2017, 09 21, 00:06:21

Szerző Téma: Samsung Galaxy S6 rom (gyári)  (Megtekintve 33868 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lasse001

• Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura + Primo
  • PDA: G928F - N9005 - SM-T533
  • PDA ROM: XXU2AOJ5 - XXUGBOJ1 - XXU1BOI3
Re: Samsung Galaxy S6 rom (gyári)
« Reply #325 Dátum: 2017, 06 23, 18:26:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Galaxy s6  gyári 7.0-ás verzióval azzal a problémával küzdök, hogy a telefonon időnként elmegy a hang, ilyenkor nem csörög nem ébreszt, médiát nem tudok lejátszani, még youtube-ról sem.
Eddig csak az újraindítás oldotta meg ideiglenesen.
Csináltam már többször FR-t, volt wipe partion is, de a probléma még mindig nem oldódott meg.
Előző androidon nem jelentkezett ez a probléma, alkalmazásokból is csak azokat használom amit eddig is.
Független telefon, német média marktban vásároltam úgy egy éve.
Valakinem van ötlete mit tudnék  csinálni vele ?

Model: SM920F
AP:920FXXU5EQDF
CP:920FXXU5EQCD
CSC:920FDBT5EQD1
szerviz?

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről

Nem elérhető grimm2

• PFC Fan
  • PDA: galaxy s6
  • PDA ROM: G920FXXU5EQDF
« Reply #326 Dátum: 2017, 06 23, 21:54:03 »
Másik fórumon találkoztam még 2 másik emberrel, akik ugyan így jártak szintén s6, egyikük küldte szervizbe is, ott FR után visszaküldték hogy kipróbálták és nincs baja, de nem oldódott meg a gondja mert újra előjött.
Így oda csak végső esetben szeretném küldeni.

Hátha van olyan akinek volt ilyen gondja és sikerült megoldani.

Nem elérhető laczine

• Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s8+, s7 Edge, LG G5,
  • PDA ROM: Android 7, Android 7, Android 7.
« Reply #327 Dátum: 2017, 06 24, 13:35:39 »
Másik fórumon találkoztam még 2 másik emberrel, akik ugyan így jártak szintén s6, egyikük küldte szervizbe is, ott FR után visszaküldték hogy kipróbálták és nincs baja, de nem oldódott meg a gondja mert újra előjött.
Így oda csak végső esetben szeretném küldeni.

Hátha van olyan akinek volt ilyen gondja és sikerült megoldani.

Régebben a fb messenger okozott hasonló problémákat. Ha van messengered ki kéne próbálni, hogy ha leszeded akkor is csinálja-e? Ha nem hardveres a bibi akkor egy hr is segíthet, ahogy a szervizben csinálták és csak egyenként visszatenni a telepített alkalmazásokat és kiszürni melyik csinálja.
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető grimm2

• PFC Fan
« Reply #328 Dátum: 2017, 06 24, 15:07:16 »
Régebben a fb messenger okozott hasonló problémákat. Ha van messengered ki kéne próbálni, hogy ha leszeded akkor is csinálja-e? Ha nem hardveres a bibi akkor egy hr is segíthet, ahogy a szervizben csinálták és csak egyenként visszatenni a telepített alkalmazásokat és kiszürni melyik csinálja.

Rendben megnézem, most letöröltem a messengert és megnézem előjön-e a hiba megint.
Remélem megoldja a gondot, bár eléggé sokat használom azt az alkalmazást :(
Mit jelent a hr kifejezés mert nem vagyok annyira jártas a témában?

Nem elérhető laczine

• Mrs.
« Reply #329 Dátum: 2017, 06 24, 15:09:07 »
Rendben megnézem, most letöröltem a messengert és megnézem előjön-e a hiba megint.
Remélem megoldja a gondot, bár eléggé sokat használom azt az alkalmazást :(
Mit jelent a hr kifejezés mert nem vagyok annyira jártas a témában?

HR= hard reset = gyári visszaállítás :D

Nem elérhető grimm2

• PFC Fan
« Reply #330 Dátum: 2017, 06 24, 15:59:00 »
HR= hard reset = gyári visszaállítás :D

Így már értem :)

Azt is próbáltam már többször is, úgyhogy gondolom valami alkalmazás akad össze valamivel.
Vagy az lehetséges, hogy a rendszer frissítés közben ment valami félre kicsit ?

Nem elérhető laczine

• Mrs.
« Reply #331 Dátum: 2017, 06 24, 16:39:06 »
Így már értem :)

Azt is próbáltam már többször is, úgyhogy gondolom valami alkalmazás akad össze valamivel.
Vagy az lehetséges, hogy a rendszer frissítés közben ment valami félre kicsit ?

Azt azért nem hinném, mert elég sok mindenki panaszkodott és nem csak az s6-ok hanem az s7-ek közt is volt ilyen "hangbaj" :D  és ott jöttek rá, hogy valószínű a messenger okozza. Állítólag azóta már jött frissítés a messengerre és utána már kevesebb baj volt vele. Próbáld ki, hogy egyelőre kapcsold ki. Aztán ha nem áll helyre a  hang akkor lehet másfelé kutakodni. :D

Nem elérhető grimm2

• PFC Fan
« Reply #332 Dátum: 2017, 06 24, 16:48:04 »
Azt azért nem hinném, mert elég sok mindenki panaszkodott és nem csak az s6-ok hanem az s7-ek közt is volt ilyen "hangbaj" :D  és ott jöttek rá, hogy valószínű a messenger okozza. Állítólag azóta már jött frissítés a messengerre és utána már kevesebb baj volt vele. Próbáld ki, hogy egyelőre kapcsold ki. Aztán ha nem áll helyre a  hang akkor lehet másfelé kutakodni. :D

Oké, most letöröltem, de olyan van, hogy 2 ugyan olyan teló ugyan onnan vásárolva nem egyformán viselkedik ?
Mert húgom készüléke semmilyen problémát nem produkált pedig neki is 7.0-van fent és használja a messengert is ?

Nem elérhető laczine

• Mrs.
« Reply #333 Dátum: 2017, 06 24, 18:11:28 »
Oké, most letöröltem, de olyan van, hogy 2 ugyan olyan teló ugyan onnan vásárolva nem egyformán viselkedik ?
Mert húgom készüléke semmilyen problémát nem produkált pedig neki is 7.0-van fent és használja a messengert is ?
Van igen. Ne kérdezd hogyan... és miért de volt rá példa már nem is egy... Hasonló telefon, hasonló rendszer..

Nem elérhető toroktibi

• PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: i900DXID1
« Reply #334 Dátum: 2017, 07 15, 07:27:48 »
Sziasztok!

S.O.S segítséget szeretnék kérni tőletek! Van egy S6-osom, gyári független. Rootolva volt. Gondoltam a supersu-ban a teljes unroot-ra rányomok mert nincs szükségem rá. Újraindult de azóta csak a bootkép viilog. MI a megoldás? Odin látja de ugye most a telefont nem tudom használni.

Nem elérhető laczine

• Mrs.
« Reply #335 Dátum: 2017, 07 15, 14:01:40 »
Sziasztok!

S.O.S segítséget szeretnék kérni tőletek! Van egy S6-osom, gyári független. Rootolva volt. Gondoltam a supersu-ban a teljes unroot-ra rányomok mert nincs szükségem rá. Újraindult de azóta csak a bootkép viilog. MI a megoldás? Odin látja de ugye most a telefont nem tudom használni.

Szia! Ha még nem sikerült életre keltened akkor talán egy három gombos hard reset segít. Kapcsold ki a telót aztán egyszerre nyomd a hangerő fel+menü+bekapcsoló gombot. Okézd le ha megkérdezi, hogy resetelni akarsz-e és utána ha minden igaz el fog indulni a telefonod, de minden törlődik róla. Képek, zenék, alkalmazások beállítások..

Nem elérhető copre

• Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: primo
  • PDA: ZTE Grand X In
  • PDA ROM: GXI_THUV1.0.0B06
« Reply #336 Dátum: 2017, 08 16, 18:43:05 »
Sziasztok!Nem rég csatlakoztam a fórumhoz hogy minél többet megtudjak a rootolásról.Na mármost nemrégiben hozzájuttam egy s6 edge rootolt készülékhez.Nem rootoltam   még illetve nem is unrootoltam.Az a gondom a telefonnal hogy folyamatosan biztonsági tájékoztatás jön értesítésbe jogosulatlan műveletek észlelve címmel. Illetve egyes appokat nem tudok telepíteni pl.facebook. de viszont a facebook lite az simán feltelepíthető.Abban szeretnék valakit megkérni hogy leszeretném venni róla a rootot és hogy mit töltsek le vagy mit ne...jah és a teló nem tudom hogy a root miatt független-e t-mobilos a teló a bejelentkező logó alapján de én most telenor kártyával használom.Lehet hogy valaki kifüggetleníttte de lehet hogy a root miatt.

Nem elérhető laczine

• Mrs.
« Reply #337 Dátum: 2017, 08 17, 10:11:34 »
Sziasztok!Nem rég csatlakoztam a fórumhoz hogy minél többet megtudjak a rootolásról.Na mármost nemrégiben hozzájuttam egy s6 edge rootolt készülékhez.Nem rootoltam   még illetve nem is unrootoltam.Az a gondom a telefonnal hogy folyamatosan biztonsági tájékoztatás jön értesítésbe jogosulatlan műveletek észlelve címmel. Illetve egyes appokat nem tudok telepíteni pl.facebook. de viszont a facebook lite az simán feltelepíthető.Abban szeretnék valakit megkérni hogy leszeretném venni róla a rootot és hogy mit töltsek le vagy mit ne...jah és a teló nem tudom hogy a root miatt független-e t-mobilos a teló a bejelentkező logó alapján de én most telenor kártyával használom.Lehet hogy valaki kifüggetleníttte de lehet hogy a root miatt.

A root eltüntetése: töltsd le az odint és a telefonodhoz tartozó utolsó gyári szoftvert. Segítség a topic elején..
A szoftvert leggyorsabban a "samfirm" nevű aprócska programmal tudod letölteni. Ha bepipálod "binary nature" kis jelölő négyzetet akkor a négyfájlos romot tudod letölteni. Értelem szerűen az odinban mindent odatallózol ahova való. Segítség ebben is a topic elején..

Az pedig, hogy root-olva lett a telefon nem fogja függetlenné tenni. A gyári független telefonra is lehet T-mobilos romot tenni. A telefon hálózat-függetlenítése egészen más tészta. A te készüléked esetében nem fogod tudni megállapítani, hogy házilag avagy gyárilag lett függetlenítve, illetve eleve az volt-e.

A független rom betűjele a XEH ilyet keress.

Okostelefon fórum | Samsung Galaxy S3 | HTC One X | Apple iPhone iPad

« Reply #337 Dátum: 2017, 08 17, 10:11:34 »
<div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">PFC News</a></div>