2024, 03 29, 06:50:31

Szerző Téma: LG V10 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 85627 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
LG V10 - Általános beszélgetés
« Dátum: 2015, 12 04, 10:11:20 »
LG V10
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Official Product video:

You are not allowed to view links. Register or Login


Drop test:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2015, 12 04, 10:16:03 »
Stemplar fórumtársunk remek összefoglalója. Idézem ide, ne kelljen neki még 1x leírni. Köszönjük.



Idézet
(az Eus verzió ami már az amazon.de-n rendelhető 650 euróért 1SIM és ..csak,, 32 GB RAM , a többi dolog ua. )
Először is az adatokat mindenki meg tudja nézni ez a készülék Kóreai H-961N  You are not allowed to view links. Register or Login
2 SIM Dual LTE
2TB-ig bővíthető .
4GB RAM 64 GB belső tár Cserélhető Li-Po 3000 mAh aksi gyorstöltéssel kb 1 óra alatt fullra tölt 10%-ról . Mivel G3 egy évig és G4 volt előtte 2 hónapig van összehasonlítási alapom , kb annyit tud üzemidőben mint a G4. A fényereje viszont észrevehetően még jobb cirka 10-15 %-al (pedig a G4 is sokkal jobb mint a G3)
Nagy készülék ! kb. a szifon 6+ , Samsung 6 edge +, mérete, amúgy a G 4hez képest 10 mm-el hosszabb és 3 mm-el szélesebb . Mindezért egy 5,7”-os fő +egy 2,1 „.os másodlagos kijelzőt kapunk . A z újlenyomat olvasó  nagyon gyors és pontos , szerintem ekvivalens az iPhone-al.
Gyorsaságban pariban van a G4-el, a multitask még jobb (a már elindított memóriában lévő alkalmazások gyorsabban indulnak) a 4GB RAM miatt . A kijelző G Glass 4 , 520 nit körüli értékkel
Egyébiránt teljesen gyors és a minden egyébben (fotózás stb) G4-re jellemző produktum , talán a háza masszívabb a rozsdamentes acél oldalkeret miatt , minőségi érzet kézbe véve jobb ( bár ez ugye ízlés kérdése is ) a hátlap pedig nem csúszik és kellemes fogása van . Töréstesztekben is előkelő helyen van.
Nos amikor a készülékről teszteket benchmarkokat írnak, persze ezek is fontos dolgok, de engem speciel nem érdekel, hogy az Edge + mennyivel jobb egy szintetikus tesztben !Egy dolog elsikkad és én ezért és nem a ,,geek,, vénám miatt vettem meg. Az pedig,az, hogy ez a telefon az első!! ami 32 bites HIFI DAC –al jelent meg . Aki nem akar autóban,úton,otthon egy profi fejhallgatóval , vagy erősítőn egy külön készüléket cipelni , nos annak ez a készülék nagyon sokat ér ! Nekem egy Fiio X3II –m volt (mert eladtam ..) ami egy profi DAC/DAP készülék profi hanggal akár fejhallgatón, akár erősítőn. MP3-hoz sorry , de teljesen mindegy ,hogy G4,  Szifon, Samu ,HTC . De a veszteségmentes, lossless zenék szerelmeseinek persze aki egy jobb fejhallgatón hallgat FLAC , DSD –t annak bizony számít. Ez réteg igény tudom, de lehet van itt is aki egy tökéletes android telefon funkció mellet , igényli a hifi minőséget ! Az LG-V10 majdnem önálló hifi élmény , megközelítően tudja azt amit egy Fiio X3 –X5 , vagy egy Astell&kern AK100 esetleg Sony  ZX2 tud .
Nos ha valaki ismeri a fenti készülékeket , az áraik 70ezertől indulnak, és tartanak 400 ezerig és …telefonálni nem lehet velük  . (az első androidos DAC a Fiio X7 lesz ami 180 ropi és ugyanaz a DAC van benne, mint a V10 –ben ) ESS Sabre 9018C2M . A hangerő 75 lépésben állítható , nem úgy mint az alap androidban 15 lépésben( hogy vagy túl hangos vagy túl halk) A DAC gyorsmenüből kapcsolható ki és be . Kikapcsolt állapotban a snapdragon vezérli a kimenetet . Sajnos egyelőre nem mindegyik audióplayer használja ki  a DAC képességeit.( a Poweramp, Neutron sem sajnos) ez észrevehető ki és bejkapcsoláskor , sokkal teltebb szebb, dinamikusabb a hangzás ilyenkor. A gyári LG musicplayer természetesen támogatja a DAC ot , valamint a : BlackPlayer EX , Shuttle+ Music Player (ez az egyetlen ami DSD-t is tud a gyári LG playeren kívül) , ZPlayer , PlayerPro Music Player . A Tidal 20016-tól HighRes zenéket is engedélyez streamelésre , ekkor még jobban előtérbe kerülhet egy HiFi DAC . Én a készüléket egy 5-35.000 HZ-es Audiotechnika ATH AD900x –el használom, gyönyörűen meghajtja az 38 ohmos impedanciájú fejhallgatót . A Head-fi , illetve XDA oldalakon elég sok infó van a készülékről .
A kiegészítő képernyő is jól jön zene funkció közben , ha valakinek nem android vezérlős fülese van, mert ott lehalványítva vezérelni lehet az aktuális lejátszó programot , a képernyő feloldása nélkül .
Bocs ,hogy az audió részt ennyire kiveséztem, de ezt tartom a legnagyobb előnyének a készüléknek . Akinek kérdése van ,szívesen válaszolok .
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2015, 12 04, 18:03:12 »
Néhány audiofil teszt és fórum a V10 audió képességeiről :-)

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

SABRE 9018 DAC (digital to analog converter) and SABRE 9602 Headphone Amplifier

A készülék DAP/DAC funkciói automatikusak , azaz 50 oHm feletti fejhallgató felett átáll egy nagyobb erősítésre, és ezt jelzi is 50-600! ohmig .Ezzel a rendszer kicsit tuningolható is ,hiszen ha egy 6,3 to 3,6 fordítót dugunk a fejhallgató kimenetbe , akkor is átáll a nagyobb előerősítésre ,ezáltal még több erősítést kap a fejhallgató .Ha alacsony szintű bemenetet (auxot) használunk, azt is érzékeli ki írja és átáll erre a fejhallgató erősítő .

Nagyon sokan döntenek ,úgy , hogy emellett a készülék mellett fejhallgató erősítő sem kell .

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2015, 12 04, 18:29:58 »
Az LG követ dobott a vízbe ... megint ..  nem is kicsit .A mobil HiFi piac sem kicsi , .. és drágán mérik .
(Astell&kern , HiFiMan , Fiio ,iBasso ,OPPO )

;)De látható , nem is merik a V10 audió képességeit taglalni, összehasonlítani Samsungal, vagy iPhonnal,
( lsd. Gizmodo tesztje, csak az UI, szintetikus tesztek, stb.)mert több oldalról is sérülne a dolog , mert ugye hiába a DAC , ha nem bővíthető a memória , és ha valamelyik gyártó DAC/DAP-ot helyezne a készülékbe, akkor biza ...  ;) a lossless zenék mérete miatt (Flac 30-100 mb , DSD 200-300 mb ) igen csak kevés lenne a tárhely (32GB)... na ez már mélyvíz , mert egy 128-as iPhone , vagy Samsung + a DAC költsége ..... ;)? ajvé ..

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2015, 12 05, 08:46:14 »
 ;) lehet ,hogy csak kacsa,... de lehet nem :-)

Samsung Galaxy S7 (ESS SABRE 9018AQ2M) HiFi DAC-al szerelve .

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető john104

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung S10
  • PDA ROM: Stock
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2015, 12 09, 14:49:59 »
Sziasztok,
Ha minden jól megy holnap nekem is hozza a futár...állítólag ez is koreai változat lesz, de a hátlapja másabb, mert "bőr"....kíváncsi vagyok rá hogy ez mennyivel másabb mint a többi mintás-műanyag utésállója...de olyan nem volt, így nehéz lesz viszonytani  :p

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2015, 12 10, 18:41:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Ha minden jól megy holnap nekem is hozza a futár...állítólag ez is koreai változat lesz, de a hátlapja másabb, mert "bőr"....kíváncsi vagyok rá hogy ez mennyivel másabb mint a többi mintás-műanyag utésállója...de olyan nem volt, így nehéz lesz viszonytani  :p
;) Gratula Sir! nagyon fogod szeretni, főleg ha van egy ,,jóféle fülesed..,,(és HiFi kedvelő vagy ) ha bármi érdekel szívesen segítek , nekem 2 hete van meg .. a hátlap nem lényeg :-)

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2015, 12 10, 18:41:53 »
:) Best of Android 2015 – Audio.. The LG-V10 !
..Azaz a legjobb hangú android telefon 2015 ... by Android Authority! .
(( kb. ezt tartom hitelesnek.. és tesztnek :)

versenyzők : Galaxy Note 5, Xperia Z5 Premium, Nexus 6P ZTE AXON (DAC) ,Moto Xforce ,BlackBerry Priv,LG-V10 . kár ,hogy a HTC kimaradt ..

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

,,...Summing up

Taking the whole picture into account, the LG V10 is a pretty clear winner. It comes out as one of the best performers in both the jack and speaker tests, and sounds incredibly good. Second place is a very close run contest, with the Galaxy Note 5, Xperia Z5 Premium, and Nexus 6P all putting in good performances.

The Galaxy Note 5 just edges out ahead in the benchmark and speakers tests, but there’s excellent headphone sound available on the Z5 Premium too. Sadly, the Axon phone’s disappointing dynamic range and speaker results hurt what was otherwise a lovely sounding phone, proving that spec sheet point scoring doesn’t always translate in the real world. Unfortunately, the Moto X Force didn’t stand out in the listening test and had the worst distortion results, so you can certainly do better if you’re looking for a top notch audio experience...,,

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2015, 12 10, 18:48:29 »
Music apps using the DAC:
itt a lista mi az ami műxik, és mi nem ,a 32BIT DAC és az erősítő , a fejlesztők döntik el, mikor fogják figyelembe venni a V10-et ... :) :)
I've done a bit of quick testing with music apps this morning and here are the results:
WORKING WITH DAC
ZPlayer
PlayerPro (but NOT with the DSP installed!)
Shuttle+
Blackplayer EX
Rocket Player FREE
Spotify (only with cat game installed - see later in the thread...)
Google Music (only with cat game installed - see later in the thread...)
Neutron Player (only with cat game installed - see later in the thread...)
Tidal
Pandora
Noozy

NOT WORKING WITH DAC
JetAudio
N7 Player
GoneMad Music Player
Poweramp
Stellio Music Player
HibyMusic
Rocket Player premium
Most streaming radio apps, including: Simple TV, MX Player, Xiialive and Tunein Radio

I've got the H961N dual sim version.
Testing method was simply to install the app, play music and toggle DAC on/off to see if there was any interruption in the music (no interruption=no DAC)

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2015, 12 10, 19:47:34 »
 V10 Sabre DAC ( SABRE 9018)
DAC+ egy fejhallgató ( SABRE 9602 )erősítő is bekapcsol olyankor ,hogy akár 600 ohmos fülest is lehessen rákötni .(,,... dynamic range up to 127dB and THD+N (total harmonic distortion plus noise) of -­‐120dB...,,
Alap esetben a snapdragon DAC vezérli a hangot , Bekapcsolt DAC(HiFi) esetén nem szükséges fejhallgató erősítő .
De a rendszert át lehet ,,verni,, :  telefonba bele, egy fordító ,3,5 apa, 6,3 anya véggel . Ebbe bele egy 6,3 apa, 3,5 anya véggel, és ebbe a fejhallgató 3,5 -ös dugó. A HiFi beállításokban megjelenik, hogy ,,audió rendszer csatlakoztatva, és a  SABRE 9602 fejhallgató erősítő High Gainre áll át azaz ,,közel,, dupláját erősíti , kimegy a 120dB . Ez egyébként is bekövetkezne ,ha 50 ohm feletti fülest dugunk a telefonba . Viszont az 50 alatti fülesek, (ezzel a trükkel) így nagyobb dinamikával, és szebben , erősebben szólnak (torzítás nélkül...:-) , kb duplája hangerő , mintha egy külön fejhallgató erősítő lett volna csatlakozva .

Nem elérhető john104

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung S10
  • PDA ROM: Stock
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2015, 12 11, 05:54:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
;) Gratula Sir! nagyon fogod szeretni, főleg ha van egy ,,jóféle fülesed..,,(és HiFi kedvelő vagy ) ha bármi érdekel szívesen segítek , nekem 2 hete van meg .. a hátlap nem lényeg :-)

Köszönöm szépen :)
Tegnap végre kézbe is vehettem...huuuu....nagyon tetszik .)
Anno Általános, és középiskolában Kodály Zoltán Ének-zeneibe jártam...elég vájt fülű vk...asszem:)
Van is egy Sennheiser HD415-ös fejhallgatóm, na azon fogom majd tesztelni Mike Oldfield Music of Spheres albumát.
Az is megvan jó féle flac-ban, ....köszi a help-et...bármi jól jöhet...az elején vk még a belakásnak is.-)

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2015, 12 11, 08:17:19 »
Az is megvan jó féle flac-ban, ....köszi a help-et...bármi jól jöhet...az elején vk még a belakásnak is.-)
[/quote]
 :) Egyébként, majdnem szebb is ez a hátlap :taps: amúgy H961N dual sim version?
DSF fájlokat találsz a neten , majd privátba átküldöm a linket .. na azzal hogy szól.. huuu .. csak sajna egy Pink Floyd album 2-3 GB .. hamarosan vehetsz egy 128GB-os SD-t is ha nincs .. ez egy igazi audofil Wurlitzer :-)

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2015, 12 11, 10:52:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login

hasznos tesztek infók, a fórum első oldalán :)

Nem elérhető john104

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung S10
  • PDA ROM: Stock
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2015, 12 11, 12:39:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az is megvan jó féle flac-ban, ....köszi a help-et...bármi jól jöhet...az elején vk még a belakásnak is.-)

 :) Egyébként, majdnem szebb is ez a hátlap :taps: amúgy H961N dual sim version?
DSF fájlokat találsz a neten , majd privátba átküldöm a linket .. na azzal hogy szól.. huuu .. csak sajna egy Pink Floyd album 2-3 GB .. hamarosan vehetsz egy 128GB-os SD-t is ha nincs .. ez egy igazi audofil Wurlitzer :-)
Szia,
Köszi:)
Amúgy tényleg jó ez a hátlap, és valódi bőr, úgy hogy a vezeték nélküli töltés érdekében ugyan ilyen mintásat rendeltem az ebay-ről.
Ja, és igen, 4/64 GB-os, kétkártyás.
Most csak egy 64 GB-s clsass10-es samut tettem még pluszba bele...egyelőre elég ;)

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2015, 12 11, 13:20:14 »
 :)ebay ? a linket átküldenéd ? lehet rendelek egyet hozzá én is , tetszik.
Én egy aksit rendeltem , üvegfóliát meg egy szilikon ,,bugyit,,(nyáron motorozáskor nem árt..)
A Tidalt próbáld, meg 7 napig ingyenes, Flac =1140 kbs- ben streem, és működik vele a DAC . Gyönyörűen szól, egyelőre egy hónapot előfizettem , majd meglátom később.(7 napig ingyenes)
Azt a 6,3 to 3,5 jack trükköt próbáld ki, nem tudom a fülesed ? ohmos , az én 38 ohmos ATH-AD900x -el sokkal jobban szól :-)
 :D :D úgy látom ,,réteg telefont vettünk,, a HiFi mániások kb 2% .. mindenki MP3-at hallgat , jóféle 160-as bitrátával :-) ..

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2015, 12 11, 18:04:44 »
Szasztok

Honnan rendeltétek,?    nekem is szándékomban áll egy ilyenre beruházni a közel jövőben..
üdv
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető john104

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung S10
  • PDA ROM: Stock
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2015, 12 11, 19:19:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szasztok

Honnan rendeltétek,?    nekem is szándékomban áll egy ilyenre beruházni a közel jövőben..
üdv

szia, én két helyen láttam, és a gsmhome-tól vettem, de a partnerogsm is árulja

Nem elérhető john104

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung S10
  • PDA ROM: Stock
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2015, 12 11, 19:23:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:)ebay ? a linket átküldenéd ? lehet rendelek egyet hozzá én is , tetszik.
Én egy aksit rendeltem , üvegfóliát meg egy szilikon ,,bugyit,,(nyáron motorozáskor nem árt..)
A Tidalt próbáld, meg 7 napig ingyenes, Flac =1140 kbs- ben streem, és működik vele a DAC . Gyönyörűen szól, egyelőre egy hónapot előfizettem , majd meglátom később.(7 napig ingyenes)
Azt a 6,3 to 3,5 jack trükköt próbáld ki, nem tudom a fülesed ? ohmos , az én 38 ohmos ATH-AD900x -el sokkal jobban szól :-)
 :D :D úgy látom ,,réteg telefont vettünk,, a HiFi mániások kb 2% .. mindenki MP3-at hallgat , jóféle 160-as bitrátával :-) ..

íme a link:
You are not allowed to view links. Register or Login

no igen, mp3---emléxem amikor a gyerek kitalálta az elvet, mindenki/ elég sokan  prüszkölt ellene, hogy gagyi a hangminőség, mára meg már szabvány, és a széles tömegek jól elvannak vele... :-X

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2015, 12 12, 11:07:07 »
no igen, mp3---emléxem amikor a gyerek kitalálta az elvet, mindenki/ elég sokan  prüszkölt ellene, hogy gagyi a hangminőség, mára meg már szabvány, és a széles tömegek jól elvannak vele... :-X
[/quote]
 :) köszi én is megrendeltem, közben és pont innen ..
MP3 nos nincs azzal semmi baj , de anno ez a formátum a ,,kényszer szülte,, és bár forradalmi volt (1992 :-), 1. a tárhelyek drágasága , 2. a netes sávszélesség szűk keresztmetszete , és relatív drága elérhetősége .
De ugye ezek már nem állnak fent ,tehát miért is hallgatnám az erősen veszteséges zenét ..?
Sajnos a Flac és DSD között is hallható a különbség , .. hiába az emberi hallás mérhető  határai vs denevér .-)..stb.
érezhető , hallható . Nem placebo .
 :D jut eszembe én még ,,napstereztem ,, anno egy 3 mb-os MP3 egy óráig mászott le...

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2015, 12 13, 00:27:07 »
Mindennapi használat során mik a tapasztalatok ?? a sima hangszoroja szépen szól elég hangos ??
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2015, 12 13, 07:16:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindennapi használat során mik a tapasztalatok ?? a sima hangszoroja szépen szól elég hangos ??
Én 2 hete használom,(G3,G4,iPhone 6+ , amik voltak előtte ) a rendszer teljesen smooth, szerintem ugyan olyan gyors , mint bármelyik 2015-ös csúcskészülék , a szintetikus tesztekben van pár gyorsabb , de ezt a használatban nem venni észre .
A külső hangszóró ha az Android Authory tesztet elolvasod, a leghangosabb,( é szépen is szól) és végre nem az hátlapon van a hangszóró  (hanem az alján ,mint az iPhone-nak pl. :) Az Lg G4- is untig elég volt, egyetlen vicces hibája volt (számomra) hogy asztalra lerakva a domború hátlap miatt billegett  :D
Egy szónak is 100 a vége, a hangminőség miatt érdemes megvenni leginkább ! a másodlagos kijeélő egy jópofa ficsör,,de én nem hiányoltam volna ,ha nincs, amúgy kikapcsolható..
(+bővíthetőség,cserélhető aksi ,4GbRAM,64GB tár,dual LTE)

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2015, 12 13, 13:50:48 »
*#546368#*961#

rejtett menü a tárcsázóba , ,, szerviz menü,,

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2015, 12 13, 13:55:25 »
Néhány ,,apróság,, a fejhallgató erősítőröl :
ESS Technology Introduces the SABRE9602 at CES 2015: The World’s Highest Performance Headphone Amplifier with 122dB SNR, -123dB THD and Integrated Output Switch
Audiophile High Quality Sound to Headphones in Mobile Devices

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2015, 12 13, 19:42:54 »
Sziasztok

Lenne egy pár kérdésem hozzátok. Valószinü hogy ez lesz a befutó nálam is ..
1. Ti dual sim es vagy single sim es verziót vettetek ??
2 Az xda n szerintetek fognak hozzá romokat gyártani ill foglalkozni a készülékkel ??
( Nem vagyok nagy romolos de szeretem ha bele tudok piszkálni a kinézetbe stb )
3.A  duplakopp azért müködik vagy az ujlenyomat olvasó miatt kivették ezt a lehetőséget ??
4 Valaki használ kétoldali hivás rögzitést ha igen milyen a minősége ??
5.Felső kijelző igaz kikapcsolható de ha be van kapcsolva sok áramot fogyaszt ill az mindig megy vagy azért elalszik egy idő után ??
Sok kérdésből most ennyi jutott hirtelen eszembe
üdv

Nem elérhető john104

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung S10
  • PDA ROM: Stock
Re: LG V10 - Általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2015, 12 13, 21:40:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Lenne egy pár kérdésem hozzátok. Valószinü hogy ez lesz a befutó nálam is ..
1. Ti dual sim es vagy single sim es verziót vettetek ??
2 Az xda n szerintetek fognak hozzá romokat gyártani ill foglalkozni a készülékkel ??
( Nem vagyok nagy romolos de szeretem ha bele tudok piszkálni a kinézetbe stb )
3.A  duplakopp azért müködik vagy az ujlenyomat olvasó miatt kivették ezt a lehetőséget ??
4 Valaki használ kétoldali hivás rögzitést ha igen milyen a minősége ??
5.Felső kijelző igaz kikapcsolható de ha be van kapcsolva sok áramot fogyaszt ill az mindig megy vagy azért elalszik egy idő után ??
Sok kérdésből most ennyi jutott hirtelen eszembe
üdv

Szia,
1: dual
2: szerintem lesz
3:működik a duplakopp...ez természetes, de utána, -ha be van állítva, már pedig nálam is be van- akkor kéri az újlenyomat azonosítást...szuperül meg van csinálva.
4: igen. ok.
5: be van kapcsolva nálam, nem veszem észre a lényeges emelést, állítólag  napi + 5%-al fogyaszt így többet....nálam bőven több mint egy nap egy töltés.