2024, 03 29, 10:55:13

Szerző Téma: [ROM][GT-I9300][AROMA][OTA][NG4]S5 Sensation ROM™ v7.0[Stock 4.4.2]  (Megtekintve 19700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
You are not allowed to view links. Register or Login
Az normális ezzel a Rom-al, hogy az S3 sokszor 4G-t mutat itthon?
Elvileg csak H+ van T-mobilon is, és a Telenor-on is.

Van hozzá egy javító patch ha nem tetszene, nekem bejön. Haveromat szoktam vele cinkelni, Vodás vagyok, ő Telenoros, én agyon dicsérem a Vodát, őt meg szét veti az ideg.  :D

Amúgy itt a javítás:  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
Van hozzá egy javító patch ha nem tetszene, nekem bejön. Haveromat szoktam vele cinkelni, Vodás vagyok, ő Telenoros, én agyon dicsérem a Vodát, őt meg szét veti az ideg.  :D

Nem zavar, hogy ezt írja, csak gondoltam, mint érdekességet megjegyzem.
Részvétem a Barátodnak :-) :-) :-)
Nekem annyiban jó, hogy ugyan Telekom-os vagyok, de az itthon mobilnetem van csak, ami viszont Telenor-os és tudja a 4G-t a wifi router is, és a Tab 3 is, tehát kontroll van legalább, a szolgáltatók között :-)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
Van hozzá egy javító patch ha nem tetszene, nekem bejön. Haveromat szoktam vele cinkelni, Vodás vagyok, ő Telenoros, én agyon dicsérem a Vodát, őt meg szét veti az ideg.  :D

Amúgy itt a javítás:  You are not allowed to view links. Register or Login
;D ;D

Nem elérhető mackó52

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • PDA: i8000nxxil3
  • PDA ROM: i8000tmhil3
hali nekem valmaiért a kamera nem akar elindulni tipp?

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
hali nekem valmaiért a kamera nem akar elindulni tipp?

Rakd fel a romban levo masik kernelt, aztan tedd vissza a boefflat es menni fog.

Nem elérhető mackó52

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • PDA: i8000nxxil3
  • PDA ROM: i8000tmhil3
You are not allowed to view links. Register or Login
Rakd fel a romban levo masik kernelt, aztan tedd vissza a boefflat es menni fog.
nagyon szépen köszönöm:))

sakab

  • Vendég
Sziasztok, este kezdenék neki az első S3 romoláshoz, hogy megszabaduljak a gyári 4.3tól. KitKat általanosba már érdeklődtem ott Zototh64 javaslatára vagy S5 mini 16 vagy a Sensationra esett a választás. Megtudnátok mondani, hogy a 2 rom között milyen lényeges különbség van? Aksi időbe melyik a jobbválasztás? Mert szerény angoltudásommal hiába nézelődők XDA-n, különbséget nem találtam a 2 Rom között.

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, este kezdenék neki az első S3 romoláshoz, hogy megszabaduljak a gyári 4.3tól. KitKat általanosba már érdeklődtem ott Zototh64 javaslatára vagy S5 mini 16 vagy a Sensationra esett a választás. Megtudnátok mondani, hogy a 2 rom között milyen lényeges különbség van? Aksi időbe melyik a jobbválasztás? Mert szerény angoltudásommal hiába nézelődők XDA-n, különbséget nem találtam a 2 Rom között.

Nincs nagy különbség.
Esküdtem a 16-ra, míg fel nem dobtam a Sensationt.
Utóbbit úgy használom, hogy semmilyen XPosed nincs telepítve-aktiválva, Tibivel semmi nincs fagyasztva, Rom-ból semmi nincs kitörölve. Eddig mindenben a legjobb. Nálam! A telefont is főleg munkára használom. Fontos, hogy minden pik-pak menjen, akksi bírja, ne akadjon, stb.

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs nagy különbség.
Esküdtem a 16-ra, míg fel nem dobtam a Sensationt.
Utóbbit úgy használom, hogy semmilyen XPosed nincs telepítve-aktiválva, Tibivel semmi nincs fagyasztva, Rom-ból semmi nincs kitörölve. Eddig mindenben a legjobb. Nálam! A telefont is főleg munkára használom. Fontos, hogy minden pik-pak menjen, akksi bírja, ne akadjon, stb.

S5 Sensation hibátlanul megy nálam is  :ok:

sakab

  • Vendég
Nah szóval köszönöm a tippeket, fent van és barátkozunk most lakom be szépen eddig tetszik gyors pörög. Viszont  egy dolgot nem találok, ez az eye control amikor szemmel scroolozok  :shock: :D ehhez mit kell feltennem?

sakab

  • Vendég
Vmi nem okés, mostanra sikerült belakni szép meg minden viszont a RAMom az 50és 150Mb között mozog. Pedig Grenfyvel kipucoltam még a rendszer alkalmazásokat is, és mindent amit tudtam. Viszonyítás képpen ezelött egy XPeria SPm volt ugyan úgy 1Gb ugyan úgy 4.4.4 és ugyan ezek a programok és ott 400-450Mb volt általába mindig. Csinál pl olyanokat h nem akar felébredni max az gombsor világít fehéren de a kép sötét. Kiváncsiság kedvéért futtattam egy Antutu-t 20600 pont. Miközbe elvileg 25-26 ezer körül kéne lennie. Az aksi meg hát 5óra 30perc használat ebből 1,5 óra kijelző és 45%...semmi játék semmi LTE csak wifis böngészés meg állítgatás. Tudom h a teló jó, azt is h a RAM is és h én csesztem el vmit de mit?

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
Vmi nem okés, mostanra sikerült belakni szép meg minden viszont a RAMom az 50és 150Mb között mozog. Pedig Grenfyvel kipucoltam még a rendszer alkalmazásokat is, és mindent amit tudtam. Viszonyítás képpen ezelött egy XPeria SPm volt ugyan úgy 1Gb ugyan úgy 4.4.4 és ugyan ezek a programok és ott 400-450Mb volt általába mindig. Csinál pl olyanokat h nem akar felébredni max az gombsor világít fehéren de a kép sötét. Kiváncsiság kedvéért futtattam egy Antutu-t 20600 pont. Miközbe elvileg 25-26 ezer körül kéne lennie. Az aksi meg hát 5óra 30perc használat ebből 1,5 óra kijelző és 45%...semmi játék semmi LTE csak wifis böngészés meg állítgatás. Tudom h a teló jó, azt is h a RAM is és h én csesztem el vmit de mit?

Egyrészt én azt mondom, hogy hagyd az Antutut, meg az ilyen dolgokat, mert felesleges. Mondanak egy számot, ami vagy tetszik, vagy nem, de a készülék konkrét működéséről, hogy mennyire korrekt, semmit nem mond. Inkább tégy fel egy CPU Spy-t, hogy lásd hogy működik, hogy alszik, többre mégy vele.
Ezt a Rom-ot, rohanva tettem fel Greenify-t állítottam csak be. Se XPosed, se semmi nem került fel, Tibi-vel sem hibernáltam semmit, most előszőr törölgetni sem törölgettem semmit, és a teló kiválóan megy, 420-580 között van a foglalt memória, bármit csinálok.
A letöltött alkalmazásokból, ha kitörölgetsz, nincs baj, de a rendszeralkalmazásokból, nem árt, ha tudja az ember, hogy amit kitöröl, az mit csinál, és legfőképpen azt, hogy milyen más rendszeralkalmazásokkal van még kapcsolatban, ami esetlegesen nem fog menni emiatt, vagy állandóan futni, indulni akar, stb.stb.
Egyszóval tedd fel az egészet, ahogyan van, és legfeljebb tibi-vel fagyassz amit akarsz, óvatosan, és ha gubanc van, akkor csak kiolvasztod, és visszaállt minden. Egy új Rom belakása (ennek a Rom-nak a kivételével, mint azt feljebb írtam), nálam általában egy hét, amire beáll minden, minden beállítás a helyére kerül, és minden optimális lesz. De ehhez nyomkodni kell, figyelni kell, próbálkozni kell.

sakab

  • Vendég
Köszönöm a kimerítő választ, Greenify ből akkor a rendszer alkalmazásokat visszaolvasztom első körbe. És 1 2 napot tesztelgetem. Amugy telepítésnél az utolsó elötti vagy utolsó jelölgetős résznél ahol minden féle plusz funkciót lehet engedélyezni tiltani szerény angol tudásommal ilyenek voltak hogy jobb aksi idő jobb teljesítmény gyorsabb internet stbstb na azon az oldalon én mindent bejelöltem következő oldalon meg mindent tiltottam, ott is ezek voltak kb hogy ha letiltom akkor gyorsabb szebb jobb lesz. Lehet h ott rontottam el?


You are not allowed to view links. Register or Login
Egyrészt én azt mondom, hogy hagyd az Antutut, meg az ilyen dolgokat, mert felesleges. Mondanak egy számot, ami vagy tetszik, vagy nem, de a készülék konkrét működéséről, hogy mennyire korrekt, semmit nem mond. Inkább tégy fel egy CPU Spy-t, hogy lásd hogy működik, hogy alszik, többre mégy vele.
Ezt a Rom-ot, rohanva tettem fel Greenify-t állítottam csak be. Se XPosed, se semmi nem került fel, Tibi-vel sem hibernáltam semmit, most előszőr törölgetni sem törölgettem semmit, és a teló kiválóan megy, 420-580 között van a foglalt memória, bármit csinálok.
A letöltött alkalmazásokból, ha kitörölgetsz, nincs baj, de a rendszeralkalmazásokból, nem árt, ha tudja az ember, hogy amit kitöröl, az mit csinál, és legfőképpen azt, hogy milyen más rendszeralkalmazásokkal van még kapcsolatban, ami esetlegesen nem fog menni emiatt, vagy állandóan futni, indulni akar, stb.stb.
Egyszóval tedd fel az egészet, ahogyan van, és legfeljebb tibi-vel fagyassz amit akarsz, óvatosan, és ha gubanc van, akkor csak kiolvasztod, és visszaállt minden. Egy új Rom belakása (ennek a Rom-nak a kivételével, mint azt feljebb írtam), nálam általában egy hét, amire beáll minden, minden beállítás a helyére kerül, és minden optimális lesz. De ehhez nyomkodni kell, figyelni kell, próbálkozni kell.

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a kimerítő választ, Greenify ből akkor a rendszer alkalmazásokat visszaolvasztom első körbe. És 1 2 napot tesztelgetem. Amugy telepítésnél az utolsó elötti vagy utolsó jelölgetős résznél ahol minden féle plusz funkciót lehet engedélyezni tiltani szerény angol tudásommal ilyenek voltak hogy jobb aksi idő jobb teljesítmény gyorsabb internet stbstb na azon az oldalon én mindent bejelöltem következő oldalon meg mindent tiltottam, ott is ezek voltak kb hogy ha letiltom akkor gyorsabb szebb jobb lesz. Lehet h ott rontottam el?

Nem kell kivenni a rendszer alkalmazásokat a greeniből, tudja ő a dolgát.
Telepítésnél már meg nem mondom Neked, az utolsó két oldalon mit csináltam, az is lehet, hogy nem bántottam semmit, hagytam mindent amit ő bejelölt, vagy nem jelölt. Másodszorra talán így tettem fel.

sakab

  • Vendég
Na azóta kezdünk megbarátkozni, amit észrevettem hogy alvó állapotban alig merül egy teljes éjszaka alatt pár % viszont 0fényerőn 1 óra alatt 20% simán leugrik :/
Még egy gyors kérdés, így h fent van a Sensation meg a hozzávaló kernel igy most már független a tel? Ha nem akkor hogy lehet unlockolni (remélem itt nem számít wareznak)

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
Na azóta kezdünk megbarátkozni, amit észrevettem hogy alvó állapotban alig merül egy teljes éjszaka alatt pár % viszont 0fényerőn 1 óra alatt 20% simán leugrik :/
Még egy gyors kérdés, így h fent van a Sensation meg a hozzávaló kernel igy most már független a tel? Ha nem akkor hogy lehet unlockolni (remélem itt nem számít wareznak)

A CPU Spy-t dobd fel, abban jól látni, hogy a Deep Sleep, hogy alakul. Ha 80% felett van, akkor nincs semmi gond.
Ha alatta, akkor lehet keresni, hogy mi nem hagyja aludni. De ha éjszaka egy %-ot esik csak, akkor biztos, hogy 90% felett van.
A Rom-nak a függetlenséghez nincs köze, viszont ezért cserébe ez a téma itt is warez :-(

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
You are not allowed to view links. Register or Login
Na azóta kezdünk megbarátkozni, amit észrevettem hogy alvó állapotban alig merül egy teljes éjszaka alatt pár % viszont 0fényerőn 1 óra alatt 20% simán leugrik :/
Még egy gyors kérdés, így h fent van a Sensation meg a hozzávaló kernel igy most már független a tel? Ha nem akkor hogy lehet unlockolni (remélem itt nem számít wareznak)

You are not allowed to view links. Register or Login
A Rom-nak a függetlenséghez nincs köze, viszont ezért cserébe ez a téma itt is warez :-(

Nem értem mitől   :warez:  Mikor a Play-ről hivatalosan letölthető :

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Ez fizetős, de speckó: You are not allowed to view links. Register or Login 

sakab

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem értem mitől   :warez:  Mikor a Play-ről hivatalosan letölthető :

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Ez fizetős, de speckó: You are not allowed to view links. Register or Login

Ezeket megtaláltam énis, viszont mind fizetős és nem biztos h küldenek kódot ill nem biztos h annyi pénzt emelnek le :/

Nem elérhető Ferenc71

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy s - s3
Sziasztok, tegnap felraktam ezt a romot, (többször is) a kernelt is cserélgettem,de nem találom a hiba megoldását. A fényképező működik, de ha kamerára váltok leáll, ugyan ez a helyzet, ha folyamatosan nyomom a fényképezést.
A másik hiba a youtube bejön rendesen, ha elindítok valamit akkor kiírja "megszakadt a kapcsolat a szerverrel".
Tetszik ez a rom, gyors is, ezért írok hátha tud valaki megoldást. Előlre is köszönöm. :-X

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, tegnap felraktam ezt a romot, (többször is) a kernelt is cserélgettem,de nem találom a hiba megoldását. A fényképező működik, de ha kamerára váltok leáll, ugyan ez a helyzet, ha folyamatosan nyomom a fényképezést.
A másik hiba a youtube bejön rendesen, ha elindítok valamit akkor kiírja "megszakadt a kapcsolat a szerverrel".
Tetszik ez a rom, gyors is, ezért írok hátha tud valaki megoldást. Előlre is köszönöm. :-X

A kamera megoldás, hogy felrakod a Stok QS kernelt, elindítod a kamerát, beállítgatod, majd vissza a Boefla. Megtalálod az első hsz-ben mindkettőt. Viszont a sorozatfelvétel az sajnos hibás, ha 5-6 képnél többet nyomsz, akkor leáll.
A Youtube... alkalmazás kezelőben megkeresed, adatok törlése, kényszer leállítás, majd eltávolítás. Ujra indítod a telót, és letöltöd a Playről. Nálam így működik.

Nem elérhető Ferenc71

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy s - s3
Köszönöm a gyors választ, a youtube jó lett  :ok: a kamerát nem sikerült megoldani, Stock QS Kernel nél sem működik a kamera része, sőt a térerőm sincs (szolgáltató). vissza raktam a másik kernelt de nem javult meg a kamera, viszont más kamera működik rajta. Köszönöm a segítséget  :taps: :ok:

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Üdv.

Bnőm ideiglenes telefonjára feltettem ezt a ROM-ot kb. 5 napja. Minden jó volt, de egyszercsak elkezd totál belassulni akadozni. Van amikor 5-6 másodpercig tart mire reagál. Ujraindítás után minden ok, de kb. egy napig tart utána megint.

Ötlet?

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.

Bnőm ideiglenes telefonjára feltettem ezt a ROM-ot kb. 5 napja. Minden jó volt, de egyszercsak elkezd totál belassulni akadozni. Van amikor 5-6 másodpercig tart mire reagál. Ujraindítás után minden ok, de kb. egy napig tart utána megint.Ötlet?

Full wipe, meg minden megvolt?
Tibiből valami visszaállítása, volt?

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
You are not allowed to view links. Register or Login
Full wipe, meg minden megvolt?
Tibiből valami visszaállítása, volt?

Totál full wipe.
Semmi nem lett vissza rakva. TB-t nem használok.
Furcsa hogy olyan 100MB körül van a szabad memó.. De mikor belassult akkor is annyi volt...

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
You are not allowed to view links. Register or Login
Totál full wipe.
Semmi nem lett vissza rakva. TB-t nem használok.
Furcsa hogy olyan 100MB körül van a szabad memó.. De mikor belassult akkor is annyi volt...

Csinálj egy nandroid mentést, gyári visszát, aztán full wipe-al restore.