2024, 03 28, 10:17:19

Szerző Téma: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)  (Megtekintve 52013 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Dátum: 2014, 09 27, 18:37:08 »
Szevasztok ! Egy év pihi után picit Samsung újra :)

Használ már valaki Custom Romot ? Van már kiút, és lehet Romolni. Érdemes ? Írjunk egy pontos leírást lépésről lpésre ?

Vagy gyári FW / Root bőven elég ? Itt az egység lassan egy hete. Nézegettem ma picit XDA - t.
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #1 Dátum: 2014, 09 27, 19:30:39 »
1. Belső SD tartalma belső SD - re ment. ( ami kell )
2. Töltsd le, bontsd ki , indítsd el a telefont Download Mode - ban és a flasheld  : You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login
 AP betallóz és go : You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

3. Indítsd el a telefont . Ha valami rosszul sül el, és a készülék nem indul , akku eltávolít néhány percig, majd tedd vissza, nyomd meg és tartsd VolumeUP + Home + Power indítsd a készüléket Recovery módba, és  "wipe data/factory reset ", majd a"reboot system now "

4. Válaszd a Beállítások / Biztonság / és ne legyen pipa itt : "Biztonsági jelentések küldése "

5. Menj a Beállítások / Biztonság / Irányelv frissítései KATT  / ne legyen pipa itt :  "Automatikus frissítések"

6. Menj a Beállítások / Biztonság / itt se legyen pipa : "Biztonsági jelentések küldése "

7. Menj a Beállítások / Az eszköz névjegye / Szoftver frissítése / itt se legyen pipa : "Automatikus frissítés"

8. Rootold a telefont Towelroottal : You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

9. Reboot és telepítsd SuperSut a Playből.

10. SuperSU futtat , és válaszd a "Folytatás", "Normal" és "OK".  You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login 

Várj néhány másodpercet, majd indítsd újra a telót.

11. Futtasd SuperSU újra és válaszd ki a "Try to disable KNOX"  You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

12. Reboot . Töltsd le a Custom Romot a telefonra ( egy példa a NeatRom ) 

13. Ellenőrizd az md5sum az xy.zip - t.

14. szerezd be ( vásárold meg :D )  és telepítésd a Mobile Odin Pro - t. You are not allowed to view links. Register or Login

15. Futtasd :   You are not allowed to view links. Register or Login    You are not allowed to view links. Register or Login

16. Töltsd be az XY.zip fájlt "OTA / Update ZIP"  You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

17. Ne legyen bepipálva itt :  "Enable EverRoot" (Custom Romok zöme Rootolt)   You are not allowed to view links. Register or Login

18. Ne legyen bepipálva : "wipe data és cache"  You are not allowed to view links. Register or Login

19. Katt a "After flash-...", majd válaszd a "Download mode"  You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

20. Válaszd ki a "Flash firmware" You are not allowed to view links. Register or Login

21. A Rom flash után, a Reboot Device - nél ne legyen pipa !!! You are not allowed to view links. Register or Login

22. Amikor a telefon  Download Mode - ba megy, töltsd le és nyisd meg a PC - n az Odin - t.  ( You are not allowed to view links. Register or Login )

23. A következő 2 filet töltsd le, és odinba tallózd be :  You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login - You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

24. Ha valami nem sikerül, és a készülék nem indul Flash után, próbáld meg újra eltávolítani az akkumulátort néhány percig, majd tedd vissza, nyomjd meg és tartsd VolumeUP + Home + Power ( Recovery Mód ) ,  "wipe data/factory reset", majd a" reboot system now "
Boot........

25. Válaszd a Beállítások / Biztonság / és ne legyen pipa itt : "Biztonsági jelentések küldése "

26. Menj a Beállítások / Biztonság / Irányelv frissítései KATT  / ne legyen pipa itt :  "Automatikus frissítések"

27. Menj a Beállítások / Biztonság / itt se legyen pipa : "Biztonsági jelentések küldése "

28. Menj a Beállítások / Az eszköz névjegye / Szoftver frissítése / itt se legyen pipa : "Automatikus frissítés"

30. Élvezd Knox 0x0 - val pl a NeatRomot.

 You are not allowed to view links. Register or Login

Ma este tesztelem :)
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #2 Dátum: 2014, 09 27, 21:32:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok ! Egy év pihi után picit Samsung újra :)

Használ már valaki Custom Romot ? Van már kiút, és lehet Romolni. Érdemes ? Írjunk egy pontos leírást lépésről lpésre ?

Vagy gyári FW / Root bőven elég ? Itt az egység lassan egy hete. Nézegettem ma picit XDA - t.
Szia! Üdv újra samsungnál és üdv újra S3 után :)

A legtöbben gyári rom+root-al vagyunk itt. Egyáltalán nem érzem most azt, hogy romolnom kéne. Egyszerűen öröm használni az S5-öt.

Ez a leírás jól jöhet azoknak akik esetleg belevágnak. Köszönjük a fordítást :)
Egy ideje fent van xda-n. Csak az a kérdés, hogy minden romhoz jó lehet ez a megoldás? Gondolom amire épülnek annak a modemje és bootloadere kell.
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #3 Dátum: 2014, 09 27, 21:50:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Üdv újra samsungnál és üdv újra S3 után :)

A legtöbben gyári rom+root-al vagyunk itt. Egyáltalán nem érzem most azt, hogy romolnom kéne. Egyszerűen öröm használni az S5-öt.

Ez a leírás jól jöhet azoknak akik esetleg belevágnak. Köszönjük a fordítást :)
Egy ideje fent van xda-n. Csak az a kérdés, hogy minden romhoz jó lehet ez a megoldás? Gondolom amire épülnek annak a modemje és bootloadere kell.
Én is egy hete nyomom gyárival gond nélkül. Még csak nem is Rootoltam. De a szabad Rammal nem vagyok elégedett. Tudom, droidnak ez mindegy. Lehet elég lenne egy kis fagyasztgatás..Megnézem mit tud egy főzőcske. Max megy vissza a gyári :)
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #4 Dátum: 2014, 09 27, 21:55:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is egy hete nyomom gyárival gond nélkül. Még csak nem is Rootoltam. De a szabad Rammal nem vagyok elégedett. Tudom, droidnak ez mindegy. Megnézem mit tud egy főzőcske. Max megy vissza a gyári :)
Cm-re azt írják nagyon jól kezeli a ramot.  De az ha jól tudom kernelt is telepít, úgy pedig viszlát 0×0 :(
Én elégedett vagyok ezzel a 2 giga rammal, úgy is, hogy 500mb körül van a szabad.
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #5 Dátum: 2014, 09 27, 22:08:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Cm-re azt írják nagyon jól kezeli a ramot.  De az ha jól tudom kernelt is telepít, úgy pedig viszlát 0×0 :(
Én elégedett vagyok ezzel a 2 giga rammal, úgy is, hogy 500mb körül van a szabad.
Nekem 200 sincs sokszor. Ezért jön minimum a Root.
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #6 Dátum: 2014, 09 27, 22:11:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem 200 sincs sokszor. Ezért jön minimum a Root.

Zárd be a háttérben hagyott programokat. Én még sose mentem 200 alá legalább is nem vettem még észre , hogy 200 alá ment.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #7 Dátum: 2014, 09 28, 04:48:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem 200 sincs sokszor. Ezért jön minimum a Root.
Rootold es torold a szamodra felesleges appokat... rogton 800 900 mega korul az allando szabadod meg megterhelve is ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #8 Dátum: 2014, 09 28, 09:57:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rootold es torold a szamodra felesleges appokat... rogton 800 900 mega korul az allando szabadod meg megterhelve is ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről
Így lesz. Egy-két Romot megnézek, már a " miért is ne " alapon, ha már nem ugrik a Knox, aztán ha semmi érdemi változás, visszatérek a gyárihoz. Van 1-2 , amiben nem Stock a kinézet . Nem rajongok érte, de elfogadom. Ha muszáj. Amúgy este NeatRom - t raktam fel, Knox 0x0.  Olvasgatok persze, melyiket lehet, melyiket nem, nehogy ugorjon a Knox ha nem muszáj.


ui : Találtam a hyperX kamera módot. Próbálta már valaki ?
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető Zotyisz

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #9 Dátum: 2014, 09 28, 11:00:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így lesz. Egy-két Romot megnézek, már a " miért is ne " alapon, ha már nem ugrik a Knox, aztán ha semmi érdemi változás, visszatérek a gyárihoz. Van 1-2 , amiben nem Stock a kinézet . Nem rajongok érte, de elfogadom. Ha muszáj. Amúgy este NeatRom - t raktam fel, Knox 0x0.  Olvasgatok persze, melyiket lehet, melyiket nem, nehogy ugorjon a Knox ha nem muszáj.


ui : Találtam a hyperX kamera módot. Próbálta már valaki ?
Itt még senki nem probált semmit  a rooton kivül. Vagy csak titkolja :)

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #10 Dátum: 2014, 09 28, 13:14:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt még senki nem probált semmit  a rooton kivül. Vagy csak titkolja :)
Én nem titkolom, hogy már a 3. Romot rakom fel. Kíváncsiság csak :)
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető Zotyisz

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #11 Dátum: 2014, 09 28, 14:41:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem titkolom, hogy már a 3. Romot rakom fel. Kíváncsiság csak :)
És van olyan ami esetleg jobb mint a gyári? Neatot mindig a szerettem. S2 és s3 is. S4 kimaradt a romolásból. Ott is csak root volt.

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #12 Dátum: 2014, 09 29, 09:25:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És van olyan ami esetleg jobb mint a gyári? Neatot mindig a szerettem. S2 és s3 is. S4 kimaradt a romolásból. Ott is csak root volt.
Többet is kipróbáltam . Neat is jó , és stabil. Végül tegnap " felvarázsoltam "  a GOLDENEYE Romot : You are not allowed to view links. Register or Login Knox nélkül B4STiD munkáját ( szerintem a legnagyobb Rommerek között van ) . Errre ma pont frissített ZHU1ANI2 alapra. Megcsináltam picit magamnak, aztán pici trükkel Knox 0x0, és ezt fogom használni.
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #13 Dátum: 2014, 09 29, 11:05:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Többet is kipróbáltam . Neat is jó , és stabil. Végül tegnap " felvarázsoltam "  a GOLDENEYE Romot : You are not allowed to view links. Register or Login Knox nélkül B4STiD munkáját ( szerintem a legnagyobb Rommerek között van ) . Errre ma pont frissített ZHU1ANI2 alapra. Megcsináltam picit magamnak, aztán pici trükkel Knox 0x0, és ezt fogom használni.
Jahm csak lehet calahogy romolni knox nelkul mindegyiknel van valami leiras hozza?:) maceras ?

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #14 Dátum: 2014, 09 29, 11:26:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jahm csak lehet calahogy romolni knox nelkul mindegyiknel van valami leiras hozza?:) maceras ?

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről
Én felraktam 4-5 Romot. Ez utóbbi nem gyári Kernellel van, hanem az Aromába van bent custom Kernel. Ott kell kicserélni először is gyárira a boot.img - t. Amúgy a leírásban szereplő módon raktam fel. Gyári Rom ( Rootolható ) Odinnal, majd ugye ez Rootol. És Mobil Odin Proval Flasheltem eddig az összes Romot. A legfontosabb, hogy Download módba ugorjon be Flash végén. Ez a leírásban szerepel. Ennél a Romnál a Root opciót is hagytam bepipálva, mert másképp nem akart Rootolt maradnni.

Szerintem ami nagyon fontos ! Custom Kernel ne legyen a Romban ! Illetve ha a Custom Rom Flash végigment, akkor PC Odinnal a két file Flashelése : BL és a Modem. Persze ez csak kizárólag Samu alapú Custom Romoknál működik !

Én mint írtam többet kipróbáltam, és 0x0 még a Knoxom.

Semmiért, senkiért nem vállalok felelősséget, de nálam minden működött.

Felrakott Romok : Neat, Clinch, Mystery_Rom_V5, és AlexandR. Ezeknél mind gyári Kernel van.

Goldeneye amiben azt is le kell cserélni a Zipben. Majd ha uncsizok Tesztelek ám ! :D
A nagy baj, hogy nincs custom Recovery komplett mentéshez, tehát sok munka mindig a belakás.
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #15 Dátum: 2014, 09 29, 11:54:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én felraktam 4-5 Romot. Ez utóbbi nem gyári Kernellel van, hanem az Aromába van bent custom Kernel. Ott kell kicserélni először is gyárira a boot.img - t. Amúgy a leírásban szereplő módon raktam fel. Gyári Rom ( Rootolható ) Odinnal, majd ugye ez Rootol. És Mobil Odin Proval Flasheltem eddig az összes Romot. A legfontosabb, hogy Download módba ugorjon be Flash végén. Ez a leírásban szerepel. Ennél a Romnál a Root opciót is hagytam bepipálva, mert másképp nem akart Rootolt maradnni.

Szerintem ami nagyon fontos ! Custom Kernel ne legyen a Romban ! Illetve ha a Custom Rom Flash végigment, akkor PC Odinnal a két file Flashelése : BL és a Modem. Persze ez csak kizárólag Samu alapú Custom Romoknál működik !

Én mint írtam többet kipróbáltam, és 0x0 még a Knoxom.

Semmiért, senkiért nem vállalok felelősséget, de nálam minden működött.

Felrakott Romok : Neat, Clinch, Mystery_Rom_V5, és még valamelyik. Ezeknél mind gyári Kernel van.

Goldeneye amiben azt is le kell cserélni a Zipben. Majd ha uncsizok esztelek ám ! :D
A nagy baj, hogy nincs custom Recovery komplett mentéshez, tehát sok munka mindig a belakás.
Hm ertem koszontem peesze feleloseget nem is kell vallalni de mar ez is valami higy mukodik valahogy :D

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #16 Dátum: 2014, 10 02, 13:02:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt még senki nem probált semmit  a rooton kivül. Vagy csak titkolja :)

CM 11 egy használtam sokáig. A kamera kezelésével nem vagyok kibékülve.
Amúgy jó kis rom lesz, ha ezt végre megoldják.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető lapiller

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: G935F
  • PDA ROM: gyári
Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #17 Dátum: 2014, 10 03, 09:10:41 »
Szisztok!

Én csak arra lennék kiváncsi, hogy milyen programokat tudok büntetlenül törölni?

Köszönöm

Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #18 Dátum: 2014, 10 03, 10:43:55 »
Ezt fel lehetrakni knox számláló urás nelkül  :hmm: ??? You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #19 Dátum: 2014, 10 03, 11:49:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt fel lehetrakni knox számláló urás nelkül  :hmm: ??? You are not allowed to view links. Register or Login
Amihez nincs melle irva hogy knox 0x0 azt nem , wanam ilyen csak cwm... nincs megcsinalva mobilodinos megoldasra

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #20 Dátum: 2014, 10 03, 12:16:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amihez nincs melle irva hogy knox 0x0 azt nem , wanam ilyen csak cwm... nincs megcsinalva mobilodinos megoldasra

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről
Köszi szépen az infót!  :ok:

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #21 Dátum: 2014, 10 04, 10:03:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így lesz. Egy-két Romot megnézek, már a " miért is ne " alapon, ha már nem ugrik a Knox, aztán ha semmi érdemi változás, visszatérek a gyárihoz. Van 1-2 , amiben nem Stock a kinézet . Nem rajongok érte, de elfogadom. Ha muszáj. Amúgy este NeatRom - t raktam fel, Knox 0x0.  Olvasgatok persze, melyiket lehet, melyiket nem, nehogy ugorjon a Knox ha nem muszáj.


ui : Találtam a hyperX kamera módot. Próbálta már valaki ?

Szia R2D2 :) jó látni itt vééégre;) engem ez a hyperX camera is érdekelne, hol találtad, és mit tudhat?
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #22 Dátum: 2014, 10 04, 14:50:37 »
miui romról még mindig nem lehet tudni semmit? néztem a miui oldalát bizonyos s5 tipusokra van de erre az f-s végű eu verzióra nem találtam:(

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #23 Dátum: 2014, 10 05, 22:03:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amihez nincs melle irva hogy knox 0x0 azt nem , wanam ilyen csak cwm... nincs megcsinalva mobilodinos megoldasra

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről
Raktam már fel nem egyet amihez nem volt odaírva, de wanam a saját Kernelével szerintem veszélyes Knoxra. Mint valahol írtam, szerintem Modem / Recovery / Kernel Stock legyen. Szerintem. Ahol nem az a Romban, én BL - t, Modemet Odinnal Flash  után , de Reboot előtt PC Odinnal felrakom. Kerenelt meg a Romban cserélek. Wanam ( Adam Kernel ) egyéb dolgokat is változtat a systemben.
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Re: Re: Re: Custom Rom Flash 0x0 Knox :)
« Reply #24 Dátum: 2014, 10 05, 22:05:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia R2D2 :) jó látni itt vééégre;) engem ez a hyperX camera is érdekelne, hol találtad, és mit tudhat?
Szió . Csatangolok én össze-vissza :D

HyperX mód : You are not allowed to view links. Register or Login
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.