2024, 04 18, 21:11:54

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 362188 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2950 Dátum: 2017, 03 25, 18:15:34 »
Érdekes. Gyári G5 romokon is jelen van egy ideje pont ugyanez a készenléti idő -> akkuzabálás. Kb egy hónapja többet eszik mint a kijelző. Mintha valami nem engedné működni a Doze-t, csak még nem bírtam rájönni mi.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sR

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2951 Dátum: 2017, 03 26, 12:31:09 »
Sziasztok,

tegnap végre sikerült BTU-s, illetve DBT-s romot leszednem és a telóra feltennem. 4 fájlos volt mindkettő. Twingo magyarított odinjának köszönhetően - szerintem - nem volt esélyem elcseszni, hogy melyik fájlt hova tallózom be. Lehet, hogy a progi amúgy is jelezte volna, ha bénázok.
Szóval szépen lefutott a telepítő mindkét esetben, a teló is pöccre indult, csak maga a készülék nem lett szolgáltató független. Más simet nem kezel csak a pin kódig, utána hálózati jelszót kér... Szóval a készülék nem lett hálózat független, én viszont ezt szeretném elérni. Van erre lehetőség?

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2952 Dátum: 2017, 03 26, 14:11:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

tegnap végre sikerült BTU-s, illetve DBT-s romot leszednem és a telóra feltennem. 4 fájlos volt mindkettő. Twingo magyarított odinjának köszönhetően - szerintem - nem volt esélyem elcseszni, hogy melyik fájlt hova tallózom be. Lehet, hogy a progi amúgy is jelezte volna, ha bénázok.
Szóval szépen lefutott a telepítő mindkét esetben, a teló is pöccre indult, csak maga a készülék nem lett szolgáltató független. Más simet nem kezel csak a pin kódig, utána hálózati jelszót kér... Szóval a készülék nem lett hálózat független, én viszont ezt szeretném elérni. Van erre lehetőség?

Rom cserétől nem lesz független, ez nem ZTE Blade  :D

Vagy hivatalosan, esetleg Google a barátod,mivel ennek a témája a fórumon tilos

Nem elérhető sR

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2953 Dátum: 2017, 03 26, 19:33:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rom cserétől nem lesz független, ez nem ZTE Blade  :D

Vagy hivatalosan, esetleg Google a barátod,mivel ennek a témája a fórumon tilos

Kösz! Ezzel még nem volt tapasztalatom, így akkor azt már kizárhatom, hogy eltoltam.
A többit nem feszegetem (itt), nehogy "bűnrészessé" váljatok ;)

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2954 Dátum: 2017, 04 14, 15:17:01 »
Sziasztok! Kicseréltettem a Note 4-em kijelzőjét, de most egy hétre rá észrevettem, hogy az érintőgombok világítása nem szuperál. Megijedtem, de a gyári visszaállítás segített rajta. Tökéletes a telefon. Imádom.

Viszont nagyon kellene a segítségetek:

Frissítés után állandóan kidobja hogy megtalálta az új Androidot. Ezt én nem akarom. Jó ahogy most van!
Légyszives segítsetek ha tudtok! Hogy lehetne ezt úgy mellőzni hogy többé ne akarja hogy frissítsem? Eszköz névjegye alatt a frissítések alatt csak a wifis dolog van bepipálva. A frissítések automatikus keresése nem.
Play áruházban is kikapcsoltam az automatikus frissítéseket. Mit kell még tennem? Nincs valami  censored  kereső program amit le kellene törölnöm és többet nem keresne semmit?
Nagyon köszi!
Kellemes ünnepeket!

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2955 Dátum: 2017, 04 14, 23:19:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Kicseréltettem a Note 4-em kijelzőjét, de most egy hétre rá észrevettem, hogy az érintőgombok világítása nem szuperál. Megijedtem, de a gyári visszaállítás segített rajta. Tökéletes a telefon. Imádom.

Viszont nagyon kellene a segítségetek:

Frissítés után állandóan kidobja hogy megtalálta az új Androidot. Ezt én nem akarom. Jó ahogy most van!
Légyszives segítsetek ha tudtok! Hogy lehetne ezt úgy mellőzni hogy többé ne akarja hogy frissítsem? Eszköz névjegye alatt a frissítések alatt csak a wifis dolog van bepipálva. A frissítések automatikus keresése nem.
Play áruházban is kikapcsoltam az automatikus frissítéseket. Mit kell még tennem? Nincs valami  censored  kereső program amit le kellene törölnöm és többet nem keresne semmit?
Nagyon köszi!
Kellemes ünnepeket!

Kapcsold ki a csak wifis dolgot is és akkor nem fog vinnyogni

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2956 Dátum: 2017, 04 15, 08:29:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kapcsold ki a csak wifis dolgot is és akkor nem fog vinnyogni
Ha a szoftver frissítésre egyszer rákattan, szerintem már nem tudod kilőni a felbukkanó figyelmeztetéseket.
De lehet nincs igazam, én hagyom hadd tegye a dolgát. Szóval nincs első kézből infóm.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2957 Dátum: 2017, 04 15, 17:04:52 »
Sziasztok van egy nagy gondom hogy elfelejrettem egy jelszavamat és hogy azt hogyan tudnám vissza keresni?Az opera böngészővel eltároltattam vele de nincs a jelszonál semmi valahol vissza tudomkeresni?Természetesen az android rendszer alatt.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2958 Dátum: 2017, 04 16, 08:57:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kapcsold ki a csak wifis dolgot is és akkor nem fog vinnyogni
Köszönöm szépen! Az a baj, hogy a wifis dolgot azért nem kapcsoltam ki eddig, mert nekem nem egyértelmű a meghatározása. Én ha azt elolvasom, akkor úgy értelmezem, hogy nem arra vonatkozik, hogy ne frissítsen, hanem ha frissít, akkor csakis wifin keresztül tegye. Tehát ha kikattintom, akkor ha frissít, max nem csak wifin teszi. Minden esetre kikattintottam, de nem tudom mi oldotta meg a dolgot. A következő kommentem ben leírom a többi észrevételem.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2959 Dátum: 2017, 04 16, 09:14:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a szoftver frissítésre egyszer rákattan, szerintem már nem tudod kilőni a felbukkanó figyelmeztetéseket.
De lehet nincs igazam, én hagyom hadd tegye a dolgát. Szóval nincs első kézből infóm.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Szia! A legnagyobb problémám az volt, hogy kattintani sem kellet sehova és magától megtalálta az új Androidot. A gyári visszaállításom mindig úgy történik, hogy SIM-kártya kivesz, és lement mindent. Utána visszaállítok, és versenyt futva a telefonnal állítom be a play áruházat, hogy ott minél előbb kikapcsolhassam a frissítéseket. Csak előbb a gmailt kell beállítani és eltelnek a percek akármilyen hirtelen csinálod. Ugyanígy a beállítások alatt is. Mégis, mire mindent megcsinálok, addigra az összes alkalmazást frissíteni akarja. Ebbe már belenyugodtam, bár ez is idegesít. Mondjuk szemétségnek tartom, hogy nem dönthetem el, hogy jó-e úgy a telefonom ahogy van!! 180 ezerért mások buherálják rajta az alkalmazásokat?!
 Androidot egyszerűen nem vagyok hajlandó felfrissíteni. Ezt  viszont mindenféle kattintás nélkül kidobja. Ha nem azonnal, akkor 5 perc múlva. Mindegy, hogy mi van be, vagy ki pipálva.
Most úgy látom megoldódott a dolog, de hogy ezelőtt én nem így csináltam és mégis jó volt az biztos. Kipipáltam azt a wifis sort is, és mielőtt bármi wifi beállítást csináltam volna, átnéztem az alkalmazásokat és amit lehetett Samsungos alkalmazást, azt én letiltottam a francba. Úgy gondoltam, hátha lesz közöttük valami ami esetleg ezért felelős. Úgysem tudom negyedét sem használni, mert egyik sem magyar.
Hogy melyik használt, a wifis kipipálás, vagy az utóbbi, azt nem tudom.
Minden esetre köszönöm a hsz-eket!

Kellemes húsvétot!

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2960 Dátum: 2017, 04 16, 13:29:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! A legnagyobb problémám az volt, hogy kattintani sem kellet sehova és magától megtalálta az új Androidot. A gyári visszaállításom mindig úgy történik, hogy SIM-kártya kivesz, és lement mindent. Utána visszaállítok, és versenyt futva a telefonnal állítom be a play áruházat, hogy ott minél előbb kikapcsolhassam a frissítéseket. Csak előbb a gmailt kell beállítani és eltelnek a percek akármilyen hirtelen csinálod. Ugyanígy a beállítások alatt is. Mégis, mire mindent megcsinálok, addigra az összes alkalmazást frissíteni akarja. Ebbe már belenyugodtam, bár ez is idegesít. Mondjuk szemétségnek tartom, hogy nem dönthetem el, hogy jó-e úgy a telefonom ahogy van!! 180 ezerért mások buherálják rajta az alkalmazásokat?!
 Androidot egyszerűen nem vagyok hajlandó felfrissíteni. Ezt  viszont mindenféle kattintás nélkül kidobja. Ha nem azonnal, akkor 5 perc múlva. Mindegy, hogy mi van be, vagy ki pipálva.
Most úgy látom megoldódott a dolog, de hogy ezelőtt én nem így csináltam és mégis jó volt az biztos. Kipipáltam azt a wifis sort is, és mielőtt bármi wifi beállítást csináltam volna, átnéztem az alkalmazásokat és amit lehetett Samsungos alkalmazást, azt én letiltottam a francba. Úgy gondoltam, hátha lesz közöttük valami ami esetleg ezért felelős. Úgysem tudom negyedét sem használni, mert egyik sem magyar.
Hogy melyik használt, a wifis kipipálás, vagy az utóbbi, azt nem tudom.
Minden esetre köszönöm a hsz-eket!

Kellemes húsvétot!


1 Megoldás létezik

Gyári visszaállítás után nem a google meg hasonlókkal foglalkozol azokat átugrod kihagyod és a wifit és mobilnetet be se kapcsolod

minden átugorva oda érsz a kezdőképernyődre belépsz a beállításokba

Beállítások --->  Az eszköz névjegye --->   és ott Automatikus frissítés letöltés  pipa kivesz

Ezután wifi bekapcs és mehetsz vissza és Fiókok menübe hozzáadhatod a Google, samsung, ..... fiókokat

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2961 Dátum: 2017, 04 16, 14:41:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login

1 Megoldás létezik

Gyári visszaállítás után nem a google meg hasonlókkal foglalkozol azokat átugrod kihagyod és a wifit és mobilnetet be se kapcsolod

minden átugorva oda érsz a kezdőképernyődre belépsz a beállításokba

Beállítások --->  Az eszköz névjegye --->   és ott Automatikus frissítés letöltés  pipa kivesz

Ezután wifi bekapcs és mehetsz vissza és Fiókok menübe hozzáadhatod a Google, samsung, ..... fiókokat
Komolyan mondom, nem szeretnélek elkeseríteni, de pontosan így csinálom régóta. Mégis kidobálja az Android frissítést. Ha pedig már kinn van, akkor az ott van. Meg a googla is cseszeget, hogy a galériámhoz szeretne hozzáférni vagy mi a frász. Azzal tényleg nem tudok mit csinálni. Idegesítő. Mi a nénikéje köze van az ilyesmihez?!

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2962 Dátum: 2017, 04 20, 22:38:16 »
Sziasztok tudnátok olyan alkalmazást ami alkalmazások ès az alkalmazás adatokat is lementi ès nemkell hozzá root?Elöre is köszönöm segitsetek.

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2963 Dátum: 2017, 04 24, 11:15:58 »
hello. ha hangszórót cseréltetek -akkor a középkeretet is cserélik vagy csak a hangszórót?
Középkeret csere lenne a cél de gariba és vsak azt nem cserélik. Halottam olyat hogy hangszoróhibára hivatkozva cserélték valakinek-ezért kérdezem.....

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2964 Dátum: 2017, 04 29, 15:57:07 »
Sziasztok segitsèg kellene nemlett le ejtve nem kapott vizet ès ezt csinálja hogy sw vagy hw hiba lehet?
Valamièrt a fele a kilyelzönek becsikozodik.Sm-n910f-rol vanszó note 4.

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2965 Dátum: 2017, 04 29, 18:21:21 »
itt egy parkep a telefonrol.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2966 Dátum: 2017, 04 29, 19:46:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok segitsèg kellene nemlett le ejtve nem kapott vizet ès ezt csinálja hogy sw vagy hw hiba lehet?
Valamièrt a fele a kilyelzönek becsikozodik.Sm-n910f-rol vanszó note 4.

Mivel a recovery módnál nem csíkozódik, igy azt mondom hogy szoft hiba

Odinnal egy 4 fájlost tegyél fel és kiderül

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2967 Dátum: 2017, 04 29, 20:38:56 »
Ujra raktam de nem tökèletes csináltam videót is de hova tudnám feltölteni?

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2968 Dátum: 2017, 04 29, 21:22:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ujra raktam de nem tökèletes csináltam videót is de hova tudnám feltölteni?

Youtubera

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2969 Dátum: 2017, 04 30, 11:53:05 »
hello. ha hangszórót cseréltetek -akkor a középkeretet is cserélik vagy csak a hangszórót?
Középkeret csere lenne a cél de gariba és vsak azt nem cserélik. Halottam olyat hogy hangszoróhibára hivatkozva cserélték valakinek-ezért kérdezem.....

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2970 Dátum: 2017, 04 30, 16:02:22 »
Itt a videó.You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2971 Dátum: 2017, 05 01, 06:35:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a videó.You are not allowed to view links. Register or Login

Így már inkább HW hiba

szét kellene kapni és egy kis belső érintkező tisztítást csinálni, mert olyan mint ami nem érintkezik rendesen

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2972 Dátum: 2017, 05 02, 17:25:54 »
Hát igen de nem egyszerü feladat ezta vèkony folyadèk kristájos kijelzőt kiszedni mikor belevan ragasztva esetleg egy johöfúvó kellene hozzá a kijelzőt kimelegiteni.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2973 Dátum: 2017, 05 03, 06:34:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen de nem egyszerü feladat ezta vèkony folyadèk kristájos kijelzőt kiszedni mikor belevan ragasztva esetleg egy johöfúvó kellene hozzá a kijelzőt kimelegiteni.

Miért kellene kiszedni ??
Leveszed a hátulját és ott a panel lap és abban van az érintkező azt kell tisztítani

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2974 Dátum: 2017, 05 04, 17:59:53 »
Szia az 1 est vagy a 2 est kell lepatintani a megtisztitáshoz?