tobbi gyarto felejtos.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2016, 08 30, 08:28:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, köszi.  :taps:
Ahhoz képest, hogy tavasszal debütált a telefon eléggé pang ez a fórum. Nem nagyon vesznek ilyet a főmuftik?  :D Ha nem ilyet, akkor milyet vesznek?

Nincs miről beszélni. Sehol egy hiba, sehol egy kis piszkálnivaló. Teszi a dolgát.
Unalmas telefon. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető handl

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: LG G5
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2016, 08 30, 15:24:21 »
Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg unalmas.
Április vége óta nyüstölöm, eddig semmi bajom vele, villámgyors, stabil, naponta átlagban egynél többször cserélem az aksit, nem lötyög, nem kotyog, nem látok át az összeillesztésnél, nem ég be a képernyő.

Nem elérhető Deniaesthetic

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: D85510E
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2016, 09 03, 13:00:44 »
Üdv!
Kepernyofedveny lroblemaim vannak, mar az instagrammot sem tudom hasznalni! Hogy tudom ezt kikalcsolni vagy nemtudom mit kell ezzel csinalni?!

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2016, 09 04, 14:45:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Kepernyofedveny lroblemaim vannak, mar az instagrammot sem tudom hasznalni! Hogy tudom ezt kikalcsolni vagy nemtudom mit kell ezzel csinalni?!

Esetleg kissé érthetőbben, bővebben?
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető kakuk101

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: beépitett
  • PDA: Samsung I9000 Galaxy
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2016, 09 11, 17:11:39 »
Sziasztok!
 Régen nem voltam itt mert nem voltam itthon. Szeretném frissíteni a  G5 telefonomat mert nem jön hozza OTA-n Eu frissítés mivel Dél-Afrikai. Olvastam. hogy van már V10 E.  Kérdezem. hogy akinek már fent van mi a véleménye a Rom-ról.? Érdemes feltenni? Ha igen honnan tudom letölteni? Ha felteszem a TWRP-t kell e hozzá root?
Köszönöm a választ!

Nem elérhető handl

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: LG G5
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2016, 09 15, 08:54:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2016, 09 20, 11:27:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyat ami garancia vesztes nelkul nyithato es azt csinalsz vele amit akarsz. HTC, Nexus, OnePlus. Tobbi gyarto felejtos.
De azért megjelennek erre is ROM-ok igaz? :)

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2016, 09 20, 11:28:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs miről beszélni. Sehol egy hiba, sehol egy kis piszkálnivaló. Teszi a dolgát.
Unalmas telefon. :)
Akkor pont nekem való, az utóbbi időben eléggé leszoktam a G2-m matatásáról is, nem igazán van időm rá. De amióta megláttam a V20-at, azért epekedem. Valaki beszéljen le róla, please...  :ima:

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2016, 09 25, 08:52:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De azért megjelennek erre is ROM-ok igaz? :)
Fel eves vasrol beszelunk. Nem tudom, hogy az LG mennyire adja ki a forraskodokat. Azok nelkul csak kokanyolni lehet es semmi ertelme nekiallni fejleszteni. OnePlus 3-ra pl a megjelenes napjan kiadtak a source-t. Egyedul csak a dash charge forrasara kellett varni, de julius vegen azt is kiadtak ahogy igertek. Kedden jott egy frissites a OnePlus 3-ra szerdan kiadtak a forraskodjat, legkesobb harmad napra ra mar jottek a frissitett kernelek. Majd ha az LG is igy fog hozzaallni a dologhoz, akkor lesz az o vasaikra is fejlesztes.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2016, 09 25, 15:37:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fel eves vasrol beszelunk. Nem tudom, hogy az LG mennyire adja ki a forraskodokat. Azok nelkul csak kokanyolni lehet es semmi ertelme nekiallni fejleszteni. OnePlus 3-ra pl a megjelenes napjan kiadtak a source-t. Egyedul csak a dash charge forrasara kellett varni, de julius vegen azt is kiadtak ahogy igertek. Kedden jott egy frissites a OnePlus 3-ra szerdan kiadtak a forraskodjat, legkesobb harmad napra ra mar jottek a frissitett kernelek. Majd ha az LG is igy fog hozzaallni a dologhoz, akkor lesz az o vasaikra is fejlesztes.
You are not allowed to view links. Register or Login, csak itt a customitás megint a lost warranty kategória.


You are not allowed to view links. Register or Login
De azért megjelennek erre is ROM-ok igaz? :)
Egész biztosan, de ha elkezded használni rájössz, fölösleges.. Én a génégynél is rendre visszatértem a gyárihoz.
Aki meg más romot rakna rá egyből, annak teljesen fölösleges ezt vennie. Ha ez szempont, egy OP3 jobb vétel.


Amúgy üdv annak a kevéske géötös embernek, a héten csatlakoztam én is. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G5 általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2016, 09 26, 08:46:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egész biztosan, de ha elkezded használni rájössz, fölösleges.. Én a génégynél is rendre visszatértem a gyárihoz.
Aki meg más romot rakna rá egyből, annak teljesen fölösleges ezt vennie. Ha ez szempont, egy OP3 jobb vétel.

Amúgy üdv annak a kevéske géötös embernek, a héten csatlakoztam én is. :)

Annyira nem fontos a romolás, csak voltak esetek a korábbi telefonjaimnál, hogy a gyáritól némelyik jobb volt. Aztán lett egy G2-m, és azon néhány próbálgatás után mindig visszatértem a stock romra. A jelenlegi loli-t viszont még nem mertem felrakni, mert félek a melegedéstől (a korábbi loli verziót eléggé főzte a telefonomat) és ezáltal a képernyő-sárgulástól. Mivel nem akarom eladni a G2-t, ha már meg lesz a G5 (vagy a V20), mert családban marad, nem szeretném ha rövid időn belül tönkre menne, ha már kibírt két évet. A G5-nél egyedül a szétszedhetősége miatt az eresztékek kilazulásától tartok. Igaz többen írták, hogy eléggé használják ezt az opciót és nem tapasztalták, hogy itt bármilyen baj történne, állítólag elég jó meg van csinálva ez a rész. Ezt te is alá tudod támasztani? Mit szólsz a G2 loli-jához, melegebb tőle a telefon (mint korábban)?
Köszi