2024, 04 28, 16:53:48

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 362878 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2850 Dátum: 2016, 09 09, 22:27:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami rémlik a Home gomb néhány egymás utáni lenyomására is.  Vagy ehhez kellett root jog, vagy pont azzal lehetett letiltani. Már nem emlékszem pontosan.
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Kipróbálgattuk, és lássunk csodát. 3x kell lenyomni a Home gombot hogy az S4 átváltson erre az üzemmódra. És ugyanígy vissza.
Így meg van a magyarázata annak is hogy miképp létezhet hogy a nővéremnek látszólag magyarázat nélkül lesz inverz a kijelző.

Köszönöm mégegyszer a segítséget! Kellemes hétvégét mindenkinek!

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2851 Dátum: 2016, 09 11, 15:34:03 »
Sziasztok!
Megint csak kérdéssel fordulok hozzátok.
Tegnap tetettem fel a Note 4 kijelzőjére egy üvegfóliát. Hát nem tudom. Eleve nem ér ki a kijelző széléig, ahogy már a G2-mön sem, mert a szélén lefele ívelt egy picit a kijelző. Ezt még valahogy le is nyelem. Végtére is én választottam megint olyan telefont amire nem lehet sík üveget felhelyezni. De hogy az üveg fólia széle körben még plusz másfél mm-t nem fekszik fel, hanem látszik alatta a levegő, az azért kicsit otrombán néz ki. Vagyis a két dolog együtt nagyon otromba.
Ti raktatok rá üveg fóliát? Nektek hogy áll rajta?

Nem elérhető Zotyisz

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2852 Dátum: 2016, 09 11, 17:46:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Megint csak kérdéssel fordulok hozzátok.
Tegnap tetettem fel a Note 4 kijelzőjére egy üvegfóliát. Hát nem tudom. Eleve nem ér ki a kijelző széléig, ahogy már a G2-mön sem, mert a szélén lefele ívelt egy picit a kijelző. Ezt még valahogy le is nyelem. Végtére is én választottam megint olyan telefont amire nem lehet sík üveget felhelyezni. De hogy az üveg fólia széle körben még plusz másfél mm-t nem fekszik fel, hanem látszik alatta a levegő, az azért kicsit otrombán néz ki. Vagyis a két dolog együtt nagyon otromba.
Ti raktatok rá üveg fóliát? Nektek hogy áll rajta?
Ugyan ugy. Szarul. De ez van. Másfél év alatt megszoktam.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről


Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2853 Dátum: 2016, 09 11, 20:10:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan ugy. Szarul. De ez van. Másfél év alatt megszoktam.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről
Ajaj. Nem sikerült megnyugtatnod. Végén vennem kell rá egy kinyithatós tokot? De azt meg amúgy utálom. Nem tudom mi legyen.  :'(

Nem elérhető o21

  • Hozzászólások: 496
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS,
  • PDA: SAMSUNG Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: stock MJ3-XEH
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2854 Dátum: 2016, 09 11, 20:11:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Megint csak kérdéssel fordulok hozzátok.
Tegnap tetettem fel a Note 4 kijelzőjére egy üvegfóliát. Hát nem tudom. Eleve nem ér ki a kijelző széléig, ahogy már a G2-mön sem, mert a szélén lefele ívelt egy picit a kijelző. Ezt még valahogy le is nyelem. Végtére is én választottam megint olyan telefont amire nem lehet sík üveget felhelyezni. De hogy az üveg fólia széle körben még plusz másfél mm-t nem fekszik fel, hanem látszik alatta a levegő, az azért kicsit otrombán néz ki. Vagyis a két dolog együtt nagyon otromba.
Ti raktatok rá üveg fóliát? Nektek hogy áll rajta?

Nekem olyan van, ami pont a lekerekitesig  er. Ez annyival jobb hogy nincs korben levego, viszont neha beleakad az ujjam lapozas kozben. De en is megszoktam már.
Udv

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910C-el


Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2855 Dátum: 2016, 09 11, 20:23:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem olyan van, ami pont a lekerekitesig  er. Ez annyival jobb hogy nincs korben levego, viszont neha beleakad az ujjam lapozas kozben. De en is megszoktam már.
Udv

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910C-el
Dehát mennyivel kell kisebb a kijelző teljes méreténél hogy ne válljon el a széle?

Nem elérhető o21

  • Hozzászólások: 496
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS,
  • PDA: SAMSUNG Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: stock MJ3-XEH
Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2856 Dátum: 2016, 09 11, 20:36:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dehát mennyivel kell kisebb a kijelző teljes méreténél hogy ne válljon el a széle?
Passz, ez ilyen. Veszpremben a plazaban levo mobilstandnal vettem. Es ez mar a 2., az elso megovott egy kijelzőcserétől.

Nem elérhető Zotyisz

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2857 Dátum: 2016, 09 11, 22:51:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ajaj. Nem sikerült megnyugtatnod. Végén vennem kell rá egy kinyithatós tokot? De azt meg amúgy utálom. Nem tudom mi legyen.  :'(
Nekem gyári vezeték nélküli töltős,ablakos tokom van. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Mást már nem is használnék. Jó a fogása is.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2858 Dátum: 2016, 09 12, 05:55:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ajaj. Nem sikerült megnyugtatnod. Végén vennem kell rá egy kinyithatós tokot? De azt meg amúgy utálom. Nem tudom mi legyen.  :'(


Soha nem tettem fóliát, üveget a kijelzőre. Egy gyári vezetéknélküli töltős hátlap és ennyi.
A mostanin is csak egy gyári hátlap-tok van.
Próbálom nem mindenhova letenni. Figyelek rájuk. Eddig bejött.

Tapatalk-kal küldve az én SM-G935F-el

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2859 Dátum: 2016, 09 12, 16:46:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ajaj. Nem sikerült megnyugtatnod. Végén vennem kell rá egy kinyithatós tokot? De azt meg amúgy utálom. Nem tudom mi legyen.  :'(

A kinyithatós tok nem rossz ám. Először én is idegenkedtem tőle, de a gyári S-View tok nagyon bejött. Már nem vennék semmilyen más tokot. Egyedül a fényképezésnél lehet zavaró picit, hogy alul lifeg, de a telefont sokkal nyugodtabban vágom zsebre.
A Clear View tok nem annyira jó szerintem.

Note 7-ből már csak lekerekített van, akármekkora is a sugár. Az S8-ról is azt rebesgetik, hogy nem lesz sík kivitel.
Ez van, kénytelenek leszünk elfogadni a jövőben, hogy nem teszünk üvegfóliát, vagy bevállaljuk, hogy nem ér a széléig és az zavaró lehet, vagy az zavar, hogy a széle nem illeszkedik. Hacsak maga a Samsung nem adna ki edzett üveget tuti ugyanazzal a görbülettel, és garantált illeszkedéssel.
Ha mégis veszek egy Note 7-et, fólia nélkül S-View tokban fogom használni. Egye meg a fene, ha a Gorilla Glass 5 mellett ez nem elég neki.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2860 Dátum: 2016, 09 12, 17:02:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kinyithatós tok nem rossz ám. Először én is idegenkedtem tőle, de a gyári S-View tok nagyon bejött. Már nem vennék semmilyen más tokot. Egyedül a fényképezésnél lehet zavaró picit, hogy alul lifeg, de a telefont sokkal nyugodtabban vágom zsebre.
A Clear View tok nem annyira jó szerintem.

Note 7-ből már csak lekerekített van, akármekkora is a sugár. Az S8-ról is azt rebesgetik, hogy nem lesz sík kivitel.
Ez van, kénytelenek leszünk elfogadni a jövőben, hogy nem teszünk üvegfóliát, vagy bevállaljuk, hogy nem ér a széléig és az zavaró lehet, vagy az zavar, hogy a széle nem illeszkedik. Hacsak maga a Samsung nem adna ki edzett üveget tuti ugyanazzal a görbülettel, és garantált illeszkedéssel.
Ha mégis veszek egy Note 7-et, fólia nélkül S-View tokban fogom használni. Egye meg a fene, ha a Gorilla Glass 5 mellett ez nem elég neki.

Utólag én is azt mondom, hogy kell vmilyen védelem. Utálom a tokokat, bármilyen is legyen. Ezzel együtt a N4, akárhogy is vigyáztam rá pár hete karcos lett. Elképzelni sem tudom, hogy mitől és hogyan, de az üvegen megjelent két aprócska (ugyan alig látható) karcolás, pedig tényleg vigyáztam rá. (Ezek ugye másfajta üvegek, mint anno..., > sérülékenyek. Pl. egy HTC HD2-t képtelenség volt megkarcolni.)
A N7-ről még ugyan nem tudok nyilatkozni, de senkinek ne legyen illúziója, nem véletlenül ajánlják hozzá a sokféle védelmet. :-( Az viszont már látszik rajta, hogy az üveg és a perem között beindult koszgyüjtés...! A hátlap tényleg összeszedi az ujjlenyomatokat, az eleje meg mintha vonzaná a porszemeket. Na nem baj, legalább még nem gyulladt ki, v. robbant fel! :-)

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2861 Dátum: 2016, 09 12, 22:39:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Utólag én is azt mondom, hogy kell vmilyen védelem. Utálom a tokokat, bármilyen is legyen. Ezzel együtt a N4, akárhogy is vigyáztam rá pár hete karcos lett. Elképzelni sem tudom, hogy mitől és hogyan, de az üvegen megjelent két aprócska (ugyan alig látható) karcolás, pedig tényleg vigyáztam rá. (Ezek ugye másfajta üvegek, mint anno..., > sérülékenyek. Pl. egy HTC HD2-t képtelenség volt megkarcolni.)
A N7-ről még ugyan nem tudok nyilatkozni, de senkinek ne legyen illúziója, nem véletlenül ajánlják hozzá a sokféle védelmet. :-( Az viszont már látszik rajta, hogy az üveg és a perem között beindult koszgyüjtés...! A hátlap tényleg összeszedi az ujjlenyomatokat, az eleje meg mintha vonzaná a porszemeket. Na nem baj, legalább még nem gyulladt ki, v. robbant fel! :-)
Az az ujjlenyomatgyűjtés nagyon nem tetszett a Note 7-en nekem sem, de nekem úgy tűnt, hogy elől is gyűjti.
Azután lehet, hogy csak a zsíros kezű taperolók a boltban, meg a spotlámpák fénye okozta, de nem igen jött be ez a vékony szappantartós lekerekített forma sem. Valahogy túl csillogó is volt.
A hátlapi ujjlenyomat ellen tökéletes lenne egy S-View tok. Volt valamelyik S modelljük, amelyiknél pont az ilyen gyári tok okozott karcolásokat a kijelzőn. Talán tanultak abból is azóta, nemcsak a gyulladó akksiból. Szóval annyira nem lenne rossz egy edzett üveg védelem sem a tok mellé, csak hát emiatt a lekerekítettség miatt valamelyik ujjunkat harapni kell.
A Note 3-on van Nillkin üveg is, és tökéletesebb nem is lehetne. Oleofób, ujjlenyomatot alig gyűjt, néha hozzádörzsölöm a pólómhoz, és olyan mint újkorában. De tényleg minek Gorilla akárhány, ha valami védelem kell arra is? Ha kell.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2862 Dátum: 2016, 09 13, 16:49:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az az ujjlenyomatgyűjtés nagyon nem tetszett a Note 7-en nekem sem, de nekem úgy tűnt, hogy elől is gyűjti.
Azután lehet, hogy csak a zsíros kezű taperolók a boltban, meg a spotlámpák fénye okozta, de nem igen jött be ez a vékony szappantartós lekerekített forma sem. Valahogy túl csillogó is volt.
A hátlapi ujjlenyomat ellen tökéletes lenne egy S-View tok. Volt valamelyik S modelljük, amelyiknél pont az ilyen gyári tok okozott karcolásokat a kijelzőn. Talán tanultak abból is azóta, nemcsak a gyulladó akksiból. Szóval annyira nem lenne rossz egy edzett üveg védelem sem a tok mellé, csak hát emiatt a lekerekítettség miatt valamelyik ujjunkat harapni kell.
A Note 3-on van Nillkin üveg is, és tökéletesebb nem is lehetne. Oleofób, ujjlenyomatot alig gyűjt, néha hozzádörzsölöm a pólómhoz, és olyan mint újkorában. De tényleg minek Gorilla akárhány, ha valami védelem kell arra is? Ha kell.

Így van. Védeni kell a gorillát (pl.) intelligens tokkal, azt meg majd egy újabb tokkal, olyan lesz már mint egy extra szendvics.
Az üveg védelme talán megoldható lenne, lévén csak síküvegről van szó (aminek csak a szélei lekerekítettek) ha lenne vmi rendes megoldás, ami ugye nincs. Szóval kezdődik minden előlröl, mint az összes új vas esetében. A kellékekre mindig egy újabb vagyont kell költeni. (Legalább az autós tartó maradt a régi.)  :)

Nem elérhető csikimara

  • Hozzászólások: 731
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: PDA ROM:gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2863 Dátum: 2016, 09 14, 19:55:36 »
Sziasztok. Ma gazdagabb lettem egy pioneer avic f80dab autórádióval. Az érdekelne,hogy van-e itt olyan személy aki rendelkezik hasonló termékkel és már kipróbálta,hogy mi a maximum ami kihozható a Note 4 csatlakoztathatóságával kapcsolatban. Ilyenekre gondolok mint az appradio,mirrorlink stb.
Előre is köszi.

Nem elérhető LordLoss1100

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • PDA ROM: Android 5.1.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2864 Dátum: 2016, 09 22, 21:35:41 »
Sziasztok!

Az utóbbi héten a note 4 készülékem megőrült. Állandóan ki-be kapcsol meg lefagy, illetve olykor az újrainduláskor ezt a képernyőt hozza be:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ma reggel meg ez a kép fogadott:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

A telefon használhatósága így jelentősen csökkent. A fent látható szituációkat hard resettel oldottam meg. Tudna valaki tanácsot adni, hogy mit kéne tenni?

Előre is köszönöm!
Üdv!

Nem elérhető Zotyisz

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2865 Dátum: 2016, 09 22, 23:03:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Az utóbbi héten a note 4 készülékem megőrült. Állandóan ki-be kapcsol meg lefagy, illetve olykor az újrainduláskor ezt a képernyőt hozza be:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ma reggel meg ez a kép fogadott:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

A telefon használhatósága így jelentősen csökkent. A fent látható szituációkat hard resettel oldottam meg. Tudna valaki tanácsot adni, hogy mit kéne tenni?

Előre is köszönöm!
Üdv!
Szia. Jól látom hogy ez SGH-I717  ?
Mert akkor nem note 4.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről

Nem elérhető LordLoss1100

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • PDA ROM: Android 5.1.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2866 Dátum: 2016, 09 23, 11:38:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. Jól látom hogy ez SGH-I717  ?
Mert akkor nem note 4.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről

A képek csupán illusztrációk, a google-ról szedtem le. Ugyanis a  telefonomon kívül nincs más eszközöm, amivel fényképezni tudok.

Nem elérhető Ballas

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2867 Dátum: 2016, 10 03, 18:02:22 »
Sziasztok. Note 4 F (vodafone) készülékemhez akarok gyári akkumulátort rendelni. Note 4 C- hez találtam. Az jó hozzá?

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről


Nem elérhető Zotyisz

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2868 Dátum: 2016, 10 07, 17:41:04 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Jött 1 frissités.

Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2869 Dátum: 2016, 10 07, 17:49:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Note 4 F (vodafone) készülékemhez akarok gyári akkumulátort rendelni. Note 4 C- hez találtam. Az jó hozzá?

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről

Szerintem jó. Ahogy a neten néztem mindkettő ugyan azt használja. Esetleg a Samut felhívhatod, hogy tutira mehess.
Egy ilyet találtam:
You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G935F-ről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető AtixD

  • Hozzászólások: 331
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Note 4(N910C)
  • PDA ROM: N910CXXU1BOC3
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2870 Dátum: 2016, 10 09, 23:09:40 »
Nekem a védőüvegem nemrég repedt meg, lecseréltem egy Nilkin-re de ugyanúgy ott a halo effekt, ahogy a régin is :D
Amúgy hamar meg lehet szokni, úgy kell felfogni, mint az Edge telóknál két oldalt az a fény tükröződés, egyébként alig látszik, világosabb dolgoknál meg szinte egyáltalán ha nem nézed túl közelről és koncentrálsz rá. Annyi, hogy kikacsolt állapotban inkább a hátrány, de inkább ez, minthogy havonta cseréljem a fóliákat, amik más az első napokban megszedik magukat szép hosszú karcokkal, mellesleg ha elejted nagyobb az esély, hogy betörik.
Van egyébként a 8H keménységű ScreenMate Flex, az elméletileg halo nélkül rámegy, ha itt lett volna valahol olyan tuti azt veszem, de ez legalább erősebb.

Nem elérhető sanyoboy

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsubg Galaxy Note 4 (910 f)
  • PDA ROM: Telenor 910 f
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2871 Dátum: 2016, 10 13, 08:16:42 »
hello!
 a kijelzö módok közt váltva -lehet akksi idöt sporolni?  Gondolok itt pld az amoled mozi agy adaptiv és hasonló modokra. Mert bármelyiket aktiválom az akksi kb készenléti idején változást nem mutat. 100% -os töltöttségnél  a kb hátralévö órák száma nem változik töle.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2872 Dátum: 2016, 10 22, 09:18:27 »
Sziasztok!
Ez nekem a topikom, Note4-em van, ezért nem is nagyon gondolkodom, hogy a komolyabb hozzáértőket hol keresgéljem? Természetesen nyugodtan szóljon aki nem ért velem egyet, mert akkor keresek más megoldást, amit javasoltok.
Hála égnek a Note4 nem füstöl, nem robban, és még működik is frankón. :taps:

A Messenger frissítés kikerülésére várok tőletek valami jó megoldást.
 
Srácok!
 Vannak itt olyan emberek, akik romokat építenek közel "0"-ról. Ezt nem tudnátok megoldani nekem? Vagy akár másnak is. Egyszerűen nem tudom használni a legutóbbi frissülése miatt a Facebook Messengert. Nem azért mert nem működik, hanem azért mert lehetetlen hogy ez így nekem megfeleljen.
Már hetek vagy hónapok óta belejött egy olyan dolog, hogy nem csak az általam ott hagyott kapcsolatok jelennek meg a kezdő oldalán, hanem felajánl nekem kedvenceket, meg szülinaposokat, meg a jó ég tudja még milyen csoportokat, akiket nem kérdeztem tőle soha. Már ez is idegesített, hogy így nem tudok csak simán belépni és chatelni gondtalanul, hanem ha idegesít ez a felesleges marhaság, akkor először törölgessem ki onnan. Két nap után újra ott van és kezdek mindent előlről.
A napokban viszont egy még nagyobb átalakításon esett át a Messenger. Én nem tudom ki örül ennek, de ugye a Note4-nek gyári app-ja a Messenger. Kitörölni nem tudom csak a frissítését, és max. letiltani ezt a progit. Letöröltem a frissítéseket, de akkor meg nem engedi megnyitni ha nem frissítem vissza. Újrahúztam az Androidot rajta és kikapcsoltam minden frissítést és értesítést ezekről. Így sem nyílik meg, csak egy nagyon piros frissítés sáv van helyette, Ha akarok, frissíteni, frissítsek rá. Mondanám, hogy a sűrűn toszott legközelebbi női ágon született hozzátartozójukat, de nem mondom, mert nem vagyok bunkó. ;) Van ám itt kultúra!  :olvass:
Letiltottam a messengert >:(, megpróbáltam a Facebook alkalmazást és azon belül chatelni, de át szeretne küldeni Messengerre. Letiltottam azt is. Próbáltam Crome-ból facebookozni. Előtte is onnan szoktam. De az üzeneteket ott is csak Messengerről lehet bonyolítani.  :'( Próbálgatok más appokat, amik viszik a Messengert, de semmi nem fogadja a Messenger üzeneteket, csak a Lite messenger for facebook. kezeli. Ez viszont nem mondhatnám hogy takarékos. Ha jön valami a telefonomra, a ledet folyamatos kék fényre teszi. Nem tudom hogy ez eszi-e az akkut, de 1 napos lett a telefonom akkuja. Ráadásul ez az app angol. Semmit nem tudok rajta beállítani, csak ha ki-googlézom előtte. Robot munka ez egy hozzám hasonló embernek, és többnyire inkább el is szokot az ilyen maradni.
Szóval? Szerintetek van erre megoldás? Köszönöm ha bárki is foglalkozik a kedvemért a kérdéssel! Kellemes hétvégét annak aki nem dolgozik! Jó munkát annak aki dolgozik!

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2873 Dátum: 2016, 10 22, 10:13:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Ez nekem a topikom, Note4-em van, ezért nem is nagyon gondolkodom, hogy a komolyabb hozzáértőket hol keresgéljem? Természetesen nyugodtan szóljon aki nem ért velem egyet, mert akkor keresek más megoldást, amit javasoltok.
Hála égnek a Note4 nem füstöl, nem robban, és még működik is frankón. :taps:

A Messenger frissítés kikerülésére várok tőletek valami jó megoldást.
 
... Köszönöm ha bárki is foglalkozik a kedvemért a kérdéssel! Kellemes hétvégét annak aki nem dolgozik! Jó munkát annak aki dolgozik!

Tudom nem igazán megoldás, de ha elforgatod a telót, akkor az eredeti kinézetét kapod.

Tapatalk-kal küldve az én SM-G935F-el

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2874 Dátum: 2016, 10 22, 10:53:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Ez nekem a topikom, Note4-em van, ezért nem is nagyon gondolkodom, hogy a komolyabb hozzáértőket hol keresgéljem? Természetesen nyugodtan szóljon aki nem ért velem egyet, mert akkor keresek más megoldást, amit javasoltok.
Hála égnek a Note4 nem füstöl, nem robban, és még működik is frankón. :taps:

A Messenger frissítés kikerülésére várok tőletek valami jó megoldást.
 
Srácok!
 Vannak itt olyan emberek, akik romokat építenek közel "0"-ról. Ezt nem tudnátok megoldani nekem? Vagy akár másnak is. Egyszerűen nem tudom használni a legutóbbi frissülése miatt a Facebook Messengert. Nem azért mert nem működik, hanem azért mert lehetetlen hogy ez így nekem megfeleljen.
Már hetek vagy hónapok óta belejött egy olyan dolog, hogy nem csak az általam ott hagyott kapcsolatok jelennek meg a kezdő oldalán, hanem felajánl nekem kedvenceket, meg szülinaposokat, meg a jó ég tudja még milyen csoportokat, akiket nem kérdeztem tőle soha. Már ez is idegesített, hogy így nem tudok csak simán belépni és chatelni gondtalanul, hanem ha idegesít ez a felesleges marhaság, akkor először törölgessem ki onnan. Két nap után újra ott van és kezdek mindent előlről.
A napokban viszont egy még nagyobb átalakításon esett át a Messenger. Én nem tudom ki örül ennek, de ugye a Note4-nek gyári app-ja a Messenger. Kitörölni nem tudom csak a frissítését, és max. letiltani ezt a progit. Letöröltem a frissítéseket, de akkor meg nem engedi megnyitni ha nem frissítem vissza. Újrahúztam az Androidot rajta és kikapcsoltam minden frissítést és értesítést ezekről. Így sem nyílik meg, csak egy nagyon piros frissítés sáv van helyette, Ha akarok, frissíteni, frissítsek rá. Mondanám, hogy a sűrűn toszott legközelebbi női ágon született hozzátartozójukat, de nem mondom, mert nem vagyok bunkó. ;) Van ám itt kultúra!  :olvass:
Letiltottam a messengert >:(, megpróbáltam a Facebook alkalmazást és azon belül chatelni, de át szeretne küldeni Messengerre. Letiltottam azt is. Próbáltam Crome-ból facebookozni. Előtte is onnan szoktam. De az üzeneteket ott is csak Messengerről lehet bonyolítani.  :'( Próbálgatok más appokat, amik viszik a Messengert, de semmi nem fogadja a Messenger üzeneteket, csak a Lite messenger for facebook. kezeli. Ez viszont nem mondhatnám hogy takarékos. Ha jön valami a telefonomra, a ledet folyamatos kék fényre teszi. Nem tudom hogy ez eszi-e az akkut, de 1 napos lett a telefonom akkuja. Ráadásul ez az app angol. Semmit nem tudok rajta beállítani, csak ha ki-googlézom előtte. Robot munka ez egy hozzám hasonló embernek, és többnyire inkább el is szokot az ilyen maradni.
Szóval? Szerintetek van erre megoldás? Köszönöm ha bárki is foglalkozik a kedvemért a kérdéssel! Kellemes hétvégét annak aki nem dolgozik! Jó munkát annak aki dolgozik!
Használd a Facebook Lite programot van saját csetelője. Programok letiltására használd a Package Disabler Pro-t!
Minden jót neked is!

Tapatalk-kal küldve az én SM-N930F-el