2024, 04 24, 18:40:38

Szerző Téma: LG G4 - Custom romok, kernelek  (Megtekintve 75105 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bozlaci

  • Hozzászólások: 213
  • Android powered
  • PDA: Lg g4
  • PDA ROM: Stock 6.0 V20b
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #25 Dátum: 2016, 03 01, 08:58:40 »
Minden eddigi telefonomon cm-et használtam. Nagyon imádtam mindig! Ha lenne időd írnál a telepítés menetéről a gyári romtol a cmig mit hogyan kell pl bootloader nyitás root stb.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #26 Dátum: 2016, 03 12, 06:58:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aku idő nekem sokkal jobb lett,  nincs bent felesleges pár gyári cucc,  amit sose használtam,  gondolom ezért.... Ezt használtam a régi telefonomat,  tehát már megszoktam a témát is,  amit teljessen testreszabhatsz, saját ízlésed szerint a play aruhazban tudsz keresni, es letölteni,  a telefon gyors, nincs hibaüzenet,  fagyás,  nekem ez fontos...  Frissités sűrün van,  az egyik legjobb team dolgozik rajta,  hogy jobb legyen. Szerintem tedd fell és használd,  instant get,  egyedül a circle óra hianyzik,  mert van tokom hozzá,  az jópofa volt...

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

A kamera milyen a gyári romhoz képest? Azaz kihasználja teljesen minden tudását? Készülnek ugyanolyan jó minőségű képek? A raw-ot is tudja?

Nem elérhető bozlaci

  • Hozzászólások: 213
  • Android powered
  • PDA: Lg g4
  • PDA ROM: Stock 6.0 V20b
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #27 Dátum: 2016, 03 12, 07:38:17 »
Valaki esetleg egy kicsit részletesebb írna a bootloader nyitás menetéről?

Nem elérhető Pongi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei Mate 9
  • PDA ROM: MHA-L29C432B156
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #28 Dátum: 2016, 03 12, 08:11:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki esetleg egy kicsit részletesebb írna a bootloader nyitás menetéről?

Egy kis angol nyelvtudásra szükség van de You are not allowed to view links. Register or Login leírnak mindent lépésről-lépésre.

Nem elérhető bozlaci

  • Hozzászólások: 213
  • Android powered
  • PDA: Lg g4
  • PDA ROM: Stock 6.0 V20b
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #29 Dátum: 2016, 03 12, 08:40:41 »
Van egy két lépés amit nem nagyon értek...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #30 Dátum: 2016, 03 12, 09:14:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aku idő nekem sokkal jobb lett,  nincs bent felesleges pár gyári cucc,  amit sose használtam,  gondolom ezért.... Ezt használtam a régi telefonomat,  tehát már megszoktam a témát is,  amit teljessen testreszabhatsz, saját ízlésed szerint a play aruhazban tudsz keresni, es letölteni,  a telefon gyors, nincs hibaüzenet,  fagyás,  nekem ez fontos...  Frissités sűrün van,  az egyik legjobb team dolgozik rajta,  hogy jobb legyen. Szerintem tedd fell és használd,  instant get,  egyedül a circle óra hianyzik,  mert van tokom hozzá,  az jópofa volt...

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Még egy kérdés: az akku idő mennyivel lett jobb? A SOT is jobb lett?

Nem elérhető marksule

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG g4
  • PDA ROM: ismeretlen
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #31 Dátum: 2016, 03 16, 08:01:03 »
Üdv!
Valaki betudná linkelni nekem egy működő apk-t G4 hez a gyári kamera apphoz, Custom rom miatt kellene,  köszi.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #32 Dátum: 2016, 03 16, 08:12:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Valaki betudná linkelni nekem egy működő apk-t G4 hez a gyári kamera apphoz, Custom rom miatt kellene,  köszi.
Ha egy főzött romban nem a gyári van, az nem véletlen. Gondolom a megfelelő driverek hiányoznak. Azaz nem mindegy hogy milyen rom.
Ha CM, aosp rom,én ezt próbálnám:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha mindenképpen gyári kell, kdz letölt, és a G2 extractor gyönyörűen bontja ezt is.

De tényleg nem azért, kb pont erre (is) való a custom topik.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marksule

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG g4
  • PDA ROM: ismeretlen
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #33 Dátum: 2016, 03 16, 10:23:01 »
Köszi,  Cm13 igen,  megy a cm kamera app,  tehát a driver jó,  nekem csak a stock romba ami van kamera app,  arra lenne szükségem. Esetleg apk- ba vagy twrp ből zip ből nem lehet installálni? 

You are not allowed to view links. Register or Login
Ha egy főzött romban nem a gyári van, az nem véletlen. Gondolom a megfelelő driverek hiányoznak. Azaz nem mindegy hogy milyen rom.
Ha CM, aosp rom,én ezt próbálnám:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha mindenképpen gyári kell, kdz letölt, és a G2 extractor gyönyörűen bontja ezt is.

De tényleg nem azért, kb pont erre (is) való a custom topik.

Nem elérhető marksule

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG g4
  • PDA ROM: ismeretlen
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #34 Dátum: 2016, 03 16, 10:27:11 »
Esetleg apk- ba vagy,  zip be,  betudbá valaki linkelni nekem a gyári Stock kamera appot?  Cm 13 ra kellene,  megy a kamera,  tehát a driver jó,  csak a Stockba levő kamera app nekem jobban fekszik.
Köszi

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #35 Dátum: 2016, 03 16, 10:31:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi,  Cm13 igen,  megy a cm kamera app,  tehát a driver jó,  nekem csak a stock romba ami van kamera app,  arra lenne szükségem. Esetleg apk- ba vagy twrp ből zip ből nem lehet installálni?
Menjünk a szomszédba oksi? A szomszédba, azaz a helyén vagyunk.

You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg apk- ba vagy,  zip be,  betudbá valaki linkelni nekem a gyári Stock kamera appot?  Cm 13 ra kellene,  megy a kamera,  tehát a driver jó,  csak a Stockba levő kamera app nekem jobban fekszik.
Köszi

Szóval. Félre érted. Egész biztosan van kamera driver, de nem a gyári. Így a gyári apk-ot hiába raknád fel hozzá szerintem.
De mondom, a gyári kdz-t ki kell bontani, és abból kiszedni.

Szerk.: Esetleg az tud segíteni, aki rootolt stock romon van.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marksule

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG g4
  • PDA ROM: ismeretlen
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #36 Dátum: 2016, 03 16, 10:33:45 »
Értem,  még nem szedtem szét így rom ot,  ha netán sikerül utána csak fell kell másolni a telefonra,  vagy valamivel installalni?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #37 Dátum: 2016, 03 16, 10:37:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem,  még nem szedtem szét így rom ot,  ha netán sikerül utána csak fell kell másolni a telefonra,  vagy valamivel installalni?
Mindjárt szétszedem Neked, és mutatom hogyan kell.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marksule

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG g4
  • PDA ROM: ismeretlen
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #38 Dátum: 2016, 03 16, 10:40:00 »
Aranyos vagy,  Köszönöm.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #39 Dátum: 2016, 03 16, 11:13:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aranyos vagy,  Köszönöm.
Idézetet használd legközelebb lécci. Köszi. Aranyos? Hát az állítólag csak addig voltam amíg nem volt jelem az oviba, utána rettentő rossz voltam. ;D De azért köszi. :)

Szóval.
Kdz letölt, és eszerint kicsomagol:

You are not allowed to view links. Register or Login

Az ott lévő verziókból az 1.2.3.0-t ajánlom, az a bevált. A többi szerintem gány. A folyamatból pár kép lentebb. Ha megvan a kibontott cuccos, a legalsó képen szereplő progiból keresel egy vírusmentes verziót a gugliban, és a kibontott system.img -t azzal tudod tovább bontani. Ha megvan a keresett apk fájlrendszere, jobb egér gomb, Save, és kimásolod onnan. Ha ez megvan, két lehetőséged van.

1. Fájlmásolással felülírod a jelenlegit. Bemásolod (csak az apk fájlt!) oda ahol a jelenlegi romodban a cél apk van, tehát vagy a system/app vagy a system/priv-app -ba, jogosultságait (permission menüpont) Root Explorer-el a jelenlegire módosítod, majd reboot.

2. Csinálsz magadnak egy flash-elhető zip-et, hátha sikerül. Ezzel:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ezzel nem biztos hogy össze fog jönni, mert a G4 még nincs a support listán. Hogy van e újabb a fenti threadbe kell körülnézni.

Nyilván mindkettőnek úgy állsz neki, hogy gubanc esetén bootlop is lehet, és mivel a systemben módosítottál, csak a system rewrite, azaz a rom újrahúzása lehet a kiút. Magyarul vagy a rom zip, vagy egy Backup legyen, mert különben kezdheted elölről.
Plusz fontos (!!) : amit felülírsz apk-od, abból legyen biztonsági mentés, mert ha nincs bootlop, de vissza kell rakni, lesz honnan.

Ha már főzött romon vagy, az LG rom extractot és ilyen művelteket, saját érdekedben jobban jársz ha elsajátítod. ;) Nyilván nem azért mert nem akarunk segíteni (most épp ráértem, szívesen teszem bárkinek), de úgy szép ha Te magad csinálod, és tudod is mit csinálsz.

Addig a keresett appod, a képen látható 20D-ből kibontva : (azért van rar-ban hogy egybe le tudd tölteni)

You are not allowed to view links. Register or Login

Egyébként mint céloztam rá, szerintem nem lesz jó, mert a CM egy univerzális rom, és az LG appokat nagyon ritkán szokta megenni. Sőt... Inkább nem szokta.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marksule

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG g4
  • PDA ROM: ismeretlen
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #40 Dátum: 2016, 03 16, 12:20:56 »
Szuper  leírást készítettél nekem,  nagyon köszönöm,  holnap megpróbálom,  és utána olvasgatok.
Te melyik romot használod?  Azért van Cm-em,  mert Stockal pocsék az akku időm....  :(

Idézetet írta: attika79
link=topic=6421.msg719508#msg719508 date=1458123231
Idézetet használd legközelebb lécci. Köszi. Aranyos? Hát az állítólag csak addig voltam amíg nem volt jelem az oviba, utána rettentő rossz voltam. ;D De azért köszi. :)

Szóval.
Kdz letölt, és eszerint kicsomagol:

You are not allowed to view links. Register or Login

Az ott lévő verziókból az 1.2.3.0-t ajánlom, az a bevált. A többi szerintem gány. A folyamatból pár kép lentebb. Ha megvan a kibontott cuccos, a legalsó képen szereplő progiból keresel egy vírusmentes verziót a gugliban, és a kibontott system.img -t azzal tudod tovább bontani. Ha megvan a keresett apk fájlrendszere, jobb egér gomb, Save, és kimásolod onnan. Ha ez megvan, két lehetőséged van.

1. Fájlmásolással felülírod a jelenlegit. Bemásolod (csak az apk fájlt!) oda ahol a jelenlegi romodban a cél apk van, tehát vagy a system/app vagy a system/priv-app -ba, jogosultságait (permission menüpont) Root Explorer-el a jelenlegire módosítod, majd reboot.

2. Csinálsz magadnak egy flash-elhető zip-et, hátha sikerül. Ezzel:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ezzel nem biztos hogy össze fog jönni, mert a G4 még nincs a support listán. Hogy van e újabb a fenti threadbe kell körülnézni.

Nyilván mindkettőnek úgy állsz neki, hogy gubanc esetén bootlop is lehet, és mivel a systemben módosítottál, csak a system rewrite, azaz a rom újrahúzása lehet a kiút. Magyarul vagy a rom zip, vagy egy Backup legyen, mert különben kezdheted elölről.
Plusz fontos (!!) : amit felülírsz apk-od, abból legyen biztonsági mentés, mert ha nincs bootlop, de vissza kell rakni, lesz honnan.

Ha már főzött romon vagy, az LG rom extractot és ilyen művelteket, saját érdekedben jobban jársz ha elsajátítod. ;) Nyilván nem azért mert nem akarunk segíteni (most épp ráértem, szívesen teszem bárkinek), de úgy szép ha Te magad csinálod, és tudod is mit csinálsz.

Addig a keresett appod, a képen látható 20D-ből kibontva : (azért van rar-ban hogy egybe le tudd tölteni)

You are not allowed to view links. Register or Login

Egyébként mint céloztam rá, szerintem nem lesz jó, mert a CM egy univerzális rom, és az LG appokat nagyon ritkán szokta megenni. Sőt... Inkább nem szokta.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #41 Dátum: 2016, 03 16, 21:45:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi,  Cm13 igen,  megy a cm kamera app,  tehát a driver jó,  nekem csak a stock romba ami van kamera app,  arra lenne szükségem. Esetleg apk- ba vagy twrp ből zip ből nem lehet installálni?

Olvass már vissza légyszíves, mert kérdeztem jó párat a CM13 rommal kapcsolatban, de nem válaszoltál.
Gondolkozok én is rajta, de érdekelne, hogy jelenleg hol tart a működése. Milyen képet lehet készíteni (RAW is kell), hogy működik a bluetooth, üzemidő mennyivel jobb, mennyire stabil, stb.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #42 Dátum: 2016, 03 17, 09:13:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szuper  leírást készítettél nekem,  nagyon köszönöm,  holnap megpróbálom,  és utána olvasgatok.
Te melyik romot használod?  Azért van Cm-em,  mert Stockal pocsék az akku időm....  :(
Szívesen, ügyes légy. Én stock romon vagyok, mert nem nyitottam (még?) a bootloadert. Pont a napokban nézegettem közel hat hete egy romon vagyok. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára. ::) ;D Nálam jó az akkuidő, 4.5 - 5 óra sot után még tizenegykét százalékon van.

You are not allowed to view links. Register or Login
Olvass már vissza légyszíves, mert kérdeztem jó párat a CM13 rommal kapcsolatban, de nem válaszoltál.
Gondolkozok én is rajta, de érdekelne, hogy jelenleg hol tart a működése. Milyen képet lehet készíteni (RAW is kell), hogy működik a bluetooth, üzemidő mennyivel jobb, mennyire stabil, stb.
Erre én is kíváncsi lennék, de max kíváncsiságból. Ha nyitva lennék is based on stock romot keresnék, CM-et biztos nem. Ez nem az a telefon. (szerintem, aztán lehet én vagyok finnyás...)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #43 Dátum: 2016, 03 17, 16:57:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szívesen, ügyes légy. Én stock romon vagyok, mert nem nyitottam (még?) a bootloadert. Pont a napokban nézegettem közel hat hete egy romon vagyok. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára. ::) ;D Nálam jó az akkuidő, 4.5 - 5 óra sot után még tizenegykét százalékon van.
Erre én is kíváncsi lennék, de max kíváncsiságból. Ha nyitva lennék is based on stock romot keresnék, CM-et biztos nem. Ez nem az a telefon. (szerintem, aztán lehet én vagyok finnyás...)

Ez nem az a telefon? Ez szerintem felhasználó függő. Korábban használtam a több ablakos módot, mert kellett. Azonban rootolni is kellett, hogy a DPI-t kisebbre vehessem és hogy az összes appot lehessen két külön ablakban használni, mert gyárilag ugyebár nem lehet, mert csak... Szóval erre már nincs szükségem, bár a számológépet ablakban néha szoktam használni, de erre van app az áruházban. Az LG-s cuccok közül szinte semmit sem használok a kamera app kivételével, ezért is érdekel, hogy milyen képet lehet készíteni CM13 alatt. Milyen minőségűt. Az már nem érdekel, hogy melyik kamera szoftverrel, mert van jó pár. Viszont ha hozza közel azt a minőséget, mint a gyári és RAW is van, akkor az már tetszik. Jól működő távirányító app is van másik, de ezt sem használom. Egyszer beállítottam, de eszembe sem jut a valódi távirányító helyett a telefont nyomkodni, főleg mivel alig nézek tv-t, meg a távirányítóra nem kell ránéznem, mert érzem az ujjammal, hogy mi hol van.
Szóval minden funkcióra van sokkal jobb program a gyáriakon kívül. Még én sem nyitottam, de a bin-t már leszedtem hozzá, ha netán mégis úgy lenne kedvem. Csak bizonytalan a dolog, nincs kézzel fogható információ a CM13-ról, csak pár morzsa...

Sajnos választ még mindig nem kaptam... Marksule kollega valamiért nem ír... :(

Nem elérhető bozlaci

  • Hozzászólások: 213
  • Android powered
  • PDA: Lg g4
  • PDA ROM: Stock 6.0 V20b
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #44 Dátum: 2016, 03 18, 16:43:49 »
Sziasztok!:D Nem rég tettem fel a cm13-at!!:) Iszonyatosan smooth és stabil. A kamera app ami alapból benne van elég gyenge képeket készít. De a google fényképezővel szinte ugyan olyan jó képeket lehet mint a gyári rom appjával. Az akku idő sokkal de sokkal jobb! A képernyő időm plusz 1 órával több lett. Erősebbnek érzem a wifit és többi rádió jelet is. A játékok is sokkal de sokkal jobban futnak (értem ez alatt hogy kevesebb a megröccenés és esetleges laggolás).

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #45 Dátum: 2016, 03 18, 23:29:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!:D Nem rég tettem fel a cm13-at!!:) Iszonyatosan smooth és stabil. A kamera app ami alapból benne van elég gyenge képeket készít. De a google fényképezővel szinte ugyan olyan jó képeket lehet mint a gyári rom appjával. Az akku idő sokkal de sokkal jobb! A képernyő időm plusz 1 órával több lett. Erősebbnek érzem a wifit és többi rádió jelet is. A játékok is sokkal de sokkal jobban futnak (értem ez alatt hogy kevesebb a megröccenés és esetleges laggolás).

Szia!

Végre egy kis infó. :)
Melyik verziót raktad fel és melyik gapps-szal?
Az áruházban van több kamera app, azokkal mi a helyzet? Például Camera FV-5, Snap Camera HDR, A Better Camera, Manual Camera

Nem elérhető bozlaci

  • Hozzászólások: 213
  • Android powered
  • PDA: Lg g4
  • PDA ROM: Stock 6.0 V20b
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #46 Dátum: 2016, 03 19, 08:13:39 »
Úgy döntöttem hogy mindig a pénteki nightly-t rakom fel ahogy tegnap is tettem. A manual camerát akartam én is használni de az valamiért nem megy. A snap camera hdr tökéletes! A többit nem próbáltam még. A gapps a cyanogen által ajánlott opengapps

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #47 Dátum: 2016, 03 20, 15:04:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy döntöttem hogy mindig a pénteki nightly-t rakom fel ahogy tegnap is tettem. A manual camerát akartam én is használni de az valamiért nem megy. A snap camera hdr tökéletes! A többit nem próbáltam még. A gapps a cyanogen által ajánlott opengapps

Tegnap este a kipróbáltam pár kamera appot kihasználva a visszatérítési lehetőséget. Fontos volt a kézi beállítási lehetőség és a RAW.
A fénykép készítés rendben van, persze azért nem pont ugyanolyan képek készültek, mint a gyárival, picit másak lettek talán színben, de inkább fényerőben. Nem vészes különbség, kézzel mind korrigálható, ha szükséges.
Manual Camera jó, de nem nagy szám, nem tud videót rögzíteni. Snap Camera HDR, AZ Camera, A Better Camera jók, de a videófelvétellel este a szobában, gyengébb fényviszonyok mellett problémáik voltak. A gyári kamera ugyebár annál a fénynél is folyamatos képet rögzít, amit ez a három app nem tudott. A visszanézett felvételek darabosak voltak. Ezért kuka mind.
Aztán jött a Camera FV-5 és Cinema FV-5. Na ez a páros tudja amit kell. A Camera FV-5-nek van kézi üzemmódja és tudja a RAW-ot, meg még sok mást, a Cinema FV-5 meg ugyanolyan folyamatos videót képes rögzíteni annál a fényviszonynál, mint a gyári.
No ez utóbbiak érdekelnének hogyan működnek CM13 alatt. Ha megtennéd, hogy a Camera FV-5-tel készítesz több különböző helyen, fényviszony mellett képeket, azt megköszönném. :)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #48 Dátum: 2016, 03 20, 16:49:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap este a kipróbáltam pár kamera appot kihasználva a visszatérítési lehetőséget. Fontos volt a kézi beállítási lehetőség és a RAW.
A fénykép készítés rendben van, persze azért nem pont ugyanolyan képek készültek, mint a gyárival, picit másak lettek talán színben, de inkább fényerőben. Nem vészes különbség, kézzel mind korrigálható, ha szükséges.
Manual Camera jó, de nem nagy szám, nem tud videót rögzíteni. Snap Camera HDR, AZ Camera, A Better Camera jók, de a videófelvétellel este a szobában, gyengébb fényviszonyok mellett problémáik voltak. A gyári kamera ugyebár annál a fénynél is folyamatos képet rögzít, amit ez a három app nem tudott. A visszanézett felvételek darabosak voltak. Ezért kuka mind.
Aztán jött a Camera FV-5 és Cinema FV-5. Na ez a páros tudja amit kell. A Camera FV-5-nek van kézi üzemmódja és tudja a RAW-ot, meg még sok mást, a Cinema FV-5 meg ugyanolyan folyamatos videót képes rögzíteni annál a fényviszonynál, mint a gyári.
No ez utóbbiak érdekelnének hogyan működnek CM13 alatt. Ha megtennéd, hogy a Camera FV-5-tel készítesz több különböző helyen, fényviszony mellett képeket, azt megköszönném. :)
Nocsak nocsak. Tán nyitni készül az Úr? :shock: :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G4 - Custom romok, kernelek
« Reply #49 Dátum: 2016, 03 20, 17:12:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nocsak nocsak. Tán nyitni készül az Úr? :shock: :)

Erősen gondolkozom rajta mostanában... Már minden elő van készítve hozzá, csak be kell írni azt a pár parancsot... :D
A kamera érdekel, mert szoktam képeket alkotni néha, bár erre van célgép is, de nem mindig van nálam. Ahogy olvasom azért nincs vész, csak szeretném a szememmel látni, hogy milyen. De úgy néz ki, hogy nekem kell tennem az ügy érdekében... :)