2017, 12 16, 23:30:37

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 4 - rom topik  (Megtekintve 83879 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető uby40

• Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/AURA
  • PDA: SM-M9005 32GB+64GB SD CL6
  • PDA ROM: gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - rom topik
« Reply #1450 Dátum: 2017, 10 05, 10:47:53 »
Sajnos jig nem  segített alaplapot kellett cserélni. Most minden oké,  csak nem működik a pen.  Érzékeli ha kiveszem, megnyitja az alkalmazásokát de a kijelző nem érzékeli.  Valakinek valami ötlete lenne? Láthatóan nem sérült meg.
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető uby40

« Reply #1451 Dátum: 2017, 10 05, 12:08:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos jig nem  segített alaplapot kellett cserélni. Most minden oké,  csak nem működik a pen.  Érzékeli ha kiveszem, megnyitja az alkalmazásokát de a kijelző nem érzékeli.  Valakinek valami ötlete lenne? Láthatóan nem sérült meg.
érdekes az alsó két gomb érzékeli a pent.

Nem elérhető rstwingo

• TOPIKGAZDA
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C
  • PDA ROM: stock 6.0.1
« Reply #1452 Dátum: 2017, 10 06, 06:31:17 »

Ott nagy valószínűséggel valamelyik kijelző csatlakozó nem érintkezik rendesen, vidd vissza aki cserélte az alaplapot, hogy igazítsa meg a csatlakozókat és ott rögtön próbáld is ki, hogy minden rendben van

Nem elérhető uby40

« Reply #1453 Dátum: 2017, 10 11, 12:25:44 »
Ott nagy valószínűséggel valamelyik kijelző csatlakozó nem érintkezik rendesen, vidd vissza aki cserélte az alaplapot, hogy igazítsa meg a csatlakozókat és ott rögtön próbáld is ki, hogy minden rendben van

Igazad volt, az egyik hátsó alaplapi csatlakozó volt a bűnös. A kijelző mögött alá kellett támasztani egy vékony lappal és úgy rátolni az alaplapot. A Samu szervizben egyből rézfóliát akartak cserélni >:(

Nem elérhető honda130

• PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
« Reply #1454 Dátum: 2017, 10 17, 18:24:14 »
Sziasztok! Kis segítség kellene tőletek, szakértőktől.  O->-
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem az agyamra megy, hogy hiába kapcsolom ki a play áruházban is és a beállítások alatt is a frissítéseket, akkor is egyfolytában frissítgeti a telefonom a különböző programokat. :'( A hab a tortán, amitől aztán kimondottan habzik a szám, hogy nem is csak simán frissít, hanem azt írja ki nekem, hogy " Sikeresen frissítetted a... programot." >:( Hát a legközelebbi nőnemű hozzátartozójának a szőrrel fedett elsődleges nemi szervét! Azt!!!
Én nem frissítek semmit!
Légyszi segítsetek nekem! Nem lehet ezt megoldani valahogy? Hogy a telefonomon fix programok legyenek és csak az változzon, amit én szeretnék hogy változzon rajta. :ok:

Még egy érdekes probléma is lenne. Félek hogy ez a Gyönyörű Note 4-em elhasználódását jelentheti, de reménykedem azért, hogy nem. :ima: Telefonálás befejezésekor sötét marad a kijelzőm és csak igen soká világosodik újra ki. Ilyenkor addig nem tudom letenni a telefont. Ha megnyomom a Home gombot, akkor természetesen előjön aminek elő kell, de pár hete ez frappánsan működött még. :taps: Mi lehet vele? :olvass: Húzzam újra rajta az Androidot?

Köszönet minden szóért!

Nem elérhető Ballas

Samsung Galaxy Note 4 - rom topik
« Reply #1455 Dátum: 2017, 10 26, 18:00:53 »
Sziasztok újra itt. A helyzet a következő: Imádott note 4 készülékem kezdi magát megadni. A tünetek : a telefon belassult sokszor befagy majd kis idő elteltével kikapcsol. A telefont újra bekapcsolni az akksijsa kivételével és visszahelyezesevel lehet. Már nem a gyári rom van rajta  hanem jelenleg a Samsung note 8 és s8 app-aival egy rom, melyet samsung a9 pro ként ismer fel a telefon. Legfrisebb nougat stb. tehát nagyon szép, ezért is sajnálom a telot. Múltkor egyik samsungos azt mondta, hogy a note 4 ek alaplapja haldoklik. Nektek hasonló tapasztalat? Egyébként s7 edge vásárlása van tervben de ezt az imádott telot is szeretném még használni. Üdv mindenkinek.

Tapatalkkal küldve az én SM-A910F eszközömről

Nem elérhető rstwingo

• TOPIKGAZDA
  • PFC Fan
« Reply #1456 Dátum: 2017, 10 26, 19:19:24 »
Sziasztok újra itt. A helyzet a következő: Imádott note 4 készülékem kezdi magát megadni. A tünetek : a telefon belassult sokszor befagy majd kis idő elteltével kikapcsol. A telefont újra bekapcsolni az akksijsa kivételével és visszahelyezesevel lehet. Már nem a gyári rom van rajta  hanem jelenleg a Samsung note 8 és s8 app-aival egy rom, melyet samsung a9 pro ként ismer fel a telefon. Legfrisebb nougat stb. tehát nagyon szép, ezért is sajnálom a telot. Múltkor egyik samsungos azt mondta, hogy a note 4 ek alaplapja haldoklik. Nektek hasonló tapasztalat? Egyébként s7 edge vásárlása van tervben de ezt az imádott telot is szeretném még használni. Üdv mindenkinek.

Tegyél vissza rá egy gyárit és azzal is próbáld ki
az alaplap hiba csak az F-s alaplapokat érinti

Nem elérhető Ballas

« Reply #1457 Dátum: 2017, 10 26, 19:24:50 »
Tegyél vissza rá egy gyárit és azzal is próbáld ki
az alaplap hiba csak az F-s alaplapokat érinti
Az király ez F-es. :( megprobalom a gyárit. Köszi

Nem elérhető Ballas

Samsung Galaxy Note 4 - rom topik
« Reply #1458 Dátum: 2017, 10 27, 14:07:59 »
Sziasztok! Miért nem tudok bejentkezni a Samsung themes-be? Most raktam fel egy új szoftvert a készülékre, azóta nem működik. Rábököm a bejelentkezesre és kb. 1 mp - íg teker, és semmi. Légyszíves segítsetek mi a baj. visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hdvadasz@gmail.com

• PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy note 4
  • PDA ROM: n910fxxs1dq16
« Reply #1459 Dátum: 2017, 11 30, 12:33:42 »
Sziasztok.
Tanács, vagy segítség kellene. A not4-em egy frissítés közben hibaüzenettel újraindult, és recovery hibákkal leállt, mintha az e: meghajtó tartalma nem lenne található, próbáltam a gyári telekomos romot rátenni, és most itt tart a telefon hogy újraindulgat és mindig addig jut el hogy bejön egy felkiáltójeles kis android figura, alatta a no command felirattal. odin módba belép, rá lehet tenni a romot, csak utána az előbb említett végeredmény fogad. Hogy lehetne talpra tenni?

• PFC Fan
« Reply #1460 Dátum: 2017, 11 30, 12:38:41 »
Most vettem észre hogy pár reset után beáll úgy hogy megjelenik egy android recovery menü alul egy halom e: meghajtót ériintő hibaüzenettel mintha nem találna valami szükséges fileokat.

Nem elérhető rstwingo

• TOPIKGAZDA
  • PFC Fan
« Reply #1461 Dátum: 2017, 11 30, 19:24:29 »
Most vettem észre hogy pár reset után beáll úgy hogy megjelenik egy android recovery menü alul egy halom e: meghajtót ériintő hibaüzenettel mintha nem találna valami szükséges fileokat.

4 fájlos romot tegyél fel rá odinnal és akkor rendbe fog jönni

• PFC Fan
« Reply #1462 Dátum: 2017, 11 30, 19:30:06 »
Rendben, letöltöm és megpróbálom.

Nem elérhető rstwingo

• TOPIKGAZDA
  • PFC Fan
« Reply #1463 Dátum: 2017, 11 30, 19:55:19 »
Rendben, letöltöm és megpróbálom.

Azt elfelejtettem, hogy a PIT fájlt is használj hozzá

• PFC Fan
« Reply #1464 Dátum: 2017, 11 30, 20:01:01 »
Tudnál adni egy gyors leírást, hogy melyik file-t hova tallózzam, és hogy a pit file-t honnan tudom letölteni? Akkora nagy rutinom azért nincs. :(

• PFC Fan
« Reply #1465 Dátum: 2017, 11 30, 20:42:25 »
Sikerült feltenni, egyértelmű volt, benne volt a csomagban a pit file is, viszont nem oldódott meg, recovery módba lép be, és az e meghajtón mount, open hibaüzenetekkel megáll, nem tud cache-t törölni, meg stb, mindennel hibára szalad. :(

Nem elérhető rstwingo

• TOPIKGAZDA
  • PFC Fan
« Reply #1466 Dátum: 2017, 12 01, 06:58:28 »
Sikerült feltenni, egyértelmű volt, benne volt a csomagban a pit file is, viszont nem oldódott meg, recovery módba lép be, és az e meghajtón mount, open hibaüzenetekkel megáll, nem tud cache-t törölni, meg stb, mindennel hibára szalad. :(

Milyen rom volt rajta és milyet szerettél volna feltenni, mert szerintem visszafelel szerettél volna menni és lehet nem engedi
tehát ha 6.0.1-s rom volt rajta, akkor csak azt tedd rá

• PFC Fan
« Reply #1467 Dátum: 2017, 12 01, 20:14:23 »
6.0.1 volt rajta, azt is tettem rá a négy file verziót. Egyszerűen az odin szépen végig megy hiba nélkül, és reset után mintha az e: meghajtó tartalma elszállna, próbáltam már több recovery-t is de mind hiába. Alaplap hiba lehet ez? Próbál bootolni, majd kétszer újraindul, és harmadikra már recovery módba lép be, de ott már egy halom piros e: meghajtót érintő hibaüzenet listáz, mintha nem találná a szükséges fileokat, és mappákat. Sima gyári romot próbáltam csak, semmi root meg efféle. De ahogy belegondolok, nem frissítés volt a kiváltó ok, csak először annak gondoltam recovery mód miatt. Szerintem készenlétben gondolt egyet, és elszállt az "agya" és nem tudott recovery módba se belépni már rendesen, azóta hiába rakom rá a romot, mindig ugyanott megáll.

Nem elérhető Zotyisz

• PFC Fan
« Reply #1468 Dátum: 2017, 12 01, 23:11:57 »
6.0.1 volt rajta, azt is tettem rá a négy file verziót. Egyszerűen az odin szépen végig megy hiba nélkül, és reset után mintha az e: meghajtó tartalma elszállna, próbáltam már több recovery-t is de mind hiába. Alaplap hiba lehet ez? Próbál bootolni, majd kétszer újraindul, és harmadikra már recovery módba lép be, de ott már egy halom piros e: meghajtót érintő hibaüzenet listáz, mintha nem találná a szükséges fileokat, és mappákat. Sima gyári romot próbáltam csak, semmi root meg efféle. De ahogy belegondolok, nem frissítés volt a kiváltó ok, csak először annak gondoltam recovery mód miatt. Szerintem készenlétben gondolt egyet, és elszállt az "agya" és nem tudott recovery módba se belépni már rendesen, azóta hiába rakom rá a romot, mindig ugyanott megáll.
Szia. Szerintem emmc hibás az alaplapod. Elég sok f-es hibásodik meg így.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről

• PFC Fan
« Reply #1469 Dátum: 2017, 12 02, 07:47:43 »
Majd megnézetem egy szervizben.

Nem elérhető s9dx

• PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin
  • PDA: SM-G950F
  • PDA ROM: G950FXXU1AQH3
« Reply #1470 Dátum: 2017, 12 02, 13:43:04 »
Hibás az eMMC chip-ed az alaplapon, ezért nem lehet semmit ráírni és olvasni. Ilyenkor mindenki alaplapcserét ajánl de javitható szervizben, csak kevesen vállalnak ilyen munkát.

• PFC Fan
« Reply #1471 Dátum: 2017, 12 02, 20:02:29 »
Oké.
Köszönöm a tippeket, és a segítséget mindenkinek.
Mennyibe szokott fájni egy alaplap csere?

Nem elérhető hondaf

• PFC Fan
  • PDA: samsung N910F
  • PDA ROM: 5.0.1.
« Reply #1472 Dátum: 2017, 12 07, 15:11:34 »
sziasztok.

hogy lehet az hogy tudtam rutolni a telcsit,felraktam a recoveryt,uttana 6.0.1 szoftott de nem indult el a telcsi mindig ujra indult mindegyik 6.0.1 szofttal.
visszaraktam az 5.0.1 muködik vele nem kapcsol ki,de nem tudom rutolni és nem tudok twrp rárakni nem engedi.Miert mi lehet a baj.

Nem elérhető s9dx

• PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin
  • PDA: SM-G950F
  • PDA ROM: G950FXXU1AQH3
« Reply #1473 Dátum: 2017, 12 08, 00:29:10 »
Miért szeretnéd megrootolni? Milyen 6.0.1-et tettél rá? Hivatalost? Logikus hogy nem ment, vagy ha ment volna is ilyenkor eltünik a root. Az 5.1-est probáltad? A cf root-ot probáld, azzal kell menjen. És mindent figyelmesen, nehogy sokba kerüljön.

Nem elérhető hondaf

• PFC Fan
  • PDA: samsung N910F
  • PDA ROM: 5.0.1.
« Reply #1474 Dátum: 2017, 12 08, 09:18:45 »
A gyari 6.0.1 est felraktam de mindig ujra indul,nem tudom miert,a gyari 5.0.1sel megy, csak olyan mintha más romot nem akarna elfogadni.