2024, 03 29, 06:33:40

Szerző Téma: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye  (Megtekintve 22369 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Dátum: 2015, 01 10, 16:34:52 »
Itt nyugodtan lehet hajlítgatni, szidni kulturált keretek közt a másik platformot, vagy készüléket. A cenzúra itt is működik, és szeretnék megkérni mindenkit a személyeskedést kerüljük el. Lehet anyázni, de ésszel, és tisztelettel.

Ha úgy került ide a hozzászólásod, valószínűleg moderátori felszólítás ellenére is sikerült folytatnod az offot valahol, és valaki áthelyezett, egy fekete pont kíséretében....  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Enrikove

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SM-G965F
  • PDA ROM: G965FOGC2BRJ3
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #1 Dátum: 2016, 03 15, 18:07:31 »
Üdv.Feltettem egy firmwaret odinnal.De a telo wifinél kiírja"jogosulatlan módon módosították".Hogy tudnám megoldani,hogy felismerje és az új product kóddal maradjon a készülék?
Minden helyzetben megtalálom a jót,a szépet és a hasznosat.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #2 Dátum: 2016, 03 15, 18:56:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.Feltettem egy firmwaret odinnal.De a telo wifinél kiírja"jogosulatlan módon módosították".Hogy tudnám megoldani,hogy felismerje és az új product kóddal maradjon a készülék?
Gyere le a raktárba, kiutalunk neked pár szóközt. Ha már egy újabb néven regisztrálsz, legalább a feltűnő és árulkodó szokásaidra figyelnél oda, hogy ne bukj le egyből.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Enrikove

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SM-G965F
  • PDA ROM: G965FOGC2BRJ3
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #3 Dátum: 2016, 03 15, 19:02:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyere le a raktárba, kiutalunk neked pár szóközt. Ha már egy újabb néven regisztrálsz, legalább a feltűnő és árulkodó szokásaidra figyelnél oda, hogy ne bukj le egyből.
Teljesen új vagyok.Miről van szó?
Minden helyzetben megtalálom a jót,a szépet és a hasznosat.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #4 Dátum: 2016, 03 15, 19:11:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen új vagyok.Miről van szó?
Csak a helyesírásod, meg az IP címed a régi rotfl
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Enrikove

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SM-G965F
  • PDA ROM: G965FOGC2BRJ3
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #5 Dátum: 2016, 03 15, 19:14:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak a helyesírásod, meg az IP címed a régi rotfl
Helyesírásommal sosem volt gond.Az IP-cím?Azt szerintem elküldi a szolgáltató.Lehet,nem is az enyémet...
Ezt az első oldalról másoltam,ebben valóban sok hiba van.Se pont,se vessző.Mégsem szólt neki senki,miért?
"Nem értem mi nem világos I P 67-es védettséggel rendelkezik ami megfelel annak hogy porállóságban a legmagasabb szintű vízállóságban pedig 1 m-es mélységig 30 percet kibír videó teszteken látható hogy egy komplett mosógépet programot végig kibír és ezután benne van egy medencébe 1 h-n keresztül ha szerintetek ez nem eléggé vízálló akkor sajnálom de ettől nem vízálló az es s4 aktív sem ."
Minden helyzetben megtalálom a jót,a szépet és a hasznosat.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #6 Dátum: 2016, 03 15, 19:31:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helyesírásommal sosem volt gond.Az IP-cím?Azt szerintem elküldi a szolgáltató.Lehet,nem is az enyémet...
Tudjuk mod is voltál...
Nem vagy semmi hallod.  ::)
Kedves Okoska44, flowering tree, luftanka, Enrikove, azaz Pisti...
Mint mondtam, a fórum vezetés nem hülye. ;)

Rád van bízva mit csinálsz, de azt jobb ha tudod, egy új account nem mentesít az utolsó figyelmeztetés alól, és következő nem lesz. Afelől meg nyugodt lehetsz, mindent figyelünk, látunk... ;)

További jó fórumozást!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Enrikove

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SM-G965F
  • PDA ROM: G965FOGC2BRJ3
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #7 Dátum: 2016, 03 15, 19:51:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, vannak véletlenek a világban :-X
Gondolom ,élvezitek.Én sosem tettem ilyet mással.Gondolom ez a módi itt,hogy ne érezze magát jól az ember.Köszönöm szépen,elértétek:(
Minden helyzetben megtalálom a jót,a szépet és a hasznosat.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #8 Dátum: 2016, 03 15, 19:57:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolom ,élvezitek.Én sosem tettem ilyet mással.Gondolom ez a módi itt,hogy ne érezze magát jól az ember.Köszönöm szépen,elértétek:(
Mással? Mit? Ki mondta? ;)
Eléred te magadtól is azt, ami itt szinte senkinek nem sikerült...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #9 Dátum: 2016, 03 15, 20:33:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolom ,élvezitek.Én sosem tettem ilyet mással.Gondolom ez a módi itt,hogy ne érezze magát jól az ember.Köszönöm szépen,elértétek:(
Nem élvezzük. Sőt! De te biztos élvezed, hogy hónapok óta ugyanaz a téma, az írásjelek környéki szóközök. Ha nem élveznéd, már biztos változtattál volna az írási szokásaidon. Már közel egy éve is csak annyi volt a kérés, hogy a mondatokba írt vesszők és a mondat végi pontok után tegyél szóközt. Se több, se kevesebb.

A MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI " 239. ...Az írás tagolásában fontos szerep jut a szóköznek is. Szóközt hagyunk a szavak, valamint az írásjellel lezárt mondatok és tagmondatok között, a zárójelek és az idézőjelek közé foglalt közlési egységek előtt és után, a gondolatjel előtt és után stb. Nincs viszont szóköz a pont, a kérdőjel, a felkiáltójel, a vessző, a kettőspont, a pontosvessző előtt, továbbá a kötőjel és a nagykötőjel két oldalán; a kezdő zárójel és idézőjel hozzátapad az utána következő, a berekesztő zárójel és idézőjel pedig az előtte álló szóhoz stb. (Hogy mikor kell szóközöket hagyni, annak részletkérdéseit gépírási szabványok és tipográfiai előírások tartalmazzák.)"
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Enrikove

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SM-G965F
  • PDA ROM: G965FOGC2BRJ3
Re: Vita fórum - & offok gyűjtőhelye
« Reply #10 Dátum: 2016, 03 15, 21:08:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem élvezzük. Sőt! De te biztos élvezed, hogy hónapok óta ugyanaz a téma, az írásjelek környéki szóközök. Ha nem élveznéd, már biztos változtattál volna az írási szokásaidon. Már közel egy éve is csak annyi volt a kérés, hogy a mondatokba írt vesszők és a mondat végi pontok után tegyél szóközt. Se több, se kevesebb.

A MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI " 239. ...Az írás tagolásában fontos szerep jut a szóköznek is. Szóközt hagyunk a szavak, valamint az írásjellel lezárt mondatok és tagmondatok között, a zárójelek és az idézőjelek közé foglalt közlési egységek előtt és után, a gondolatjel előtt és után stb. Nincs viszont szóköz a pont, a kérdőjel, a felkiáltójel, a vessző, a kettőspont, a pontosvessző előtt, továbbá a kötőjel és a nagykötőjel két oldalán; a kezdő zárójel és idézőjel hozzátapad az utána következő, a berekesztő zárójel és idézőjel pedig az előtte álló szóhoz stb. (Hogy mikor kell szóközöket hagyni, annak részletkérdéseit gépírási szabványok és tipográfiai előírások tartalmazzák.)"
Szép estét kívánok!
Minden helyzetben megtalálom a jót,a szépet és a hasznosat.