2024, 03 29, 07:36:42

Szerző Téma: LG G Flex 2 - általános beszélgetés  (Megtekintve 21327 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
LG G Flex 2 - általános beszélgetés
« Dátum: 2015, 06 11, 11:04:34 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Processzor: Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 (Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2 GHz Cortex-A57)
GPU: Adreno 430
ROM/RAM: 16GB/2GB, 32GB/3GB
Kijelző: 5,5″, FullHD, Hajlított P-OLED, Gorilla Glass 3
Op. rendszer: Android 5.1.1.
SIM: Microsim
Kamera: 13MP, lézeres autofokusz, 4K@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps
Akkumulátor: 3000mAh Li-Po
Egyéb: Dolby mobile, gyorstöltés, hajlított- rugalmas kialakítás, levehető hátlap
Méretek: 149.1 x 75.3 x 7.1-9.4 mm, 152g

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
LG G Flex 2 - általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2015, 10 18, 17:50:00 »
Nem rossz készülék.
Majdnem vettem egyet.
Az You are not allowed to view links. Register or Login jó áron van.
Már 100 alatt.

Tapatalk-kal küldve Motorola X Style -al

★Android 10.0★

Nem elérhető vitosoma

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: LG G Flex 2
  • PDA ROM: 5.1
Re: LG G Flex 2 - általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2017, 05 06, 21:00:16 »
Kicsit hosszú leszek, de muszáj részletesnek lennem.

Van egy másfél éves LG g flex 2 telefonom. Eddig nem nagyon volt vele probléma. Az első tünetek talán ott jelentkeztek, hogy egy nap (kb 4 hónappal ezelőtt) hirtelen egyik napról a másikra csökkent az akku teljesítménye, nem bírt már ki egy napot.  Ezzel még nem volt gondom, de az elmúlt hónapban jelentős akadozások, random újraindulások merültek fel. Az igazi probléma 3 napja reggel kezdődött, amikor egy stabil 3 percre megfagyott a teló, de utána újraindult és minden jó volt. Másnap viszont reggel hívtak messengeren, felvettem-leraktam, és amikor legközelebb akartam használni már csak sötét képernyő fogadott... Bekapcsolni nem lehetett, tulajdonképp semmire nem reagált.

Hazaértem szétszereltem, aksit ujracsatlakoztattam (beépített aksis), és beindult. Hurrá..ahogy szereltem vissza a hátlapot ismét meghalt. Még párszor megcsináltam ezt hátha csak véletlen de nem.

A teló ma is beindul ha szétszedem és újra csatlakoztatom az aksit, de pár perc múlva, vagy az aksi csatlakozójánál ha megnyomkodjuk akkor leáll. Aksi nélkül rádugtam töltőre, kiadott egy kis logót egy aksival meg egy kérdőjellel egy sárga háromszögben aztán elsötétült.
A kérdés az lenne, hogy honnan állapítsam meg hogy alaplapi csatlakozó hiba, vagy az akkunak a csatlakozója rossz? Ti mit gondoltok? (A telóra nagyon vigyáztam, nem dobáltam meg semmi).

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Flex 2 - általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2017, 05 06, 23:49:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit hosszú leszek, de muszáj részletesnek lennem.

Van egy másfél éves LG g flex 2 telefonom. Eddig nem nagyon volt vele probléma. Az első tünetek talán ott jelentkeztek, hogy egy nap (kb 4 hónappal ezelőtt) hirtelen egyik napról a másikra csökkent az akku teljesítménye, nem bírt már ki egy napot.  Ezzel még nem volt gondom, de az elmúlt hónapban jelentős akadozások, random újraindulások merültek fel. Az igazi probléma 3 napja reggel kezdődött, amikor egy stabil 3 percre megfagyott a teló, de utána újraindult és minden jó volt. Másnap viszont reggel hívtak messengeren, felvettem-leraktam, és amikor legközelebb akartam használni már csak sötét képernyő fogadott... Bekapcsolni nem lehetett, tulajdonképp semmire nem reagált.

Hazaértem szétszereltem, aksit ujracsatlakoztattam (beépített aksis), és beindult. Hurrá..ahogy szereltem vissza a hátlapot ismét meghalt. Még párszor megcsináltam ezt hátha csak véletlen de nem.

A teló ma is beindul ha szétszedem és újra csatlakoztatom az aksit, de pár perc múlva, vagy az aksi csatlakozójánál ha megnyomkodjuk akkor leáll. Aksi nélkül rádugtam töltőre, kiadott egy kis logót egy aksival meg egy kérdőjellel egy sárga háromszögben aztán elsötétült.
A kérdés az lenne, hogy honnan állapítsam meg hogy alaplapi csatlakozó hiba, vagy az akkunak a csatlakozója rossz? Ti mit gondoltok? (A telóra nagyon vigyáztam, nem dobáltam meg semmi).
Én egyáltalán nem csatlakozó hibára gondolok, sokkal inkább akku. Tekintve hogy másfél éves, jóeséllyel "elfáradt".
A probléma első fele, akadás, black screen, azok lehetnek szoftveres gondok.
Az viszont ha újra csatlakozás után egy pillanatra jó, az szerintem nem csatlakozó hiba. Kérd ki a szakszerviz véleményét, de látatlanban mondom tanácsnak, vegyél egy új akkut.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login