2024, 04 20, 01:47:24

Szerző Téma: Samsung Galaxy S5 - Off topik  (Megtekintve 63140 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #325 Dátum: 2015, 10 26, 11:19:14 »
Lesz S7-S8 is?

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #326 Dátum: 2015, 10 26, 12:55:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesz S7-S8 is?

S7 már félig kiadóban van... decemberbe talán kijön...
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #327 Dátum: 2015, 10 26, 16:53:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesz S7-S8 is?

Lesz ott még 9 is. :)

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #328 Dátum: 2015, 10 27, 00:15:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesz ott még 9 is. :)
A 10. re tuti valami nagyon űberbrutállal készülnek. Amit be fognak mutatni, már most fejlesztik az fix. Remélem holografikus kijelző lesz :)) Aztán majd beszélgetek az asszonnyal mint Anakin Amidalával :D

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el


flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #329 Dátum: 2015, 10 27, 00:34:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 10. re tuti valami nagyon űberbrutállal készülnek. Amit be fognak mutatni, már most fejlesztik az fix. Remélem holografikus kijelző lesz :)) Aztán majd beszélgetek az asszonnyal mint Anakin Amidalával :D

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el
Legyen 11-es,az már csúcs lesz  a javából

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #330 Dátum: 2015, 10 27, 07:15:07 »
**********
You are not allowed to view links. Register or Login

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #331 Dátum: 2015, 10 27, 08:59:21 »
**********
Administrator Comment Ez már nagyon unalmas! Privátban folytassátok a magánéleti problémáitok megoldását! Ezt vegyétek utolsó figyelmeztetésnek!

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #332 Dátum: 2015, 11 02, 12:32:39 »
Ideirom mert lehet itt is erdekes s6 topikban meg nincs off topik :/ mondjuk ott nagyon tarsalgas sincs.. nah mindegy. Nem tudom neztetek e blackbarry priv telefonjat.. egyket szoftveres megoldasa elegge bejovos (mondjuk az egesz telefon bejon nekem) . A szoftveresbill a csuszkas menu megoldasok stb. Remelem kapnak iheletet az xdas sracok a portolgatasra :D

Tapatalk-kal küldve az én SM-G925F-el


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #333 Dátum: 2015, 11 02, 13:09:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ideirom mert lehet itt is erdekes s6 topikban meg nincs off topik :/ mondjuk ott nagyon tarsalgas sincs.. nah mindegy. Nem tudom neztetek e blackbarry priv telefonjat.. egyket szoftveres megoldasa elegge bejovos (mondjuk az egesz telefon bejon nekem) . A szoftveresbill a csuszkas menu megoldasok stb. Remelem kapnak iheletet az xdas sracok a portolgatasra :D

Tapatalk-kal küldve az én SM-G925F-el

Tényleg jópofa, de összeségében nem kellene. Egy két dolgot át lehetne ültetni az már igaz.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-N910F-ről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #334 Dátum: 2015, 11 02, 22:34:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
**********Ez már nagyon unalmas! Privátban folytassátok a magánéleti problémáitok megoldását! Ezt vegyétek utolsó figyelmeztetésnek!

Nincs magánéleti probléma. Az, hogy felismertem a stílusáról, szerintem nem bűn. (nincs közöm a csajhoz semmilyen szinten)
You are not allowed to view links. Register or Login

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #335 Dátum: 2015, 11 04, 20:36:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs magánéleti probléma. Az, hogy felismertem a stílusáról, szerintem nem bűn. (nincs közöm a csajhoz semmilyen szinten)
Sajnos ;)

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #336 Dátum: 2015, 11 05, 10:43:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos ;)

Ne add fel egyedül csak ő ismert fel álneved alatt , már ez is jelent valamit :)

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #337 Dátum: 2015, 11 05, 23:22:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne add fel egyedül csak ő ismert fel álneved alatt , már ez is jelent valamit :)

Csak annyit jelent, hogy felismerem a mintákat mások írásában. Jó megfigyelés. Ennyi ;) :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #338 Dátum: 2015, 11 06, 06:58:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak annyit jelent, hogy felismerem a mintákat mások írásában. Jó megfigyelés. Ennyi ;) :D
Nem vagy egyedül! :) Én is rögtön kiszúrtam.

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el

Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #339 Dátum: 2015, 11 08, 14:34:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagy egyedül! :) Én is rögtön kiszúrtam.

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el
Persze.Messziről jött ember azt mond amit akar.Legfeljebb "kiszúrtál" egy luftballonst és kipukkadt:D

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #340 Dátum: 2015, 11 08, 19:45:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze.Messziről jött ember azt mond amit akar.Legfeljebb "kiszúrtál" egy luftballonst és kipukkadt:D

Gondolom a helyesírásodról már megismernek :)

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #341 Dátum: 2015, 11 09, 16:20:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolom a helyesírásodról már megismernek :)
Osztályelső voltam ebből.Itt egészen más van.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #342 Dátum: 2015, 11 09, 18:17:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Osztályelső voltam ebből.Itt egészen más van.

Na ná. :-)
Pedig olyan szép ez a nyelv.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-N910F-ről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

flowering tree

  • Vendég
Re: Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #343 Dátum: 2015, 11 10, 04:56:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ná. :-)
Pedig olyan szép ez a nyelv.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-N910F-ről
Hát persze.Akkor szerinted hogy lehet?
Egy chat oldalon moderátor voltam.1000 emberből 6 ot választottak k.Idő hiányában mondtam le.Erről ennyit.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #344 Dátum: 2015, 11 10, 07:08:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát persze.Akkor szerinted hogy lehet?
Egy chat oldalon moderátor voltam.1000 emberből 6 ot választottak k.Idő hiányában mondtam le.Erről ennyit.

Ugyan arról beszélünk. Ha a tudás megvan, használjuk.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-N910F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #345 Dátum: 2015, 11 10, 09:39:47 »
Nem tudom meddig megy még itt az adok kapok, kiemelni se szeretnék senkit, általánosságban a társasághoz szólok. Ha nem tűnt volna fel, az Admin kolléga már megadta az utolsó kenetet figyelmeztetést...

Ez egy mobil fórum, nem tini chat szoba, és nem társkereső.
Az off topik azért született (körül lehet nézni fórum szinten hány készüléknél van és mi a szerepe...), hogy ha netán valamelyik báránykánk eltéved, vagy topikokba nem illő beszélgetés, vita van, akkor annak legyen helye. Nyilván ebbe sokminden belefér, lehet ellenpéldázni, de ne tessék feszegetni azt a bizonyos húrt, mindannyian tudjuk miről beszélek.
Mellékesen jegyzem meg, a fórumvezetés nem találomra dolgozik. Mi nem tippeljük, hogy ki kicsoda, és honnan ír.
Lassan át lesz lépve az a bizonyos határ, úgyhogy utoljára mondom : legyetek szívesek a fórumot úgy, és arra használni amire való. Ha nem megy, van kismillió formája a közös virtuális (vagy személyes kapcsolatnak), a world wide web elég nagy ehhez.

Aki ezt nem tudja/akarja megérteni/betartani, annak ebben is tudunk (és fogunk is) segíteni...

Remélem világos minden. Ha nem, akkor értelmezd még egyszer-kétszer. Minden további ehhez a témához kapcsolódó hsz és vita lavina, kommentár nélkül megy a levesbe.

Köszönet a többieknek, akik tudják mikor (nem) és mit (nem) kell szólni.

Pont.

További jó fórumozást!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #346 Dátum: 2015, 11 25, 20:25:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom meddig megy még itt az adok kapok, kiemelni se szeretnék senkit, általánosságban a társasághoz szólok. Ha nem tűnt volna fel, az Admin kolléga már megadta az utolsó kenetet figyelmeztetést...

Ez egy mobil fórum, nem tini chat szoba, és nem társkereső.
Az off topik azért született (körül lehet nézni fórum szinten hány készüléknél van és mi a szerepe...), hogy ha netán valamelyik báránykánk eltéved, vagy topikokba nem illő beszélgetés, vita van, akkor annak legyen helye. Nyilván ebbe sokminden belefér, lehet ellenpéldázni, de ne tessék feszegetni azt a bizonyos húrt, mindannyian tudjuk miről beszélek.
Mellékesen jegyzem meg, a fórumvezetés nem találomra dolgozik. Mi nem tippeljük, hogy ki kicsoda, és honnan ír.
Lassan át lesz lépve az a bizonyos határ, úgyhogy utoljára mondom : legyetek szívesek a fórumot úgy, és arra használni amire való. Ha nem megy, van kismillió formája a közös virtuális (vagy személyes kapcsolatnak), a world wide web elég nagy ehhez.

Aki ezt nem tudja/akarja megérteni/betartani, annak ebben is tudunk (és fogunk is) segíteni...

Remélem világos minden. Ha nem, akkor értelmezd még egyszer-kétszer. Minden további ehhez a témához kapcsolódó hsz és vita lavina, kommentár nélkül megy a levesbe.

Köszönet a többieknek, akik tudják mikor (nem) és mit (nem) kell szólni.

Pont.

További jó fórumozást!
Köszi.Ügyes és célzott mondatok.Valóban igazad van.

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #347 Dátum: 2015, 11 28, 00:21:39 »
Zsaroló vírus:
A problémát a Symantec egyik kutatója fedezte fel, aki szerint az androidos eszközöket már jó ideje támadó ransomware-ek a TV-ket is simán megfertőzhetik. Legalábbis azokat, amik a Google operációs rendszerének kifejezetten ilyen készülékekhez igazított változatát futtatják, amik alapjaiban pontosan ugyanúgy épülnek fel, mint mobilokon és táblagépeken futó társai.A kártevők a TV-kre firmware-frissítés formájában szivároghatnak be. Erre az ad lehetőséget nekik, hogy a legtöbb okostévé gyártója nem alkalmaz megfelelő titkosítást és egyéb biztonsági óvintézkedéseket a firmware-ek terjesztése és letöltése során, amely folyamatba így illetéktelenek is beépülhetnek - például az említett ransomware felcsempészésének céljával.Ha aztán a kártevő felkerül a TV-re, teljesen megakadályozhatja annak működését a váltságdíj megfizetését követelő üzenetei megjelenítésével. Az igazi nagy problémát azonban nem is az, hanem az képezi, hogy míg egy mobiltelefon vagy asztali gép esetén viszonylag egyszerűen eltávolítható lenne egy ilyen vírusprogram, a TV-k esetében ez szinte lehetetlen is lehet. Ezeken a készülékeken ugyanis nincs olyan egyszerűen mód a gyári állapotot visszaállítására - és ezzel a kártevő törlésére - mint pl. telefonok esetében.A Symantec kutatója szerint egyébként kiberbűnözők nem csak váltságdíjat követelő, de olyan programokat is felcsempészhetnek az okostévékre, amik pl. BitCoin bányászatra használják annak kapacitásait, reklámok révén termelnek pénzt nekik, vagy egy hétköznapi botnek részeként spammelésben és DDoS-támadások kivitelezésében vesznek részt.Védekezni ellenük a felhasználók gyakorlatilag nem, csak a gyártók tudnának azzal, hogy az asztali gépek és a komolyabb mobiltelefonok esetében már alapnak tekinthető védelmi technikákat építenek be a készülékekbe, illetve azok frissítési folyamataiba is.

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #348 Dátum: 2015, 11 29, 23:30:15 »

You are not allowed to view links. Register or Login
Zsaroló vírus:
A problémát a Symantec egyik kutatója fedezte fel, aki szerint az androidos eszközöket már jó ideje támadó ransomware-ek a TV-ket is simán megfertőzhetik. Legalábbis azokat, amik a Google operációs rendszerének kifejezetten ilyen készülékekhez igazított változatát futtatják, amik alapjaiban pontosan ugyanúgy épülnek fel, mint mobilokon és táblagépeken futó társai.A kártevők a TV-kre firmware-frissítés formájában szivároghatnak be. Erre az ad lehetőséget nekik, hogy a legtöbb okostévé gyártója nem alkalmaz megfelelő titkosítást és egyéb biztonsági óvintézkedéseket a firmware-ek terjesztése és letöltése során, amely folyamatba így illetéktelenek is beépülhetnek - például az említett ransomware felcsempészésének céljával.Ha aztán a kártevő felkerül a TV-re, teljesen megakadályozhatja annak működését a váltságdíj megfizetését követelő üzenetei megjelenítésével. Az igazi nagy problémát azonban nem is az, hanem az képezi, hogy míg egy mobiltelefon vagy asztali gép esetén viszonylag egyszerűen eltávolítható lenne egy ilyen vírusprogram, a TV-k esetében ez szinte lehetetlen is lehet. Ezeken a készülékeken ugyanis nincs olyan egyszerűen mód a gyári állapotot visszaállítására - és ezzel a kártevő törlésére - mint pl. telefonok esetében.A Symantec kutatója szerint egyébként kiberbűnözők nem csak váltságdíjat követelő, de olyan programokat is felcsempészhetnek az okostévékre, amik pl. BitCoin bányászatra használják annak kapacitásait, reklámok révén termelnek pénzt nekik, vagy egy hétköznapi botnek részeként spammelésben és DDoS-támadások kivitelezésében vesznek részt.Védekezni ellenük a felhasználók gyakorlatilag nem, csak a gyártók tudnának azzal, hogy az asztali gépek és a komolyabb mobiltelefonok esetében már alapnak tekinthető védelmi technikákat építenek be a készülékekbe, illetve azok frissítési folyamataiba is.
köszönjük Emese. Ez most hogyan vág ide?
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

flowering tree

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - Off topik
« Reply #349 Dátum: 2015, 11 30, 09:03:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönjük Emese. Ez most hogyan vág ide?
Off topic.Belefér.