2024, 03 28, 09:52:11

Szerző Téma: iPhone 6 és 6 Plus  (Megtekintve 98318 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #50 Dátum: 2014, 09 28, 20:47:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végül is néhány millió dollár nem vágja öket földhöz , többet költenek pereskedésre. Mondjuk ettől függetlenül a normál változat még bejöhet nekik.
Annyiba kerül az új Apple központ építése, mint a magyar éves GDP 23.5%-a, azaz 1250 milliárd forint (5 milliárd dollár). Több kell pár meghajló telefonnál, hogy megérezze az Apple pénzügyileg. :)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #51 Dátum: 2014, 09 28, 20:55:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Annyiba kerül az új Apple központ építése, mint a magyar éves GDP 23.5%-a, azaz 1250 milliárd forint (5 milliárd dollár). Több kell pár meghajló telefonnál, hogy megérezze az Apple pénzügyileg. :)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Kilora meg tudnanak venni minket:-(

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #52 Dátum: 2014, 09 29, 01:22:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kilora meg tudnanak venni minket:-(
Az Apple-nek saját bevallása szerint 160 milliárd dollár készpénz tartaléka van. Ez 40 ezer milliárd forintnak felel meg, míg a magyar éves GDP 29 ezer milliárd.

(A Microsoftnak 90 milliárd, míg a FED-nek - amerikai központi bank - 50 milliárd a készpénz tartaléka. Dollárban.)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #53 Dátum: 2014, 09 29, 07:49:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az igazi problema ott van, hogy: Miert nem lehet elismerni ha elfuseraltak valamit? Akarmennyi peldanyrol is legyen szo. Miert kell egy kerdes elol kiterni, melle beszelni? A valasz ott van Tim Cook es Jony Ive modataban: "Mi gyartjuk a vilag legjobb telefonjat!"
Nem tudom, mit miért csinálnak, de biztosan van oka. Talán ők se tudják még, mi okozta, vagy hogy pontosan hány készüléket érint.
Azzal semmi gond, hogy szerintük ők gyártják a világ legjobb telefonját. Mások szerint pedig másik gyártó.

You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet hogy a tesztek az M8 bukott de nem lehetett még hallani hogy napi használat mellett meghajlott volna.
Nem hiszem, hogy bármelyikünknek megfelelő rálátása lenne a dologra. Azt se tudjuk, melyikből hány millió darabot adtak el eddig, könnyen lehet, hogy a 6 Plusból máris kétszer annyit, mint az M8-ból. Azt végképp homály fedi, melyik típusból hány darab hajlott meg...

You are not allowed to view links. Register or Login
Az Apple-nek saját bevallása szerint 160 milliárd dollár készpénz tartaléka van. Ez 40 ezer milliárd forintnak felel meg, míg a magyar éves GDP 29 ezer milliárd.
Igen, az utóbbi 2 évben sokat kiosztottak a részvényesek között, illetve vásároltak is vissza.
A központjuk két havi nyereségből kijön...

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #54 Dátum: 2014, 09 29, 11:34:08 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, mit miért csinálnak, de biztosan van oka. Talán ők se tudják még, mi okozta, vagy hogy pontosan hány készüléket érint.
Azzal semmi gond, hogy szerintük ők gyártják a világ legjobb telefonját. Mások szerint pedig másik gyártó.
Mar hogyne lenne baj? Lattal mar olyan riportot a konkurenciatol, barmelyiktol akik ilyet nyilatkoztak volna? Az ilyen onelegult, nagykepu embereket 200 evvel ezelott nem lovagga utottek hanem vartomlocbe dobtak reggelire a kigyoknak!

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #55 Dátum: 2014, 09 29, 16:45:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mar hogyne lenne baj? Lattal mar olyan riportot a konkurenciatol, barmelyiktol akik ilyet nyilatkoztak volna? Az ilyen onelegult, nagykepu embereket 200 evvel ezelott nem lovagga utottek hanem vartomlocbe dobtak reggelire a kigyoknak!
én se szeretem iphost,mint már kiderült :D de azt letagadhatatlan,és irigyrésre méltó,1 gb ram -al villám gyors,mig mi már 2-3 gb nál járunk,jönnek lassan 4gb. minek?ja mert xar ebben a droid,meg el kell adni azokat is, :D 1gb -os droid ma már mire jó? ebben verhetetlenek,ha tetszik ha nem, ebben pont az övék.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #56 Dátum: 2014, 09 30, 23:45:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mar hogyne lenne baj? Lattal mar olyan riportot a konkurenciatol, barmelyiktol akik ilyet nyilatkoztak volna? Az ilyen onelegult, nagykepu embereket 200 evvel ezelott nem lovagga utottek hanem vartomlocbe dobtak reggelire a kigyoknak!
Nem igazán értem. Mi is piacvezetők vagyunk a cégnél, ahol dolgozok, ahogy az Apple is a felső kategóriás okostelefonok területén. Mi is azt gondoljuk, hogy ennek oka van, és hogy mi gyártjuk a legjobb termékeket, karöltve a legjobb szolgáltatásokkal. Nem hiszem, hogy önelégültek, vagy nagyképűek lennénk. Egyrészt sok igazság van benne, másrészt a magunk szemszögéből ez teljesen egészséges megközelítés. Azt meg pont leszarom, a konkurencia ajnározói miként próbálják még a tényeket is kétségbe vonni.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #57 Dátum: 2014, 10 03, 10:18:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem igazán értem. Mi is piacvezetők vagyunk a cégnél, ahol dolgozok, ahogy az Apple is a felső kategóriás okostelefonok területén. Mi is azt gondoljuk, hogy ennek oka van, és hogy mi gyártjuk a legjobb termékeket, karöltve a legjobb szolgáltatásokkal. Nem hiszem, hogy önelégültek, vagy nagyképűek lennénk. Egyrészt sok igazság van benne, másrészt a magunk szemszögéből ez teljesen egészséges megközelítés. Azt meg pont leszarom, a konkurencia ajnározói miként próbálják még a tényeket is kétségbe vonni.
Attol, mert egy ceg piacvezeto, sikeres meg nem kell az alkalmazottainak nagykepunek lenni es azt hinni magukrol, hogy ok szartak a spanyolviaszt. Persze orulni kell a sikernek, de ahelyett, hogy mi allunk minden es mindenki felett hajtogatjuk, inkabb azon kellene gondolkodni, hogyan csinalhatnank megjobban a jovoben? Ez az eloremutato irany. Nem pedig az amit most is tett az Apple a tech iparagban meltan hires Computer Build Nemet mediaval! You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #58 Dátum: 2014, 10 03, 22:47:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Attol, mert egy ceg piacvezeto, sikeres meg nem kell az alkalmazottainak nagykepunek lenni es azt hinni magukrol, hogy ok szartak a spanyolviaszt. Persze orulni kell a sikernek, de ahelyett, hogy mi allunk minden es mindenki felett hajtogatjuk, inkabb azon kellene gondolkodni, hogyan csinalhatnank megjobban a jovoben? Ez az eloremutato irany. Nem pedig az amit most is tett az Apple a tech iparagban meltan hires Computer Build Nemet mediaval! You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem te érzelmi alapon közelíted meg a kérdést. Én nem igazán szeretem a Samesungot, de ez kb. annyiban merül ki, hogy nem veszem a telefonjait, ill. nem járok az ezzel kapcsolatos fórumokra. Akkor se, ha egy rossz viccnek tartom a Bada, Tizen, stb. próbálkozásaikat. Mi értelme lenne, ha berontanék minden új Galaxy topikba (magyarul kéthetente), és elmondanám, milyen vacak szappantartó műanyag, stb? Semmi. Akinek úgy is tetszik, az megveszi, akinek nem, az vesz mást.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #59 Dátum: 2014, 10 04, 09:35:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem te érzelmi alapon közelíted meg a kérdést. Én nem igazán szeretem a Samesungot, de ez kb. annyiban merül ki, hogy nem veszem a telefonjait, ill. nem járok az ezzel kapcsolatos fórumokra. Akkor se, ha egy rossz viccnek tartom a Bada, Tizen, stb. próbálkozásaikat. Mi értelme lenne, ha berontanék minden új Galaxy topikba (magyarul kéthetente), és elmondanám, milyen vacak szappantartó műanyag, stb? Semmi. Akinek úgy is tetszik, az megveszi, akinek nem, az vesz mást.
Itt nincs szo erzelemrol. Bar teny, hogy utalom az Apple-t amiatt ahogy viselkedik. A Samsung pedig kezet foghat vele, mert ugyanazt a peldat koveti. Ettol fuggetlenul en mindig is azon a velemenyen voltam, hogy az alma termekek kivallo minoseget kepviselik. Nincs ez maskeppen a mostani uj telefonjukkal sem. Csak ott vetettek, hogy tulzasba estek a vekonysagi versenyben es ennek a serulekenyseg latta karat. Amit az elozzo posztban irtam azt pedig nem csak az Apple-re ertem hanem altalanossagban is a mindennapi eletre levetitve. Az onelegultseg, nagykepuseg nem vezet jora. Ha hibazunk azt fel kell tudni vallalni es elismerni nem pedig megmagyarazni, hogy ez tulajdonkeppen nem is hiba hanem feature. Ahogy a Samsung is tette a Note 4 eseteben a GapGate-el kapcsolatban. Azt nyilatkoztak, hogy ez nem hiba hanem a gyartasbol adodoan szukseges. Tevedni emberi dolog, beismerni viszont isteni.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #60 Dátum: 2014, 10 04, 11:31:15 »
Ez nem morális, hanem üzleti kérdés. Az már más tészta, hogy a nem megfelelő morális hozzáállás általában üzletileg visszaüt. Bizonyára éjt nappallá téve meetingeltek az Apple-nél ez ügyben, és egyelőre ezt a stratégiát követik. Én se értem, pontosan miért – ahogy a hiba mértékére sincs rálátásom –, de azt feltételezni, hogy csak arrogancia vezérel súlyos üzleti döntéseket, nem kis naivitásra utal.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #61 Dátum: 2014, 10 04, 14:10:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nem morális, hanem üzleti kérdés. Az már más tészta, hogy a nem megfelelő morális hozzáállás általában üzletileg visszaüt.
Vissza bizony, de nem az Applenel. Ok barmit megtehetnek akkor is menni fog a szekeruk. Mig a valosagban az ilyen uzleti viselkedes csodhoz vezeti a ceget rovid idon belul. A hazudozast, mellebeszelest a vasarlok tobbsege nem veszi jo neven. Az Apple megteheti. Samsung mar nem snnyira. Itt a forumon mar rengetegen valtottak Samsungrol masik gyartora, mert eleguk lett abbol amit csinalnak. Azert tettek, mert van ralatasuk a szakmara es tajekozottak benne (geekek). Az atlag ember sajnos a marketing alapjan dont es nem erdekli amit a hatterben muvel a ceg. Ez kell, mert nem tudom megmagyarazni miert csak kell! Nem kell messzire menni eleg csak megnezni az iPhone 5 launch magyar rajtjarol keszult videot:
You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy, mert lattam a reklamban es tok jo, vagy a haverom mondta stb stb. Amig a fogyasztok 95%-a ebbol a retegbol kerul ki addig menni is fog az ilyen cegeknek a szekeruk. Mi geekek vagyunk az 1% a maradek 4 az pedig az ertelmesebb fajtabol valo akik tudjak mit miert vesznek meg es nem lehet megvenni marketing maszlaggal. Ez az 5% nem fogja megvaltani a vilagot. Nem kutattam eziranyban piacot a %-os aranyt csupan elettapasztalatombol, ember ismero kepessegembol adodoan legoztam ki.

Nem elérhető Red John

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ájgó
  • PDA: samsung note8
  • PDA ROM: gyári
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #62 Dátum: 2014, 10 04, 14:31:09 »
ez is lehet egy megoldás :D :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
Van egy szó, mely szégyen és siralom.
ez a szó nem más, Trianon.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #63 Dátum: 2014, 10 04, 14:35:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vissza bizony, de nem az Applenel. Ok barmit megtehetnek akkor is menni fog a szekeruk. Mig a valosagban az ilyen uzleti viselkedes csodhoz vezeti a ceget rovid idon belul. A hazudozast, mellebeszelest a vasarlok tobbsege nem veszi jo neven. Az Apple megteheti. Samsung mar nem snnyira. Itt a forumon mar rengetegen valtottak Samsungrol masik gyartora, mert eleguk lett abbol amit csinalnak. Azert tettek, mert van ralatasuk a szakmara es tajekozottak benne (geekek). Az atlag ember sajnos a marketing alapjan dont es nem erdekli amit a hatterben muvel a ceg. Ez kell, mert nem tudom megmagyarazni miert csak kell! Nem kell messzire menni eleg csak megnezni az iPhone 5 launch magyar rajtjarol keszult videot:
Vagy, mert lattam a reklamban es tok jo, vagy a haverom mondta stb stb. Amig a fogyasztok 95%-a ebbol a retegbol kerul ki addig menni is fog az ilyen cegeknek a szekeruk. Mi geekek vagyunk az 1% a maradek 4 az pedig az ertelmesebb fajtabol valo akik tudjak mit miert vesznek meg es nem lehet megvenni marketing maszlaggal. Ez az 5% nem fogja megvaltani a vilagot. Nem kutattam eziranyban piacot a %-os aranyt csupan elettapasztalatombol, ember ismero kepessegembol adodoan legoztam ki.
Mindig állítasz egy csomó dolgot, amit nem támasztasz alá tényekkel. Ezt hívom én érzelmi alapú megközelítésnek. Olvass vissza, jelző hegyek, légből kapott számok. Legközelebb ilyenre nem is reagálok, ahogy azt se várnám el, hogy bárki értelmesen kommentálni tudja, ha én végigrohanok az androidos készülékek topikjain, és a hasamat csapkodja beírom mindegyikbe, melyiknek hány idióta és hány értelmes felhasználója van...

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #64 Dátum: 2014, 10 04, 16:02:41 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Mindig állítasz egy csomó dolgot, amit nem támasztasz alá tényekkel. Ezt hívom én érzelmi alapú megközelítésnek. Olvass vissza, jelző hegyek, légből kapott számok.
A posztolt video szerintem igazolja a szamokat!!!

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #65 Dátum: 2014, 10 04, 16:05:12 »
Apple iPhone 6 - Full Review
You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #66 Dátum: 2014, 10 04, 18:22:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A posztolt video szerintem igazolja a szamokat!!!
Hacsak nem duplán vak, randomizált, kontrollált vizsgálat, rá se kattintok. :olvass:

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #67 Dátum: 2014, 10 04, 20:42:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hacsak nem duplán vak, randomizált, kontrollált vizsgálat, rá se kattintok. :olvass:
Nyugottan rakattinthatsz! Ez az itthoni launchrol keszult interju. Cris Nacca pedig a tole megszokott minosegu full review-al allt elo amit alabb nezhetsz meg.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #68 Dátum: 2014, 10 04, 21:14:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyugottan rakattinthatsz! Ez az itthoni launchrol keszult interju. Cris Nacca pedig a tole megszokott minosegu full review-al allt elo amit alabb nezhetsz meg.
Tudtommal itthon még nem indult el a 6 és a 6 Plus forgalmazása.  :hmm:

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #69 Dátum: 2014, 10 04, 21:26:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudtommal itthon még nem indult el a 6 és a 6 Plus forgalmazása.  :hmm:
Ha arrol a videorol kerdezel akkor ha azt a posztomat elolvasod megegyzzer figyelmesen rajohetsz, hogy ott az iP5-rol beszeltem es posztoltam a videot: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #70 Dátum: 2014, 10 04, 22:17:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha arrol a videorol kerdezel akkor ha azt a posztomat elolvasod megegyzzer figyelmesen rajohetsz, hogy ott az iP5-rol beszeltem es posztoltam a videot: You are not allowed to view links. Register or Login
Aha, csekkold lszi a topik címét... Van iPhone 5 topik, ha odavágó új információs, vagy megbeszélnivalód akad. Szerintem egy új készülék frissen nyitott témájában a kutyát nem érdeklik a két évvel ezelőtt sorba állók.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #71 Dátum: 2014, 10 05, 02:20:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aha, csekkold lszi a topik címét... Van iPhone 5 topik, ha odavágó új információs, vagy megbeszélnivalód akad. Szerintem egy új készülék frissen nyitott témájában a kutyát nem érdeklik a két évvel ezelőtt sorba állók.
Ugyanazok az "ertelmisegiek" fognak most is sorban allni. Nem is a sorbanallas a lemyeg, mert azt napi szinten megtesszuk egy bolt kasszajanal. Inkabb az amiket nyilatkoznak.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #72 Dátum: 2014, 10 05, 05:09:32 »
OS 8 Review: Worth the Wait and the Bugs
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #73 Dátum: 2014, 10 05, 09:37:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyanazok az "ertelmisegiek" fognak most is sorban allni. Nem is a sorbanallas a lemyeg, mert azt napi szinten megtesszuk egy bolt kasszajanal. Inkabb az amiket nyilatkoznak.
A különbség a kettőnk értékelése között az, hogy míg te az Apple-höz társítod az emberek hülyeségét, én a sorbanálláshoz. Több mobil eszközöm származott már a megjelenés napjaiból, többnyire Apple, de volt HTC is. Egyikért sem álltam sorba, és akkor se aggódtam magam halálra, ha nem az első, hanem a második vagy harmadik napon került az eszköz végül a kezembe.
Szóval igenis a sorbanállás a lényeg, mert főleg olyan emberek állnak sorba, akik a kérdéses szintű nyilatkozatokra képesek. Anélkül, hogy a saját intelligenciámat ajnároznám, talán elhiszed, hogy nagyon sokat kellene innom ahhoz a színvonalhoz... :)

You are not allowed to view links. Register or Login
OS 8 Review: Worth the Wait and the Bugs
Már kint van a 8.1 béta 1, ami valószínűleg a hónap végén, az új iPadekkel együtt kerül végleges állapotba.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #74 Dátum: 2014, 10 05, 10:08:52 »

You are not allowed to view links. Register or Login
A különbség a kettőnk értékelése között az, hogy míg te az Apple-höz társítod az emberek hülyeségét, én a sorbanálláshoz. Több mobil eszközöm származott már a megjelenés napjaiból, többnyire Apple, de volt HTC is. Egyikért sem álltam sorba, és akkor se aggódtam magam halálra, ha nem az első, hanem a második vagy harmadik napon került az eszköz végül a kezembe.
Szóval igenis a sorbanállás a lényeg, mert főleg olyan emberek állnak sorba, akik a kérdéses szintű nyilatkozatokra képesek. Anélkül, hogy a saját intelligenciámat ajnároznám, talán elhiszed, hogy nagyon sokat kellene innom ahhoz a színvonalhoz... :)
Igen ezt mar irtam is par nappal ezelott. Szoval kinek nem inge...