2024, 04 19, 06:24:46

Szerző Téma: Samsung Galaxy S5 - rom topik  (Megtekintve 38112 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Gizike88

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #25 Dátum: 2015, 07 10, 22:57:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a ★HOW TO INSTALL ROM★ rész megvolt xda-n?
You are not allowed to view links. Register or Login ha nem olvastad volna végig...
(segítek, mobil odin ;) )
Köszi :)

Nem elérhető hjano

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-S6310N
  • PDA ROM: S6310NXXAMK1
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #26 Dátum: 2016, 04 12, 20:00:27 »
Szervusztok Mesterek!

Most kaptam fiamtól Kaliforniából 1 S5-öst, de mivel amcsi kiadás, magyar nyelv nincs rajta. Próbáltam rootolni, és a MoreLocale2 appal feltenni a magyar nyelvet, de nem engedi. Követeli a superuseri privilégimot, de nem tudom ezt is hogyan érhetem el, vagy mit tegyek annak érdekében, hogy engedélyezze a hozzáférést.
A készülék modelszáma SM-G900T. Töltöttem le újabb, magyar nyelvet is tartalmazó ROM-okat (G900MUBU1CPC4-For-900F-BTU.tar.md5,  BTU-G900FXXS1BPCL-20160408120045.zip), de nem tudom, hogy a 900F-es ROM-ot feltehetem-e a 900T jelű készülékre.

Kérem szépen, legyetek szívesek eligazítani a bizonytalanságomban, vagy valami segítséget, hogy legalább magyar nyelvűvé tehessem a telefont.

Köszönöm a segítségeteket.

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #27 Dátum: 2016, 04 13, 06:59:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szervusztok Mesterek!

Most kaptam fiamtól Kaliforniából 1 S5-öst, de mivel amcsi kiadás, magyar nyelv nincs rajta. Próbáltam rootolni, és a MoreLocale2 appal feltenni a magyar nyelvet, de nem engedi. Követeli a superuseri privilégimot, de nem tudom ezt is hogyan érhetem el, vagy mit tegyek annak érdekében, hogy engedélyezze a hozzáférést.
A készülék modelszáma SM-G900T. Töltöttem le újabb, magyar nyelvet is tartalmazó ROM-okat (G900MUBU1CPC4-For-900F-BTU.tar.md5,  BTU-G900FXXS1BPCL-20160408120045.zip), de nem tudom, hogy a 900F-es ROM-ot feltehetem-e a 900T jelű készülékre.

Kérem szépen, legyetek szívesek eligazítani a bizonytalanságomban, vagy valami segítséget, hogy legalább magyar nyelvűvé tehessem a telefont.

Köszönöm a segítségeteket.

T-Mobile? Verizon? Sprint? (Én legalább is nem tudom melyik kiadás a "T"-s.)
Aztán ehhez kell rootolni, utána meg mehet fel valamelyik egységes ROM, amibe tuti van magyar nyelv.

A G900F romot ne pakold fel rá, mert tégla lesz csak, illetve papírnehezék.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető yolesz

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 325
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Galaxy S8, S6 edge, s5, s4
  • Skype: bigyolesz
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #28 Dátum: 2016, 04 13, 16:21:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szervusztok Mesterek!

Most kaptam fiamtól Kaliforniából 1 S5-öst, de mivel amcsi kiadás, magyar nyelv nincs rajta. Próbáltam rootolni, és a MoreLocale2 appal feltenni a magyar nyelvet, de nem engedi. Követeli a superuseri privilégimot, de nem tudom ezt is hogyan érhetem el, vagy mit tegyek annak érdekében, hogy engedélyezze a hozzáférést.
A készülék modelszáma SM-G900T. Töltöttem le újabb, magyar nyelvet is tartalmazó ROM-okat (G900MUBU1CPC4-For-900F-BTU.tar.md5,  BTU-G900FXXS1BPCL-20160408120045.zip), de nem tudom, hogy a 900F-es ROM-ot feltehetem-e a 900T jelű készülékre.

Kérem szépen, legyetek szívesek eligazítani a bizonytalanságomban, vagy valami segítséget, hogy legalább magyar nyelvűvé tehessem a telefont.

Köszönöm a segítségeteket.

nekem ezzel sikerült magyarítani: You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető kallai_kornel

  • Hozzászólások: 63
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #29 Dátum: 2017, 12 11, 11:09:09 »
Sziasztok!

Valaki tudna nekem linkelni egy 3 fájlos romot, amivel teljesen le tudnám gyalulni a telefont? Sikerült recorveryben wipe data / cache-el törölnöm mindent és a Samsung account lezárta a telót. Mivel se a e-mail címet nem tudom, meg a jelszavamat sem, így jelenleg használhatatlan a telő. Sajna a garancia papírokat sem találom, hogy szerviz útján állíttassam helyre. Valakinek ötlete?

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #30 Dátum: 2017, 12 11, 18:14:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Valaki tudna nekem linkelni egy 3 fájlos romot, amivel teljesen le tudnám gyalulni a telefont? Sikerült recorveryben wipe data / cache-el törölnöm mindent és a Samsung account lezárta a telót. Mivel se a e-mail címet nem tudom, meg a jelszavamat sem, így jelenleg használhatatlan a telő. Sajna a garancia papírokat sem találom, hogy szerviz útján állíttassam helyre. Valakinek ötlete?
Szia!
Ha jól értelmezem, a reactivation lock maradt bent, azt pedig nem tudod kiütni semmivel házilag
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kallai_kornel

  • Hozzászólások: 63
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #31 Dátum: 2017, 12 11, 19:21:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Ha jól értelmezem, a reactivation lock maradt bent, azt pedig nem tudod kiütni semmivel házilag

Erre gondoltam:

Nem elérhető kallai_kornel

  • Hozzászólások: 63
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S5
Re: Samsung Galaxy S5 - rom topik
« Reply #32 Dátum: 2017, 12 12, 11:39:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre gondoltam:
Megoldva.  :taps: :D
Goggle és a Youtube a barátunk!