2024, 03 28, 20:33:25

Szerző Téma: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 141752 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Enrikove

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SM-G965F
  • PDA ROM: G965FOGC2BRJ3
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1025 Dátum: 2016, 10 03, 23:13:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rémhír, mellesleg most jött rá frissítés , de még sose merítette le telefonom, pedig már hónapok óta fent van. Volt , hogy már 1 több mint 1 órás filmet is végig néztem rajta.
Néha kicsit melegedett , de nekem sem volt különösebb gond vele. Jól ki van ez találva szerintem
Minden helyzetben megtalálom a jót,a szépet és a hasznosat.

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1026 Dátum: 2016, 10 04, 17:34:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Néha kicsit melegedett , de nekem sem volt különösebb gond vele. Jól ki van ez találva szerintem
Sziasztok! Vettem az ebay-n egy nilkin matt fóliát a telcsimre.Kerdeznem, hogy a XI.,ben ki tudná nekem feltenni. Az Alleban már tetettem fel, de pénzt kérnek érte és nem is jól teszik fel. Előre is köszönöm!

Nem elérhető Enrikove

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SM-G965F
  • PDA ROM: G965FOGC2BRJ3
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1027 Dátum: 2016, 10 08, 23:34:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Vettem az ebay-n egy nilkin matt fóliát a telcsimre.Kerdeznem, hogy a XI.,ben ki tudná nekem feltenni. Az Alleban már tetettem fel, de pénzt kérnek érte és nem is jól teszik fel. Előre is köszönöm!
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden helyzetben megtalálom a jót,a szépet és a hasznosat.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1028 Dátum: 2016, 10 09, 05:14:03 »
Tegnap asszonynak meghalt a telója. Kijelző nem reagál. Hétfőn beviszem a Telemaxba, kíváncsi leszek mennyinyi idő alatt lesz kész. Még garis szerencsére.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1029 Dátum: 2016, 10 09, 08:56:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon köszi a videót,  sokszor néztem már, de nem tudom felrakni.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1030 Dátum: 2016, 10 09, 22:11:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap asszonynak meghalt a telója. Kijelző nem reagál. Hétfőn beviszem a Telemaxba, kíváncsi leszek mennyinyi idő alatt lesz kész. Még garis szerencsére.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről
Futárral 4nap lenne így hogy beviszed 1nél biztos több hét:)

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1031 Dátum: 2016, 10 10, 07:10:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Futárral 4nap lenne így hogy beviszed 1nél biztos több hét:)

Azért azon meglepődnék.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1032 Dátum: 2016, 10 10, 07:26:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért azon meglepődnék.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről
Tapasztalat... futar megrendeles utan max 2nap utan jon elviszi masnap mar a szervizben 3nap mar irjak hogy kesz 4 nap hozza vissza a futar... anyam samsungja (s5mini) bevittem telemaxnak 2 het volt mire lehetett erte menni... a futar ugye premium (expressz) szolgaltatas ha beviszed meg normal moi szervizelesi torvenyeknek felel meg 14 munkanap...

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1033 Dátum: 2016, 10 10, 08:27:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapasztalat... futar megrendeles utan max 2nap utan jon elviszi masnap mar a szervizben 3nap mar irjak hogy kesz 4 nap hozza vissza a futar... anyam samsungja (s5mini) bevittem telemaxnak 2 het volt mire lehetett erte menni... a futar ugye premium (expressz) szolgaltatas ha beviszed meg normal moi szervizelesi torvenyeknek felel meg 14 munkanap...

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
Bocs, hogy beleszolok, de ha az itt forumtag Veszkagsm - s fiuhoz fordulsz, akkor még az utóbbinál is gyorsabban lett volna kész. Samsung szervizben van. ☺️

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1034 Dátum: 2016, 10 10, 10:08:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, hogy beleszolok, de ha az itt forumtag Veszkagsm - s fiuhoz fordulsz, akkor még az utóbbinál is gyorsabban lett volna kész. Samsung szervizben van. ☺️

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről

Az a helyzet, hogy a Telemax mellett lakom. Sokkal egyszerűbb besétálni. Cserekészülékünk van itthon.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1035 Dátum: 2016, 10 10, 10:49:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a helyzet, hogy a Telemax mellett lakom. Sokkal egyszerűbb besétálni. Cserekészülékünk van itthon.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről

Leadtam. Ha van a raktárukban alkatrész, kettő munkanap. Ha hozatni kell akkor öt. Ha ez így lesz, akkor eléggé prémium szolgáltatás

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1036 Dátum: 2016, 10 10, 12:17:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leadtam. Ha van a raktárukban alkatrész, kettő munkanap. Ha hozatni kell akkor öt. Ha ez így lesz, akkor eléggé prémium szolgáltatás

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről
Remélem lesz alkatrész és hamar meglesz. ☺️

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1037 Dátum: 2016, 10 10, 13:09:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remélem lesz alkatrész és hamar meglesz. ☺️

Ámen.
Majd megírom a fejleményeket.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1038 Dátum: 2016, 10 10, 21:25:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, hogy beleszolok, de ha az itt forumtag Veszkagsm - s fiuhoz fordulsz, akkor még az utóbbinál is gyorsabban lett volna kész. Samsung szervizben van. ☺️

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
Tudom. De azt hittem csak garancia vesztett telefonok szervizelesevel foglalkozik mivel ugy tudom legalabbis utcsora samsung storeban van. Nem azt hogy a garis szervizelest is tudja gyorsitani hiszen ok is a telemaxhoz kuldik tovabb.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről


Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1039 Dátum: 2016, 10 10, 21:28:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leadtam. Ha van a raktárukban alkatrész, kettő munkanap. Ha hozatni kell akkor öt. Ha ez így lesz, akkor eléggé prémium szolgáltatás

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről
Nah legyen igy;)... epp van egy kis csaj samsung faces oldalan.. galaxy s7 kijelzohibaval 5 nap utan szervizbe ment.. elvileg 2 honapja nem kapja vissza, hozza se bofognek ha hivja oket felse veszik a telemaxnal vagy ravagjak a telefont az adatok lekerdezese utan.. a samsung meg cska hitegeti hogy utana neznek es ertesitik mivan a telefonnal :D
Nem igazan csippantom oket miota a premium eszkozokrol nem ok gondoskodnak rogton helyszinen a helyszini szervizes futarral... sokkal jobb volt kijott megnezte fotozta .. csereltek helyben alaplapot is ha kellett... vagy szort a szorbe az egesz telefont...

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1040 Dátum: 2016, 10 10, 21:36:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom. De azt hittem csak garancia vesztett telefonok szervizelesevel foglalkozik mivel ugy tudom legalabbis utcsora samsung storeban van. Nem azt hogy a garis szervizelest is tudja gyorsitani hiszen ok is a telemaxhoz kuldik tovabb.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Elküldjem pü.-ben a nevét és a telefonszámát és hogy hova kell vinni?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1041 Dátum: 2016, 10 11, 03:05:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elküldjem pü.-ben a nevét és a telefonszámát és hogy hova kell vinni?
Nem kell ismerem, rakott már rendbe több telefonomat is :D csak mint mondottam ezt nem tudtam hogy tud gyorsítani a garis szervizelésen is;)

Nem elérhető Ati1989

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: SM-G920F
  • PDA ROM: tyrannus rom
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1042 Dátum: 2016, 10 20, 19:21:34 »
sziasztok! a telefonom kb 1 hónapja elkezdte azt játszani hogy indokolatlanul befagy és úgy is marad. kikapcsoló gombra nem reagál ilyenkor csak úgy tudom újra indítani hogy download módos 3 gombot nyomom de ilyenkor is kb 3.-4. újraindításra indul el. fogalmam sincs mi miatt lehet ez , először a rendszerre gyanakodtam (custom rom) al használtam kb fél évig , ezért  samfirmel leszedtem a legújabb gyári romot és újra húztam.
3 napig működött normálisan aztán ismét elő jött a probléma. innentől kezdve mindent megcsináltam amit csak lehetett , újra meg rootoltam feltettem egy másik romot, twrp recocoveryvel legyalultam mindet letöröltem mindent mindenhonnan, megformáztam, ismét újra raktam gyári romot ezúttal 4 fileos repartos romot most egy hétig hajlandó volt normálisan működni és megint elkezdte. esetleg valakinek valami ötlete hogy mi lehet ez vagy mi okozhatja ?
egyre nagyobbat süllyed a samsung a szemembe ezek miatt . ez előtt egy galaxy s5 öm volt 2 hónap alatt össze f.sta magát a kamerája. megvettem ez,t minden rendben volt  erre egy évet nem bír .. komolyan vicc . főleg hogy 240 ezerért az ember 1 évre tud telefont venni . (én még annyiért vettem 128 gb ) szivem szerint a telefonnal pofoznám fel a samsung mobilrészleg dolgozóit!!!

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1043 Dátum: 2016, 10 21, 09:36:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok! a telefonom kb 1 hónapja elkezdte azt játszani hogy indokolatlanul befagy és úgy is marad. kikapcsoló gombra nem reagál ilyenkor csak úgy tudom újra indítani hogy download módos 3 gombot nyomom de ilyenkor is kb 3.-4. újraindításra indul el. fogalmam sincs mi miatt lehet ez , először a rendszerre gyanakodtam (custom rom) al használtam kb fél évig , ezért  samfirmel leszedtem a legújabb gyári romot és újra húztam.
3 napig működött normálisan aztán ismét elő jött a probléma. innentől kezdve mindent megcsináltam amit csak lehetett , újra meg rootoltam feltettem egy másik romot, twrp recocoveryvel legyalultam mindet letöröltem mindent mindenhonnan, megformáztam, ismét újra raktam gyári romot ezúttal 4 fileos repartos romot most egy hétig hajlandó volt normálisan működni és megint elkezdte. esetleg valakinek valami ötlete hogy mi lehet ez vagy mi okozhatja ?
egyre nagyobbat süllyed a samsung a szemembe ezek miatt . ez előtt egy galaxy s5 öm volt 2 hónap alatt össze f.sta magát a kamerája. megvettem ez,t minden rendben volt  erre egy évet nem bír .. komolyan vicc . főleg hogy 240 ezerért az ember 1 évre tud telefont venni . (én még annyiért vettem 128 gb ) szivem szerint a telefonnal pofoznám fel a samsung mobilrészleg dolgozóit!!!
Hat esetleg valamelyik program amit felraksz.. ha ujra rakas utan napokig megy majd ujra elojon hirtelen ez nem a telefon hibaja lesz. Szerintem valamelyik program adja be az unalmast... lehet frissult valamelyik az utobbi idoben es ezt okozza osszeakad valamivel.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről


Nem elérhető zsolo

  • Hozzászólások: 309
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: T705, G920F
  • PDA ROM: 4.4.2, 6.0.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1044 Dátum: 2016, 10 21, 11:32:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hat esetleg valamelyik program amit felraksz.. ha ujra rakas utan napokig megy majd ujra elojon hirtelen ez nem a telefon hibaja lesz. Szerintem valamelyik program adja be az unalmast... lehet frissult valamelyik az utobbi idoben es ezt okozza osszeakad valamivel.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Az barátomnak pl. akkor halt meg  a Sony-ja, amikor a Vibert feltette rá.

Nem elérhető Ati1989

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: SM-G920F
  • PDA ROM: tyrannus rom
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1045 Dátum: 2016, 10 22, 23:18:12 »
próbáltam teljesen szűz állapotba is.  gyári rom, a messengeren kívül semmi nem volt fent csak a gyári appjai a romnak. ugyan ezt műveli így is. 

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1046 Dátum: 2016, 10 23, 07:28:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
próbáltam teljesen szűz állapotba is.  gyári rom, a messengeren kívül semmi nem volt fent csak a gyári appjai a romnak. ugyan ezt műveli így is.

Akkor szerviz , ha garis cserélik valószinü a Nand kezdi megadni magát

Nem elérhető Ati1989

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: SM-G920F
  • PDA ROM: tyrannus rom
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1047 Dátum: 2016, 10 24, 01:24:42 »
a garitól már az első hetekben elköszöntem sajnos. gondolom nélküle húzós lesz árba ha teljesen le térdel.  esetleg valakinek valamilyen infó arról hogy garancia nélkül egyáltalán foglalkoznak e velem a T mobile - ba és ha igen kb mennyibe fáj egy alaplap csere?  mert gondolom azt cserélik ilyenkor.   még sose szervizeltettem egyetlen telomat se se garanciával se anélkül.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1048 Dátum: 2016, 10 24, 02:07:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a garitól már az első hetekben elköszöntem sajnos. gondolom nélküle húzós lesz árba ha teljesen le térdel.  esetleg valakinek valamilyen infó arról hogy garancia nélkül egyáltalán foglalkoznak e velem a T mobile - ba és ha igen kb mennyibe fáj egy alaplap csere?  mert gondolom azt cserélik ilyenkor.   még sose szervizeltettem egyetlen telomat se se garanciával se anélkül.
Vedd fel itt a kapcsolatot VeszkaGSM userrel. Samsung szervizes ott is melózik olcsón dolgozik;)

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy S6 - Általános beszélgetés
« Reply #1049 Dátum: 2016, 10 24, 06:02:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a garitól már az első hetekben elköszöntem sajnos. gondolom nélküle húzós lesz árba ha teljesen le térdel.  esetleg valakinek valamilyen infó arról hogy garancia nélkül egyáltalán foglalkoznak e velem a T mobile - ba és ha igen kb mennyibe fáj egy alaplap csere?  mert gondolom azt cserélik ilyenkor.   még sose szervizeltettem egyetlen telomat se se garanciával se anélkül.

Egyébként a 4 fájlos romot PIT-tel együtt tetted fel hogy be volt pipálva a reparticion is ??