2024, 04 26, 05:55:41

Szerző Téma: iPhone 6 és 6 Plus  (Megtekintve 99858 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #150 Dátum: 2014, 10 16, 18:04:28 »
Oktober 31-e a magyarorszagi hivatalos iPhone 6 es 6 Plus launch: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #151 Dátum: 2014, 10 16, 19:59:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem szemely szerint nem erdekel, mert ma mar mindenhol lehet tolteni egy telefont. A vasarlok tobbsegenek viszont valoban ez az elso kerdese. Ahogy a szomszedomnak is ez volt amikor tegnapelott talalkoztam vele. Meg nem latta a Nexus 5-ot, mert kb egy eve nem talakoztam vele. Kerdezte megnezheti? Mondom persze ott van. Nezegeti. Huu ez tok jo gyors, szep kijelzo. Mennyit bir az akksija?
Valahogy kikéne verni a fejekből ezt az akksi dumát. Nem tök mindegy? Kivéve, ha nincs pénze valakinek áram számlát fizetni, de az nem is vesz telefont. Amíg egy napot bír, addig nyugodt vagyok, de szerintem egyre jobban javul a helyzet. Csínaiak is kitaláltak valami nano vagy ledes technikát, talán indexen olvastam

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #152 Dátum: 2014, 10 16, 21:03:14 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Valahogy kikéne verni a fejekből ezt az akksi dumát. Nem tök mindegy? Kivéve, ha nincs pénze valakinek áram számlát fizetni, de az nem is vesz telefont....

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az csak hiszed. Szolgáltatónál dolgozok, a nejem is, olyanokat látunk, hallunk, holy a hajunk is égnek áll tőle...

G2T4

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #153 Dátum: 2014, 10 16, 23:11:06 »
Matol toltheto a Yosemite. Az iOS 8.1 pedig hetfotol.

Nem elérhető taky1974

  • Hozzászólások: 77
  • Nem: Férfi
  • hihi
  • PDA: Apple iPhone 6S
  • PDA ROM: 9.3
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #154 Dátum: 2014, 10 17, 09:05:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem szemely szerint nem erdekel, mert ma mar mindenhol lehet tolteni egy telefont. A vasarlok tobbsegenek viszont valoban ez az elso kerdese. Ahogy a szomszedomnak is ez volt amikor tegnapelott talalkoztam vele. Meg nem latta a Nexus 5-ot, mert kb egy eve nem talakoztam vele. Kerdezte megnezheti? Mondom persze ott van. Nezegeti. Huu ez tok jo gyors, szep kijelzo. Mennyit bir az akksija?

És mit mondtál neki, mennyit bír? Mondtál neki egy-két mondatot arról hogy bírja egy napig normál használat mellett, vagy megmutattad az akkuelemző programodat és hosszú értekezésbe kezdtél a merülés milyenségéről? Mert egy normál usert kielégít az a válasz, hogy ésszerű használat mellett kibír 1-1,5 napot (esetleg érintőlegesen belemehetsz hogy miket használtál). Az akkumulátort egy Infinity Blade III vagy az iGO primo fél óra alatt leszívja. Akkor azt mondhatom, hogy az iPhone 6 csak fél óráig bírja?

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #155 Dátum: 2014, 10 17, 11:02:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És mit mondtál neki, mennyit bír? Mondtál neki egy-két mondatot arról hogy bírja egy napig normál használat mellett, vagy megmutattad az akkuelemző programodat és hosszú értekezésbe kezdtél a merülés milyenségéről? Mert egy normál usert kielégít az a válasz, hogy ésszerű használat mellett kibír 1-1,5 napot (esetleg érintőlegesen belemehetsz hogy miket használtál). Az akkumulátort egy Infinity Blade III vagy az iGO primo fél óra alatt leszívja. Akkor azt mondhatom, hogy az iPhone 6 csak fél óráig bírja?
Stock android screenshotot atkuldtem neki masnap WhatsApp-on. Az akku idorol, a hasznalati grafikonrol es a SOT-rol. Majd kifejtettem a dolgokat amit lat, mert nem ert hozza ilyen szinten. Idezni szerettem volna magam, de nem tudom, mert toroltem a beszelgetest. Elozzo nap viszont mondtam neki, hogy az akku fogyasztas nagy mertekben user preferenciajatol fugg. Illetve attol, hogy az adott helyen idoben milyen a GSM jelerosseg. Ennek fugvenyeben valtozhat az akku fogyasztas is.

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #156 Dátum: 2014, 10 17, 13:21:11 »
Tudom, hogy nem annyira vág ide de hátha valaki tud segíteni.

egy olyan kérdésem lenne hogy, az iOS 8 vagy 7-ben, hogy lehet kikapcsolni a naptáresemények elfogádásánál a visszajelzést. Tehát ez alatt azt értem, hogy a Főnököm naptáreseményként (outlook) küld meghívót az elvégezendő feladatokra, és ha a telón a naptárban elfogadom, autómatikus válaszlevelet kap, hogy elfgoadtam, nah ezt nem akarom  azaz hogy ő nem akarja  Tehát elfogadásnál, nem szeretném ha a telefonom válaszlevelet küldene. Köszi
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #157 Dátum: 2014, 10 17, 13:38:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egy olyan kérdésem lenne hogy, az iOS 8 vagy 7-ben, hogy lehet kikapcsolni a naptáresemények elfogádásánál a visszajelzést. Tehát ez alatt azt értem, hogy a Főnököm naptáreseményként (outlook) küld meghívót az elvégezendő feladatokra, és ha a telón a naptárban elfogadom, autómatikus válaszlevelet kap, hogy elfgoadtam, nah ezt nem akarom  azaz hogy ő nem akarja  Tehát elfogadásnál, nem szeretném ha a telefonom válaszlevelet küldene.
Szerintem iOS alatt ezt nem tudod befolyásolni, csak Outlookban.

Apropó, tegnap egy Carphone Warehouse-ban megfogdostam a két új iPhone-t. A 6 határeset, de szép és arányos a dizájnja, úgyhogy ki fogom próbálni, milyen vele együtt élni. A 6 Plus viszont aránytalan péklapát, sokkal inkább egy iPad a táskában, mint ez az agyatlan kompromisszum.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #158 Dátum: 2014, 10 17, 15:10:17 »
Azert ezek mar fogyaszthatobb arak.
iPhone 6: You are not allowed to view links. Register or Login
iPhone 6 Plus: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #159 Dátum: 2014, 10 19, 19:19:09 »
Na szóval :-) Galaxy S2, 3 , 4 , 5 , note3 , után... ez egy igen jó készülék, és jó az aksi idő.. ( kb a Galaxy S 5-el azonos ..nem jobb s nem rosszabb ..)

egy nagy hibája van.., 2 hét után , s ez a ,,Fish Gate ,,  :D :D :D k....ra de rohadtul csúszik az alu ház az oldalán is, úgyhogy egy 0,4-es szikion tok mindenképp kell rá ,lehetőleg teljesen áttetsző, mert kár lenne eltakarni, merthogy szép is ) :ok:

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #160 Dátum: 2014, 10 19, 19:38:46 »
Csütörtökről péntekre virradóra előrendelhető lesz a Telekomnál. Holnap kora este pedig iOS 8.1.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #161 Dátum: 2014, 10 20, 13:22:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
úgyhogy ki fogom próbálni, milyen vele együtt élni.

Meglatod nagyon jo vele elni!  :) :ok:


A 6 Plus viszont aránytalan péklapát, sokkal inkább egy iPad a táskában, mint ez az agyatlan kompromisszum.


Igen..Note 2 volt az ucso telefonom 5 " felett. Reszemröl az a hatar. Mi3-om megmarad bohockodni, bar a MIUI a legjobban atgondolt Android rendszer, igy azt nyomon követem. Van az a hülyesegük, hogy a kinai piac igenyeit tartjak esösorban szamon es a Mi4-böl kivettek az NFC-et, mert azt nem tul sokan hasznaljak..Ellenben velem.. :D Igy annak a vetele szoba sem jöhetett. Sajnos az iPhone 6-ban meg gyerekcipös az NFC, de vegre beleraktak..Ez mar haladas.
Visszaterve az iPhone 6 Plus-ra....es csak a konzekvenciat vontam le magamnak a nagyvilag hireiböl es remelem jol latom. Tehat ez is üzleti lepes volt annak tekinteteben, hogy napvilagot latott a mult heten az uj iPad-ok megjelenese. A Mini 3 szinte semmiben nem valtozott csak a TouchID ujjlenyomat szenzort es az Apple Pay-t tekintve. A  chipset es a kamera uaz maradt. Tehat akinek köztes kijelzövel kell az vegye a 6 Plus-t es "majd azt az elmenyt kapja" mint a Minin. Aki meg az ujra vagyodik az meg az Air2-öt, föleg ha 5, 5s vagy sima 6 -ja van es nagyobb kijelzöre vagyik odahaza vagy esetleg a munkahelyen.. Ezzel rontottak a Mini eladasi statisztikajukat, viszont a legtöbb rendelest a 6 Plus kapta..Tehat ezek a mai igenyek es ezek is föleg a tavolkeleti rendelesek alapjan... Viszont tartjak magukat mellette ahhoz az elsödleges felhasznaloi velemenyekhez, hogy az iPhone-t sokan es elsösorban a merete alapjan is kedvelik. Igy ezert lett egy kisteso 4,7 hüvelyk merettel, ami nagyon idealis szamomra. A parom sima 5-röl valtott es en sem tudtam ellenallni neki. Az eddigi legszebb es legkomolyabb keszülekem, ami valaha is volt.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #162 Dátum: 2014, 10 20, 15:43:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen..Note 2 volt az ucso telefonom 5 " felett. Reszemröl az a hatar. Mi3-om megmarad bohockodni, bar a MIUI a legjobban atgondolt Android rendszer, igy azt nyomon követem. Van az a hülyesegük, hogy a kinai piac igenyeit tartjak esösorban szamon es a Mi4-böl kivettek az NFC-et, mert azt nem tul sokan hasznaljak..Ellenben velem.. :D Igy annak a vetele szoba sem jöhetett. Sajnos az iPhone 6-ban meg gyerekcipös az NFC, de vegre beleraktak..Ez mar haladas.
Visszaterve az iPhone 6 Plus-ra....es csak a konzekvenciat vontam le magamnak a nagyvilag hireiböl es remelem jol latom. Tehat ez is üzleti lepes volt annak tekinteteben, hogy napvilagot latott a mult heten az uj iPad-ok megjelenese. A Mini 3 szinte semmiben nem valtozott csak a TouchID ujjlenyomat szenzort es az Apple Pay-t tekintve. A  chipset es a kamera uaz maradt. Tehat akinek köztes kijelzövel kell az vegye a 6 Plus-t es "majd azt az elmenyt kapja" mint a Minin. Aki meg az ujra vagyodik az meg az Air2-öt, föleg ha 5, 5s vagy sima 6 -ja van es nagyobb kijelzöre vagyik odahaza vagy esetleg a munkahelyen.. Ezzel rontottak a Mini eladasi statisztikajukat, viszont a legtöbb rendelest a 6 Plus kapta..Tehat ezek a mai igenyek es ezek is föleg a tavolkeleti rendelesek alapjan... Viszont tartjak magukat mellette ahhoz az elsödleges felhasznaloi velemenyekhez, hogy az iPhone-t sokan es elsösorban a merete alapjan is kedvelik. Igy ezert lett egy kisteso 4,7 hüvelyk merettel, ami nagyon idealis szamomra. A parom sima 5-röl valtott es en sem tudtam ellenallni neki. Az eddigi legszebb es legkomolyabb keszülekem, ami valaha is volt.

Akinek sima 6 van attól kérdezném  hogy hol vette jó áron, kitől? Apró is szóba jöhet, nem akarok 230-nál többet kiadni egy telefonért

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #163 Dátum: 2014, 10 20, 15:48:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akinek sima 6 van attól kérdezném  hogy hol vette jó áron, kitől? Apró is szóba jöhet, nem akarok 230-nál többet kiadni egy telefonért

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről
én aszzonynak vettem,westendben,259,900 -ért,nem én vagyok embered. :D de nemsoká szolgáltatoknál is lesz. de ütös teló.droidhoz képest. :D pedig nem szeressem,de néha ámulok,amit itt (droidon) atomerömüvek nyögik,ez röhögve csinálja. :D

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #164 Dátum: 2014, 10 20, 17:45:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én aszzonynak vettem,westendben,259,900 -ért,nem én vagyok embered. :D de nemsoká szolgáltatoknál is lesz. de ütös teló.droidhoz képest. :D pedig nem szeressem,de néha ámulok,amit itt (droidon) atomerömüvek nyögik,ez röhögve csinálja. :D
Látod én is kezdek besokalni,gondolom a 260k az áfás volt?
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #165 Dátum: 2014, 10 20, 19:54:37 »
Lehet tolteni:-)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #166 Dátum: 2014, 10 20, 20:31:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #167 Dátum: 2014, 10 24, 10:45:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
iPhone 6 16GB: 220 900Ft
iPhone 6 64GB: 253 900Ft
iPhone 6 128GB: 288 900Ft
iPhone 6 Plus 16GB: 253 900Ft
iPhone 6 Plus 64GB: 288 900Ft
iPhone 6 Plus 128GB: 323 900Ft

Nem elérhető agi70

  • Hozzászólások: 146
  • Nem: Nő
  • PDA: iPhone 6S 64GB, Blackberry 9790, LG GPad 8.3
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #168 Dátum: 2014, 10 24, 13:50:20 »
Sziasztok. Akinek van sima iPhone 6-os attól kérdezném, mennyire melegszik? Töltés közben, ütősebb játéknál...stb. Előre is köszi  O->-
Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :)

Nem elérhető Ferenc

  • Hozzászólások: 70
  • PDA: Samsung Note ll
  • PDA ROM: PhoeniX Rom v17.0
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #169 Dátum: 2014, 10 30, 17:34:40 »
Nekem a 6 plus-on nem fordul el a főképernyő, amikor a készüléket elbillentem oldalra. Nem tudja valaki, hogy miért?

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #170 Dátum: 2014, 10 30, 20:47:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
]
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #171 Dátum: 2014, 10 31, 15:02:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a 6 plus-on nem fordul el a főképernyő, amikor a készüléket elbillentem oldalra. Nem tudja valaki, hogy miért?
Miért, el kellene neki?

Nem elérhető attila1970

  • Hozzászólások: 363
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8,4
  • PDA: iphone 5, iphone 6, ipad Mini
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #172 Dátum: 2014, 10 31, 19:06:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért, el kellene neki?
Igen, Szerintem A baállításokban be lehet állítani
Első lépés mindig ma legnehezebb :)

Nem elérhető agi70

  • Hozzászólások: 146
  • Nem: Nő
  • PDA: iPhone 6S 64GB, Blackberry 9790, LG GPad 8.3
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #173 Dátum: 2014, 11 01, 12:22:59 »
Megjött az iPhone 6 tegnap dél körül. Október 27.-én rendeltem a T-től neten keresztül. Először azt írták november 04.-én lehet átvenni, aztán tegnap jött az SMS hogy átvehető.  :taps: Samsung Galaxy S5-ről váltottam, és annyira mininek tűnik azután, hogy csak ámulok. De ha egymás mellé teszem a két készüléket már látszik, hogy alig van különbség, mégis érzetre sokkal kisebbnek tűnik   :oops:
Egy gondom van. A magentások neten megküldték a számlát, meg a többi sallang papírt, de garancia jegyet nem   :( Aki szintén a T-nél vette, esetleg egy képet tudna küldeni a gari papírjáról? Nagyon köszönném. O->-
Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :)

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #174 Dátum: 2014, 11 01, 12:53:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megjött az iPhone 6 tegnap dél körül. Október 27.-én rendeltem a T-től neten keresztül. Először azt írták november 04.-én lehet átvenni, aztán tegnap jött az SMS hogy átvehető.  :taps: Samsung Galaxy S5-ről váltottam, és annyira mininek tűnik azután, hogy csak ámulok. De ha egymás mellé teszem a két készüléket már látszik, hogy alig van különbség, mégis érzetre sokkal kisebbnek tűnik   :oops:
Egy gondom van. A magentások neten megküldték a számlát, meg a többi sallang papírt, de garancia jegyet nem   :( Aki szintén a T-nél vette, esetleg egy képet tudna küldeni a gari papírjáról? Nagyon köszönném. O->-
Bemész bármelyik T-pontba, és kiállítják neked. A garanciához pedig elég a számla.

G2T4

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"