2024, 03 28, 10:27:14

Szerző Téma: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik  (Megtekintve 43624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető zh71

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: -
  • PDA ROM: -
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #50 Dátum: 2015, 07 23, 09:13:21 »
Független Alpha-m van, Voda kártyával használom. Melyik ROM-ot érdemes ráraknom? XEH vagy VDH? Eddig XEH-ra vártam, de VDH-ból már van 5.0.2...

masaya

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #51 Dátum: 2015, 07 23, 13:29:50 »
KingRoot végre működik Lolipop-al is ;) Jó rootolást ;)

Nem elérhető genya

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S6 Edge 128gb
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #52 Dátum: 2015, 09 05, 14:45:45 »
Sziasztok.egy 4 fájlos romot szeretnék kérni,valaki tud linkelni?5.02 vagy 4.4.4

Nem elérhető Qwazar

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha(G850F)
  • PDA ROM: Android4.4.4
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #53 Dátum: 2015, 09 11, 21:16:46 »
Srácok
Sürgős segítségre lenne szükségem a telefonom letöltés módban van és nem tudok kilépni, mit tegyek?

masaya

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #54 Dátum: 2015, 09 12, 08:56:06 »
Odin látja? Root volt? Ha igen rom újratelepítés és reboot. Ha nem látja és akksi eltávolítás után is abba dob akkor érdemes lenne gépre kötni és adb-n keresztül ránézni, hogy mi van.

Nem elérhető Qwazar

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha(G850F)
  • PDA ROM: Android4.4.4
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #55 Dátum: 2015, 09 12, 15:37:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Odin látja? Root volt? Ha igen rom újratelepítés és reboot. Ha nem látja és akksi eltávolítás után is abba dob akkor érdemes lenne gépre kötni és adb-n keresztül ránézni, hogy mi van.
Igen látja az odin root nem volt,gyári független a készülék nem nyúltam hozzá.
De viszont a letöltött szoftvert nem tudom betallózni ,azt viszont nem látja az odin.
Francia 5.0.2 szeretném felrakni . :)

masaya

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #56 Dátum: 2015, 09 13, 23:48:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen látja az odin root nem volt,gyári független a készülék nem nyúltam hozzá.
De viszont a letöltött szoftvert nem tudom betallózni ,azt viszont nem látja az odin.
Francia 5.0.2 szeretném felrakni . :)

Lehet nem elég friss az odin-od vagy valószínűleg hibás a fájl, le kell tölteni újra amit megtehetsz sammobile-ról, de a rom-hoz ajánlanám a SamFirm programot, hogy ne egy évbe teljen a romot letölteni. Ha csak a kingroot-os knox trigger nélküli root miatt kell szólok, hogy nagyon ritkán megy, én kb összesen 81 esetről tudok amikor működöt, volt olyan mázlim, hogy nekem is sikerült, de gondoltam félév után megnézek egy frissebb romot, max vissza a franciára és újra root, de ugyan azon körülmények ellenére se sikerült újra root-olni. Így fogtam magam és root-oltam rendesen, igaz így ugrott a gari (mert ügye hiába van samsungnak 2 éves garia, a második évtől csak szoftverre vonatkozik, azt meg egy hozzáértőbb sok hasznát nem veszi...), de a rendesből már csak 3 hónap volt belőle és most legalább van xposed a telefonon... Mindenesetre persze próbálkozni érdemes, de végső soron a COD6-os orosz romot ajánlanám, mert abban már javították az akksi gyors lemerülését és a ram bug-ot.

Nem elérhető anonym1s

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #57 Dátum: 2015, 11 26, 20:51:26 »
Sziasztok.

Vettem egy alphat oktober vegen. Vadonat uj volt de mar elso heten eszre vettem hogy merul az akksija mint a titanic es melegszik a kamera mellett, es ami fura volt, hoy nem hasznalat kozben, hanem inkabb keszenletben, amikor csak pihent a zsebemben. Cserelgettem rajta a romokat de mindegyikkel maradt ez a melegedes es gyors akku merules. Vegul raraktam az You are not allowed to view links. Register or Login romot es megjavult, egyaltalan nem melegedett es 7 ora kijelzoidot tudodtt 2 nap alatt, vagy 3,5 ora kijelzoido 4 nap alatt. Ez igy ment kb 2 hetig, aztan egyre gyengult az akkuidom, mig vegul tegnap mar 1 orat sem birt, es ugyanugy melegszik mint az elejen.
Szoval eloszor szar volt, majd megjavult kis idore de fokozatosan ujra romlott es most megint total szar.

Van erre valami tartos megoldas?

A rom csere nem tunt tartosnak mert ujra elkezdett melegedni es gyorsan merulni.

Nem elérhető anonym1s

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Samsung Galaxy Alpha - ROOT és ROM topik
« Reply #58 Dátum: 2015, 11 28, 19:35:48 »
Kozben rajottem mi okozta a hibat.
Az 5ghz-es wifi. Amikor 5ghz-es halozaton vagyok azonnal elkezd melegedni a telefon es merul az akksi orankent kb. 15%-ot keszenletben, de ha 2.4ghz-es halon vagyok, akkor semmi gond vele, nem melegszik egyaltalan es csak 0,5%-ot merul az akksi keszenletben.
Mar csak azt nem tudom, hogy ez telefon hiba vagy csak egyszeruen csatornat kene valtanom a ruteren. Most 44-esen van az 5ghz.