2024, 03 29, 09:01:48

Szerző Téma: Átalakulunk-alakítsuk együtt  (Megtekintve 48754 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Dátum: 2015, 05 13, 19:09:04 »
Korábban már hírt adtunk arról, hogy a fórum és a portál igazi nagy változások előtt áll. Természetesen az eddigiekhez hasonlóan folytatjuk a munkánkat, Hasznos információkkal, tanácsokkal, tesztekkel, mint ahogyan eddig is. A változtatásokat olyan módon szeretnénk megvalósítani, hogy a felhasználó közösségnek minél hatékonyabb fórumozást tegyünk lehetővé.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #1 Dátum: 2015, 05 14, 09:25:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Korábban már hírt adtunk arról, hogy a fórum és a portál igazi nagy változások előtt áll. Természetesen az eddigiekhez hasonlóan folytatjuk a munkánkat, Hasznos információkkal, tanácsokkal, tesztekkel, mint ahogyan eddig is. A változtatásokat olyan módon szeretnénk megvalósítani, hogy a felhasználó közösségnek minél hatékonyabb fórumozást tegyünk lehetővé.
You are not allowed to view links. Register or Login


Remélem, szombaton elindul valami...! (De téllleg)

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #2 Dátum: 2015, 05 14, 09:48:02 »
Csökkenteni kellene a topikok számát. Rengeteg olyan van, ami gyakorlatilag halott már hosszú ideje, viszont a főoldalon ott vannak a listában feleslegesen. A legtöbb ilyen készülékkekkel kapcsolatos kérdés úgyis az általánosba érkezik.
Minden ilyen topik nyitó hsz-ét ki kellene szedni és elérhetővé tenni, a topikoktól meg érzékeny búcsút venni. Erre a wiki pl alkalmas lett volna, de az sajnos elhalt úgy látom. Azt kellene feléleszteni erre a célra.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #3 Dátum: 2015, 05 14, 10:17:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Remélem, szombaton elindul valami...! (De téllleg)
Szombatooon??? Hiszen máris elindult :) Nekünk is vannak ötleteink, de várjuk a ti kívánságaitokat is. Aztán a hozzáértők megmondják mit és hogy lehet megvalósítani.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #4 Dátum: 2015, 05 14, 13:59:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szombatooon??? Hiszen máris elindult :) Nekünk is vannak ötleteink, de várjuk a ti kívánságaitokat is. Aztán a hozzáértők megmondják mit és hogy lehet megvalósítani.
Elindult egy eve az igergetes a valtozasokrol. Ha mar itt ez a topik amit igazabol mar egy evvel ezelott is el lehetett volna inditani, (hamburger gomb tabatalkban uj topik letrehozasa kb fel percet vesz igenybe) erdeklodnek, hogy amit a Blaha sorozoben mondott Sanyi egy evvel ezelott abbol mar mi valosult meg?

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #5 Dátum: 2015, 05 14, 15:16:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szombatooon??? Hiszen máris elindult :) Nekünk is vannak ötleteink, de várjuk a ti kívánságaitokat is. Aztán a hozzáértők megmondják mit és hogy lehet megvalósítani.

Elindult..., aha..., mutass már vmit lsz!  ;)

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #6 Dátum: 2015, 05 14, 17:38:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szombatooon??? Hiszen máris elindult :) Nekünk is vannak ötleteink, de várjuk a ti kívánságaitokat is. Aztán a hozzáértők megmondják mit és hogy lehet megvalósítani.
Tapatalkot hozzátok rendbe. Megint csak akkor küldi el a hsz.t ha idézek valakit.
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #7 Dátum: 2015, 05 14, 18:48:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapatalkot hozzátok rendbe. Megint csak akkor küldi el a hsz.t ha idézek valakit.
Amig a 4 eves SMF forum motor nincs felfrissitve addig a Tapatalk sem fog mukodni rendesen, mert a pluginje elavult.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #8 Dátum: 2015, 05 14, 19:43:09 »
Egyaltalan a forum szervere hazakerult mar Szlovakiabol? Egy eve mar errol is volt szo, hogy ez lenne az elso lepes.

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #9 Dátum: 2015, 05 15, 05:11:09 »
Barátaim Rómaiak, földieim !
Temetni jöttem Caesart nem dicsérni !
Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #10 Dátum: 2015, 05 15, 06:49:44 »
Javasolom, hogy az új topikokra ne kerüljön fel automatikusan mindenki. Csak egy értesítést kapjon minden tag, hogy nyílt egy új topik. Azaz feliratkozni kelljen ne leiratkozni, hiszen nem érdekel mindenkit minden téma.

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #11 Dátum: 2015, 05 15, 15:13:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyaltalan a forum szervere hazakerult mar Szlovakiabol? Egy eve mar errol is volt szo, hogy ez lenne az elso lepes.
A fórum szerverét béreljük...
Csak az adatmentést kellett megoldani.
Megoldva
Magyarországi szerveren van a mentés és a tesztelése, illetve fejlesztése zajlik.
Vélhetően mind a fórum motor, mind a portál motor  lecserélésre kerül.
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #12 Dátum: 2015, 05 15, 15:15:33 »
Várom az építő jellegű ötleteket...
Alexno1
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #13 Dátum: 2015, 05 15, 16:58:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Várom az építő jellegű ötleteket...
Alexno1
Fentebb van kettő is. Bár sokat segítene az ötletelésben, ha tudnánk, mi az ami biztosan megvalósul, mi az ami már terv.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #14 Dátum: 2015, 05 15, 18:48:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fórum szerverét béreljük...
Csak az adatmentést kellett megoldani.
Megoldva
Magyarországi szerveren van a mentés és a tesztelése, illetve fejlesztése zajlik.
Vélhetően mind a fórum motor, mind a portál motor  lecserélésre kerül.
Miert kellene berelni? Megvetted azt is Zage-tol te vagy a tulajdonos immar tobb mint egy eve! Haza. Kell hozni a vasat! En felajanlottam tavaly majusban amikor volt az a bizonyos megbeszeles, hogy kifizetem a benzin penzt csak menjunk ki a vasert es hozzuk haza! Ez nem volt megoldhato. Blablabla. Jottek az igeretek onnantol kezdve. En probaltam segiteni a megoldasban, de az nem volt jo. Nem kell ide se szerverkozpont se semmi. A mostani forum/portal aktivitast nezve elmenne az oldal egy 20Mbps-es netes saveselessegen is. Te erre jottel a sajat reklamaiddal, hogy nem kell a segitseg majd te megoldod. Szoval valodi update-et szeretnenk!!!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #15 Dátum: 2015, 05 15, 23:51:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miert kellene berelni? Megvetted azt is Zage-tol te vagy a tulajdonos immar tobb mint egy eve! Haza. Kell hozni a vasat! En felajanlottam tavaly majusban amikor volt az a bizonyos megbeszeles, hogy kifizetem a benzin penzt csak menjunk ki a vasert es hozzuk haza! Ez nem volt megoldhato. Blablabla. Jottek az igeretek onnantol kezdve. En probaltam segiteni a megoldasban, de az nem volt jo. Nem kell ide se szerverkozpont se semmi. A mostani forum/portal aktivitast nezve elmenne az oldal egy 20Mbps-es netes saveselessegen is. Te erre jottel a sajat reklamaiddal, hogy nem kell a segitseg majd te megoldod. Szoval valodi update-et szeretnenk!!!
Akkor kezdjük elölről. Zage csak a portál és a fórum tulajdonjogát adta el. A portál fut az ő szerverén, a fórum egy csehországi szerveren. Most már mindkettő tárhelyért fizetni kell. Arról szó nem volt, hogy valaki is eladná a vasakat. Arról beszéltünk, hogy egy mentésért kellene kiutazni a szerverhez, mert még azt se lehetett megcsinálni a távolból. Végül ez sikerült több darabban, több nap alatt.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #16 Dátum: 2015, 05 15, 23:54:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor kezdjük elölről. Zage csak a portál és a fórum tulajdonjogát adta el. A portál fut az ő szerverén, a fórum egy csehországi szerveren. Most már mindkettő tárhelyért fizetni kell. Arról szó nem volt, hogy valaki is eladná a vasakat. Arról beszéltünk, hogy egy mentésért kellene kiutazni a szerverhez, mert még azt se lehetett megcsinálni a távolból. Végül ez sikerült több darabban, több nap alatt.

De most tényleg. Milyen hosting tárhely az, ahova nincs FTP elérés biztositva?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #17 Dátum: 2015, 05 16, 00:06:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De most tényleg. Milyen hosting tárhely az, ahova nincs FTP elérés biztositva?
Olyan, ahol egy full sötét cicababa veszi fel a telefont support gyanánt és legjobb esetben egy visszahívást ígér. Sajnos ezt örököltük és ez fog változni remélhetőleg.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #18 Dátum: 2015, 05 16, 06:37:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor kezdjük elölről. Zage csak a portál és a fórum tulajdonjogát adta el. A portál fut az ő szerverén, a fórum egy csehországi szerveren. Most már mindkettő tárhelyért fizetni kell. Arról szó nem volt, hogy valaki is eladná a vasakat. Arról beszéltünk, hogy egy mentésért kellene kiutazni a szerverhez, mert még azt se lehetett megcsinálni a távolból. Végül ez sikerült több darabban, több nap alatt.
Tavaly momdjuk Sanyi azt momdta, hogy az elso lepes az lenne, hogy keruljon haza a szerver es legyen a portal es a forum egy vason. Mindegy vegulis, mert igy akkor mar maskepp nez ki a dolog. Van mondjuk egy ket hetes mentes a forumrol. Ha valamikor temyleg lesz valami valtozas a temaval kapcsolatban akkor mi lesz? Kellene egy mentes akkor is mikor a kinti szerver vegleg megszunik, hogy az osszes adat meglegyen.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #19 Dátum: 2015, 05 16, 07:27:30 »
A mentesrol meg csak annyit tudok mondani amit mar tavaly is momdtam. Egyszeru az egesz. Kell csinalni offline egy Ghost image-et az egesz geprol ugy ahogy van.  Persze ez csak akkor oldhato meg ha lekapcsoljak addig a forumot, illetve ha csak a PFC van az adott vason es senki mas. A bonyolult resze ez utan kovetkezne, de egy Linuxhoz erto szakember siman meg tudja oldani, hogy itthon rateszi akarmilyen szamitogepre es be tudja inditani.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #20 Dátum: 2015, 05 16, 12:00:35 »
Nem akarok én itt békebírót játszani, nem tudom kinek miben van igaza, de jó lenne ha ez a topik arról szólna, ami a címe. Ezt a ki mit mondott, meg ígért vitát jó lenne ha nem itt csinálnátok, mert szét van offolva már ez a topik is ezzel.
András, tőled ötletek kellenének, ami megvitatható. A vezetőktől meg valami alap, hogy mégis merre menjen az ötletelés, mi az ami egyáltalán megvalósítható, és mi nem.
Had ne kelljen már a moderátorokat moderálni.  :ok:
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #21 Dátum: 2015, 05 16, 12:17:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarok én itt békebírót játszani, nem tudom kinek miben van igaza, de jó lenne ha ez a topik arról szólna, ami a címe. Ezt a ki mit mondott, meg ígért vitát jó lenne ha nem itt csinálnátok, mert szét van offolva már ez a topik is ezzel.
András, tőled ötletek kellenének, ami megvitatható. A vezetőktől meg valami alap, hogy mégis merre menjen az ötletelés, mi az ami egyáltalán megvalósítható, és mi nem.
Had ne kelljen már a moderátorokat moderálni.  :ok:
Misi felesleges otletelni ugysem fog tortenni semmi! Otletelgetesre mar 1.5 evvel ezelott is fel lettunk kerve.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #22 Dátum: 2015, 05 16, 17:05:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Had ne kelljen már a moderátorokat moderálni.  :ok:
rotfl ;D
Feladat az feladat, ha rendetlenkednek moderálunk, ugyanis nincs diszkrimináció...


You are not allowed to view links. Register or Login
Várom az építő jellegű ötleteket...
Alexno1
Nem tudok részt venni a talin, így ide írom.

1. Felhasználók visszajelzése alapján: többeknek gond a fórumba való belépés. Belépnek, és a böngésző nem jeleníti meg a linkeket, képeket. Ahol láttam ilyen panaszt, igyekeztem segítség mellett rájönni mihez kötött a dolog, rá kellett jönnöm, nem tudom. Sem böngészőhöz, sem windowshoz, sem semmihez nem tudom kötni. Gyakorlottabbaknak ez nem gond, én pl desktopon CCleanerrel takarítok egyet, utána jó. De... Hadd ne linkeljek más fórumot, csak egy beszélgetést próbálok idézni.

- Tudjátok hol lehet EZT vagy AZT a romot, leírást elérni?
- Igen, pdafanclubon ott van, segítenek is a telepítésbe.
- Áááá, köszi, oda nem lépek be, mert nem tudok. Többször próbáltam tegnap, beléptem, de nem látom a linkeket, képeket. De találtam ITT és ITT.


Ezt nem egy helyen láttam, és itthon is volt nem egyszer téma...

Szóval nem engem kell meggyőzni, én megoldom ami nekem kell/a rám eső részt, hanem röcc nélküli működés kell. Kétszer nem tud belépni, harmadszor nem próbálja meg. Valljuk be rém idegesítő lehet mikor mondjuk tégla a telefon, és pl az aláírásomban lévő FAQ unbrick leírását nem tudja elolvasni a regelt tag...

2. Ehhez kapcsolódik a másik merész ötlet. Hsz reghez kötött, linkek olvasása, képek láthatósága: free. Csak tessék kicsit belegondolni...

3. Design. Nekem nem tetszik, utálom a változásokat, de material. Ha nem, mindegy hogy hogy és merre, de meg kell újulni. A karácsonykor bekapcsolt kinézet alap rengeteget dobott a kinézeten. Sokaknak tetszett. Például.

4. A többi inkább személyes, nem kívánnám nyilvánossá tenni. Nagy vonalban annyi, Frici munkáját illene segíteni, és mint korábban javasoltam már, a portál gépe mellé meg le kell ültetni valakit, aki naprakész és egy rss olvasót tele tud tolni napi hírekkel.

Első blikkre....
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #23 Dátum: 2015, 05 16, 17:58:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1. Felhasználók visszajelzése alapján: többeknek gond a fórumba való belépés. Belépnek, és a böngésző nem jeleníti meg a linkeket, képeket. Ahol láttam ilyen panaszt, igyekeztem segítség mellett rájönni mihez kötött a dolog, rá kellett jönnöm, nem tudom. Sem böngészőhöz, sem windowshoz, sem semmihez nem tudom kötni.

Na ez az. Ha semmihez nem lehet kötni a hibát, akkor hogyan lehetne javítani?  :hmm:
Én eddig azt se tudtam, hogy ilyen hiba létezik. Soha sehol nem volt gondom a belépéssel, se Windows, se Android. alatt.

Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Átalakulunk-alakítsuk együtt
« Reply #24 Dátum: 2015, 05 16, 18:03:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ez az. Ha semmihez nem lehet kötni a hibát, akkor hogyan lehetne javítani?  :hmm:
Én eddig azt se tudtam, hogy ilyen hiba létezik. Soha sehol nem volt gondom a belépéssel, se Windows, se Android. alatt.
Nekem se. User error lesz?