2024, 04 19, 14:48:29

Szerző Téma: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés  (Megtekintve 144539 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jegi

  • Hozzászólások: 28
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2015, 04 26, 08:08:11 »
Sziasztok!
Egy fekete edge-vel én is csatlakoznék.  S2 óta minden csúcs samu volt de ez.....
Jó ránézni, gyors, eszméletlen fényképeket csinál.
Két kérdésem lenne.
Az appok között régen volt olyan beállítás, hogy abc sorrendbe rakta. Ebben csak én nem találom?
A másik, hogy a névjegyzékben volt egy olyan, hogy csak a telefonszámmal rendelkező névjegyeket mutatta.
Ezt se találom.
Köszi előre is.


Nem elérhető Mercurius01

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G950
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2015, 04 26, 09:00:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy fekete edge-vel én is csatlakoznék.  S2 óta minden csúcs samu volt de ez.....
Jó ránézni, gyors, eszméletlen fényképeket csinál.
Két kérdésem lenne.
Az appok között régen volt olyan beállítás, hogy abc sorrendbe rakta. Ebben csak én nem találom?
A másik, hogy a névjegyzékben volt egy olyan, hogy csak a telefonszámmal rendelkező névjegyeket mutatta.
Ezt se találom.
Köszi előre is.
Az appok között a névjegyzéket nyisd meg, mert hiába egyesítették, ezt a beállítást külön hagyták (én is kerestem). Ott egyéb, aztán pedig egyértelmű.  :-)

Sorba rakást nem tudom mert nem a gyári launchert használom.

Nem elérhető Jegi

  • Hozzászólások: 28
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2015, 04 26, 12:27:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az appok között a névjegyzéket nyisd meg, mert hiába egyesítették, ezt a beállítást külön hagyták (én is kerestem). Ott egyéb, aztán pedig egyértelmű.  :-)

Sorba rakást nem tudom mert nem a gyári launchert használom.

Köszi, de ott kerestem és nem találom.....

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2015, 04 26, 19:20:02 »
Valaki igazan megmondhatna hogy mi az ami a 2,7 giga rambol annyit felhasznal hogy allandoan csak 200 300 mb van szabadon...:D

Küldve az én SM-G925F-emről


Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2015, 04 26, 22:54:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki igazan megmondhatna hogy mi az ami a 2,7 giga rambol annyit felhasznal hogy allandoan csak 200 300 mb van szabadon...:D

Küldve az én SM-G925F-emről

Ez szerintem samsung 1 hülyesége, hogy telepakolja saját programjaival memóriát és root nélkül ki se lehet őket lőni. Nálam van olyan ami elvileg le van tiltva és mégis fut.  Pl ez a my magazin vagy mi le van tiltva de feszt mutatja mint futó program. Meg az androidnak is a hülyesége , hogy szinte semmit se állít le. Vagy ha le is állítod és újra indítod készüléket megint fut. Ha meglesed program tulajdonságokat szinte alig van olyan amihez ne lenne odaírva , hogy rendszerrel indul.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2015, 04 27, 05:51:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez szerintem samsung 1 hülyesége, hogy telepakolja saját programjaival memóriát és root nélkül ki se lehet őket lőni. Nálam van olyan ami elvileg le van tiltva és mégis fut.  Pl ez a my magazin vagy mi le van tiltva de feszt mutatja mint futó program. Meg az androidnak is a hülyesége , hogy szinte semmit se állít le. Vagy ha le is állítod és újra indítod készüléket megint fut. Ha meglesed program tulajdonságokat szinte alig van olyan amihez ne lenne odaírva , hogy rendszerrel indul.

Leginkább az Android ilyen. Emellett kismillió app és szolgáltatás indul el automatikusan, aminek nem feltétlenül kellene. Elég volna a felhasználóra bízni, ha nagyritkán elindul.
Igazán csak rootolt készüléken lehet ellene tenni. Szerintem legjobb a Greenify, amivel hibernálni lehet ezeket, de bármikor elindíthatók, ha kellene.
Az automatikus indulások letiltására több app alkalmas, a Clean Masternek is van ilyen funkciója. No persze helyette ő fut. :P
Vagy SD Maid. Előfordulhat, hogy valamelyik widget nem megy rendesen, ha letiltjuk az app automatikus induládát.
Ha csak a memóriát foglalják ezek feleslegesen, azzal sok gond nincs szerintem, a fogyasztást sem növelhetik észrevehetően.
Ha ébresztgetnek is és a procit is használják, nyilván fogyasztanak valamit, de ez is figyelmen kívül hagyható, ha mondjuk csak 20 perccel csökkentik összességében az üzemidőt. Na bumm, fel se tűnik, úgyis első helyen a kijelző fogyaszt.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2015, 04 27, 10:03:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leginkább az Android ilyen. Emellett kismillió app és szolgáltatás indul el automatikusan, aminek nem feltétlenül kellene. Elég volna a felhasználóra bízni, ha nagyritkán elindul.
Igazán csak rootolt készüléken lehet ellene tenni. Szerintem legjobb a Greenify, amivel hibernálni lehet ezeket, de bármikor elindíthatók, ha kellene.
Az automatikus indulások letiltására több app alkalmas, a Clean Masternek is van ilyen funkciója. No persze helyette ő fut. :P
Vagy SD Maid. Előfordulhat, hogy valamelyik widget nem megy rendesen, ha letiltjuk az app automatikus induládát.
Ha csak a memóriát foglalják ezek feleslegesen, azzal sok gond nincs szerintem, a fogyasztást sem növelhetik észrevehetően.
Ha ébresztgetnek is és a procit is használják, nyilván fogyasztanak valamit, de ez is figyelmen kívül hagyható, ha mondjuk csak 20 perccel csökkentik összességében az üzemidőt. Na bumm, fel se tűnik, úgyis első helyen a kijelző fogyaszt.
Nalam s6nal mar nem a kijelzo az elso soha... 4-5ora kijelzo ido van.. de az elso mindig a google play szolgaltatasok van elol, par szazalekkal vezet csak de elotte van... pedig a hely es hasonlo beallitasok kivannak benne kapcsolva.

Küldve az én SM-G925F-emről

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2015, 04 28, 11:10:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leginkább az Android ilyen. Emellett kismillió app és szolgáltatás indul el automatikusan, aminek nem feltétlenül kellene. Elég volna a felhasználóra bízni, ha nagyritkán elindul.
Igazán csak rootolt készüléken lehet ellene tenni. Szerintem legjobb a Greenify, amivel hibernálni lehet ezeket, de bármikor elindíthatók, ha kellene.
Az automatikus indulások letiltására több app alkalmas, a Clean Masternek is van ilyen funkciója. No persze helyette ő fut. :P
Vagy SD Maid. Előfordulhat, hogy valamelyik widget nem megy rendesen, ha letiltjuk az app automatikus induládát.
Ha csak a memóriát foglalják ezek feleslegesen, azzal sok gond nincs szerintem, a fogyasztást sem növelhetik észrevehetően.
Ha ébresztgetnek is és a procit is használják, nyilván fogyasztanak valamit, de ez is figyelmen kívül hagyható, ha mondjuk csak 20 perccel csökkentik összességében az üzemidőt. Na bumm, fel se tűnik, úgyis első helyen a kijelző fogyaszt.

Szerintem meg tök jó úgy ahogy van. Ami kell az ott van a memben. Ha másnak kell az erőforrás, akkor minden további nélkül leállítja a rendszer.
Viszont ha szükséged lenne rá, de folyton kilövöd, na az az igazi erőforrás zabálás. Nem is beszélve a betöltődésig eltelt időről.
Volt idő amikor folyton tiltottam egy halom alkalmazást. Most visszagondolva tök felesleges volt.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2015, 04 28, 14:54:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki igazan megmondhatna hogy mi az ami a 2,7 giga rambol annyit felhasznal hogy allandoan csak 200 300 mb van szabadon...:D

Küldve az én SM-G925F-emről
Komoly RAM gondok a Galaxy S6-oknál
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2015, 04 28, 15:52:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki igazan megmondhatna hogy mi az ami a 2,7 giga rambol annyit felhasznal hogy allandoan csak 200 300 mb van szabadon...:D

Küldve az én SM-G925F-emről

Noti4 nél a helyzet:
Még 4.4.4-en vagyok.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2015, 04 28, 16:15:24 »
Vettem egy tuti flip cover tokot! :D
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2015, 04 28, 16:16:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Komoly RAM gondok a Galaxy S6-oknál
You are not allowed to view links. Register or Login
töltögetési gondok abszolút nincsenek.. egyszerűen csak feltűnően sokat eszik ramból... de váltogatni meg váltogathatok én mindenhova egyszer nem fogadott még újra töltés.

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2015, 04 28, 16:18:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki igazan megmondhatna hogy mi az ami a 2,7 giga rambol annyit felhasznal hogy allandoan csak 200 300 mb van szabadon...:D

Küldve az én SM-G925F-emről
Akkor S5 loli. A beállításokban nézzétek meg ti is. Szerintem itt mutatja valójában.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2015, 04 28, 16:21:03 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam így áll a helyzet jelenleg ...:)

Küldve az én SM-G925F-emről


Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2015, 04 28, 16:24:36 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam így áll a helyzet jelenleg ...:)

Küldve az én SM-G925F-emről
Aha. A szabad szinte ugyan az. Viszont alapból dupla annyi alkalmazást tart magában.... :)

Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2015, 04 28, 16:34:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aha. A szabad szinte ugyan az. Viszont alapból dupla annyi alkalmazást tart magában.... :)
Zavarni nem zavar mert nincs újra töltögetés lassulás stb,  csak fura hogy ennyit eszik főleg annak ellenére hogy samu azt mondta alapból kevesebb app lesz benne mint az elődökben de a rendszer  dupla annyit eszik mint az s5...... még mindig állítom s2 óta a legjobban átgondolt samu telefon.. nem laggol nem lassul mióta megvettem 1 hét 3 napja nem kellet újraindítani(ez s5re se volt jellemző, heti 2x nálam kért újraindítást, volt olyan hogy magától tette meg :D) Tw pörög pattog minden ugrik nincs gondolkodás. Amiktől féltem a kijelző vs kisebb akku de simán hozza az s5 napi idejét. Amit még imádok az vagy a füles vagy a hangchip vagy mind a kettő... VÉGRE VAN ÉRTELMES MINŐSÉGŰ MÉLY a kütyübe rejtve és nagyon szépen szól zenére és filmekre is, és az előlapi hangszóró se recseg stb...

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2015, 04 28, 19:21:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vettem egy tuti flip cover tokot! :D
Úgy látom nem csak tok hanem vezeték nélküli töltő is van ott  :D
Én nem szeretem ezt a fajta tokot,persze azért tetszik,de szeretem látni a kütyüt.Inkább ez a fajta You are not allowed to view links. Register or Login talán ez egy kicsit kevesebbet takar belőle.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2015, 04 28, 19:26:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem meg tök jó úgy ahogy van. Ami kell az ott van a memben. Ha másnak kell az erőforrás, akkor minden további nélkül leállítja a rendszer.
Viszont ha szükséged lenne rá, de folyton kilövöd, na az az igazi erőforrás zabálás. Nem is beszélve a betöltődésig eltelt időről.
Volt idő amikor folyton tiltottam egy halom alkalmazást. Most visszagondolva tök felesleges volt.

Azzal nekem nincsen gondom, ha valamelyik egyébként is használt apphoz tartozó részek a memóriában maradnak. Ha majd kell a hely, úgyis kilapozza.
De hogy ne indulgassanak el csak úgy egyes appok folyamatai, csak ha én akarom. Mert ezek időnként letöltenek, procit használnak, "hazatelefonálnak". A Windowsban is érdemes kézben tartani, hogy mi indul el automatikusan, de az Android appok azt hiszem jobban el vannak kanászodva.
Példaként használom az Időképet néha, de az nem kell nekem, hogy folyamatosan csekkoljon, frissítsen, stb., még annyira sem, ahogy a beállításokban lehet korlátozni. Elég, ha akkor dolgozik, amikor elindítom.
És ez csak egy apró példa, mondhatnék még másokat is, de inkább nem. Vagy mégis, amit Limahl linkelt memóriaproblémát az S6-ra, hogy a Facebook és WhatsApp folyamatosan lefoglal memóriaterületet. Nincs S6-om, se Lolli, de nekem ne legyen a memóriában és pláne ne használja a procit olyan alkalmazás, amit nem is használok. Speciel ez a kettő olyan.
Korábban csak rootolt telefonnál lehetett az ilyesmi bloatware szerű (persze kinek mi az) cuccokat törölni, hibernálni, fagyasztani, de emlékszem valami Samsung szövegre, hogy újabban majd lehet simán is ezeket uninstallálni, törölni. Nem tudom, hogy mi valósult meg ebből.

Olyat pedig már többször tapasztaltam, hogy ha a feladatkezelőben is aktívnak maradtak alkalmazások, akkor hajlamosabb összeakadni valami és úgy hajtja a procit, hogy felmelegszik az egész. Nem mindig van ez természetesen, csak néha, és van néhány app, ami hajlamosabb erre.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2015, 04 29, 09:08:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azzal nekem nincsen gondom, ha valamelyik egyébként is használt apphoz tartozó részek a memóriában maradnak. Ha majd kell a hely, úgyis kilapozza.
De hogy ne indulgassanak el csak úgy egyes appok folyamatai, csak ha én akarom. Mert ezek időnként letöltenek, procit használnak, "hazatelefonálnak". A Windowsban is érdemes kézben tartani, hogy mi indul el automatikusan, de az Android appok azt hiszem jobban el vannak kanászodva.
Példaként használom az Időképet néha, de az nem kell nekem, hogy folyamatosan csekkoljon, frissítsen, stb., még annyira sem, ahogy a beállításokban lehet korlátozni. Elég, ha akkor dolgozik, amikor elindítom.
És ez csak egy apró példa, mondhatnék még másokat is, de inkább nem. Vagy mégis, amit Limahl linkelt memóriaproblémát az S6-ra, hogy a Facebook és WhatsApp folyamatosan lefoglal memóriaterületet. Nincs S6-om, se Lolli, de nekem ne legyen a memóriában és pláne ne használja a procit olyan alkalmazás, amit nem is használok. Speciel ez a kettő olyan.
Korábban csak rootolt telefonnál lehetett az ilyesmi bloatware szerű (persze kinek mi az) cuccokat törölni, hibernálni, fagyasztani, de emlékszem valami Samsung szövegre, hogy újabban majd lehet simán is ezeket uninstallálni, törölni. Nem tudom, hogy mi valósult meg ebből.

Olyat pedig már többször tapasztaltam, hogy ha a feladatkezelőben is aktívnak maradtak alkalmazások, akkor hajlamosabb összeakadni valami és úgy hajtja a procit, hogy felmelegszik az egész. Nem mindig van ez természetesen, csak néha, és van néhány app, ami hajlamosabb erre.
Nah megnéztem. Törölni nem lehet őket de jóval több mindent lehet tiltani kikapcsolni mint eddig... kikapcsolgattam dolgokat most igy nem megy el addig a ram foglalás már hogy csak 3-400legyen szabadon most már beállt olyan 8-900 mega közé.

Küldve az én SM-G925F-emről


Nem elérhető fexi

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: WayteQ x960BT,
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2015, 04 30, 08:56:08 »
Sziasztok. Hogy lehet mappát létrehozni az alkalmazásoknál?
Vettem három hűtőmágnest, de szerintem átvertek. Egyik sem hűt....

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2015, 04 30, 09:02:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Hogy lehet mappát létrehozni az alkalmazásoknál?
Szerintem sehogy... eleg sok rendezes kimaradt az alkalmazasoknal...  se nev szerint se semmi csak pakolaszhatod az appokat ..

Küldve az én SM-G925F-emről


Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2015, 04 30, 15:17:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem sehogy... eleg sok rendezes kimaradt az alkalmazasoknal...  se nev szerint se semmi csak pakolaszhatod az appokat ..

Küldve az én SM-G925F-emről

Miért ne lehetne jobb felső sarok 3 pötty ott legördülő menübe ott kellene lennie én is csináltam már. Vagy újabb android verzióból kivették?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2015, 04 30, 15:36:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért ne lehetne jobb felső sarok 3 pötty ott legördülő menübe ott kellene lennie én is csináltam már. Vagy újabb android verzióból kivették?
Azert irtam mert s6 twbrn nincs ez nem android verzio fuggo ha nem a launcher.. :) 3 poty alatt mar csak szerkesztes van :)

Küldve az én SM-G925F-emről


Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2015, 04 30, 16:08:32 »
Az uv szenzort milyen appal lehet eletre kellteni? Mert amit az s health felajanlj violat tarsalkalmazas azt irja ez csak note 4 en es note edge keszulekeken elerheto... es a tegnap itt pdan irt teszt azt irja van uv szenzor a pulzus mero mellett..

Küldve az én SM-G925F-emről


Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Samsung Galaxy S6 Edge - Általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2015, 04 30, 16:21:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
;)

Küldve az én SM-G925F-emről