2024, 03 29, 10:58:44

Szerző Téma: LG G4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 192320 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető hard74

  • Hozzászólások: 103
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: 10b
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1525 Dátum: 2016, 11 26, 23:29:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más:
Visszazárható lesz a G! bootloadere? :shock: :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
Nade mit kezdunk az unlock kód lekérése miatti esetleges garimegvonással.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1526 Dátum: 2016, 11 27, 00:04:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nade mit kezdunk az unlock kód lekérése miatti esetleges garimegvonással.
HTC-nel is ez van. Mar a lekeresnel elfogadod, hogy garancia ugrik. Fuggetlenul attol, hogy felhasznalod e vagy sem. Gyakorlatilag meg nem foglalkkznak vele. Ha S-ON a vas es a bootloadere Locked akkor szervizelik.

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1527 Dátum: 2016, 11 27, 17:58:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nade mit kezdunk az unlock kód lekérése miatti esetleges garimegvonással.

Bizonyítsák be ,hogy nyitottam.Eu 2 év szavatosság.!!
ha nem  romolás miattment tönkre hanem mint a bootloop esetébenés a kijelző beégés nél KONSTRUKCIÓS hiba kötelesek javítani.

Itt pedig azt írja ,hogy ha nyitottad!nem pedig azt ha lekérted a kulcsot!!:
"1. Once your phone is unlocked, it will no longer be covered by LG warranty.
As we cannot guarantee the proper operation of our hardware with custom software, we are not able to maintain the full scope of warranty for your device after you have unlocked the bootloader.
Because of that we have a responsibility to let you know that defects which may result from, or were caused by custom device-software may not be covered by LG warranty.
"

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1528 Dátum: 2016, 11 28, 15:06:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bizonyítsák be ,hogy nyitottam.Eu 2 év szavatosság.!!
ha nem  romolás miattment tönkre hanem mint a bootloop esetébenés a kijelző beégés nél KONSTRUKCIÓS hiba kötelesek javítani.

Itt pedig azt írja ,hogy ha nyitottad!nem pedig azt ha lekérted a kulcsot!!:
"1. Once your phone is unlocked, it will no longer be covered by LG warranty.
As we cannot guarantee the proper operation of our hardware with custom software, we are not able to maintain the full scope of warranty for your device after you have unlocked the bootloader.
Because of that we have a responsibility to let you know that defects which may result from, or were caused by custom device-software may not be covered by LG warranty.
"
Az a baj, hogy nem bizonygatnak, ha lekérted az unlock.bin-t annyit mondanak, hogy nekik "a rendszer azt jelzi, hogy nyitott a bootloader" és megtagadják a garanciát. Tapasztalatból írom.
Szarnak rá, hogy felhasználtad e vagy sem, pedig egyértelműen látszik ha felhasználtad. Ezért is gondoltam úgy, hogy végeztem az ilyen szemét bandával, eladtam a telefont és átnyergeltem IOS-ra, nem bántam meg. LG-m egy darabig nem lesz, hiába nagyon jó a G5 meg tetszene is, amíg ennyire hülyék ülnek ott...
Írtam róla hosszabban is augusztus környékéken.
Pl:
Amikor egy szervizes azt mondja, hogy megtagadják a garanciát emiatt, ráadásul az "USB hibakeresés" is be volt kapcsolva.
Ennél a mondatnál éreztem, hogy kóklerek és én nem fogok járkálni békéltető testülethez meg a fogyasztóvédelemhez, hogy bebizonyítsam a nyilvánvaló igazamat.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével.

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1529 Dátum: 2016, 11 28, 15:45:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj, hogy nem bizonygatnak, ha lekérted az unlock.bin-t annyit mondanak, hogy nekik "a rendszer azt jelzi, hogy nyitott a bootloader" és megtagadják a garanciát. Tapasztalatból írom.
Szarnak rá, hogy felhasználtad e vagy sem, pedig egyértelműen látszik ha felhasználtad. Ezért is gondoltam úgy, hogy végeztem az ilyen szemét bandával, eladtam a telefont és átnyergeltem IOS-ra, nem bántam meg. LG-m egy darabig nem lesz, hiába nagyon jó a G5 meg tetszene is, amíg ennyire hülyék ülnek ott...
Írtam róla hosszabban is augusztus környékéken.
Pl:
Amikor egy szervizes azt mondja, hogy megtagadják a garanciát emiatt, ráadásul az "USB hibakeresés" is be volt kapcsolva.
Ennél a mondatnál éreztem, hogy kóklerek és én nem fogok járkálni békéltető testülethez meg a fogyasztóvédelemhez, hogy bebizonyítsam a nyilvánvaló igazamat.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével.


Kérlek linkeld az unlock kulcs lekérése törli a garanciát.Ez az egyik
2 EU 2 év szavatosság...

Pont ezabj ,hogy még te is aki tsiztában vagy a dolgokkal rájuk hagyod ezért tehetik meg,hogy t9rvénytszegnek-Velem beszívták...

Voda kifizette az xperia pm árát mert nem közölték,hogy nem nyitható a bootloadere a ksézüléknek mert
szolgáltatói
Huawei p6 akadó fhd videó ..Senkienk nemcserélték mindenkit kiröögött a telmax én végűl csereutalványt kaptam .....

Na nehogy már ha bedöglika több százezer forintos G4 em elismert hibábl ami már a nexus 5xeketis fertőzi akkor majd kussban elfogadom...LOL

You are not allowed to view links. Register or Login

A szifon meg ne haragudj garanciálisan egyre roszabbna ők még a 6s kijelzőjét is veled akarták kifizettetni ami gyári hibás....

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1530 Dátum: 2016, 11 28, 15:48:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérlek linkeld az unlock kulcs lekérése törli a garanciát.Ez az egyik
2 EU 2 év szavatosság...
Én nem linkelek semmit, a Váci úti LG szervizesektől kérd, ők mondták ezt.
Én veled értek egyet, csak leírtam a történetemet, hogy milyen fa..sz..pó banda van ott.

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1531 Dátum: 2016, 11 28, 15:51:06 »

You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem linkelek semmit, a Váci úti LG szervizesektől kérd, ők mondták ezt.
Én veled értek egyet, csak leírtam a történetemet, hogy milyen fa..sz..pó banda van ott.

Te álltottad .Ha nem tudod linkelnine írjbutaságot Modani és is tudom,hogy most egy milliárdért kommenteltem ..

A téynek pedigfentebbihszemben benne vannak tegnapról ...Amiben HA kinyitod egyszer kinyitod akkor nins gari.Abbn sehol nincs kulcs lekérés..
Ne legyünk balekok nem kell hagyni magunkat.Azártt ez nemegy kiló krumpli....


Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1532 Dátum: 2016, 11 28, 15:59:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te álltottad .Ha nem tudod linkelnine írjbutaságot Modani és is tudom,hogy most egy milliárdért kommenteltem ..

A téynek pedigfentebbihszemben benne vannak tegnapról ...Amiben HA kinyitod egyszer kinyitod akkor nins gari.Abbn sehol nincs kulcs lekérés..
Ne legyünk balekok nem kell hagyni magunkat.Azártt ez nemegy kiló krumpli....
Teljesen igazad van viszont nekem nem volt kedvem küzdeni velük, telefon kellett (használható és megbízható), mert ugye ők cserekészüléket se biztosítanak ugyanis annyi szervizelés van, hogy az összes kint van ügyfeleknél.
Akkor működött még a G4 és ráadásul ők mondták, hogy ami panaszt mondtam az alapján alaplapos lesz, vigyem be a gari papírral és cserélik. Viszont nekem nincs semmilyen egyéb telefonom, sajnos 1 megbízható meg legalább kell.
Veled értek egyet úgy is indultam neki, hogy nem hagyom annyiban, de voltak egyéb fontosabb dolgok az életemben akkoriban, így született ez a döntés, hogy amíg működik addig megy a háztól.

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1533 Dátum: 2016, 11 29, 17:20:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen igazad van viszont nekem nem volt kedvem küzdeni velük, telefon kellett (használható és megbízható), mert ugye ők cserekészüléket se biztosítanak ugyanis annyi szervizelés van, hogy az összes kint van ügyfeleknél.
Akkor működött még a G4 és ráadásul ők mondták, hogy ami panaszt mondtam az alapján alaplapos lesz, vigyem be a gari papírral és cserélik. Viszont nekem nincs semmilyen egyéb telefonom, sajnos 1 megbízható meg legalább kell.
Veled értek egyet úgy is indultam neki, hogy nem hagyom annyiban, de voltak egyéb fontosabb dolgok az életemben akkoriban, így született ez a döntés, hogy amíg működik addig megy a háztól.

Megértem az indokaid.Én nem fogomhagyni ha előjön a gond.

Nem elérhető Reco

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Gt 540, Lg Optimus Black P970, Samsung Galaxy NoteN7000, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 / CM7 2.3.7/4.4.2 SlimKat. Paranoid, CM12,
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1534 Dátum: 2016, 11 30, 21:35:08 »
Azt nem irtam hogy az elsödleges szempont hogy visszaszerezni az adatokat, ez pedig szervizben igy = a nullával.(Sikerült ugy szétkapni hogy semmi sem látszik rajta.) 
Bocs lehet sietve futottam át az írást. Köszönöm

Nem elérhető Reco

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Gt 540, Lg Optimus Black P970, Samsung Galaxy NoteN7000, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 / CM7 2.3.7/4.4.2 SlimKat. Paranoid, CM12,
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1535 Dátum: 2017, 01 23, 19:17:05 »
Sziasztok. Gondoltam megosztom veletek milett a sorsa aG4 esnek. (korábban irtam, bootloop, kellenek az adatok azért nem szerviz stb...)
Nah a lényeg. Sikerült megcsinálnom a telefont!! :) 2 napja üzemel hiba nélkül és az összes adat is megvan! Vissza "forrasztottam" a procit, most minden rendben vele. És még az üzemi hőmérséklete is rendben. (ha érdekel valakit a menet leirom szivesen) sziasztok!

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1536 Dátum: 2017, 01 23, 19:50:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Gondoltam megosztom veletek milett a sorsa a G4-esnek. (korábban irtam, bootloop, kellenek az adatok azért nem szerviz stb...)
Nah a lényeg. Sikerült megcsinálnom a telefont!! :) 2 napja üzemel hiba nélkül és az összes adat is megvan! Vissza "forrasztottam" a procit, most minden rendben vele. És még az üzemi hőmérséklete is rendben. (ha érdekel valakit a menet leirom szivesen) sziasztok!
Büszke vagyok Rád! Megmentetted a G4-est!!  :taps: Gratula, szép mutatvány lehetett!
Amióta dualboot-tal működöm, egyre kevésbé szeretnék másik jószágot, pedig lassan-lassan elmegy az idő felette (is) :angyal:  :p
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1537 Dátum: 2017, 01 23, 20:02:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Gondoltam megosztom veletek milett a sorsa aG4 esnek. (korábban irtam, bootloop, kellenek az adatok azért nem szerviz stb...)
Nah a lényeg. Sikerült megcsinálnom a telefont!! :) 2 napja üzemel hiba nélkül és az összes adat is megvan! Vissza "forrasztottam" a procit, most minden rendben vele. És még az üzemi hőmérséklete is rendben. (ha érdekel valakit a menet leirom szivesen) sziasztok!
Na, gratula, ügyes vagy!
Érdekel e? Naná ne viccelj, nagy örömmel vesszük!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Reco

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Gt 540, Lg Optimus Black P970, Samsung Galaxy NoteN7000, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 / CM7 2.3.7/4.4.2 SlimKat. Paranoid, CM12,
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1538 Dátum: 2017, 01 24, 06:18:05 »
Köszi. Am szereztem ismerőstől olvasztó szert. Ő egyébként foglalkozik kisebb alaplapok forrasztásával de csak alkatrészekből rak össze újjat. (Nagyító alatt) Ő egyébként nem ajánlotta a műveletet, mert rizikós. A főnököm se akinek elektro mérnök végzettsége van. (Egyébként nekem sincs sok közöm a vullanyászathoz.
     A munkamenet: sok sok videó é olvasás után kezdtem bele. A lényeg annyi mint sok vidón is látszik hogy az olvasztó/forrasztó folyadékot rákell melegíteni kicsit hogy a proci alá is bemenjen. (Sok videóból kiderül hogy 300 fok köeül melegítik a procit. Amit egyébbként se a főnök se ismerős nemajánlott és furcsálta) Szereztem hőlégfuvót ami 3-600 fokot tud csinálni. Elősször kb 30 mpig melegítettem majd az olvasztó kicsit füstölgött. Kicsi pihentetés és újra. Eggyenletesen nagyobb felületen szétosztva a hőt. Első próba után összeraktam a telót. Ekkor megörültem h bekapcsolt, de kb 15-30 percet ment aztán BL újra. Amikor bebizonyosodott ténylegesen h nembír többet gondoltam újra megpróbálom(adatmentés után) Következőre óvatosan tovább melegítettem,hagytam kicsit kihűkni majd összeraktam. Azóta semmi baja. 2 napot alapjáraton működtettem. Teganap aztán megterheltem, és bírja. :)
(Mint ahogy mások én sem ajánlom hogy így old meg, ha lehet szervizeltestd!) üdv

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1539 Dátum: 2017, 01 24, 20:54:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi. Am szereztem ismerőstől olvasztó szert. Ő egyébként foglalkozik kisebb alaplapok forrasztásával de csak alkatrészekből rak össze újjat. (Nagyító alatt) Ő egyébként nem ajánlotta a műveletet, mert rizikós. A főnököm se akinek elektro mérnök végzettsége van. (Egyébként nekem sincs sok közöm a vullanyászathoz.
     A munkamenet: sok sok videó é olvasás után kezdtem bele. A lényeg annyi mint sok vidón is látszik hogy az olvasztó/forrasztó folyadékot rákell melegíteni kicsit hogy a proci alá is bemenjen. (Sok videóból kiderül hogy 300 fok köeül melegítik a procit. Amit egyébbként se a főnök se ismerős nemajánlott és furcsálta) Szereztem hőlégfuvót ami 3-600 fokot tud csinálni. Elősször kb 30 mpig melegítettem majd az olvasztó kicsit füstölgött. Kicsi pihentetés és újra. Eggyenletesen nagyobb felületen szétosztva a hőt. Első próba után összeraktam a telót. Ekkor megörültem h bekapcsolt, de kb 15-30 percet ment aztán BL újra. Amikor bebizonyosodott ténylegesen h nembír többet gondoltam újra megpróbálom(adatmentés után) Következőre óvatosan tovább melegítettem,hagytam kicsit kihűkni majd összeraktam. Azóta semmi baja. 2 napot alapjáraton működtettem. Teganap aztán megterheltem, és bírja. :)
(Mint ahogy mások én sem ajánlom hogy így old meg, ha lehet szervizeltestd!) üdv
Ez nem semmi, ügyes vagy! Köszönjük a tapasztalatokat! :ok: Igaz én se elektro mérnök vagyok, de az tiszta, hogy ez a művelet tizenkilencre lap húzás. Ugye benne van/azaz volt a pakliban, hogy ha a hőt nem találod el, végleg tönkremegy. Gondolom én.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Reco

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Gt 540, Lg Optimus Black P970, Samsung Galaxy NoteN7000, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 / CM7 2.3.7/4.4.2 SlimKat. Paranoid, CM12,
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1540 Dátum: 2017, 01 25, 08:10:06 »
Nincs mit. Én köszönöm a közreműködést!  :ok:

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1541 Dátum: 2017, 03 29, 08:12:12 »
Szerintetek ilyenkor mi van ?!
Kicsit elcsesztem (vagy elcseszte magától telepítéskor, az most lényegtelen) a romfrissítést ( és dualboot-ban működtem), így úgy tűnik újra kell húznom...
"Download mode"-ban van a telefon, de ezt írja a szoftver...
Ötletek ? : :ima: :ima: :ima: (Ja, elvileg most frissítette a drivereket minden butáskodást hozzá...)
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1542 Dátum: 2017, 03 29, 18:08:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintetek ilyenkor mi van ?!
Kicsit elcsesztem (vagy elcseszte magától telepítéskor, az most lényegtelen) a romfrissítést ( és dualboot-ban működtem), így úgy tűnik újra kell húznom...
"Download mode"-ban van a telefon, de ezt írja a szoftver...
Ötletek ? : :ima: :ima: :ima: (Ja, elvileg most frissítette a drivereket minden butáskodást hozzá...)
Hali,
Nekem is volt ilyen nemrég, újrahúztam az LGUP programot és a drivert. Az megoldotta.
Az XDA-an más szerint van egy újabb LGUP.dll, amivel szintén megoldódott.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1543 Dátum: 2017, 03 29, 19:58:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali,
Nekem is volt ilyen nemrég, újrahúztam az LGUP programot és a drivert. Az megoldotta.
Az XDA-an más szerint van egy újabb LGUP.dll, amivel szintén megoldódott.
Köszi, megpróbálkozom akkor evvel... :angyal:
Ma reggel frissült ugyan automatikusan, de inkább utána lesek mégszer :ok:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1544 Dátum: 2017, 03 31, 09:03:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, megpróbálkozom akkor evvel... :angyal:
Ma reggel frissült ugyan automatikusan, de inkább utána lesek mégszer :ok:
A linkje: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1545 Dátum: 2017, 05 27, 09:40:46 »
G6ra váltottam további kellemes fórumozást.

Nem elérhető koczee

  • Hozzászólások: 62
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: wayteq x995bt
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: Resurrection Remix 5.8.2 [09.04.2017]
  • Skype: nincs
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1546 Dátum: 2017, 07 19, 20:58:41 »
Elért engem is a G4esek halála. Minden előjel nélkül alaplap hibás lett, a processzor felvált az alaplapról. Bootloop. Az LG megjavította volna, de mivel nyitva a bootloader 50-60 ezer forintról kezdtek el beszélgetni. Sehol máshol nem tudják ezt a hibát javítani. Így egy V20asra váltottam.
I'll be back!

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1547 Dátum: 2017, 07 20, 08:36:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elért engem is a G4esek halála. Minden előjel nélkül alaplap hibás lett, a processzor felvált az alaplapról. Bootloop. Az LG megjavította volna, de mivel nyitva a bootloader 50-60 ezer forintról kezdtek el beszélgetni. Sehol máshol nem tudják ezt a hibát javítani. Így egy V20asra váltottam.
Némiképp irigykedem....  :ok:
De a G4-hez hasonlóan egyedi telefont nem tud egyik "hiper-szuper" mostani gyártó sem felmutatni :( :oops: És a kamera... :angyal:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1548 Dátum: 2017, 07 20, 11:01:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elért engem is a G4esek halála. Minden előjel nélkül alaplap hibás lett, a processzor felvált az alaplapról. Bootloop. Az LG megjavította volna, de mivel nyitva a bootloader 50-60 ezer forintról kezdtek el beszélgetni. Sehol máshol nem tudják ezt a hibát javítani. Így egy V20asra váltottam.
Egy másik fórumban olvastam, bár akkor neked ez már valószínűleg nem aktuális
"LG G2 G3 G4 G5 BOOTLOOP ÚJRAINDULÁS LOGÓNÁL MEGÁLL KÉKHALÁL JAVÍTÁS BG
0630-2751-493
REA GSM Budapest Rákóczi út 74-76"


Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1549 Dátum: 2017, 07 20, 12:00:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elért engem is a G4esek halála. Minden előjel nélkül alaplap hibás lett, a processzor felvált az alaplapról. Bootloop. Az LG megjavította volna, de mivel nyitva a bootloader 50-60 ezer forintról kezdtek el beszélgetni. Sehol máshol nem tudják ezt a hibát javítani. Így egy V20asra váltottam.
Szomoru, hogy egy gyarto altal is elismert TIPUSHIBAT nem javit a szakszerviz, mert a bootloader nyitva volt. Ezek utan en biztos nem vettem volna ujra LG telefont.