2024, 03 28, 20:53:54

Szerző Téma: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)  (Megtekintve 142952 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető alcapone3

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #25 Dátum: 2014, 12 04, 14:32:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
gondolom,mert liliput,ugyi már art,ha csak simán átváltottál art -ra akkor is eltartott 1 ideig, és a belsö mem is kevesebb,art miatt,ezen se lepödjetek meg,meg ez az nem fut art-on,föleg a mokolt app-ok,csak azért irom,hogy ne legyen meglepi. ;)

Stimt.

Belakás következik :)
Érdekes, második gyári visszaállítás után nincs leállás.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #26 Dátum: 2014, 12 04, 14:36:29 »
még meg se kaptuk(tátok) máris lemaradás van. :D faxa.

Érkezik az első Lollipop hibajavítás

A Google hamarosan kiadja az Android 5.0 Lollipop első frissítését, lássuk, miket javítottak a teljesen átformázott rendszerben! Az Android 5.0.1 verziószámú update hamarosan elérhető lesz a támogatott készülékekre, így például a Google Nexus családra (Wi-Fi Nexus 9, Nexus 7 2013 és Nexus 10), valamint az LG G3-ra is, bár egyelőre csak az AOSP változat van kész. Bár egyelőre nem került kiadásra a teljes hibajavítás, annyit lehet tudni, hogy két fontos bug megoldódik, az egyik a factory reset gond (a képernyőzár többszöri hibás feloldása esetén a készülék gyári beállításokra áll vissza), a másik pedig a Nexus 7 2013 videolejátszási hibája. Az Android 5.0.1 hamarosan OTA módon elérhető lesz.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #27 Dátum: 2014, 12 04, 14:38:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
gondolom,mert liliput,ugyi már art,ha csak simán átváltottál art -ra akkor is eltartott 1 ideig, és a belsö mem is kevesebb,art miatt,ezen se lepödjetek meg,meg ez az nem fut art-on,föleg a mokolt app-ok,csak azért irom,hogy ne legyen meglepi. ;)
egy kerdesem van ezeutan a samsung bevedte megint a visszallast kitkatra egy zart bootloaderrel vagy megnyitott a tema?:D

Nem elérhető alcapone3

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #28 Dátum: 2014, 12 04, 14:38:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
még meg se kaptuk(tátok) máris lemaradás van. :D faxa.

Érkezik az első Lollipop hibajavítás

A Google hamarosan kiadja az Android 5.0 Lollipop első frissítését, lássuk, miket javítottak a teljesen átformázott rendszerben! Az Android 5.0.1 verziószámú update hamarosan elérhető lesz a támogatott készülékekre, így például a Google Nexus családra (Wi-Fi Nexus 9, Nexus 7 2013 és Nexus 10), valamint az LG G3-ra is, bár egyelőre csak az AOSP változat van kész. Bár egyelőre nem került kiadásra a teljes hibajavítás, annyit lehet tudni, hogy két fontos bug megoldódik, az egyik a factory reset gond (a képernyőzár többszöri hibás feloldása esetén a készülék gyári beállításokra áll vissza), a másik pedig a Nexus 7 2013 videolejátszási hibája. Az Android 5.0.1 hamarosan OTA módon elérhető lesz.

Így a jó. Hibátlan rendszer nincs. Puding próbálja. Részemről naponta is jöhet, legalább nincs elhanyagolva. :)

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #29 Dátum: 2014, 12 04, 15:20:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így a jó. Hibátlan rendszer nincs. Puding próbálja. Részemről naponta is jöhet, legalább nincs elhanyagolva. :)
na igen,csak most kezdik kidobálni 5,0-át mire 5.0.1 is kijön addigra tuti nyár lesz. :D ez a gond.

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #30 Dátum: 2014, 12 04, 15:35:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ezt írja:

G900FXXU1BNL2_G900FXEO1BNL1_G900FXXU1BNL2_HOME.tar.md5
This file is uploading...
Milyen neted van? Gyorsan feltölti?:D Sammobilról jön, de még 1 óra.... :(
Már feltöltött! Működik a link!
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #31 Dátum: 2014, 12 04, 15:39:38 »
Kérdés: akinek van samsung gear-je (itt fit-re gondolok) a gear manager simán kapcsolódik az órához? Nekem nem akarja az igazságot. Érdekes módon az LG g3-hoz simán kapcsolódik! Azon is Lollipop van.
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #32 Dátum: 2014, 12 04, 15:42:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdés: akinek van samsung gear-je (itt fit-re gondolok) a gear manager simán kapcsolódik az órához? Nekem nem akarja az igazságot. Érdekes módon az LG g3-hoz simán kapcsolódik! Azon is Lollipop van.
ez még egy 1 ső verza,olyan amilyen,adj még neki időt,g3 mon is a-tol d ig majd 1 hónap telt el.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #33 Dátum: 2014, 12 04, 15:42:44 »
Hm nah jo fel ora es otthon vagyok jojet a letoltes es bevalalom bar valszeg en rakuldom a 4 filos romot hagy takaritson elotte rendesen

Nem elérhető mayersz1

  • Hozzászólások: 24
  • PDA: Samsung Galaxy Note II
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: mayerszabolcs.zeg
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #34 Dátum: 2014, 12 04, 16:35:01 »
Nekem egy ehhez megfelelő Odin kellene :-) Tudtok segíteni egy linkkel esetleg?

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #35 Dátum: 2014, 12 04, 16:50:16 »
Lehet ennek hinni? Android L alatt:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #36 Dátum: 2014, 12 04, 17:09:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet ennek hinni? Android L alatt:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
ezek a szintetikus tesztek igazából csak kuki hoszúság méregetésre jók:) de mindjárt ráküldöm én is:) az enyém sose teljesített 35 ezer felett...:D

Nem elérhető lawyer92

  • Hozzászólások: 100
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: Gyári nyalóka
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #37 Dátum: 2014, 12 04, 17:11:50 »
üdv. nekem t-kom-os a készülékem az befolyásol valamit ha szeretném felrakni az 5.0-át és magyar nyelv van benne ? esetleg valaki tud segíteni hogyan tudom pontosan felrakni odinnal ? nehogy valamit elb....ak véletlen mert még a knox 0x0:) és aki felrakta már annak a kies látja a készüléket, a kiessel az sms-eket és a hívásnaplót szeretném még kimenteni. válaszotok előre is köszönöm :)

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #38 Dátum: 2014, 12 04, 17:24:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezek a szintetikus tesztek igazából csak kuki hoszúság méregetésre jók:) de mindjárt ráküldöm én is:) az enyém sose teljesített 35 ezer felett...:D
nah 35 ezret túl léptem.. 38306 pont:DDD

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #39 Dátum: 2014, 12 04, 17:49:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nah 35 ezret túl léptem.. 38306 pont:DDD
Akkor még vezetek:) Kár, hogy memóriából rosszul állok..

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető lawyer92

  • Hozzászólások: 100
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: Gyári nyalóka
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #40 Dátum: 2014, 12 04, 17:52:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv. nekem t-kom-os a készülékem az befolyásol valamit ha szeretném felrakni az 5.0-át és magyar nyelv van benne ? esetleg valaki tud segíteni hogyan tudom pontosan felrakni odinnal ? nehogy valamit elb....ak véletlen mert még a knox 0x0:) és aki felrakta már annak a kies látja a készüléket, a kiessel az sms-eket és a hívásnaplót szeretném még kimenteni. válaszotok előre is köszönöm :)

és az odinnál miknek kell h bepipálva legyen ?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #41 Dátum: 2014, 12 04, 17:53:03 »
Elso tapasztalatok... mintha az akksi jobban merulne de ez majd holnap fog igazan kiderulni egy teljes toltes utan. A rendszer mintha gordulekenyebb lenne de tobb mint valoszinu hogy csak az uj animaciok zavarnak be inkabb. Ez az uj kinezet vmi eszmeletlen vegre konyorgom szines es nem fekete meg ocsmany zold meg stb.. (de ez ugy kine mi:)) az appok elso inditasra kicsit lassabban indultak foleg a viber es a messenger talalta meg magat nehezen elsore de mar siman pattanak amikor rajuk nyomok... ami feltuno a wifi es az ujjlenyomat kezelo.. a wifi jel joval erosebben jon... itthon kb 4 meterre vagyok a routertol nem takarja semmi de eddig ugralt full es 3 csik kozott most stabilan tartja a jelet sot kint az udvaron is frankon erosen jon a jel. Az ujjlenyomat olvaso nagyon franko lett vegre egy kezzel is oldhato foleg ha okosan nem csak teljesen szembol tanitja be az ember. Nos felig-meddig belaktam nyomkodom tovabb es kiderul. Jah igen ami tetszik a tobb ablakos modot vegre bekapcsolva tarthatom mert ninca az az idiota nyil mindig rossz helyen.. csak akkor jon elo ha az embernek szuksege van ra :D

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #42 Dátum: 2014, 12 04, 18:05:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és az odinnál miknek kell h bepipálva legyen ?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem ez a leírás hasznos volt. Ott látszik, hogy mit kell pipálni. Bár nekem alapból jók voltak bepipálva. Knox nem ugrott.

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #43 Dátum: 2014, 12 04, 18:06:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elso tapasztalatok... mintha az akksi jobban merulne de ez majd holnap fog igazan kiderulni egy teljes toltes utan. A rendszer mintha gordulekenyebb lenne de tobb mint valoszinu hogy csak az uj animaciok zavarnak be inkabb. Ez az uj kinezet vmi eszmeletlen vegre konyorgom szines es nem fekete meg ocsmany zold meg stb.. (de ez ugy kine mi:)) az appok elso inditasra kicsit lassabban indultak foleg a viber es a messenger talalta meg magat nehezen elsore de mar siman pattanak amikor rajuk nyomok... ami feltuno a wifi es az ujjlenyomat kezelo.. a wifi jel joval erosebben jon... itthon kb 4 meterre vagyok a routertol nem takarja semmi de eddig ugralt full es 3 csik kozott most stabilan tartja a jelet sot kint az udvaron is frankon erosen jon a jel. Az ujjlenyomat olvaso nagyon franko lett vegre egy kezzel is oldhato foleg ha okosan nem csak teljesen szembol tanitja be az ember. Nos felig-meddig belaktam nyomkodom tovabb es kiderul. Jah igen ami tetszik a tobb ablakos modot vegre bekapcsolva tarthatom mert ninca az az idiota nyil mindig rossz helyen.. csak akkor jon elo ha az embernek szuksege van ra :D
Tényleg pörgősebb. Az akku nekem is fura. Mintha jobban merülne...

Nem elérhető lawyer92

  • Hozzászólások: 100
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: Gyári nyalóka
Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #44 Dátum: 2014, 12 04, 18:07:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem ez a leírás hasznos volt. Ott látszik, hogy mit kell pipálni. Bár nekem alapból jók voltak bepipálva. Knox nem ugrott.

köszi szépen :)

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #45 Dátum: 2014, 12 04, 18:17:21 »
Na nekem ez a fehér nem igazán jön be a menüben,ha nem lehet majd meg változtatni akkor nekem nem lesz a kedvencem.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #46 Dátum: 2014, 12 04, 18:43:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na nekem ez a fehér nem igazán jön be a menüben,ha nem lehet majd meg változtatni akkor nekem nem lesz a kedvencem.
Xperiákhoz is jött ki nonroot os megoldás. Remélhetőleg S5 höz is lesz.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #47 Dátum: 2014, 12 04, 18:48:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Xperiákhoz is jött ki nonroot os megoldás. Remélhetőleg S5 höz is lesz.

You are not allowed to view links. Register or Login

Az xperiak alapjaraton temazhatok mert a sony olyan launchert ad itt ne vard root nelkul sztem :)

Nem elérhető Drtiti

  • Hozzászólások: 327
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way"Amigo"--SygicAura--Navigon.
  • PDA: GALAXY S S5..GALAXY Note 10.1 :)
  • PDA ROM: -Bobcat4.2;) Holnap?...Kitudja?
Re: Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #48 Dátum: 2014, 12 04, 18:52:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
gondolom,mert liliput,ugyi már art,ha csak simán átváltottál art -ra akkor is eltartott 1 ideig, és a belsö mem is kevesebb,art miatt,ezen se lepödjetek meg,meg ez az nem fut art-on,föleg a mokolt app-ok,csak azért irom,hogy ne legyen meglepi. ;)
Akkor az IGO nem fut? probalta valaki már?
Ha gond van. Vissza lehet rakni gond nélkül más ram ot?

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Galaxy S5 Lollipop (nyalóka)
« Reply #49 Dátum: 2014, 12 04, 18:58:12 »
Nagyon bírom ezt a jóslást.
Kíváncsi vagyok mennyire lesz pontos.

Bárhonnan, bármikor.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.