2024, 04 19, 00:33:04

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 362205 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1825 Dátum: 2015, 07 26, 18:22:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És nem volt haver a szervizes és nem "hatottál gyengéden" rájuk, pusztán maguktól tekintettek el a KNOX-számláló figyelembe vételétől?

Ne haragudj, de ez hihetetlen.
De, gyengéden fegyvert fogtam a fejükhöz!  :D
Figyelj, online jelentkeztem "házi javításra". Másnap egy hölgy hívott hogy szervizes nem jön, hanem a Posta MPL futár jön a telefonért. Elvitték, majd hívtak 3 nap múlva hogy elkészült, küldik vissza a telefont.
Megjött, öröm és boldogság.  :taps:
Röviden ennyi történt.

Nem elérhető kisdobos

  • Hozzászólások: 394
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1826 Dátum: 2015, 07 26, 20:15:49 »
Nincs valami lehetőség arra hogy a home gomb kétszeri megnyomásával a kamera jöjjön elő? Vagy valami hasonló?

Nem elérhető Tomi613

  • Hozzászólások: 71
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO_Nextgen
  • PDA: SM-N950F Samsung Galaxy Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQl1; android ver.:7.1.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1827 Dátum: 2015, 07 26, 22:35:36 »
Sziasztok! Itt meg kell jegyezem nálam is ugyan az volt a helyzet csak s4 minivel. Knox 0x1, nem kapcsolt be. TMX szerviz MPL vitte hozta. Ram és modem hiba. Visszakaptam Knox 0x0. De minden maradt ugyan az, pl.:imei.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1828 Dátum: 2015, 07 26, 22:40:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Itt meg kell jegyezem nálam is ugyan az volt a helyzet csak s4 minivel. Knox 0x1, nem kapcsolt be. TMX szerviz MPL vitte hozta. Ram és modem hiba. Visszakaptam Knox 0x0. De minden maradt ugyan az, pl.:imei.
HA nem kapcsolt be, akkor nem tudják ellenőrizni a KNOX0x1-et, akkor nem hihetetlen a főpanel/készülékcsere.

Sokan erre játszanak pl. mikróval vagy bootloader-írásnál adatkábel-lerántással...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1829 Dátum: 2015, 07 27, 12:44:20 »
Én is beléptem szombaton a Note 4-esek táborába, egy fehér modellel!  :ok: :D

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1830 Dátum: 2015, 07 27, 13:02:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is beléptem szombaton a Note 4-esek táborába, egy fehér modellel!  :ok: :D
:-) sok boldogságot hozzá!
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1831 Dátum: 2015, 07 27, 20:31:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is beléptem szombaton a Note 4-esek táborába, egy fehér modellel!  :ok: :D
Jó döntés! :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető csikimara

  • Hozzászólások: 731
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: PDA ROM:gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1832 Dátum: 2015, 07 28, 20:37:46 »
Sziasztok. Megint megpróbálnám a lolit...vodafone-os "F"-es készülék. Mintha 1-2 hónappal ezelőtt nem ugyanez a szöveg fogadott volna...a frissítés tartalmaz újabb dolgot is? Valaki elmondaná a sorrendet a frissítéshez,hogy tuti legyen,és ne kelljen visszatennem a kk-t? Az én elképzelésem:leszedek minden felesleges progit ami nem kell,és csak próbaképp volt fent,lementem az adatokat,fényképeket,stb.,majd törlöm ezeket a telóról,esetleg egy cache törlés,ezek után inditom az OTA frissítést. Valamit kihagytam? Köszi előre is.

Nem elérhető fpepe

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PDA: PDA: Samsung Note 4 N910F
  • PDA ROM: PDA ROM: 5.1.1
Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1833 Dátum: 2015, 07 28, 21:47:08 »
Megjelent az oroszoknál az 5.1.1 Note 4-re, állítólag nemsokára nálunk is itt lesz. Tud róla valaki, hogy mivel lesz jobb és mit javítanak?

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el


Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1834 Dátum: 2015, 07 29, 00:29:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Megint megpróbálnám a lolit...vodafone-os "F"-es készülék. Mintha 1-2 hónappal ezelőtt nem ugyanez a szöveg fogadott volna...a frissítés tartalmaz újabb dolgot is? Valaki elmondaná a sorrendet a frissítéshez,hogy tuti legyen,és ne kelljen visszatennem a kk-t? Az én elképzelésem:leszedek minden felesleges progit ami nem kell,és csak próbaképp volt fent,lementem az adatokat,fényképeket,stb.,majd törlöm ezeket a telóról,esetleg egy cache törlés,ezek után inditom az OTA frissítést. Valamit kihagytam? Köszi előre is.
A 0. napon (október 17-től lett volna kapható a Note4, de már előző este hozzá lehetett jutni, mert megérkezett) vettem meg, azóta 3x volt frissítés, SOHA nem csináltam semmit a készülékkel, csak használtam.
Nem reseteltem, nem törölgettem.

Szóval annyira nem szükséges pátyolgatni, természetesen az adatmentés az mindig szükséges, rendszeresen!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ZORDOKIN

  • Hozzászólások: 328
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: Note 4
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1835 Dátum: 2015, 07 29, 02:20:47 »
Sziasztok. Független 4 mag vagy független 8 mag? Árban nem mindegy így gondolkodóba estem, esetleg valakinek új tapasztalata van (üzemidő, akadásmentes használat....) azt megérném írja le. :D Köszönöm előre is.
Nokia 2110 -3110-6110-6150-5110-8810-7110-8210-6210-6310I-9210i-9310-sony ericsson p900-p990-3650-7650-6600-6610-7610-6680-n70-n73-n82-samsung omnia2-htc desire hd-sajnos pár napig tulajdonosa voltam egy szifon 4s kukafonnak is-és most SIII... Note4 ...kb ennyi...  :D


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető AtixD

  • Hozzászólások: 331
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Note 4(N910C)
  • PDA ROM: N910CXXU1BOC3
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1836 Dátum: 2015, 07 29, 18:45:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megjelent az oroszoknál az 5.1.1 Note 4-re, állítólag nemsokára nálunk is itt lesz. Tud róla valaki, hogy mivel lesz jobb és mit javítanak?

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el

Nem, nem jelent meg OTA frissítés. Csak samsung szervizben tudják frissíttetni.
A You are not allowed to view links. Register or Login mondja a csávó, persze nem tudok és se oroszul de be lehet kapcsolni az angol feliratokat és azt már könnyű megérteni :D
3:40-nél mondja.
Mindenesetre elméletileg javítanak minden legtöbbet előforduló hibát amit a felhasználók bejelentettek főleg a nagyon gyenge akksi időt, alkalmazások hirtelen leállása, telefon túlhevűlése, nagyjából ennyi jutott eszembe de még biztos vannak apróbb hibák. Teljesítményen is elméletileg javítanak, van egy olyan pletyka, hogy 5.1.1-ben engedélyezi a samsung a 64 bit-et az N910C modelleknél, habár nem tudom ez megtörténik-e, amikor jött a lollipop akkor is ezt hajtogatták és még semmi, de azért hátha.
Például ebben a videóban mutatja ugyanaz az orosz a ram-ot, 3 játékot megnyit és váltogatja, és nem tölt újra, mert ugye újra szokta tölteni még S6-nál is de úgy néz ki szépen megy az 5.1.1-n N4-n.
Itt a You are not allowed to view links. Register or Login.

Nem elérhető fpepe

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PDA: PDA: Samsung Note 4 N910F
  • PDA ROM: PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1837 Dátum: 2015, 07 29, 18:59:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, nem jelent meg OTA frissítés. Csak samsung szervizben tudják frissíttetni.
A You are not allowed to view links. Register or Login mondja a csávó, persze nem tudok és se oroszul de be lehet kapcsolni az angol feliratokat és azt már könnyű megérteni :D
3:40-nél mondja.
Mindenesetre elméletileg javítanak minden legtöbbet előforduló hibát amit a felhasználók bejelentettek főleg a nagyon gyenge akksi időt, alkalmazások hirtelen leállása, telefon túlhevűlése, nagyjából ennyi jutott eszembe de még biztos vannak apróbb hibák. Teljesítményen is elméletileg javítanak, van egy olyan pletyka, hogy 5.1.1-ben engedélyezi a samsung a 64 bit-et az N910C modelleknél, habár nem tudom ez megtörténik-e, amikor jött a lollipop akkor is ezt hajtogatták és még semmi, de azért hátha.
Például ebben a videóban mutatja ugyanaz az orosz a ram-ot, 3 játékot megnyit és váltogatja, és nem tölt újra, mert ugye újra szokta tölteni még S6-nál is de úgy néz ki szépen megy az 5.1.1-n N4-n.
Itt a You are not allowed to view links. Register or Login.
Köszönöm a választ. Valahol olvastam tegnap, hogy július végére lesz magyar is. Akkor nagyon bele kellene húzniuk, mert már itt van :)

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el


Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1838 Dátum: 2015, 07 29, 19:02:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Független 4 mag vagy független 8 mag? Árban nem mindegy így gondolkodóba estem, esetleg valakinek új tapasztalata van (üzemidő, akadásmentes használat....) azt megérném írja le. :D Köszönöm előre is.
A független 4mag az függetlenített, szinte 100%, tehát nincs gari. Akkor sincs, ha KNOX 0x0.
CSAK úgy tiszta, ha hivatalos papír van a függetlenítésről a szolgáltató igazolásával..
De még ez esetben is csak szolgáltatós magyar ROM lesz rá, XEH-es NEM.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető AtixD

  • Hozzászólások: 331
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Note 4(N910C)
  • PDA ROM: N910CXXU1BOC3
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1839 Dátum: 2015, 07 29, 21:35:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Független 4 mag vagy független 8 mag? Árban nem mindegy így gondolkodóba estem, esetleg valakinek új tapasztalata van (üzemidő, akadásmentes használat....) azt megérném írja le. :D Köszönöm előre is.

A 4 mag vagyis Snapdragon 3D játékokban jobb kicsivel, a 8 mag vagyis Exynos meg átlag használatban.
Én inkább PC-n játszok 3D játékokat, mint telón ezért Exynost választottam.

Nem elérhető AtixD

  • Hozzászólások: 331
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Note 4(N910C)
  • PDA ROM: N910CXXU1BOC3
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1840 Dátum: 2015, 07 29, 21:36:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a választ. Valahol olvastam tegnap, hogy július végére lesz magyar is. Akkor nagyon bele kellene húzniuk, mert már itt van :)

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
Igen én is ezt olvastam sok cikkből, hogy július végére kezdhetik el az OTA frissítést mindenhol.
Hááát mingyárt itt van remélem minél hamarabb jön és, hogy sokat fog javítani dolgokat.

Nem elérhető ZORDOKIN

  • Hozzászólások: 328
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: Note 4
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1841 Dátum: 2015, 07 29, 22:09:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A független 4mag az függetlenített, szinte 100%, tehát nincs gari. Akkor sincs, ha KNOX 0x0.
CSAK úgy tiszta, ha hivatalos papír van a függetlenítésről a szolgáltató igazolásával..
De még ez esetben is csak szolgáltatós magyar ROM lesz rá, XEH-es NEM.



Ezt akkor nem értem, samsung boltban helyben (salgótarján) azt mondták a gyári garis 4 magos független 170000. A 8magos gyári garis független 200000.
Nokia 2110 -3110-6110-6150-5110-8810-7110-8210-6210-6310I-9210i-9310-sony ericsson p900-p990-3650-7650-6600-6610-7610-6680-n70-n73-n82-samsung omnia2-htc desire hd-sajnos pár napig tulajdonosa voltam egy szifon 4s kukafonnak is-és most SIII... Note4 ...kb ennyi...  :D


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető csikimara

  • Hozzászólások: 731
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: PDA ROM:gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1842 Dátum: 2015, 07 29, 22:19:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 0. napon (október 17-től lett volna kapható a Note4, de már előző este hozzá lehetett jutni, mert megérkezett) vettem meg, azóta 3x volt frissítés, SOHA nem csináltam semmit a készülékkel, csak használtam.
Nem reseteltem, nem törölgettem.

Szóval annyira nem szükséges pátyolgatni, természetesen az adatmentés az mindig szükséges, rendszeresen!
Köszi. Nekem frissítés után rendszeresen gondok voltak,leállt a kamera,kilépett a facebook stb. Ezért gondoltam,hogy talán ez a gond.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1843 Dátum: 2015, 07 30, 02:54:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Ezt akkor nem értem, samsung boltban helyben (salgótarján) azt mondták a gyári garis 4 magos független 170000. A 8magos gyári garis független 200000.
Higgy nekem!

NINCS hivatalos független 4 magos magyar Note4 (N900F)!!!!!!!

Valamint Salgótarjánban NINCS hivatalos Samsung üzlet, csak szerviz van, a Fényvarázs Kft. a Pécskő utcában.
Nekik is elég érdekes a tevékenységi körük:
pirotechnika, szolgáltató, ugrálóvárak, pirotechnikai szolgáltatás, étterem, tűzijáték, színpadtechnika, vendéglátás, rendezvények... :D
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ZORDOKIN

  • Hozzászólások: 328
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: Note 4
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1844 Dátum: 2015, 07 30, 04:49:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Higgy nekem!

NINCS hivatalos független 4 magos magyar Note4 (N900F)!!!!!!!

Valamint Salgótarjánban NINCS hivatalos Samsung üzlet, csak szerviz van, a Fényvarázs Kft. a Pécskő utcában.
Nekik is elég érdekes a tevékenységi körük:
pirotechnika, szolgáltató, ugrálóvárak, pirotechnikai szolgáltatás, étterem, tűzijáték, színpadtechnika, vendéglátás, rendezvények... :D


Ugyan annyira nincs bolt mint négy magos note 4? :D Az illető ”vállalkozónak” két boltja is van, egy szerviz ahol a gyári garikat rendezték (ennek a cégnek érdekes a tevékenységi köre)régen ill. nyílt most egy Samsung bolt és bemutatóterem ahol már azóta a hivatalos garanciát rendezik. Én a Kazinczy úton lakom így mellette megyek el naponta. :D De nem ez a kérdés, feltételezzük, hogy van független Note 4. :D
Nokia 2110 -3110-6110-6150-5110-8810-7110-8210-6210-6310I-9210i-9310-sony ericsson p900-p990-3650-7650-6600-6610-7610-6680-n70-n73-n82-samsung omnia2-htc desire hd-sajnos pár napig tulajdonosa voltam egy szifon 4s kukafonnak is-és most SIII... Note4 ...kb ennyi...  :D


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1845 Dátum: 2015, 07 30, 06:58:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ugyan annyira nincs bolt mint négy magos note 4? :D Az illető ”vállalkozónak” két boltja is van, egy szerviz ahol a gyári garikat rendezték (ennek a cégnek érdekes a tevékenységi köre)régen ill. nyílt most egy Samsung bolt és bemutatóterem ahol már azóta a hivatalos garanciát rendezik. Én a Kazinczy úton lakom így mellette megyek el naponta. :D De nem ez a kérdés, feltételezzük, hogy van független Note 4. :D

Hidd el Macikának amit írt, hivatalosan NINCS magyar független F-s Note4
NEM fogsz rá találni hivatalos gyári XEH kódú romot és már ebből bizonyított az igaza

Lehet hogy az a bolt szürke importból beszerzett vagy ép Angliai elosztóból szerezte be azokat az F-s telefonokat, de azokra a Magyar Samsung garancia nem vonatkozik, még ha Samsung boltban is vetted, legfeljebb Ő maga szervizeli le neked, de házhoz jövős szervizt NEM hívhatsz

Szóval a DÖNTÉS a TIED ===> Biztos garancia C-s avagy NEM biztos garancia F-s

Nem elérhető ZORDOKIN

  • Hozzászólások: 328
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: Note 4
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1846 Dátum: 2015, 07 30, 08:07:36 »
Ennek még utána nézek de ha,ez igaz akkor fogyvéd mert ezek szerint át akar verni. Hihetetlennek hangzik hogy egy bemutatóteremből nem vehet telefont az ember.
Nokia 2110 -3110-6110-6150-5110-8810-7110-8210-6210-6310I-9210i-9310-sony ericsson p900-p990-3650-7650-6600-6610-7610-6680-n70-n73-n82-samsung omnia2-htc desire hd-sajnos pár napig tulajdonosa voltam egy szifon 4s kukafonnak is-és most SIII... Note4 ...kb ennyi...  :D


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1847 Dátum: 2015, 07 30, 09:52:46 »
Minden Samura VAN gyári gari amúgy, ha EU-ba szánt. AS ázsiaiakra nincs (dobozon látszik, hova szánták). Legalábbis nekem ez a legutolsó, tavalyi infom.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1848 Dátum: 2015, 07 30, 12:17:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden Samura VAN gyári gari amúgy, ha EU-ba szánt. AS ázsiaiakra nincs (dobozon látszik, hova szánták). Legalábbis nekem ez a legutolsó, tavalyi infom.
Igen, ÍGY VAN!
VALAHOL az EU-ban van rá gari.

A garanciához az eredeti (a forgalomba hozás helyén kiállított) számla ÉS az EREDETI garanciajegy szükséges.

Erre azért van szükség, mert jogodban áll külföldön vásárolni magadnak mobiltelefont (ha olyan vagy, hogy szeretsz 5-10%-kal drágábban vásárolni független készüléket).
DE ezzel kizárják a garanciából (jogosan!!!) azokat, akik kereskedelmi céllal, szürkén hozzák be Magyarországra a külföldre szánt készülékeket, rendszerint számla ÁFA és VÁM megfizetése nélkül.

Nem vagyok hülye(!), ha valakit érdekel, hogy hogyan kerülhet be mégis mondjuk Angliából Magyarországra EU-s VÁM és EU-s ÁFA megfizetése nélkül angol piacra szánt készülék, akkor privátban leírom.

MINDETTŐL FÜGGETLENÜL Magyarországra szánt, HIVATALOS N910F NINCS. NINCS. És végül NINCS! :D
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #1849 Dátum: 2015, 07 30, 12:23:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ugyan annyira nincs bolt mint négy magos note 4? :D Az illető ”vállalkozónak” két boltja is van, egy szerviz ahol a gyári garikat rendezték (ennek a cégnek érdekes a tevékenységi köre)régen ill. nyílt most egy Samsung bolt és bemutatóterem ahol már azóta a hivatalos garanciát rendezik. Én a Kazinczy úton lakom így mellette megyek el naponta. :D De nem ez a kérdés, feltételezzük, hogy van független Note 4. :D
Független Note 4 VAN.
A 8magos, N910C.

Magyarországra CSAK EZ érkezhet be hivatalosan.

Létezhet N910F is valahol gyárilag függetlenül. De Magyarországon, XEH-es ROM-mal NINCS!

Ezt jobb ha elfogadod és nem kételkedsz...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill