2024, 04 18, 16:56:29

Szerző Téma: Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés  (Megtekintve 47317 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető robee19

  • Hozzászólások: 1313
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3
  • PDA: SGS II
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Dátum: 2015, 03 04, 18:35:14 »
Üdv!
Elméletileg (remélem gyakorlatilag is) pénteken én is csatlakozom szerény táborotokba.
Olvastam , hogy a T-és romokkal igencsak bajos dolgok vannak (merülés, hálózateldobás). Ezt meg tudjátok erősíteni/cáfolni? Kezdjem kibontás után egyből egy rom cserével? Nem szeretnék benne csalódni :D
Ha jobb azzal kezdeni, valami pontosabb infót adnátok a dolog menetéről? SII-ről jövök, ugyan az a dolog lefolyása?

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2015, 03 07, 14:28:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Elméletileg (remélem gyakorlatilag is) pénteken én is csatlakozom szerény táborotokba.
Olvastam , hogy a T-és romokkal igencsak bajos dolgok vannak (merülés, hálózateldobás). Ezt meg tudjátok erősíteni/cáfolni? Kezdjem kibontás után egyből egy rom cserével? Nem szeretnék benne csalódni :D
Ha jobb azzal kezdeni, valami pontosabb infót adnátok a dolog menetéről? SII-ről jövök, ugyan az a dolog lefolyása?

Elvileg már javították ezeket. ha van frissítés tedd fel egyből. Nekem a telenorossal volt gond, de javították. T-mobile LTE-vel majd lesznek gondok. Ha olyan helyen vagy tedd át wcdma/gsm-re.

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Samsung Galaxy Alpha - Ujjlenyomat olvasó probléma
« Reply #2 Dátum: 2015, 04 10, 12:49:05 »
Sziasztok!
Rág jártam erre,de most megint egy kis szakértelemre lenne szükségem,de legalább jó tanácsra:)

Angliában élek és vettem eme csodás készüléket újonnan,tehát én bontottam ki.Gyári független.Garanciás.
A minap arra gondoltam,hogy használnám a készülék ujjlenyomat olvasó funkcióját,mert szükségszerű lett.

Rom: G850FXXU1BOA2

Az ujjlenyomat kezelőben a beállítások alatt ezt a hibaüzenetet kapom:

"Hiba történt az ujjlenyomat-érzékelővel.Ha ez az üzenet újból megjelenik,indítsa újra az eszközt."

Szükségem lenne a funkcióra,viszont nem tudom ez szoftveres,vagy gyári hiba lehet.

A segítséget előre is köszönöm!

Maradok tisztelettel.

Nem elérhető mackó52

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • PDA: i8000nxxil3
  • PDA ROM: i8000tmhil3
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2015, 05 06, 19:31:27 »
sziasztok
olvastam a samobile.com on h franciáknál már kidobták a lolipop 5.0.2 szerintetek ha én ezt ráhuznám a telora akkor ugrik a gari?

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2015, 05 06, 20:30:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
olvastam a samobile.com on h franciáknál már kidobták a lolipop 5.0.2 szerintetek ha én ezt ráhuznám a telora akkor ugrik a gari?

Nem nem ugrik

Nem elérhető mackó52

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • PDA: i8000nxxil3
  • PDA ROM: i8000tmhil3
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2015, 05 07, 08:22:40 »
köszönöööm  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Nem elérhető mackó52

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • PDA: i8000nxxil3
  • PDA ROM: i8000tmhil3
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2015, 05 07, 18:47:44 »
és még egy olyan kérdésem lenne h szerintetek megbizhato a "You are not allowed to view links. Register or Login" eseteleg nem fog a telom olyan károsodást csinálni amit nem lehet vissza berhelni ?

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2015, 05 07, 19:40:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és még egy olyan kérdésem lenne h szerintetek megbizhato a "You are not allowed to view links. Register or Login" eseteleg nem fog a telom olyan károsodást csinálni amit nem lehet vissza berhelni ?

MIndenki onnan tölti le. Nekem fent van és eddig semmi gond vele.

Nem elérhető mackó52

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • PDA: i8000nxxil3
  • PDA ROM: i8000tmhil3
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2015, 05 07, 19:48:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
MIndenki onnan tölti le. Nekem fent van és eddig semmi gond vele.

akkor ismét csak köszönöm

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2015, 05 17, 16:29:56 »
Hali!
Másfél hete van nálam a telefon, nagyon szeretem, nem találkoztam ennyi idő alatt semmi nagyobb hibával, meg vagyok elégedve az anyaghasználattal, az összeszereléssel, gyorsasággal, a kijelző mérete és felbontása is számomra tökéletes, nekem nem hiányzik semmi a készülékből. Felraktam rá az 5.0-át, az is jól fut és tetszik az alkalmazás megnyitó animáció is. Normál használat mellett, nálam több mint egy napot kibír, de viszont mikor intenzívebben dolgoztatom, akkor max. 6 óra kijelző használatra képes közepesen gyenge fényerőn, ez idő alatt a wifi úgy 80%-ban be van kapcsolva. Az előző telefonom egy G2 mini volt, az ehhez képest jobban bírta, bár az akku is nagyobb volt benne és a kijelző sem volt HD.
Három kérdésem lenne:
1.Az akkumulátor ideje normális, hogy ennyi ideig bírja, valahogy ki lehet-e belőle préselni többet?
2.A galériában a képeket el lehet-e valahogy simán rejteni, mint a menüben az alkalmazásokat és nem a privát móddal szarakodni?
3.A zenében nekem NÉHÁNY album 2-3 db-ra van szakadva és a zene címeket sem normálisan jeleníti meg, azokat az albumokat újra raktam, de nem változott semmit, ez engem idegesít, mert egy nap nagyon sokszor használom a zenealkalmazást.
Ha tudna, valaki nekem segíteni ezekben a dolgokban azt nagyon megköszönném, és úgy szeretném, hogy ne kelljen más alkalmazást letölteni, mert én az erdeiteket szeretem a különboző google playes appok zavaróak számomra.

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2015, 05 23, 08:59:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Másfél hete van nálam a telefon, nagyon szeretem, nem találkoztam ennyi idő alatt semmi nagyobb hibával, meg vagyok elégedve az anyaghasználattal, az összeszereléssel, gyorsasággal, a kijelző mérete és felbontása is számomra tökéletes, nekem nem hiányzik semmi a készülékből. Felraktam rá az 5.0-át, az is jól fut és tetszik az alkalmazás megnyitó animáció is. Normál használat mellett, nálam több mint egy napot kibír, de viszont mikor intenzívebben dolgoztatom, akkor max. 6 óra kijelző használatra képes közepesen gyenge fényerőn, ez idő alatt a wifi úgy 80%-ban be van kapcsolva. Az előző telefonom egy G2 mini volt, az ehhez képest jobban bírta, bár az akku is nagyobb volt benne és a kijelző sem volt HD.
Három kérdésem lenne:
1.Az akkumulátor ideje normális, hogy ennyi ideig bírja, valahogy ki lehet-e belőle préselni többet?
2.A galériában a képeket el lehet-e valahogy simán rejteni, mint a menüben az alkalmazásokat és nem a privát móddal szarakodni?
3.A zenében nekem NÉHÁNY album 2-3 db-ra van szakadva és a zene címeket sem normálisan jeleníti meg, azokat az albumokat újra raktam, de nem változott semmit, ez engem idegesít, mert egy nap nagyon sokszor használom a zenealkalmazást.
Ha tudna, valaki nekem segíteni ezekben a dolgokban azt nagyon megköszönném, és úgy szeretném, hogy ne kelljen más alkalmazást letölteni, mert én az erdeiteket szeretem a különboző google playes appok zavaróak számomra.

1. Normális igen. SZtem ez az idő is teljesen jó. AZ enyém is eddig bírja vagy ennyit se. MIvel 1850es akku van benne így többet nem tudunk várni tőle. 1 nap az nekem is megvan kényelmesen. reggel 100, estére 40 körül, folyamat net 2-3 óra beszélgetés.
2. N/A
3. Próbálj ki másik lejátszót. Én a PlayerPRO-t használom mert ebben van mappa szintű tallózás.

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2015, 05 27, 23:20:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1. Normális igen. SZtem ez az idő is teljesen jó. AZ enyém is eddig bírja vagy ennyit se. MIvel 1850es akku van benne így többet nem tudunk várni tőle. 1 nap az nekem is megvan kényelmesen. reggel 100, estére 40 körül, folyamat net 2-3 óra beszélgetés.
2. N/A
3. Próbálj ki másik lejátszót. Én a PlayerPRO-t használom mert ebben van mappa szintű tallózás.
Köszönöm a választ! Az akksi munka helyen kibírja egész nap, így csak az unalmas hétvége estéjén szokta megadni magát, de vettem egy vésztöltőt azért. A privát módot pedig megkedveltem, szóval a második problémám is ki van pipálva. Viszont a harmadikba, hogy ha tudna valaki megoldást annak nagyon örülnék, mert nagyon szeretem ezt a zenelejátszót, de tényleg idegesítő tud lenni a fent említett probléma.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2015, 05 28, 06:40:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a választ! Az akksi munka helyen kibírja egész nap, így csak az unalmas hétvége estéjén szokta megadni magát, de vettem egy vésztöltőt azért. A privát módot pedig megkedveltem, szóval a második problémám is ki van pipálva. Viszont a harmadikba, hogy ha tudna valaki megoldást annak nagyon örülnék, mert nagyon szeretem ezt a zenelejátszót, de tényleg idegesítő tud lenni a fent említett probléma.

ha rosszul címeződtek meg az ID-k a számokban, akkor nincs olyan lejátszó, ami neked jó lenne

ki kell javítani, egységesíteni az ID megnevezéseket

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2015, 06 05, 15:57:31 »
Most elő jött egy olyan probléma, hogy ha felhívok valakit akkor kicsöng egyet utána ha ránézek a kijelzőre akkor azt jelzi, hogy hivom, de utána kb. 5 másodperc mulva elmegy a térerő és újra kell inditani a telot. Ezt eddig 2 telefon számnál tapasztaltam, bár nem szoktam sokat telefonálni, de a többieknél nem tapasztal. A másik félnél azt jelzi végig hogy hívom az után is miután megszakitom a hivast.
Nem nagyon akarok szoftvet újra rakni, de lehet jó lenne az elöző telefonon is volt valami (Ace 3) ott talan wifivel volt hasonlo es amikor reseteltem a telefont akkor jo volt de abban volt memo kartya. Valaki valami megoldást tud? Vagyszoftveresen valamit?
Bocsi a nehol ekezet nelkuli irast de telefon vagyok es ido hianyaban irtam igy.

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2015, 06 07, 15:40:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most elő jött egy olyan probléma, hogy ha felhívok valakit akkor kicsöng egyet utána ha ránézek a kijelzőre akkor azt jelzi, hogy hivom, de utána kb. 5 másodperc mulva elmegy a térerő és újra kell inditani a telot. Ezt eddig 2 telefon számnál tapasztaltam, bár nem szoktam sokat telefonálni, de a többieknél nem tapasztal. A másik félnél azt jelzi végig hogy hívom az után is miután megszakitom a hivast.
Nem nagyon akarok szoftvet újra rakni, de lehet jó lenne az elöző telefonon is volt valami (Ace 3) ott talan wifivel volt hasonlo es amikor reseteltem a telefont akkor jo volt de abban volt memo kartya. Valaki valami megoldást tud? Vagyszoftveresen valamit?
Bocsi a nehol ekezet nelkuli irast de telefon vagyok es ido hianyaban irtam igy.

Nálam is volt ilyen, vársz egy kicsit akkor visszajön és nem kell restart, igaz az gyorsabb. Ha kilövöd a 4G/LTE-t akkor jó lesz. Ha elhagyom a városokat mindig kikapcsolom ez miatt.

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2015, 06 07, 23:08:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is volt ilyen, vársz egy kicsit akkor visszajön és nem kell restart, igaz az gyorsabb. Ha kilövöd a 4G/LTE-t akkor jó lesz. Ha elhagyom a városokat mindig kikapcsolom ez miatt.
Koszi a valaszt! Budapesten jo szokott lenni es tegnap utaztam videkre ott is jo volt, otthon csinalja ezt, lehet, hogy itt alapbol nem olyan jo a terero egyebkent. De akkor itthon kiprobalom a modszert amit ajanlottal!

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2015, 06 08, 23:35:52 »
Android 5.0-nal a billentyuzet annyival valtozott meg nekem, hogy fent lathatoak a szamok a betuk folott azt nem lehet valahogy eltuntetni? Nekem a 4.4.4- es jobban bevalt.

Nem elérhető vrossi

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy alpha
  • PDA ROM: android 4.4.4
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2015, 06 19, 18:02:05 »
Sziasztok!
Kaptam Angliából egy galaxy alphát, de nincs benne magyar nyelv.
Valaki tudna nekem segíteni hogy tudok rá magyar menüt tenni?
Előre is köszi a válaszokat.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2015, 06 26, 19:37:07 »
Sziasztok! Idén ősszel szeretném az Omnia II-őm nyugdijba küldeni és elkezdtem keresgélni a meltó trónörököst és eddig a Galaxy S4 LTE, Galaxy S5 és az Alpha között őrlődök. Az S5 előnyei a FHD kijelző, micro SD bővithetőség, jobb kamera viszont nagyon bejön az Alpha is. Az egyedüli problémám az a fránya 1850mAh-os aksi. Valamint az Antutu tesztek azt mutatják hogy az Alpha gyorsabb mint az S5 (igaz FHD kijelző vs. HD) Ha nem sokat Wifizek meg nem netezek LTE/3G-n akkor birna kb 1.5 - 2 napot? Valamint hallottam hogy lehet a kicsikére szerezni 2500mAh-os aksit, van valaki közületek akinek van ilyesmi? Ha igen mennyit bir azzal az aksival? Ti mit választanátok a helyemben? Rohadt nehéz dönteni :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2015, 06 27, 11:59:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Idén ősszel szeretném az Omnia II-őm nyugdijba küldeni és elkezdtem keresgélni a meltó trónörököst és eddig a Galaxy S4 LTE, Galaxy S5 és az Alpha között őrlődök. Az S5 előnyei a FHD kijelző, micro SD bővithetőség, jobb kamera viszont nagyon bejön az Alpha is. Az egyedüli problémám az a fránya 1850mAh-os aksi. Valamint az Antutu tesztek azt mutatják hogy az Alpha gyorsabb mint az S5 (igaz FHD kijelző vs. HD) Ha nem sokat Wifizek meg nem netezek LTE/3G-n akkor birna kb 1.5 - 2 napot? Valamint hallottam hogy lehet a kicsikére szerezni 2500mAh-os aksit, van valaki közületek akinek van ilyesmi? Ha igen mennyit bir azzal az aksival? Ti mit választanátok a helyemben? Rohadt nehéz dönteni :D

Alap esetben minden kilőve nekem 8 óra alatt merül 2-3%. Hétvégén annyira nincs igénybe véve így kibírja a 2 napot bőven. Hétköznap hajtva van. folyamat net 2-3 óra telózás, email , fotózás stb, reggel 100al megyek el 5-6 óra környékén 40 körül van.
Mérete miatt ezt választottam, formásabb és jobb a fogása mint az s5nek. Persze kinek mi.
AKuutól én is féltem de pozitívan csalódtam.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2015, 06 27, 16:09:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alap esetben minden kilőve nekem 8 óra alatt merül 2-3%. Hétvégén annyira nincs igénybe véve így kibírja a 2 napot bőven. Hétköznap hajtva van. folyamat net 2-3 óra telózás, email , fotózás stb, reggel 100al megyek el 5-6 óra környékén 40 körül van.
Mérete miatt ezt választottam, formásabb és jobb a fogása mint az s5nek. Persze kinek mi.
AKuutól én is féltem de pozitívan csalódtam.

Köszi a válaszod :) Esetleg valamilyen sorozathiba vagy hasonló? (mint pl az omnia II-őnél bejutott a por a kijelző alá)
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2015, 06 30, 20:12:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a válaszod :) Esetleg valamilyen sorozathiba vagy hasonló? (mint pl az omnia II-őnél bejutott a por a kijelző alá)

4g-vel szenved de ezen kívül semmi.
de ha kilövi az ember akkor nincs gond. sajnos az itthoni szolgáltatók ugye nem az igaziak.

Nem elérhető gyorgy6

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: garmin nüvi 250
  • PDA: nincs
  • PDA ROM: nincs
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2015, 08 08, 13:57:51 »
Sziasztok !!  Érdeklődnék valakitöl aki ért is hozzá hogy vodás 5.0.2 fel lehet e tenni tmobilos alphára??  válaszokat előre is köcce ;)

Nem elérhető Atala

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Prestigio 4040 DUO / Galaxy Alpha / Gear 2 Neo
  • PDA ROM: Android 4.0.4 / 5.0.2 France
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2015, 08 09, 00:38:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !!  Érdeklődnék valakitöl aki ért is hozzá hogy vodás 5.0.2 fel lehet e tenni tmobilos alphára??  válaszokat előre is köcce ;)

Fel.

Nem elérhető Takács Z

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Nincs
  • PDA: Nincs
  • PDA ROM: Nincs
  • Skype: Nincs
Re: Samsung Galaxy Alpha - általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2015, 08 22, 07:30:27 »
Sziasztok! Ez az első Android telefonom ezért bocsi ha hülyeséget kérdezek. Most vettem két hete a tescóba akciós 80.000.Független.  Eredetileg 4.4.4 van rajta de olvasom hogy van hozzá lolipop frissítés. A kérdésem hogy lehet  frissíteni.?A másik hogy érdemes e egyáltalán? Különösen semmi baj nincs a készülékkel nem fagy nem merül van térerő. Szokatlan és néhány nekem fontos dolgok funkció nincs benne de majd idővel
megszokom.Esetleg nem tudja valaki hogy lehet a képernyőt kikapcsolni ha a youtube n hallgatok valamit de nem nézem mondjuk egy előadást.,ahol felesleges a képernyő nek világítani. Fölöslegesen mérinti az aksit ráadásul ha zsebbe rakom kb két perc és elnyomódik kikapcsol mert csak egy sima szilikon tokja van.