2024, 04 18, 17:30:12

Szerző Téma: LG G4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 193795 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jamma

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: 3.10.84
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1450 Dátum: 2016, 09 07, 11:29:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elméletileg Vodafone brand, de ha minden úgy működik ahogy neked kell, akkor szvsz nem kell ezzel foglalkozni. Nekem témobilos, de nyugodt szívvel küldök rá egy japán romot is, mert mára már ez nem minden esetben számít. Amiket kiadnak romokat, a szolgáltatók hála istennek egyre kevésbé nyúlnak bele. Ha a gyári frissítésekre akarsz hagyatkozni, akkor egyelőre fölösleges a twrp. Bár őszintén szólva, ha már egyszer van, én biztos nem hagynám parlagon. Nyitott állapotban legalább root legyen, hogy a nem kellő alkalmazásokat le tudjam törölni.
Az akku az nem erőssége a génégynek, ez tény. A QHD kijelző, meg a sok fölösleges pixel zabálja az ampert mint állat. Ha megnézed a készenléti idők mindenhol jók, de ha használjuk biza merül mint a veszedelem. Ezzel sokmindent nem lehet tenni, ez van. Kisebb apró finomhangolásokat ajánlott azért elvégezni, (gps, bluetooth, auto mentések, helymegosztások, stb.,  -  ilyeneket átnézni, valójában mi kell, mi nem. Sok múlik ezeken is.

Szóval ha teljesen gyári, brandnek megfeleő állapotot akarsz, szvsz flash 20A, majd LG Bridge-el a felajánlott frissítés. Utóbbit innen tudod letölteni. :

You are not allowed to view links. Register or Login


(A képet törlöm az előző hozzászólásodból. Ha legközelebb válaszolsz, lécci használd az idézet gombot jobb oldalon. Beszúrja az idézetet, majd a szöveg végén található felirat után írd amit szeretnél. Köszi. )


Rendben. Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél. Elnézést ha hülyeséget kérdeztem. Átgondolom hogy kell e a gyári rom vagy nem.  egyelőre a legidegesítőbb jelenleg hogy a telefon tálalt frissítést le is töltötte de nem tudja frissíteni és állandóan üzenget hogy mikor akarok telepíteni. És most már olyan lehetőség nincs hogy mégsem.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1451 Dátum: 2016, 09 07, 11:46:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Rendben. Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél. Elnézést ha hülyeséget kérdeztem. Átgondolom hogy kell e a gyári rom vagy nem.  egyelőre a legidegesítőbb jelenleg hogy a telefon tálalt frissítést le is töltötte de nem tudja frissíteni és állandóan üzenget hogy mikor akarok telepíteni. És most már olyan lehetőség nincs hogy mégsem.
Szívesen. Nem kérdeztél hülyeségeket, senki nem úgy születik, hogy ezt tudja, és a dobozban sincs benne egy FAQ, hogy hogyan kell romot felrakni. :)

Beállítások/Általános/A telefonról/Frissítési központ/Szoftverfrissítés - és vedd ki minden opció mellől a jelölést. Újraindít, és volt üzenet, nincs üzenet.

Ez nem a gyári rom kontra nem gyári rom kérdése. Nekem is gyári rom van fent, csak ugyanúgy van twrp-m, és rootolva van. Minden hercehurcát úgy is ki tudsz kerülni, ha twrpből telepíted a legfrissebb gyári rom.zip-et.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha kell a root telepíted mellé, ha nem nem. Bármikor utána tudod küldeni.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Jamma

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: 3.10.84
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1452 Dátum: 2016, 09 07, 19:57:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szívesen. Nem kérdeztél hülyeségeket, senki nem úgy születik, hogy ezt tudja, és a dobozban sincs benne egy FAQ, hogy hogyan kell romot felrakni. :)

Beállítások/Általános/A telefonról/Frissítési központ/Szoftverfrissítés - és vedd ki minden opció mellől a jelölést. Újraindít, és volt üzenet, nincs üzenet.

Ez nem a gyári rom kontra nem gyári rom kérdése. Nekem is gyári rom van fent, csak ugyanúgy van twrp-m, és rootolva van. Minden hercehurcát úgy is ki tudsz kerülni, ha twrpből telepíted a legfrissebb gyári rom.zip-et.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha kell a root telepíted mellé, ha nem nem. Bármikor utána tudod küldeni.


Már kivettem mind a 2 pipát de mivel már letöltötte és telepítésre vár már hiába veszem ki a pipát. Azzal csak arra figyelmeztet hogy van frissítés ami letölthető. Én viszont már le is töltöttem. De nem is ezzel van a legnagyobb bajom. Az általad belinkelt és azFAQ ban található romok 100kb/s jönnek. 5-6 óra mire letöltödne, viszont a 20g 500Mb után 0 a letöltés :(Valaki tud ebben segíteni?

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1453 Dátum: 2016, 09 08, 08:37:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Már kivettem mind a 2 pipát de mivel már letöltötte és telepítésre vár már hiába veszem ki a pipát. Azzal csak arra figyelmeztet hogy van frissítés ami letölthető. Én viszont már le is töltöttem. De nem is ezzel van a legnagyobb bajom. Az általad belinkelt és azFAQ ban található romok 100kb/s jönnek. 5-6 óra mire letöltödne, viszont a 20g 500Mb után 0 a letöltés :(Valaki tud ebben segíteni?
1 órán belül felteszem felhőbe, amit le tudsz tölteni.

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1454 Dátum: 2016, 09 08, 09:52:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Már kivettem mind a 2 pipát de mivel már letöltötte és telepítésre vár már hiába veszem ki a pipát. Azzal csak arra figyelmeztet hogy van frissítés ami letölthető. Én viszont már le is töltöttem. De nem is ezzel van a legnagyobb bajom. Az általad belinkelt és azFAQ ban található romok 100kb/s jönnek. 5-6 óra mire letöltödne, viszont a 20g 500Mb után 0 a letöltés :(Valaki tud ebben segíteni?
v20g
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Jamma

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: 3.10.84
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1455 Dátum: 2016, 09 08, 10:16:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
v20g
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm szépen. Este tudom csak letölteni.

Nem elérhető Jamma

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: 3.10.84
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1456 Dátum: 2016, 09 08, 16:57:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen. Este tudom csak letölteni.


Köszönöm szépen a feltöltést, már le is töltöttem. Lehet ma este bele is vágok a rom felrakásához.

Nem elérhető ch.lac

  • Hozzászólások: 76
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4, LG G2, LG N5
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1457 Dátum: 2016, 09 16, 11:42:17 »
Az 505-ös gyártású G4 tegnap nekem is beadta a kulcsot, gari nincs levélnehezék viszont igen  :'( :ok:
A teló kb csak böngészésre volt használva, sose volt nagyon "meghajtva"
Tényleg mindet utol fogja érni eme szörnyű vég.......

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1458 Dátum: 2016, 09 16, 16:09:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az 505-ös gyártású G4 tegnap nekem is beadta a kulcsot, gari nincs levélnehezék viszont igen  :'( :ok:
A teló kb csak böngészésre volt használva, sose volt nagyon "meghajtva"
Tényleg mindet utol fogja érni eme szörnyű vég.......
Ez nem jó hír...
Igen úgy tűnik. Ha nem is mindet, de jelentős részét. Lassan én is agyalok merre tovább... Mi lesz helyette?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1459 Dátum: 2016, 09 16, 21:18:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az 505-ös gyártású G4 tegnap nekem is beadta a kulcsot, gari nincs levélnehezék viszont igen  :'( :ok:
A teló kb csak böngészésre volt használva, sose volt nagyon "meghajtva"
Tényleg mindet utol fogja érni eme szörnyű vég.......

ez lehetséges?
You are not allowed to view links. Register or Login
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1460 Dátum: 2016, 09 17, 09:14:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez lehetséges?
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, szoftveres bootlop esetén. Szerintem pont te tudod mi az, nem? ;D
Az igazi "alaplapi" bootlop, hibásan össze rakott hardver miatt van. Ha jól tudom valamelyik elem nem megfelelően van forrasztva, és elveszti a kontaktot az alaplappal. Így olyan mintha menet közben hardver eltávolítás történne.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1461 Dátum: 2016, 09 17, 18:24:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, szoftveres bootlop esetén. Szerintem pont te tudod mi az, nem? ;D
Az igazi "alaplapi" bootlop, hibásan össze rakott hardver miatt van. Ha jól tudom valamelyik elem nem megfelelően van forrasztva, és elveszti a kontaktot az alaplappal. Így olyan mintha menet közben hardver eltávolítás történne.

Nem tudom miről beszélsz  ;) :D :D
Szerencsére az enyém még üzemel :)
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető ch.lac

  • Hozzászólások: 76
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4, LG G2, LG N5
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1462 Dátum: 2016, 09 17, 21:46:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nem jó hír...
Igen úgy tűnik. Ha nem is mindet, de jelentős részét. Lassan én is agyalok merre tovább... Mi lesz helyette?

Hát ez egy nagyon jó kérdés, az biztos hogy most nem akarok sokat költeni rá. Vagy egy Meizu m3 note vagy a G4 új alaplappal.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1463 Dátum: 2016, 09 19, 17:49:41 »
Sziasztok. Hogyan lehet megtudni hogy 505 -ös e a telefon ?  Van egy dátum amióta már nem  ez a száma és azzal már nincs gond ?


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1464 Dátum: 2016, 09 19, 17:56:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Hogyan lehet megtudni hogy 505 -ös e a telefon ?  Van egy dátum amióta már nem  ez a száma és azzal már nincs gond ?
A készülék dobozán az S/N szám az. Vagy telepíted ezt, és egyértelmű lesz minden.

You are not allowed to view links. Register or Login

Mindegyikkel lehet gond, dátumtól függetlenül. Szerintem. Csak annyi, az 505 és 507-esek esélyesebbek rá, de pl xda-n van akinek idei, és kifeküdt. Meg olyan 505-ös is van közöttünk, akinek a mai napig semmi baja. Ergo kiszámíthatatlan, no logika.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1465 Dátum: 2016, 09 21, 08:20:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A készülék dobozán az S/N szám az. Vagy telepíted ezt, és egyértelmű lesz minden.

You are not allowed to view links. Register or Login

Mindegyikkel lehet gond, dátumtól függetlenül. Szerintem. Csak annyi, az 505 és 507-esek esélyesebbek rá, de pl xda-n van akinek idei, és kifeküdt. Meg olyan 505-ös is van közöttünk, akinek a mai napig semmi baja. Ergo kiszámíthatatlan, no logika.
Ismerősömnek 1 éves gépezet nem töltött, nem kapcsolt be (nem volt piszkálva, root, stb.) és besétált Tré üzletbe - gariban "szervizelgették" kb. egy hónapot és kapott egy Huawei P9-et helyette.... Lehidaltam... :shock:
Nekem egyébként semmi bajom vele, remélem még sokáig így is marad :angyal:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető seci65

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO primo
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: Android 6.01
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1466 Dátum: 2016, 09 29, 19:08:22 »
Köszöntelek Titeket, lényegében csak olvasgatni szoktam a fórumot, nagyon hasznosnak találom. És a problémám: Tegnap előtt miközben használom a telót, egyszer csak kikapcsol, újraindul és eljut a Powered by android-ig. Sehova tovább! a s/n 511-el kezdődik, nem 505-el. Lehet ez is alaplapi probléma? Szervizet már hívtam, azt mondták, ha azok között van, melyekről tudják, hogy hibásak, azonnal cserélik az alaplapot, de ez szerintem nem azok közül való, mert 511-es. Van rá tapasztalatotok, mire számítsak? (G4 H815, nem rootolt)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1467 Dátum: 2016, 09 29, 19:26:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszöntelek Titeket, lényegében csak olvasgatni szoktam a fórumot, nagyon hasznosnak találom. És a problémám: Tegnap előtt miközben használom a telót, egyszer csak kikapcsol, újraindul és eljut a Powered by android-ig. Sehova tovább! a s/n 511-el kezdődik, nem 505-el. Lehet ez is alaplapi probléma? Szervizet már hívtam, azt mondták, ha azok között van, melyekről tudják, hogy hibásak, azonnal cserélik az alaplapot, de ez szerintem nem azok közül való, mert 511-es. Van rá tapasztalatotok, mire számítsak? (G4 H815, nem rootolt)
Szia Köszöntünk mi is! :)
Ez sajnos, hogy csak az 505-seket érinti, kezdeti tipp volt, az akkor épp rendelkezésre álló infók alapján volt. Mára már ez sajnos közel minden 5XX-est érint, de ha jól emlékszem láttam xda-n 2016-os modellt is letérdelni. Így kategorikusan kijelenteni, hogy csak az 505, sajnos nem lehet.
Ha Nálad ez minden előzmény nélkül történt, akkor esélyes az alaplapi hiba. Ők ezt látni fogják, mert gépre dugják, és egy halott alaplapból mindenki tudja, sejtheti mennyi jel jön.  Hogy mire számíts? Alaplapcserére, ami mellé még bátran mondd csak hogy mostanában az akku sem volt nagyon jó (volt mikor fogta magát, és kikapcsolt, egyik pillanatról a másikra lemerült, stb., stb.,), szerinted cserélni kéne azt is.  ;) Nem biztos hogy sikerrel jársz, de egy próbát megér, egy új akku meg mindig jól jön, az új alaplap mellé főleg.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető seci65

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO primo
  • PDA: Lg G4
  • PDA ROM: Android 6.01
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1468 Dátum: 2016, 09 29, 19:30:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Köszöntünk mi is! :)
Ez sajnos, hogy csak az 505-seket érinti, kezdeti tipp volt, az akkor épp rendelkezésre álló infók alapján volt. Mára már ez sajnos közel minden 5XX-est érint, de ha jól emlékszem láttam xda-n 2016-os modellt is letérdelni. Így kategorikusan kijelenteni, hogy csak az 505, sajnos nem lehet.
Ha Nálad ez minden előzmény nélkül történt, akkor esélyes az alaplapi hiba. Ők ezt látni fogják, mert gépre dugják, és egy halott alaplapból mindenki tudja, sejtheti mennyi jel jön.  Hogy mire számíts? Alaplapcserére, ami mellé még bátran mondd csak hogy mostanában az akku sem volt nagyon jó (volt mikor fogta magát, és kikapcsolt, egyik pillanatról a másikra lemerült, stb., stb.,), szerinted cserélni kéne azt is.  ;) Nem biztos hogy sikerrel jársz, de egy próbát megér, egy új akku meg mindig jól jön, az új alaplap mellé főleg.

Most, hogy mondod, tényleg csinált olyanokat, hogy egyik nap 2-3 óra alatt lemerült, másik nap meg bírta egész nap. Egyik esetben sem használtam többet a telót. Köszi az információt!

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1469 Dátum: 2016, 09 30, 09:12:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most, hogy mondod, tényleg csinált olyanokat, hogy egyik nap 2-3 óra alatt lemerült, másik nap meg bírta egész nap. Egyik esetben sem használtam többet a telót. Köszi az információt!

Az enyém 506-os volt és június elején adtam be (bár még nem volt bootlop) leírva a szokásos hibajelenséget, akku problémát, keretrepedést és kaptam vissza egy majdnem teljesn új telot (keretcsere kijelzővel együtt, alaplap csere, akku csere)
Más:
az xda-an van egy új topik, ami szerint nyítás nélkül lehet ugyanúgy rootolni, mint a v5-ös verziót.
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki próbálta esetleg?

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1470 Dátum: 2016, 09 30, 20:35:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az enyém 506-os volt és június elején adtam be (bár még nem volt bootlop) leírva a szokásos hibajelenséget, akku problémát, keretrepedést és kaptam vissza egy majdnem teljesn új telot (keretcsere kijelzővel együtt, alaplap csere, akku csere)
Más:
az xda-an van egy új topik, ami szerint nyítás nélkül lehet ugyanúgy rootolni, mint a v5-ös verziót.
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki próbálta esetleg?
ez érdekelne engem is esetleg valaki aki vágja ezt a system.img témát véleményezhetné illetve vissza állás vajon mehet simán lgup kdz.-vel?

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el


Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1471 Dátum: 2016, 09 30, 22:21:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez érdekelne engem is esetleg valaki aki vágja ezt a system.img témát véleményezhetné illetve vissza állás vajon mehet simán lgup kdz.-vel?

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

én feltettem, de root jog nem lesz tőle. Nagyon gyorsan merült, dobálta a hálozatot, újraindult naponta többször.
Most ezt használom: You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig ez jó, 4-5 napja van fent, még hibamentes :ok:
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1472 Dátum: 2016, 10 02, 10:26:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én feltettem, de root jog nem lesz tőle. Nagyon gyorsan merült, dobálta a hálozatot, újraindult naponta többször.
Most ezt használom: You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig ez jó, 4-5 napja van fent, még hibamentes :ok:
köszi! Az elsőt fel sem tudom rakni nekem "fail" üzenettel megáll. Most próbálgatom a második verziót.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el


Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: Re: Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1473 Dátum: 2016, 10 02, 12:34:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi! Az elsőt fel sem tudom rakni nekem "fail" üzenettel megáll. Most próbálgatom a második verziót.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

nekem egyből felment, de ne bánkodj a másik verzió jobb :ok:
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #1474 Dátum: 2016, 10 03, 17:28:08 »
Sziasztok Kint van a Genisys rom 4.6 os verziója . azoknak is akik nem nyúltak még a bootloaderhez.
Kérdés . *First Flash V20J Kdz
*Second Flash TOT ( ONLY SYSTEM NOT FULL )   . Itt gondolom a második telepítésnél elég egy update . És nem kell az egész romot feltenni ugye ?

You are not allowed to view links. Register or Login