2024, 04 24, 18:32:16

Szerző Téma: LG G Pad család - általános beszélgetés  (Megtekintve 23961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
LG G Pad család - általános beszélgetés
« Dátum: 2014, 12 12, 15:02:00 »
Az LG három új táblagépe azonos alapokon nyugszik. A különbözőségek a táblázatból leszűrhetőek, hogy mindenki kedvére kiválaszthassa a neki tetszőt.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: LG G Pad család - általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2014, 12 12, 16:15:58 »
Köszönöm a topicot! :)
Tegnap lett egy 10.1-es változaton. Nagyon elégedett vagyok vele. A rendszer szépen fut. A kijelző betekintési szöge és a színei Nagyon jók!  A felbontás nem annyira zavaró.
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: LG G Pad család - általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2015, 04 09, 11:33:40 »
Szépen frissül 5.0.2-re a gpad széria.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről

Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: LG G Pad család - általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2015, 06 08, 11:41:08 »
Csináltam egy bemutató videót a Gpad 10.1-ről. Aki vásárlás előtt áll nézze meg. Inkább egy ilyen tablet, mint a 40 ezres kategória.

LG Gpad 10.1 t ablet bemutató Magyar: You are not allowed to view links. Register or Login


Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el

Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Pad család - általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2015, 06 11, 07:33:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csináltam egy bemutató videót a Gpad 10.1-ről. Aki vásárlás előtt áll nézze meg. Inkább egy ilyen tablet, mint a 40 ezres kategória.

LG Gpad 10.1 t ablet bemutató Magyar: You are not allowed to view links. Register or Login


Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el
Remek videó, szeretjük az LG tabokat!  :ok:

Nekem igaz, 8.3-as tabom van, de elvileg ugyanaz az operációs rendszer, az alapok ugyanazok. Így egy ötlet, ha esetleg kéne.
Látom a dual window-ban csak a rendszer engedte appok vannak. Ezt ha kell, és van rootod, tudod bővíteni, az összes telepített alkalmazásra.

Root explorer, vagy Build.prop editor:

persist.splitwindow.support_all: Az itt gyárilag lévő false -ot kell átírni true -ra, reboot, és elvileg így nézel
ki: kép lent, remekül működik minden telepített appal.

Ha nincs ilyen sor, ne hozz létre, biztos hogy nem lesz jó. Szerintem simán menni fog, de egy bootlopra mindig legyen felkészülve az ember build.prop módosítás esetén, így csak teljes adatmentés után állj(atok) neki. Ha esetleg bootlop van, a factory reset nem fog segíteni, ugyanis a systemben történt a módosítás, és azt a data delete nem törli. FlashTool, Normal flash. Ez újra írja a systemet, az eredeti build.prop-al, és az adatok is megmaradnak. Ha gond lenne. :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: LG G Pad család - általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2015, 06 11, 10:06:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remek videó, szeretjük az LG tabokat!  :ok:

Nekem igaz, 8.3-as tabom van, de elvileg ugyanaz az operációs rendszer, az alapok ugyanazok. Így egy ötlet, ha esetleg kéne.
Látom a dual window-ban csak a rendszer engedte appok vannak. Ezt ha kell, és van rootod, tudod bővíteni, az összes telepített alkalmazásra.

Root explorer, vagy Build.prop editor:

persist.splitwindow.support_all: Az itt gyárilag lévő false -ot kell átírni true -ra, reboot, és elvileg így nézel
ki: kép lent, remekül működik minden telepített appal.

Ha nincs ilyen sor, ne hozz létre, biztos hogy nem lesz jó. Szerintem simán menni fog, de egy bootlopra mindig legyen felkészülve az ember build.prop módosítás esetén, így csak teljes adatmentés után állj(atok) neki. Ha esetleg bootlop van, a factory reset nem fog segíteni, ugyanis a systemben történt a módosítás, és azt a data delete nem törli. FlashTool, Normal flash. Ez újra írja a systemet, az eredeti build.prop-al, és az adatok is megmaradnak. Ha gond lenne. :)

Köszönöm Szépen! :) Igen, nagyon jó tablet.  Root van, de nem érzem szükségét egyelőre a dual wundow bővítését.

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login