2024, 03 28, 21:53:54

Szerző Téma: LG G4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 192291 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #100 Dátum: 2015, 06 14, 13:33:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még 1 kérdés. Milyen az élet root nélkül?
Gondolom mindenkinél van pár app, ami root nélkül nem megy.
Biztosan meg lehet szokni... :) ;)

Amugy ez a melegedes nagyon nem tetszik nekem..Persze biztosan javulhat a frissitesekkel. Viszont a Flex 2 mar kapott frissitest es az itteni tesztet olvasva annal is uez a helyzet..A legmagasabb hömersekletet sikerült produkalnom teszt gyanant videonezes es egy rövid jatek a SmashHit-vel..82 fok volt a prociknal..Sajna nem sikerült lefotoznom, de igerem megcsinalom ujra.. Az talan megnyugtato, hogy kilepve viszont szepen es gyorsan hül.-de ez a hömerseklet akkor sem egeszseges.
A gyorstöltes nagyon jo, de kell is a QHD kijelzöhöz. Ja es ezzel kapcsolatban..A jatek közben miközben forrosodik kiirja, hogy energiatakarekossag szempontjabol mellözem ezt az alkalmazast... rotfl :whistle: ;D ::)
Nem azon aggodik, hogy szetolvad.. :D Jobban örültem volna ha egyszerüen lekapcsolna..Egyszer az iPad-ot sikerült ugy felhevitenem a strandon, hogy az meg is teszi önvedelem szempontjabol..
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #101 Dátum: 2015, 06 14, 19:12:18 »
Akkor itt is van..Le sem kicsinyitem a kepet...

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Sajnos nem ertem mitöl lehet..Megneztem nem huzza semmi..Ezt a hömersekletet produkalja kb 3 perces videozas es kb uennyi SmashHit utan..Igazabol alig van meg rajta vmi..

Mint mondtam utana gyorsan le is megy a hömerseklet kb erre a szintre:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #102 Dátum: 2015, 06 15, 08:45:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdés.
Aki költözött ár erre a telefonra, az a mentéseit mivel vitte át? Tibi ugye root nélkül nem megy.
A telefonba alapból beépített átmásolóval. MINDENT !!! átpakol.
Beállítások-Biztonsági mentés és visszaállítás- LG Backup  ;)

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #103 Dátum: 2015, 06 15, 11:17:36 »
Öcsém keres utódot a lassan kiöregedő G2 helyére, de ötlete sincs, hogy mégis mit. Akkuidőből nem akar leadni, az meg nehéz dió, mert a G2 kb. verhetetlen benne. G4-el mik a tapasztalatok? Igazából még ő se tudja, hogy tényleg le akarja-e cserélni a telefont, mert nem nagyon lát olyat, amire érdemes lenne és  értlemes/nagy előrelépés a G2-höz képest.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #104 Dátum: 2015, 06 15, 11:19:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én g3 -mon vagyok,első 1-2 hét ,megszokni,aztán én nagyon jól megvagyok nélküle,nem kell,nekem. ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
Ha már te is, akkor nekem is menni fog. :)
Köszi

Mi tunyulunk, vagy az Android egyre használhatóbb? :D
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #105 Dátum: 2015, 06 15, 12:25:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A telefonba alapból beépített átmásolóval. MINDENT !!! átpakol.
Beállítások-Biztonsági mentés és visszaállítás- LG Backup  ;)

Köszi. Van már 5 féle mentésem, most már tényleg csak a telefon hiányzik hozzá. :)

Moco, tiéd hogy áll a melegedéssel?
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

failed

  • Vendég
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #106 Dátum: 2015, 06 15, 14:55:03 »
Sziasztok,
jelentem mától én is ismét LG user vagyok, egy bőrhátlapos G4 által :taps:
Könnyű, szép, gyors....
Most már csak meg kellene tanulnom , hogy az SD kártya írási lehetőégét hogy lehet root nélkül az 5,1-es Androidnál elérni ?
Total commaner, File commander prémium is megvan....de valahogy a jogokat kellene adni neki...
Ha valaki tudna ebben egy néhány soros leírást, azt megköszönném :)

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #107 Dátum: 2015, 06 16, 12:52:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Moco, tiéd hogy áll a melegedéssel?
G3-hoz képest jelentősen jobb. Abban néha téptem a hajam , ha pl egy játékban voltam és pont nyerésre álltam, beüzent, hogy bocsi, de kva forró lett a testem, kikapcsolok. Elszállt a nyerési lehetőségem.
Szóval ez nem tetszett benne. Ez még sosem kapcsolt ki, nem is forrósodott fel annyira, pedig ugyan azt a játékot játszom, mint az elődjénél.

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #108 Dátum: 2015, 06 16, 12:54:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
jelentem mától én is ismét LG user vagyok, egy bőrhátlapos G4 által :taps:
Könnyű, szép, gyors....
Most már csak meg kellene tanulnom , hogy az SD kártya írási lehetőégét hogy lehet root nélkül az 5,1-es Androidnál elérni ?
Total commaner, File commander prémium is megvan....de valahogy a jogokat kellene adni neki...
Ha valaki tudna ebben egy néhány soros leírást, azt megköszönném :)
Gratula!  :ok:

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #109 Dátum: 2015, 06 16, 13:02:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
G3-hoz képest jelentősen jobb. Abban néha téptem a hajam , ha pl egy játékban voltam és pont nyerésre álltam, beüzent, hogy bocsi, de kva forró lett a testem, kikapcsolok. Elszállt a nyerési lehetőségem.
Szóval ez nem tetszett benne. Ez még sosem kapcsolt ki, nem is forrósodott fel annyira, pedig ugyan azt a játékot játszom, mint az elődjénél.

Köszi, ezzel most megnyugtattál. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #110 Dátum: 2015, 06 16, 13:43:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
G3-hoz képest jelentősen jobb. Abban néha téptem a hajam , ha pl egy játékban voltam és pont nyerésre álltam, beüzent, hogy bocsi, de kva forró lett a testem, kikapcsolok. Elszállt a nyerési lehetőségem.
Szóval ez nem tetszett benne. Ez még sosem kapcsolt ki, nem is forrósodott fel annyira, pedig ugyan azt a játékot játszom, mint az elődjénél.
nem tom nekem is g3 van,mortalkombatozom,van hogy 2-3 órát is ,közben töltön is van,de még sose kapcsolt ki, ,és ezt az üzit se kaptam sose. :D gyári root nélküli,liliput.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #111 Dátum: 2015, 06 16, 14:02:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
G3-hoz képest jelentősen jobb. Abban néha téptem a hajam , ha pl egy játékban voltam és pont nyerésre álltam, beüzent, hogy bocsi, de kva forró lett a testem, kikapcsolok. Elszállt a nyerési lehetőségem.
Szóval ez nem tetszett benne. Ez még sosem kapcsolt ki, nem is forrósodott fel annyira, pedig ugyan azt a játékot játszom, mint az elődjénél.

Még 1 kérdés.
Mennyire van rossz helyen a hangszóró a hátán? A G2-nél tök jó volt hogy alulra került, a samuknál meg pont rossz helyen volt a hátán.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

failed

  • Vendég
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #112 Dátum: 2015, 06 16, 14:28:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még 1 kérdés.
Mennyire van rossz helyen a hangszóró a hátán? A G2-nél tök jó volt hogy alulra került, a samuknál meg pont rossz helyen volt a hátán.
én nem értem hogy a youtube-on is miért problémáznak ezen a hangszoró helyen annyit, nekem Z3-am volt előtte, ott valóban szuper volt a két előlapi hangszóró, de ennél a G4-nél én film nézésnél se tudom ha akarom,akkor se hogy befogjam. és elhalkuljon. Hogy ez a bőr hátlep egyedisége-e, nemtom, de én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyot szól, és tisztán.

failed

  • Vendég
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #113 Dátum: 2015, 06 16, 14:40:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
jelentem mától én is ismét LG user vagyok, egy bőrhátlapos G4 által :taps:
Könnyű, szép, gyors....
Most már csak meg kellene tanulnom , hogy az SD kártya írási lehetőégét hogy lehet root nélkül az 5,1-es Androidnál elérni ?
Total commaner, File commander prémium is megvan....de valahogy a jogokat kellene adni neki...
Ha valaki tudna ebben egy néhány soros leírást, azt megköszönném :)
közben megoldottam magam....de jó :)

failed

  • Vendég
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #114 Dátum: 2015, 06 16, 14:40:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula!  :ok:

köszi, kedves vagy :)

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #115 Dátum: 2015, 06 16, 17:35:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én nem értem hogy a youtube-on is miért problémáznak ezen a hangszoró helyen annyit, nekem Z3-am volt előtte, ott valóban szuper volt a két előlapi hangszóró, de ennél a G4-nél én film nézésnél se tudom ha akarom,akkor se hogy befogjam. és elhalkuljon. Hogy ez a bőr hátlep egyedisége-e, nemtom, de én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyot szól, és tisztán.
Nem tudom én sem, mert nem is tudtam, hogy problémáznak...
Magánjellegű volt a kérdés a rossz tapasztalatok miatt.
De köszi a választ.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #116 Dátum: 2015, 06 18, 19:40:19 »
Sajnalom ha megremisztettem az LG szektort..Nem allt  szandekomban.
Lehet, hogy büntetnek a telefon istenek, mert vizbe öltem egy hajos partin az iPhone 6 telefonom.. :p
Viszont teny,  hogy az LG G4-hez nem volt szerencsem.. Pedig nagyon kellemes keszülekröl van szo.
Az elsö kb. masfel oraig elt a kezemben. Ez a kezdeti beallitasoknal szinte külsö appok telepitese nelkül forrosodott majd összeomlott. Elöször teljesen hasznalhatatlan majd bootloop allapotba került.
Ez a fenykep tölem szarmazik es vannak a pizsomamban keszitett es rögtönzött videok. Amiket viszont csak priviben osztok meg..  :) :
You are not allowed to view links. Register or Login
 @Attika79 baratom az elsö perctöl velem elte ezt at. Nem vagyok hazug, mint ahogyan azt erzem egyesek hsz-eiböl.
Ez egy szombati nap volt. Hetfön zokszo nelkül csereltek.
A masodik keszülek elsö startra rendben volt nem frrosodott fel mindjart a bekapcsolast követöen. Viszont belakas utan egy-egy alkalmazas nevetseges idön belül igencsak fel tudta melegiteni (fenti kepek). Erre igy összessegeben barki ezt lepte volna a helyemben. Elment a kedvem töle. Attika is megertette ezt, hiszen vegig megosztottam vele mindent. Szerintem ez egy nem egeszseges allapota a keszüleknek , ami hosszabb tavon megint csak meghibasodashoz vezethet. meg az akksinak sem tesz jot hatmeg a többi hardvernek. Ezert egy het utan ezt is visszavittem es visszakertem a penzem. Elöször nem akartak(eltelt egy het), majd kiprobalas utan a szervizesek fönöke belatta,  hogy ez sajnos igy van es ezekkel a tünetekkel.
Utana hozzatette, hogy nem en vagyok az elsö aki igy jart.
@Attika79 baratomat sem hagyta ez nyugton es ezt talalta.:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek alapjan egy auto mod települö a tulajdonosok hozzajarulasa , engedelyet nelkülözhetö frissittest kaptak az AT&T keszülekesek.
Ez vajon miert.. -en annyira nem ismerem a felepiteset, de Attika a frissites mereteböl kernel cserere gyanakszik. (ez szrintem annyira nem biztos ha az OTA frissitesek mereteit vesszük alapul..)
Tenykent viszont elgondolkodtato ha azt vesszük, hogy a vilaghalo tele van az idei Snapdragon csalad melegedesenek hireivel. Föleg a HTC M9, Xperia Z4, G Flex 2 es akar a Samu S6 -rol is voltak hirek. Igaz ezek a Snapi 810-vel vannak szerelve, de tudas alapjan ebbe a szengmesbe tartozik a 808 is, amit egyedül a G4 kapott.
Beleestem az elsö szerias keszülekek vasarlasanak hibajaba. Pedig megfogadtam, hogy olyat nem teszek soha. Talan több szerencsem lesz a G5-höz.  :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #117 Dátum: 2015, 06 18, 20:34:51 »
Utoiratkent meg egy gondolat ha megengeditek...ha nem.. :)
Inkabb illene mondjuk az android altalanos beszelgetesbe, de vhol ide tartozik mert az LG G4-vel tapasztaltam meg.
Szoval a szoftveres resz nagyon tetszett..Egy jol atgondolt es összerakott felhasznaloi felület. Viszont ezert nem is tetszik majd kettö ev utan. Mivel mast hasznaltam: MIUI, iOS. Nagyott valtozott az alap. Nem ilyen volt meg a Note 2-ön.
Azt vettem eszre, hogy nem a keszüleket hasznalom, hanem a Google-t egy keszüleken!!!!  :shock: :hmm: 
Minden körülötte es vele zajlik. Helymeghatarozos smart settings, ami nem müködik a Google sajat helyek nelkül stb..
Szoval mindent a Google ural a keszüleken. Ez azert nincs pl. a MIUI-ban. Nem igy elnek az appok mint a mostani nagy gyartoknal. LG,Samsung,Sony stb.. Jo persze van lehetösegünk kilöni az appokat, de akkor az meg mas rovasara mehet..Egyszerüen nem tud aludni a keszülek..Deepsleep max 60-65%-os volt..Mig az emlitett rendszeren uazokkal az appokkal 95-98%. Azert az nem mindegy..  :hmm:
Nem tudom mi a helyzet egy oneplus one keszüleken Cyan alatt, de a korabbi emlekeim szerint azt sem a Google uralta...
Szoval nem Ti lustultatok el mokolas teren, hanem bele lettünk olvasztva az uj Google rendszerebe. Amit egyre több biztonsagi egyseggel vedelmeznek. Igy a gyartokkal is a sajat kepükre formaztatva a keszülekeket.----es igy meg a gatyaink szineit is megtudva kebeleznek be minket.( de ez egy masik törtenet lehet.. :) )
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #118 Dátum: 2015, 06 18, 21:41:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnalom ha megremisztettem az LG szektort..Nem allt  szandekomban.
Lehet, hogy büntetnek a telefon istenek, mert vizbe öltem egy hajos partin az iPhone 6 telefonom.. :p
Viszont teny,  hogy az LG G4-hez nem volt szerencsem.. Pedig nagyon kellemes keszülekröl van szo.
Az elsö kb. masfel oraig elt a kezemben. Ez a kezdeti beallitasoknal szinte külsö appok telepitese nelkül forrosodott majd összeomlott. Elöször teljesen hasznalhatatlan majd bootloop allapotba került.
Ez a fenykep tölem szarmazik es vannak a pizsomamban keszitett es rögtönzött videok. Amiket viszont csak priviben osztok meg..  :) :
You are not allowed to view links. Register or Login
 @Attika79 baratom az elsö perctöl velem elte ezt at. Nem vagyok hazug, mint ahogyan azt erzem egyesek hsz-eiböl.
Ez egy szombati nap volt. Hetfön zokszo nelkül csereltek.
A masodik keszülek elsö startra rendben volt nem frrosodott fel mindjart a bekapcsolast követöen. Viszont belakas utan egy-egy alkalmazas nevetseges idön belül igencsak fel tudta melegiteni (fenti kepek). Erre igy összessegeben barki ezt lepte volna a helyemben. Elment a kedvem töle. Attika is megertette ezt, hiszen vegig megosztottam vele mindent. Szerintem ez egy nem egeszseges allapota a keszüleknek , ami hosszabb tavon megint csak meghibasodashoz vezethet. meg az akksinak sem tesz jot hatmeg a többi hardvernek. Ezert egy het utan ezt is visszavittem es visszakertem a penzem. Elöször nem akartak(eltelt egy het), majd kiprobalas utan a szervizesek fönöke belatta,  hogy ez sajnos igy van es ezekkel a tünetekkel.
Utana hozzatette, hogy nem en vagyok az elsö aki igy jart.
@Attika79 baratomat sem hagyta ez nyugton es ezt talalta.:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek alapjan egy auto mod települö a tulajdonosok hozzajarulasa , engedelyet nelkülözhetö frissittest kaptak az AT&T keszülekesek.
Ez vajon miert.. -en annyira nem ismerem a felepiteset, de Attika a frissites mereteböl kernel cserere gyanakszik. (ez szrintem annyira nem biztos ha az OTA frissitesek mereteit vesszük alapul..)
Tenykent viszont elgondolkodtato ha azt vesszük, hogy a vilaghalo tele van az idei Snapdragon csalad melegedesenek hireivel. Föleg a HTC M9, Xperia Z4, G Flex 2 es akar a Samu S6 -rol is voltak hirek. Igaz ezek a Snapi 810-vel vannak szerelve, de tudas alapjan ebbe a szengmesbe tartozik a 808 is, amit egyedül a G4 kapott.
Beleestem az elsö szerias keszülekek vasarlasanak hibajaba. Pedig megfogadtam, hogy olyat nem teszek soha. Talan több szerencsem lesz a G5-höz.  :)

Az automatikus ota frissítés egy érintőpanel bugot javít elvileg.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #119 Dátum: 2015, 06 18, 21:47:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnalom ha megremisztettem az LG szektort..Nem allt  szandekomban.
Lehet, hogy büntetnek a telefon istenek, mert vizbe öltem egy hajos partin az iPhone 6 telefonom.. :p
Viszont teny,  hogy az LG G4-hez nem volt szerencsem.. Pedig nagyon kellemes keszülekröl van szo.
Az elsö kb. masfel oraig elt a kezemben. Ez a kezdeti beallitasoknal szinte külsö appok telepitese nelkül forrosodott majd összeomlott. Elöször teljesen hasznalhatatlan majd bootloop allapotba került.
Ez a fenykep tölem szarmazik es vannak a pizsomamban keszitett es rögtönzött videok. Amiket viszont csak priviben osztok meg..  :) :
You are not allowed to view links. Register or Login
 @Attika79 baratom az elsö perctöl velem elte ezt at. Nem vagyok hazug, mint ahogyan azt erzem egyesek hsz-eiböl.
Ez egy szombati nap volt. Hetfön zokszo nelkül csereltek.
A masodik keszülek elsö startra rendben volt nem frrosodott fel mindjart a bekapcsolast követöen. Viszont belakas utan egy-egy alkalmazas nevetseges idön belül igencsak fel tudta melegiteni (fenti kepek). Erre igy összessegeben barki ezt lepte volna a helyemben. Elment a kedvem töle. Attika is megertette ezt, hiszen vegig megosztottam vele mindent. Szerintem ez egy nem egeszseges allapota a keszüleknek , ami hosszabb tavon megint csak meghibasodashoz vezethet. meg az akksinak sem tesz jot hatmeg a többi hardvernek. Ezert egy het utan ezt is visszavittem es visszakertem a penzem. Elöször nem akartak(eltelt egy het), majd kiprobalas utan a szervizesek fönöke belatta,  hogy ez sajnos igy van es ezekkel a tünetekkel.
Utana hozzatette, hogy nem en vagyok az elsö aki igy jart.
@Attika79 baratomat sem hagyta ez nyugton es ezt talalta.:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek alapjan egy auto mod települö a tulajdonosok hozzajarulasa , engedelyet nelkülözhetö frissittest kaptak az AT&T keszülekesek.
Ez vajon miert.. -en annyira nem ismerem a felepiteset, de Attika a frissites mereteböl kernel cserere gyanakszik. (ez szrintem annyira nem biztos ha az OTA frissitesek mereteit vesszük alapul..)
Tenykent viszont elgondolkodtato ha azt vesszük, hogy a vilaghalo tele van az idei Snapdragon csalad melegedesenek hireivel. Föleg a HTC M9, Xperia Z4, G Flex 2 es akar a Samu S6 -rol is voltak hirek. Igaz ezek a Snapi 810-vel vannak szerelve, de tudas alapjan ebbe a szengmesbe tartozik a 808 is, amit egyedül a G4 kapott.
Beleestem az elsö szerias keszülekek vasarlasanak hibajaba. Pedig megfogadtam, hogy olyat nem teszek soha. Talan több szerencsem lesz a G5-höz.  :)
Szerintem nem rémisztettél meg senkit. ;)

Sajnos több G4 tulajdonosnál jelentkezett a melegedés, terhelés alatt, de nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy ez a G4 legelső szoftvere.
Igen az LG elkezdte már OTA javítani az AT verziókat, egészen biztos az EU is nemsokára sorra kerül. A hővédelem kernel feladat, ami szerintem most kap egy gyors frissítést.

Nyilván más készülékről váltva, én se tettem volna mást. Sajnálom...

You are not allowed to view links. Register or Login
Az automatikus ota frissítés egy érintőpanel bugot javít elvileg.
Ami kernel update lesz, ugyanis az is kernel vezérelt. Hogy az új kernelben van e más változtatás is, az majd kiderül...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #120 Dátum: 2015, 06 19, 06:16:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Beleestem az elsö szerias keszülekek vasarlasanak hibajaba. Pedig megfogadtam, hogy olyat nem teszek soha. Talan több szerencsem lesz a G5-höz.  :)
Sajnálom, hogy így történt. Én viszont az G3-mat is és a négyest is úgy vettem meg, hogy még friss és ropogós volt. Ahogy kaptam emailt, hogy megérkezett a boltba, abban a pillanatban már ugrottam is rá. Tehát első szériás mindkettő telefon. Semmi gondom nem volt sem a G3-mal, de a négyeske sem produkál semmi negatívat. Szerintem inkább kifogtad pont a rossz készüléket.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #121 Dátum: 2015, 06 19, 13:20:55 »
LG G4 Pro: ez már mindennek a teteje!

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #122 Dátum: 2015, 06 19, 13:58:52 »
Figyelem! Komoly kijelző hibával küzd az LG G4

Sajnos még manapság sem maradhat egyetlen csúcsmobil sem gyerekbetegségek nélkül, tehát az LG G4 sem kivétel. Az XDA fórumon olvasható topicban már több száz hozzászólás érkezett, miszerint nem minden érintést érzékel a kisebbik dél-koreai gyártó idei nagyágyúja, a gyönyörû, bõr hátlappal ellátott LG G4. Egyszerûen, ha túl sokszor vagy túl gyorsan ér valaki a megjelenítõhöz, elég rövid idõ után a telefon egyszerûen nem érzékeli. Ez minden esetben elég idegesítõ bug, de a Knock On és a Knock Code többszöri hibás bevitele esetén akár ki is zárhatja magát a tulajdonos a telefonból.A topicban látható, hogy több mint kétszázan szavaztak és mintegy hatvan százalékuknál tapasztalható a kijelzõ bug. Könnyen kiszúrható, hogy melyik LG G4-nél áll fenn a hiba, ehhez elég beírni a tárcsázóba a 277634#*# kódot, ez megnyitja a szerviz menüt, ahol a Készülék teszt, Szerviz menü, Manuális teszt, Érintés tesztre elég rábökni és kipróbálni ugyanazt, mint amit a lenti videókon láthatunk. A hiba l


 You are not allowed to view links. Register or Login

 





 

 

 




Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #123 Dátum: 2015, 06 19, 15:13:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Figyelem! Komoly kijelző hibával küzd az LG G4

Sajnos még manapság sem maradhat egyetlen csúcsmobil sem gyerekbetegségek nélkül, tehát az LG G4 sem kivétel. Az XDA fórumon olvasható topicban már több száz hozzászólás érkezett, miszerint nem minden érintést érzékel a kisebbik dél-koreai gyártó idei nagyágyúja, a gyönyörû, bõr hátlappal ellátott LG G4. Egyszerûen, ha túl sokszor vagy túl gyorsan ér valaki a megjelenítõhöz, elég rövid idõ után a telefon egyszerûen nem érzékeli. Ez minden esetben elég idegesítõ bug, de a Knock On és a Knock Code többszöri hibás bevitele esetén akár ki is zárhatja magát a tulajdonos a telefonból.A topicban látható, hogy több mint kétszázan szavaztak és mintegy hatvan százalékuknál tapasztalható a kijelzõ bug. Könnyen kiszúrható, hogy melyik LG G4-nél áll fenn a hiba, ehhez elég beírni a tárcsázóba a 277634#*# kódot, ez megnyitja a szerviz menüt, ahol a Készülék teszt, Szerviz menü, Manuális teszt, Érintés tesztre elég rábökni és kipróbálni ugyanazt, mint amit a lenti videókon láthatunk. A hiba l


 You are not allowed to view links. Register or Login

Ez egy 4 napos cikk. Erre már ki is adott az lg egy ota frissítést, 26 megás cucc, beavatkozás nélkül települ.
Egyébként meg valóban életszerű, hogy egy third party appot felpakolsz ás úgy huzigálod, ahogy a 2 éves gyerekem se szokta.
Erre mondják szerintem hogy nincs hülyebiztos telefon. Ez se az.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G4 - Általános beszélgetés
« Reply #124 Dátum: 2015, 06 19, 16:02:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálom, hogy így történt. Én viszont az G3-mat is és a négyest is úgy vettem meg, hogy még friss és ropogós volt. Ahogy kaptam emailt, hogy megérkezett a boltba, abban a pillanatban már ugrottam is rá. Tehát első szériás mindkettő telefon. Semmi gondom nem volt sem a G3-mal, de a négyeske sem produkál semmi negatívat. Szerintem inkább kifogtad pont a rossz készüléket.
+1! (sajnos...)

Sajnos minden készülékből ki lehet fogni hibásat, sőt, hibásakat. Szerencsére az LG-nek kiváló a szervize, a Váci úti központban pedig példaértékűen látnak el minden hivatalos készüléket. Tessék vigyázni a garanciára, és nem lesz gond senkinél.

Most nyilván sokan fókuszálnak a G4-re, de a G2 és G3, és más gyártók is küzdöttek/küzdenek hasonló gonddal.
Nagy plusz egy az LG mellett, hogy szoftveresen sem felejtik el az embert, és remek a hozzáállásuk. Véleményem szerint. A kedzeti szoftveres bugok, mint képernyő érzékelés, CPU túlpörgetés, thermal controll, rövid úton javítva lesz, ez fix. Minket G2-eket se hanyagolnak el, nemhogy titeket, jelenlegi piacvezető kütyü tulajdonosokat, a cégnél. Keep calm... ;) :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login