2024, 03 28, 10:24:03

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 360817 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető o21

  • Hozzászólások: 496
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS,
  • PDA: SAMSUNG Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: stock MJ3-XEH
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2014, 10 18, 07:03:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ACR-rel próbáltam, tökéletesen működik!
Gondolom, akkor megy a Total Recall is.
Köszi, király

Nem elérhető sasparipa

  • Hozzászólások: 230
  • Navigáció / Navigation: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
  • PDA: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
  • PDA ROM: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2014, 10 18, 13:04:05 »
Sziasztok ... : )

Az antutu pontot csak tájékoztatásként írtam... utána olvasható az is, de azt félreérthetően tényleg úgy írtam, úgy érthető, hogy az antutu pontokra írtam, hogy nagyon gyors a telefon....
Szóval bővebben.....
A note 4 a note 3 hoz képest is jelentőset gyorsult.
Én szeretem a samsung felső kategóiát. Korábban évekig én is nagy iphone fan voltam egészen pontosan 2012- ig, az s3 ig... Nálam akkor billent át a mérleg, akkor már az iphone 4 nagyon lassú volt az s3 al szemben... Az s2 nél még továbbra is iphone párti voltam, párhuzamosan volt mind a kettő készülékem, de a sim kártya akkor még az iphone ban volt...

Visszatérve a note 4 re. A gyári tárcsázó is gyorsult a note 3 hoz képest, ettől eltekintve a samsungos gyári tárcsázó nekem sem tetszik, nem is azt használom, hanem az ex dialert.... és a chomp smst mellé.
A G3-at és a note 4 et szerintem nem lehet egy lapon említeni, mint már korábban írtam, G3 at kb 3 hétig használtam.... nekem speciel a gyári lg felület nem tetszett, épp úgy, ahogy a note 3 nak vagy a note 4 nek sem tetszik a felülete... de miért van az, pl, hogyha a G3 nál másik launchert teszek fel, akkor az LG health már nem elérhető.... csak gyári launcher alól.... de ezekből az apróságokból rengeteg volt a 3 hét alatt.. de a tapsztalataimat már leírtam pár oldallal feljebb, így nem ismétlem...

A note 4, így fém kerettel nagyon profi lett szerintem, az összeszerelés és s bőrhatású hátlap is nagyon a helyén van. Amit így elsőre észrevettem, hogy utcán, napfényben sokkal jobban látszik a kijelző mint note 3 nál.
A gyári programokon kívül vagy 50 program van fent, amiket használok, szerintem ezzel átlagos felhasználó vagyok, van akinél ettől sokkal több van fent, van akinél kevesebb. Szóval eddig egyetlen egy laggolást, vagy megakadást nem tapasztaltam, a 3GB memória elég a rendszernek, 2 GB kevés lenne szerintem ehhez a kijelzőhöz. A háttérben futó alkalmazások menedzselését újraírta a samu, vagy legalább is a megjelenítését, ami szerintem így jobb lett.

A fényképező részét még nem igazán tudtam tesztelni, az előlapi kamera viszont jó nagy látószügű lett, így aki csoportos szelfiket készít, annak mindképp öröm.. : )

Röviden ennyi, eddig negatívumot nem tapasztaltam, de ha lesz, azt is le fogom írni, épp úgy mint G3 esetében....

Üdv.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2014, 10 18, 19:09:38 »
Csúnya dolog, de van egy (gyártási?) anyaghiba a bal oldalon a fémkereten.
Nem örülök neki...

You are not allowed to view links. Register or Login
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2014, 10 18, 20:08:17 »
Basszus a Note 3 után én semmit nem találok:( Az ujjlenyomat leolvasó nem egy nagy szám, de a gáz az hogy kikapcsolni nem lehet ha már egyszer bekapcsolta az ember. Hiányoznak azok a beállítások amik a Note 3 ban voltak.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2014, 10 18, 20:33:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Basszus a Note 3 után én semmit nem találok:( Az ujjlenyomat leolvasó nem egy nagy szám, de a gáz az hogy kikapcsolni nem lehet ha már egyszer bekapcsolta az ember. Hiányoznak azok a beállítások amik a Note 3 ban voltak.
Dehogynem!

Törlöd a regisztrált ujjlenyomat(oka)t és annyi.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2014, 10 18, 21:16:05 »
Köszi, csak arra nem jöttem rá hogyan, bármilyen menübe belépek, csak felvenni lehet újabbakat. Gondolom magát a file törlésére gondoltál, csak kérdés hol lehet az :)
A másik a fényképező  alkalmazás is megváltozott, nekem pl hiányzik a halszem belőle, azzal jót tudtunk hülyülni
más lett minden a beállítások is , a gesztusok beállítása is és sajnos van amit nem lehet
Ezt furának tartom ha a Note 3 hoz képest elvettek lehetőségeket és nem hozzáadtak hiszen ezek nagy része szoftveres.

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2014, 10 18, 22:35:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, csak arra nem jöttem rá hogyan, bármilyen menübe belépek, csak felvenni lehet újabbakat. Gondolom magát a file törlésére gondoltál, csak kérdés hol lehet az :)
A másik a fényképező  alkalmazás is megváltozott, nekem pl hiányzik a halszem belőle, azzal jót tudtunk hülyülni
más lett minden a beállítások is , a gesztusok beállítása is és sajnos van amit nem lehet
Ezt furának tartom ha a Note 3 hoz képest elvettek lehetőségeket és nem hozzáadtak hiszen ezek nagy része szoftveres.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2014, 10 18, 22:43:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, csak arra nem jöttem rá hogyan, bármilyen menübe belépek, csak felvenni lehet újabbakat. Gondolom magát a file törlésére gondoltál, csak kérdés hol lehet az :)
A másik a fényképező  alkalmazás is megváltozott, nekem pl hiányzik a halszem belőle, azzal jót tudtunk hülyülni
más lett minden a beállítások is , a gesztusok beállítása is és sajnos van amit nem lehet
Ezt furának tartom ha a Note 3 hoz képest elvettek lehetőségeket és nem hozzáadtak hiszen ezek nagy része szoftveres.
Ott a halszem, letölthető effektként.

Szerintem kicsit foglalkozz behatóbban vele, meghálálja :D
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2014, 10 18, 22:45:28 »
Igazad van, sikerült törölnöm, rájöttem hogy kell. De a halszemet nem lehet letölteni, amit lehetett letöltöttem . A halszem csak külön alkalmazásban tölthető le.  Ja és a Note 3 -nál ráadásul videót is lehetett készíteni halszemmel
Mind1, tanulmányozom. Köszi :)

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2014, 10 19, 13:17:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad van, sikerült törölnöm, rájöttem hogy kell. De a halszemet nem lehet letölteni, amit lehetett letöltöttem . A halszem csak külön alkalmazásban tölthető le.  Ja és a Note 3 -nál ráadásul videót is lehetett készíteni halszemmel
Mind1, tanulmányozom. Köszi :)
A "halszem" nem volt része a Note3-nál a gyári kamerának. Valószínűleg valami külön programot használhattál.

Azt hittem, a Surround Shot-ra gondolsz (ami magyarra körfelvétel néven van ferdítve), az eredményez olyan felvételeket, mint a professzionális kamerák halszem-optikája. Szeretem és használom is sűrűn!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2014, 10 19, 13:39:57 »
Ami ZSENIÁLIS újdonság (nekem) és nagyon hiányzott, hogy végre lehet felvenni egyéni rezgésmintát!!!
Annyi helyen kerestem már ilyen programot, és most VÉGRE a gyári ROM-ban is benne van!
Szeretem! :D
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2014, 10 19, 19:48:56 »
A gyári fényképező programban volt benne, jobb oldalt voltak, mint most is az üzemmódok,amiben most csak alapból néhány van benne és le lehet ingyen töltögetni. És alul volt egy nyíl amire ha rákattintva előjött sok más mód és abban volt a halszem is. Sok halszem alkalmazás van , de egyik sem tud videót. Az hiányzik és a gesztusokból is van ami kimaradt, igaz van ami új.   

Nem elérhető o21

  • Hozzászólások: 496
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS,
  • PDA: SAMSUNG Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: stock MJ3-XEH
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2014, 10 19, 19:53:04 »
Sziasztok! Az ugye maradt, hogy a gyari videolejatszo képét ki lehet lőni azonos wifi halozaton lévő smartTV-re? Biztosan van valami jól hangzó neve a fentinek, de nem tudom:P

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2014, 10 19, 20:31:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyári fényképező programban volt benne, jobb oldalt voltak, mint most is az üzemmódok,amiben most csak alapból néhány van benne és le lehet ingyen töltögetni. És alul volt egy nyíl amire ha rákattintva előjött sok más mód és abban volt a halszem is. Sok halszem alkalmazás van , de egyik sem tud videót. Az hiányzik és a gesztusokból is van ami kimaradt, igaz van ami új.
A gesztusokbol csomo minden atkerult a kisegito lehetosegek koze mar s5nel is... sztem mielott ugy mond panaszkdosz tenyleg nezd korbe tuzetesen az osszes menut az eleje  s4 utan s5 nel en is mergelodtem, kellett par nap mire hozza szoktam egy ket ujitashoz ujhelyhez...

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2014, 10 19, 21:25:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyári fényképező programban volt benne, jobb oldalt voltak, mint most is az üzemmódok,amiben most csak alapból néhány van benne és le lehet ingyen töltögetni. És alul volt egy nyíl amire ha rákattintva előjött sok más mód és abban volt a halszem is. Sok halszem alkalmazás van , de egyik sem tud videót. Az hiányzik és a gesztusokból is van ami kimaradt, igaz van ami új.
Háááát, közel 1 évig volt Note3-asom és sosem láttam ezt a lehetőséget...

Mások ismerik ezt a gyári halszem dolgot? Segítsetek már, tényleg én voltam ennyire figyelmetlen?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2014, 10 19, 22:06:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyári fényképező programban volt benne, jobb oldalt voltak, mint most is az üzemmódok,amiben most csak alapból néhány van benne és le lehet ingyen töltögetni. És alul volt egy nyíl amire ha rákattintva előjött sok más mód és abban volt a halszem is. Sok halszem alkalmazás van , de egyik sem tud videót. Az hiányzik és a gesztusokból is van ami kimaradt, igaz van ami új.

Valóban a nyílra bökve megjelenik többek között a halszem is a Note 3-ban. Ez nem az üzemmód, hanem effektusoknak írja, és lehet letölteni a Samsung Appsból továbbiakat. Ezekkel én sem foglalkoztam eddig.
Illetve a Menü gombra bökve is megjelenik az effektusok kezelése.
Most akkor a Note 4-ben ez nincs és nagyon hiányzik?

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2014, 10 19, 22:34:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valóban a nyílra bökve megjelenik többek között a halszem is a Note 3-ban. Ez nem az üzemmód, hanem effektusoknak írja, és lehet letölteni a Samsung Appsból továbbiakat. Ezekkel én sem foglalkoztam eddig.
Illetve a Menü gombra bökve is megjelenik az effektusok kezelése.
Most akkor a Note 4-ben ez nincs és nagyon hiányzik?
S5ben is benne maradt ez a hal szem bar itt csak akkor jon elo egyalltalan az efektus ha hdrt kikapcsolom:D

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2014, 10 20, 00:06:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
S5ben is benne maradt ez a hal szem bar itt csak akkor jon elo egyalltalan az efektus ha hdrt kikapcsolom:D

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről
A HDR szinte mindent letilt. De megéri...
Az az igazi minőségről szól.

A halszem meg a viccről...
Már tudom, emlékszem rá, egyszer kipróbáltam, aztán számomra nem használhatónak minősítettem :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető sasparipa

  • Hozzászólások: 230
  • Navigáció / Navigation: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
  • PDA: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
  • PDA ROM: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2014, 10 20, 07:48:52 »
Sziasztok !

Rootrol tudni e már valamit esetleg ?
Nagyon hiányzik már az sd kártyára írás.

Lehet hogy tévedek, vagy meglehetősen figyelmetlen voltam, de knox ikonnal még nem találkoztam ezen a telefonon. :)

Üdv.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2014, 10 20, 07:52:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Rootrol tudni e már valamit esetleg ?
Nagyon hiányzik már az sd kártyára írás.

Lehet hogy tévedek, vagy meglehetősen figyelmetlen voltam, de knox ikonnal még nem találkoztam ezen a telefonon. :)

Üdv.
Mar s5n sincs bevab epitve az alkalmazast meg kulon szeded le... de ha a download modba rakod latni kell a knox w... feliratot

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2014, 10 20, 10:21:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Rootrol tudni e már valamit esetleg ?
Nagyon hiányzik már az sd kártyára írás.

Lehet hogy tévedek, vagy meglehetősen figyelmetlen voltam, de knox ikonnal még nem találkoztam ezen a telefonon. :)

Üdv.
Az XDA-n a CF-autoroot már megvolt azelőtt, mielőtt megjelent volna a telefon, írták is, hogy elég ritkán fordul elő, hogy a root van készen hamarabb...

A nagy gond, hogy ez a megoldás garanciavesztős, ugrik a KNOX WARRANTY 0x1-re.

Gondolom, 0-24 próbálkoznak az ügyesek támadási pontot találni, eddig azonban 4.4.4-re még nem sikerült fájdalommentes rootot alkotni.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2014, 10 20, 13:13:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az XDA-n a CF-autoroot már megvolt azelőtt, mielőtt megjelent volna a telefon, írták is, hogy elég ritkán fordul elő, hogy a root van készen hamarabb...

A nagy gond, hogy ez a megoldás garanciavesztős, ugrik a KNOX WARRANTY 0x1-re.

Gondolom, 0-24 próbálkoznak az ügyesek támadási pontot találni, eddig azonban 4.4.4-re még nem sikerült fájdalommentes rootot alkotni.
Pedig számomra élet halál a root, letudom törölni a sok hoki Samsung appot

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2014, 10 20, 13:21:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig számomra élet halál a root, letudom törölni a sok hoki Samsung appot
200e Ft-ot kockáztatsz, a döntés a Tiéd, a lehetőség már most adva van, működik a CF-autoroot, többen is megerősítették.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2014, 10 20, 17:13:24 »
Akit érdekel milyen chipset van a telefonjában (Note 4)

1- SM-N910S running Qualcomm Snapdragon 805
(Quad-core Krait 450 CPU at up to 2.7 GHz per core/Adreno 420 GPU/4G LTE Advanced/28 nm HPm)

2- SM-N910C running Exynos 5433
(big.LITTLE HMP: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 & 1.9GHz quad-core Cortex-A57 /Mali-T760 GPU/20nm)

A típusból már tudni fogja

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2014, 10 20, 17:55:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akit érdekel milyen chipset van a telefonjában (Note 4)

1- SM-N910S running Qualcomm Snapdragon 805
(Quad-core Krait 450 CPU at up to 2.7 GHz per core/Adreno 420 GPU/4G LTE Advanced/28 nm HPm)

2- SM-N910C running Exynos 5433
(big.LITTLE HMP: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 & 1.9GHz quad-core Cortex-A57 /Mali-T760 GPU/20nm)

A típusból már tudni fogja
Érdekelne egy összehasonlítás a két fajta processzor között.
Fogyasztás, melegedés, készenléti idő, stb-stb terén...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill