2024, 03 29, 16:40:56

Szerző Téma: Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés  (Megtekintve 46983 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2015, 08 22, 17:24:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Ez az első Android telefonom ezért bocsi ha hülyeséget kérdezek. Most vettem két hete a tescóba akciós 80.000.Független.  Eredetileg 4.4.4 van rajta de olvasom hogy van hozzá lolipop frissítés. A kérdésem hogy lehet  frissíteni.?A másik hogy érdemes e egyáltalán? Különösen semmi baj nincs a készülékkel nem fagy nem merül van térerő. Szokatlan és néhány nekem fontos dolgok funkció nincs benne de majd idővel
megszokom.Esetleg nem tudja valaki hogy lehet a képernyőt kikapcsolni ha a youtube n hallgatok valamit de nem nézem mondjuk egy előadást.,ahol felesleges a képernyő nek világítani. Fölöslegesen mérinti az aksit ráadásul ha zsebbe rakom kb két perc és elnyomódik kikapcsol mert csak egy sima szilikon tokja van.


Hi.

Magyarországra csak a voda adott 5.0.2 egyelőre. sztem hamarosan a többire is megérkezik.
Youtobet meg maga a progin belűl kellene körülnézni, h van e ilyen funkciója. Nekem úgy rémlik h van.

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2015, 08 22, 17:54:05 »
Sziasztok!
Tervezek majd egy ilyen telót be szerezni.Kérdésem a következő:telefonos boltokban függetlenül 3 fajta garival árulják.A legolcsóbb az 1 év garanciával,de állítólag ebben nincs magyar nyelv valamint nem is frissíthető mert ázsiai piacra készültek.Tényleg igaz lehet hogy otthon házilag nem frissíthető és magyar nyelvet sem lehet bele varázsolni?

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2015, 08 25, 21:30:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tervezek majd egy ilyen telót be szerezni.Kérdésem a következő:telefonos boltokban függetlenül 3 fajta garival árulják.A legolcsóbb az 1 év garanciával,de állítólag ebben nincs magyar nyelv valamint nem is frissíthető mert ázsiai piacra készültek.Tényleg igaz lehet hogy otthon házilag nem frissíthető és magyar nyelvet sem lehet bele varázsolni?

Lehet bele varázsolni de ha gáz van a telóval nem fogják javítani sehol. Max swzni. Én maradnék a gyári garinál az a tuti. Igaz h drágább de legalább így jár a prémium szerviz.

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2015, 08 29, 19:39:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet bele varázsolni de ha gáz van a telóval nem fogják javítani sehol. Max swzni. Én maradnék a gyári garinál az a tuti. Igaz h drágább de legalább így jár a prémium szerviz.

Köszönöm a választ!

Nem elérhető jcarlo

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: galaxy alpha
  • PDA ROM: 5.02
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2015, 11 16, 21:10:51 »
Sziasztok!
A telefonom olyat csinál hogy hívás közben nem hallják amit mondok de ha ki hangosítom akkor már jól hallanak!
Szerintetek mi lehet a gond?
Előre is köszi

Nem elérhető anonym1s

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2015, 11 26, 20:54:12 »
Sziasztok.

Vettem egy alphat oktober vegen. Vadonat uj volt de mar elso heten eszre vettem hogy merul az akksija mint a titanic es melegszik a kamera mellett, es ami fura volt, hoy nem hasznalat kozben, hanem inkabb keszenletben, amikor csak pihent a zsebemben. Cserelgettem rajta a romokat de mindegyikkel maradt ez a melegedes es gyors akku merules. Vegul raraktam az You are not allowed to view links. Register or Login romot es megjavult, egyaltalan nem melegedett es 7 ora kijelzoidot tudodtt 2 nap alatt, vagy 3,5 ora kijelzoido 4 nap alatt. Ez igy ment kb 2 hetig, aztan egyre gyengult az akkuidom, mig vegul tegnap mar 1 orat sem birt, es ugyanugy melegszik mint az elejen.
Szoval eloszor szar volt, majd megjavult kis idore de fokozatosan ujra romlott es most megint total szar.

Van erre valami tartos megoldas?

A rom csere nem tunt tartosnak mert ujra elkezdett melegedni es gyorsan merulni.

Nem elérhető anonym1s

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2015, 11 28, 19:37:08 »
Kozben rajottem mi okozta a hibat.
Az 5ghz-es wifi. Amikor 5ghz-es halozaton vagyok azonnal elkezd melegedni a telefon es merul az akksi orankent kb. 15%-ot keszenletben, de ha 2.4ghz-es halon vagyok, akkor semmi gond vele, nem melegszik egyaltalan es csak 0,5%-ot merul az akksi keszenletben.
Mar csak azt nem tudom, hogy ez telefon hiba vagy csak egyszeruen csatornat kene valtanom a ruteren. Most 44-esen van az 5ghz.