2024, 03 28, 11:40:06

Szerző Téma: Átalakulunk-alakítsuk együtt  (Megtekintve 48731 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #25 Dátum: 2015, 05 16, 18:24:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ez az. Ha semmihez nem lehet kötni a hibát, akkor hogyan lehetne javítani?  :hmm:
Én eddig azt se tudtam, hogy ilyen hiba létezik. Soha sehol nem volt gondom a belépéssel, se Windows, se Android. alatt.
Sajnos a hiba van, létezik, és nem user error. Sőt... Nem is mai keltű a probléma, és rengeteg alternatívát próbáltam már...
Egy pár:
- Én Win8.1 Pro 64 bit-et, és Chrome Canary/64bit-et használok. Ez (igaz RAM árán, de) mindent megerőszakol, nyit. Ebben a konfigurációban egyszer nem volt hiba.
- Párom HP desktopján 32-es Win7-el, többször találkoztam a hibával...
- Android: telefon, tab: semmi, de csak Chrome-al. LG browser-el már volt rá példa...

Hogy lehetne javítani? Jó kérdés. Talán az említett fórummotor csere segít.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #26 Dátum: 2015, 05 16, 18:28:34 »
Létező jelenség, nekem is volt többször is, több gépem is. Az én tippem is a régi fórum motor.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #27 Dátum: 2015, 05 16, 22:23:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login

1. Felhasználók visszajelzése alapján: többeknek gond a fórumba való belépés. Belépnek, és a böngésző nem jeleníti meg a linkeket, képeket.
Ez nálam is előfordult párszor, pedig adminként voltam bejelentkezve. A másik hiba volt régebben, hogy többször kidobott a fórum és újra be kellett jelentkezni. Mindkét esetben a böngésző előzmények törlése segített. Valamelyik cookie kergül meg ilyenkor.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #28 Dátum: 2015, 05 17, 08:16:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nálam is előfordult párszor, pedig adminként voltam bejelentkezve. A másik hiba volt régebben, hogy többször kidobott a fórum és újra be kellett jelentkezni. Mindkét esetben a böngésző előzmények törlése segített. Valamelyik cookie kergül meg ilyenkor.
Nalam sose. Mondjuk amiota van tapatalk pluginja a forumnak webrol csak profilt modositani lepek be. Az is jo lenne ha megoldhato, hogy tapatalkban az emberek profiljanal latszodjanak ugyanazok az adatok mint weben is. Amugy egy 5 perc utani tetlenseg miatti kijelentkezes beiktatasa jo lenne, mert most is 47 emberbol 9 volt az elobb aki valamilyen altopikot nezett, vagy uzenetet kuldottm a tobbi a fooldalon volt. Igy, hogy nincs x ido tetlenseg utan kijelentkezes, ott lehet sz ember akar harom napja is ugy, hogy nem csinalt semmit. Igy nem lehet valos statisztikat sem kesziteni a forgalomrol.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #29 Dátum: 2015, 05 17, 08:45:41 »
A tapatalk mostanaban nem minden forumnal jelzi kek csikkal, hogy valtozas tortent. En nem topikokra vagyok feliratkozva hanem forum temakra. Pl ha itt valtozas tortenik akkor nekem a Mindent a PFC-rol mellett meg kellene jelenjen egy kek csiknak. Ugyanez van pl a PDApro Adok-veszek temanal is. Ott is csak akkor latom a valtozast ha belemegyek.

Aztan az is problema, hogy irok egy hozzaszolast egy feliratkozott topikba majd mikor visszalepek a feliratkozott temaimhoz es nyomok egy frissitest. Megjelenik a kek csik ahova irtam, mutatva, hogy olvasatlan bejegyzes van.

A privat uzenetekrol egyaltalan nem jon ertesites. A multkor mikor elhuztam a hamburger menut meg az uzeneteknel sem mutatta, (1) vagy tobb ahogy szokta, veletlenul nyomtam ra megnezni milyen uzeneteim vannak? Akkor lattam, hogy olvasatlan a legutolso.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #30 Dátum: 2015, 05 17, 08:57:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nalam sose. Mondjuk amiota van tapatalk pluginja a forumnak webrol csak profilt modositani lepek be. Az is jo lenne ha megoldhato, hogy tapatalkban az emberek profiljanal latszodjanak ugyanazok az adatok mint weben is. Amugy egy 5 perc utani tetlenseg miatti kijelentkezes beiktatasa jo lenne, mert most is 47 emberbol 9 volt az elobb aki valamilyen altopikot nezett, vagy uzenetet kuldottm a tobbi a fooldalon volt. Igy, hogy nincs x ido tetlenseg utan kijelentkezes, ott lehet sz ember akar harom napja is ugy, hogy nem csinalt semmit. Igy nem lehet valos statisztikat sem kesziteni a forgalomrol.
Már nem azért, de miért is fontos nekünk ez a stat?
A bejelentkezett és online felhasználók listáját én nem erről az oldalról közelíteném meg. Delete...
Körülbelül mint xda-n. Miért is kell azt nézegetni bárkinek ki hol van? Max annyi mikor volt utoljára aktív. A többi adat felhasználás szempontjából szerintem fölösleges. Bőven elég ezt azoknak látni akikre tartozik.
Ez ki maradt a javaslatból, de akkor itt most ezennel hozzáadtam.

Tapatalk - hoz én nem tudok hozzászólni, böngészőből vagyok. Itt a további opciók alatt van lehetőség az értesítés a válaszok - ra. Ha ez be van pipálva, e-mailt kapsz válasz esetén, de természetesen sokan használják, így a Tapatalk is szerves, fontos része kell legyen az átalakításnak.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #31 Dátum: 2015, 05 17, 09:17:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már nem azért, de miért is fontos nekünk ez a stat?
A bejelentkezett és online felhasználók listáját én nem erről az oldalról közelíteném meg. Delete...
Körülbelül mint xda-n. Miért is kell azt nézegetni bárkinek ki hol van? Max annyi mikor volt utoljára aktív. A többi adat felhasználás szempontjából szerintem fölösleges. Bőven elég ezt azoknak látni akikre tartozik.
Ez ki maradt a javaslatból, de akkor itt most ezennel hozzáadtam.

Tapatalk - hoz én nem tudok hozzászólni, böngészőből vagyok. Itt a további opciók alatt van lehetőség az értesítés a válaszok - ra. Ha ez be van pipálva, e-mailt kapsz válasz esetén, de természetesen sokan használják, így a Tapatalk is szerves, fontos része kell legyen az átalakításnak.
Ez Tapatalk feature, hogy mutatja a felhasznaloknal ki mit csinal eppen. A hasznalati statisztika szerver meretezesnel lehet fontos. A jelenlegi aktivitast figyelembe veve egy 80 ezer ft-os Core 2-es asztali gep 8GB RAM-al bosegesen eleg a forumhoz is meg a portalhoz is. Egy 100 mbps upload-os Digis netkapcsolattal. Ahogy ezt mondtam mar egy evvel ezelott is, mert mar akkor is ez volt a helyzet.

Az e-mail ertesites nem opcio. Akkor csinalhatnank egy levelezolistat is a forumbol nyugodtan.

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #32 Dátum: 2015, 05 17, 09:25:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Misi felesleges otletelni ugysem fog tortenni semmi! Otletelgetesre mar 1.5 evvel ezelott is fel lettunk kerve.
Másfél éve még nem is voltam tulajdonos...
Ötleteket azóta sem kaptunk...
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #33 Dátum: 2015, 05 17, 09:28:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rotfl ;D
Feladat az feladat, ha rendetlenkednek moderálunk, ugyanis nincs diszkrimináció...

Nem tudok részt venni a talin, így ide írom.

1. Felhasználók visszajelzése alapján: többeknek gond a fórumba való belépés. Belépnek, és a böngésző nem jeleníti meg a linkeket, képeket. Ahol láttam ilyen panaszt, igyekeztem segítség mellett rájönni mihez kötött a dolog, rá kellett jönnöm, nem tudom. Sem böngészőhöz, sem windowshoz, sem semmihez nem tudom kötni. Gyakorlottabbaknak ez nem gond, én pl desktopon CCleanerrel takarítok egyet, utána jó. De... Hadd ne linkeljek más fórumot, csak egy beszélgetést próbálok idézni.

- Tudjátok hol lehet EZT vagy AZT a romot, leírást elérni?
- Igen, pdafanclubon ott van, segítenek is a telepítésbe.
- Áááá, köszi, oda nem lépek be, mert nem tudok. Többször próbáltam tegnap, beléptem, de nem látom a linkeket, képeket. De találtam ITT és ITT.


Ezt nem egy helyen láttam, és itthon is volt nem egyszer téma...

Szóval nem engem kell meggyőzni, én megoldom ami nekem kell/a rám eső részt, hanem röcc nélküli működés kell. Kétszer nem tud belépni, harmadszor nem próbálja meg. Valljuk be rém idegesítő lehet mikor mondjuk tégla a telefon, és pl az aláírásomban lévő FAQ unbrick leírását nem tudja elolvasni a regelt tag...

2. Ehhez kapcsolódik a másik merész ötlet. Hsz reghez kötött, linkek olvasása, képek láthatósága: free. Csak tessék kicsit belegondolni...

3. Design. Nekem nem tetszik, utálom a változásokat, de material. Ha nem, mindegy hogy hogy és merre, de meg kell újulni. A karácsonykor bekapcsolt kinézet alap rengeteget dobott a kinézeten. Sokaknak tetszett. Például.

4. A többi inkább személyes, nem kívánnám nyilvánossá tenni. Nagy vonalban annyi, Frici munkáját illene segíteni, és mint korábban javasoltam már, a portál gépe mellé meg le kell ültetni valakit, aki naprakész és egy rss olvasót tele tud tolni napi hírekkel.

Első blikkre....
Na...
Ilyeneket várunk... :ok: :ok: :ok: :ok:
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #34 Dátum: 2015, 05 17, 09:40:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na...
Ilyeneket várunk... :ok: :ok: :ok: :ok:
:ok:
A kinézet, design részéhez még annyit dobnék hozzá, hogy ha valamerre indulunk legyen választási lehetőség. Tehát régi / új skin kapcsoló vagy valami. Nem nekem, engem már az asszony és az élet megtanínott vigyorogva lenyelni azt is amit nem szeretek, hanem a többiek miatt. Nem biztos hogy egy új skin mindenkinek tetszik elsőre, legyen opció a vissza váltásra. Sacc per kábé mint xda-n, ahol alul van lehetőség az egész fórum kinézetet a belépés idejére módosítani.
(remélem dev szempontból is) Kicsi, de hasznos lehet egy esetleges design változás esetében. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #35 Dátum: 2015, 05 17, 09:45:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Másfél éve még nem is voltam tulajdonos...
Ötleteket azóta sem kaptunk...
Nem? Arrol, hogy nem olvasod a forumot, nem vagy aktiv nem tehetek rola. Volt otleteles a szerkesztoseg topikban is anno. Amikor legutobb beszeltunk telefonon kerted, hogy irjak oda, mert azt te figyeled. Fel is porgettem a topikot ment a beszelgetes egy hetig kb. Oda sem neztel, majd egy honap utan megjelentel hirtelen, valaszokat akkor sem kaptunk es azota sem. Nem direkt hangoztatjuk paran, hogy veszett fejsze nyele az egesz, nem fog tortenni itt semmi sem!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #36 Dátum: 2015, 05 17, 09:47:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez Tapatalk feature, hogy mutatja a felhasznaloknal ki mit csinal eppen. A hasznalati statisztika szerver meretezesnel lehet fontos. A jelenlegi aktivitast figyelembe veve egy 80 ezer ft-os Core 2-es asztali gep 8GB RAM-al bosegesen eleg a forumhoz is meg a portalhoz is. Egy 100 mbps upload-os Digis netkapcsolattal. Ahogy ezt mondtam mar egy evvel ezelott is, mert mar akkor is ez volt a helyzet.

Az e-mail ertesites nem opcio. Akkor csinalhatnank egy levelezolistat is a forumbol nyugodtan.
Ezt a Tapatalk feature - t nem ismerem, mint ahogy az apk-ot sem. Így a véleményem nem lenne hiteles és értékes.
Szerver méretezés : valóban igazad van, de írtam, ez az infó elég azoknak akikre tartozik. Szerintem...
Mármint úgy érted hogy a Tapatalkban nincs e-mail opció a továbbiak között? Inkább megnézem. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #37 Dátum: 2015, 05 17, 09:51:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a Tapatalk feature - t nem ismerem, mint ahogy az apk-ot sem. Így a véleményem nem lenne hiteles és értékes.
Szerver méretezés : valóban igazad van, de írtam, ez az infó elég azoknak akikre tartozik. Szerintem...
Mármint úgy érted hogy a Tapatalkban nincs e-mail opció a továbbiak között? Inkább megnézem. :)
Nem kell e-mail. Ha e-mail ertesitest akarunk akkor zarjuk be a forumot es csinaljunk levelezolistat. Ott az alkalmazas tokeletesen mukodik csak ki kellene hasznalni a benne rejlo lehetosegeket. Ezekhez kellenenek a valtoztatasok...

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #38 Dátum: 2015, 05 17, 09:55:17 »
Arrol is volt szo 3-4 evvel ezelott, hogy lesznek PFC-os polok, bogrek amiket meg lehet venni es ezzel kicsit tamogatva az oldalt. A polot meg hordva az utcan talan felfigyelnenek ra az emberek. Ebbol sem lett semmi. Pedig en hordanek szivesen ilyen polokat. A hatuljan nagyba a logo elejen meg a portal fejlece a PDA-val meg, hogy pdafanclub.hu.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #39 Dátum: 2015, 05 17, 09:56:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell e-mail. Ha e-mail ertesitest akarunk akkor zarjuk be a forumot es csinaljunk levelezolistat. Ott az alkalmazas tokeletesen mukodik csak ki kellene hasznalni a benne rejlo lehetosegeket. Ezekhez kellenenek a valtoztatasok...
Neked lehet. ;) Nekem meg kell az e-mail, mert egész máshogy látjuk, és szerintem (teljesen mindegy miért) több mint fontos.
Megnéztem a Tapatalk-ot, használjátok egészséggel!  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #40 Dátum: 2015, 05 17, 09:57:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Neked lehet. ;) Nekem meg kell az e-mail, mert egész máshogy látjuk, és szerintem (teljesen mindegy miért) több mint fontos.
Megnéztem a Tapatalk-ot, használjátok egészséggel!  :ok:
Koszonjuk, hasznalom is 2012 november 12-e ota:-)

Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #41 Dátum: 2015, 05 17, 10:10:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Neked lehet. ;) Nekem meg kell az e-mail, mert egész máshogy látjuk, és szerintem (teljesen mindegy miért) több mint fontos.
Megnéztem a Tapatalk-ot, használjátok egészséggel!  :ok:
Használjuk is. HD2 elso stabil android buildjei ota nagy megelegedettseggel.
XDA-t csak tapatalkon nezek,  ha gep elott ulok is inkább a telot veszem elo, kényelmesebb.

A temavaltas könnyen megoldhato, hiszen csak meg kell mondani melyik csst huzza ra a forumra. Hogy milyen design lesz, az meg gondolom attol fugg milyen template lesz a neten.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #42 Dátum: 2015, 05 17, 10:19:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Koszonjuk, hasznalom is 2012 november 12-e ota:-)
You are not allowed to view links. Register or Login
Használjuk is. HD2 elso stabil android buildjei ota nagy megelegedettseggel.
XDA-t csak tapatalkon nezek,  ha gep elott ulok is inkább a telot veszem elo, kényelmesebb.

A temavaltas könnyen megoldhato, hiszen csak meg kell mondani melyik csst huzza ra a forumra. Hogy milyen design lesz, az meg gondolom attol fugg milyen template lesz a neten.
Remek!  :ok:
Ezért mondtam, fontos része kell legyen ez is az átalakulásnak, természetesen nem csak Ti, rengetegen használják.  :ok:
Nekem nem áll kézre, de ez egyéni agymenés.

Viszont az hogy online felhasználók mit csinálnak, az közel sem Tapatalk ficsör, hanem a fórum sajátja. Példának okáért xda-ra belépve én még csak hasonló listát se látok. Kábé annyit látok ami itt nálunk is kéne. Semmit...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #43 Dátum: 2015, 05 17, 10:23:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remek!  :ok:
Ezért mondtam, fontos része kell legyen ez is az átalakulásnak, természetesen nem csak Ti, rengetegen használják.  :ok:
Nekem nem áll kézre, de ez egyéni agymenés.

Viszont az hogy online felhasználók mit csinálnak, az közel sem Tapatalk ficsör, hanem a fórum sajátja. Példának okáért xda-ra belépve én még csak hasonló listát se látok. Kábé annyit látok ami itt nálunk is kéne. Semmit...

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #44 Dátum: 2015, 05 17, 10:29:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ennyi, még ezt sem találtam meg, köszi. Tévedtem.  ::) :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #45 Dátum: 2015, 05 17, 10:32:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ötleteket azóta sem kaptunk...

Ne már...
Írtam én is, demeterf is, tusa is. Most másoljam ide a fenti írásokat?
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #46 Dátum: 2015, 05 17, 11:26:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem? Arrol, hogy nem olvasod a forumot, nem vagy aktiv nem tehetek rola. Volt otleteles a szerkesztoseg topikban is anno. Amikor legutobb beszeltunk telefonon kerted, hogy irjak oda, mert azt te figyeled. Fel is porgettem a topikot ment a beszelgetes egy hetig kb. Oda sem neztel, majd egy honap utan megjelentel hirtelen, valaszokat akkor sem kaptunk es azota sem. Nem direkt hangoztatjuk paran, hogy veszett fejsze nyele az egesz, nem fog tortenni itt semmi sem!
Ok.
Ez a múlt..
Jelenleg gőzerővel dolgozom/dolgozunk Fricivel karöltve a változásokon... :ima: :ima:
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #47 Dátum: 2015, 05 17, 11:28:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Arrol is volt szo 3-4 evvel ezelott, hogy lesznek PFC-os polok, bogrek amiket meg lehet venni es ezzel kicsit tamogatva az oldalt. A polot meg hordva az utcan talan felfigyelnenek ra az emberek. Ebbol sem lett semmi. Pedig en hordanek szivesen ilyen polokat. A hatuljan nagyba a logo elejen meg a portal fejlece a PDA-val meg, hogy pdafanclub.hu.
Igen...
Ez akkor bizonyos okokból nem valósult meg,,, de  újra előtérben van, sőt hamarosan kézzel fogható lesz...
Természetesen az új/régi design felhasználásával.
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #48 Dátum: 2015, 05 17, 11:31:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne már...
Írtam én is, demeterf is, tusa is. Most másoljam ide a fenti írásokat?
Ha megtennéd igazán hálás lennék....  :ima:
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #49 Dátum: 2015, 05 17, 11:35:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha megtennéd igazán hálás lennék....  :ima:
Jelezném, hogy a jövőre mutatóan megváltozott az Avatar képem  O->- O->- O->- O->-
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...