2024, 04 26, 16:57:10

Szerző Téma: iPhone 6 és 6 Plus  (Megtekintve 99936 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #75 Dátum: 2014, 10 09, 18:14:54 »
Mostanaban egyre tobb helyen olvasom, hogy gyari beallitas visszaallitasat javasoljak iOS 8.xx frissites utan es semmilyen adatot ne allitsanak vissza iCloud mentesbol azok akik jelentos lassulasra panaszkodnak. A gyari beallitas visszaallitasara a restore fogalmat hasznaljak helytelenul. A gyari beallitas visszaallitasa azt factory reset-nek hivjak az informatikaban. A restore az egy regebbi mentesbol valo visszaallitast jelent. Applenel meg az ilyen alapveto fogalmakkal sincsenek tisztaban!

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #76 Dátum: 2014, 10 09, 18:29:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mostanaban egyre tobb helyen olvasom, hogy gyari beallitas visszaallitasat javasoljak iOS 8.xx frissites utan es semmilyen adatot ne allitsanak vissza iCloud mentesbol azok akik jelentos lassulasra panaszkodnak. A gyari beallitas visszaallitasara a restore fogalmat hasznaljak helytelenul. A gyari beallitas visszaallitasa azt factory reset-nek hivjak az informatikaban. A restore az egy regebbi mentesbol valo visszaallitast jelent. Applenel meg az ilyen alapveto fogalmakkal sincsenek tisztaban!
Az i5 köszi szépen jól megy, nem lassulhatott észrevehetően, mert az feltűnt volna. Amúgy ez  szerintem pont nem az i6 topikba való hsz, hiszen pont ezt nem frissítette még senki. (Mondjuk amúgy is agyon van offolva a topik, úgyhogy lehet mindegy. :)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #77 Dátum: 2014, 10 09, 18:46:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az i5 köszi szépen jól megy, nem lassulhatott észrevehetően, mert az feltűnt volna. Amúgy ez  szerintem pont nem az i6 topikba való hsz, hiszen pont ezt nem frissítette még senki. (Mondjuk amúgy is agyon van offolva a topik, úgyhogy lehet mindegy. :)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Nincs agyon offolva es ez nagyon is idevalo, mert 8.0-rol az iP6 is frissult 8.0.2-re sot mar lehet frissiteni 8.1 beta 2-re is akinek van dev acc-ja. A restore kifejezes hasznalata a factory reset helyett ugyanugy helytelen barmelyik keszulekrol is beszelunk.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #78 Dátum: 2014, 10 09, 18:53:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs agyon offolva es ez nagyon is idevalo, mert 8.0-rol az iP6 is frissult 8.0.2-re sot mar lehet frissiteni 8.1 beta 2-re is akinek van dev acc-ja. A restore kifejezes hasznalata a factory reset helyett ugyanugy helytelen barmelyik keszulekrol is beszelunk.
Igaz. Jó lenne végre egy igazi felhasználói vélemény is itt a pda fanon. :) Nem tervezi senki a váltást? Persze miután már nem kerül egy kocsi árába, hanem mondjuk csak felébe. :)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #79 Dátum: 2014, 10 09, 20:02:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igaz. Jó lenne végre egy igazi felhasználói vélemény is itt a pda fanon. :) Nem tervezi senki a váltást? Persze miután már nem kerül egy kocsi árába, hanem mondjuk csak felébe. :)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Felhasználói vélemény? Ez most komoly? Ezek után mire vártok? Nekem ha lenne se szólalnék meg.

Kicsit összegezzük. Nyílik egy iPhone6 topik az pda fanok számára, amit gyönyörűen pár ember, indított egy óriási "egymást ki tudja jobban felülmúlni" trollkodással. A vihar elcsendesül, majd elkezdjük ekézni az Apple-t, hogy egy xart csinált, de nem ismeri el, stb., stb.

Kérdem én: találkoztatok apple felhasználóval a Nexus5 topikjában aki innen ment oda ekézni a telefonotokat vagy netán a Google hozzáállását?

Egy dolgot információképp mondok. Eddig azért nem lett törölve az egész topik, az összes hozzászólással együtt, mert van még egy ember köztünk akinek vaj szíve van, és nem én vagyok az. Ha rajtam múlik az egész megy a levesbe.


Ezt pedig nem kérem hanem közlöm, nem képezi további beszélgetés tárgyát:  Minden egyes ehhez a beszélgetéshez kapcsolódó hozzászólás, vita és további magyarázat nélkül törlésre kerül. Nem érdekel ki az, mit ír, mit nem. Az Apple ekézése, a topik offolása, a nem a fórum színvonalához méltó negatív töltetű beszélgetés, a nem éppen példamutató magatartás eddig tartott, ezzel a hozzászólással le van zárva.

Lehet menni véleményezni az Apple-t vagy az iOS-t a megfelelő helyre, akár ide:


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #80 Dátum: 2014, 10 09, 21:06:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igaz. Jó lenne végre egy igazi felhasználói vélemény is itt a pda fanon. :) Nem tervezi senki a váltást? Persze miután már nem kerül egy kocsi árába, hanem mondjuk csak felébe. :)
Én tervezem a sima 6 beszerzését, de a meglévő Telekomos előfizetésem esetleges hosszabbításában reménykedek, ott pedig ugye még nem kapható. Bár lassan már csak a 24 havi kamatymentes beszerzés szól a szolgáltatós készülék mellett... :hmm:

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #81 Dátum: 2014, 10 09, 21:13:52 »
Emlitettem alabb az iOS 8.1 beta 2-t. Itt egy cikk letoltesi linkekkel. Csak is developer accountal rendelkezok jogosultak a letoltesre legalisan. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kosmoo

  • Hozzászólások: 696
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei P9 EVA-L09
  • PDA ROM: egyenlöre telekomos c150b141 :grrr
iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #82 Dátum: 2014, 10 09, 21:56:45 »

You are not allowed to view links. Register or Login
Én tervezem a sima 6 beszerzését, de a meglévő Telekomos előfizetésem esetleges hosszabbításában reménykedek, ott pedig ugye még nem kapható. Bár lassan már csak a 24 havi kamatymentes beszerzés szól a szolgáltatós készülék mellett... :hmm:

Szinte mar az sem...
Ausztriaban egyebkent kartyafuggetlenul arulja a tmobil a telefonokat (az osszeset)
Valamivel olcsobban mint a fuggetlen ar, igaz ala kell irnod 2 evet, de van lehetoseg reszletre, ami azert nem rossz dolog.
Az apple alairja az ios8.0-t, nekem egyelőre ez jott be, a 8.0.1 es 8.0.2 sem volt jo, szakadozo wifi mobilnet es szar akksi, program fagyasok.
Szoval en maradok 8.0

Nem elérhető taky1974

  • Hozzászólások: 77
  • Nem: Férfi
  • hihi
  • PDA: Apple iPhone 6S
  • PDA ROM: 9.3
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #83 Dátum: 2014, 10 10, 08:42:11 »
Sziasztok,

Én használok egy iPhone 6-ot már egy hete. Így akinek van kérdése nyugodtan tegye fel. Élménybeszámolót nincs időm felrakni. Legyen elég annyi, hogy az eddigi legjobb iPhone amim volt 2-3-3G-4-4S-5-5S után.

Üdv, Taky

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #84 Dátum: 2014, 10 10, 09:40:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Én használok egy iPhone 6-ot már egy hete. Így akinek van kérdése nyugodtan tegye fel. Élménybeszámolót nincs időm felrakni. Legyen elég annyi, hogy az eddigi legjobb iPhone amim volt 2-3-3G-4-4S-5-5S után.

Üdv, Taky
nem kevés az 1bgb ram? Mobilarenas tesztben is úgy beszaggatott pl egy játék alatt, hogy csak nah. Állítólag új ipadben 2gb lesz, vicc

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető taky1974

  • Hozzászólások: 77
  • Nem: Férfi
  • hihi
  • PDA: Apple iPhone 6S
  • PDA ROM: 9.3
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #85 Dátum: 2014, 10 10, 10:13:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem kevés az 1bgb ram? Mobilarenas tesztben is úgy beszaggatott pl egy játék alatt, hogy csak nah. Állítólag új ipadben 2gb lesz, vicc

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Nem kevés az 1GB. Én nem érzem a 2GB vagy 3GB hiányát. Az iOS egy jól optimalizált rendszer. Én eddig is játszottam az Infinity Blade III játékkal. Sosem szaggatott. A Mobilarénán nem tudom milyen játékkal tesztelték.
Egyébként én is várom már hogy 8 magos processzor legyen az iPhoneban meg legalább 3GB RAM. :D

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #86 Dátum: 2014, 10 10, 15:33:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kevés az 1GB. Én nem érzem a 2GB vagy 3GB hiányát. Az iOS egy jól optimalizált rendszer. Én eddig is játszottam az Infinity Blade III játékkal. Sosem szaggatott. A Mobilarénán nem tudom milyen játékkal tesztelték.
Egyébként én is várom már hogy 8 magos processzor legyen az iPhoneban meg legalább 3GB RAM. :D
Kivancsi lennek egy browser tesztre. 6-8 megnyitott weblap meddig marad a memoriaban ha hatterbe kuldod. Ha egyaltalan kepes ott maradni redraw nelkul. Ha mar bongeszonel tartunk. Ugye emlekszunk meg ra mit mondott SJ az iPhone 3GS kornyeken? Nem kell nekunk flash player atterunk a HTML5-re. A jo oreg Safari, hogy teljesit a szifonon html5test.com oldalon mennyit kap 395 pontot?

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #87 Dátum: 2014, 10 10, 15:41:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kivancsi lennek egy browser tesztre. 6-8 megnyitott weblap meddig marad a memoriaban ha hatterbe kuldod. Ha egyaltalan kepes ott maradni redraw nelkul. Ha mar bongeszonel tartunk. Ugye emlekszunk meg ra mit mondott SJ az iPhone 3GS kornyeken? Nem kell nekunk flash player atterunk a HTML5-re. A jo oreg Safari, hogy teljesit a szifonon html5test.com oldalon mennyit kap 395 pontot?
Ott marad egész sokáig, de ha elég rég volt, meg ment más is és a háttérbe lett küldve, akkor van hogy csak a cím, ergo ha megnyitod, visszatölti. Tudom, mert édesanyám soha nem zár be semmit, és van hogy 20 weblap van megnyitva. Néha hetekig, mert kikapcsolni se szokta. Vagyis i5-ön így van, a RAM meg abban is 1GB.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #88 Dátum: 2014, 10 10, 17:06:23 »
Ha 2 gb lenne benne, akkor még erősen el is gondolkoznék a vásárláson.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #89 Dátum: 2014, 10 10, 20:45:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kivancsi lennek egy browser tesztre. 6-8 megnyitott weblap meddig marad a memoriaban ha hatterbe kuldod.
Még iPaden se igénylem, hogy 3-4 oldalnál több legyen nyitva, telefonon végképp nem izgat. Nincs valós előnye.
Ennél kevésbé már csak a szintetikus tesztek hoznak lázba, kb. a farok méregetéshez hasonló értelemmel bír. Amikor kell, jól működjön, a többi lényegtelen.

Nem elérhető taky1974

  • Hozzászólások: 77
  • Nem: Férfi
  • hihi
  • PDA: Apple iPhone 6S
  • PDA ROM: 9.3
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #90 Dátum: 2014, 10 11, 07:03:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kivancsi lennek egy browser tesztre. 6-8 megnyitott weblap meddig marad a memoriaban ha hatterbe kuldod. Ha egyaltalan kepes ott maradni redraw nelkul. Ha mar bongeszonel tartunk. Ugye emlekszunk meg ra mit mondott SJ az iPhone 3GS kornyeken? Nem kell nekunk flash player atterunk a HTML5-re. A jo oreg Safari, hogy teljesit a szifonon html5test.com oldalon mennyit kap 395 pontot?
440 pont. El is adom, mert nagyon elkeserítő. Igaz hogy amúgy nagyon imádom, de ez a pontszám nekem kevés. Azt hittem legalább 1400 lesz. Most rohanok és veszek egy Androidos csodát ahol nézegethetem a Benchmarkokat, értékeket, pontszámokat.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #91 Dátum: 2014, 10 11, 07:08:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
440 pont. El is adom, mert nagyon elkeserítő. Igaz hogy amúgy nagyon imádom, de ez a pontszám nekem kevés. Azt hittem legalább 1400 lesz. Most rohanok és veszek egy Androidos csodát ahol nézegethetem a Benchmarkokat, értékeket, pontszámokat.

  :D
Ez tényleg baromság. A lényeg, hogy jól működjön a napi használat során. A többi ki a fenét érdekel?

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #92 Dátum: 2014, 10 11, 07:48:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  :D
Ez tényleg baromság. A lényeg, hogy jól működjön a napi használat során. A többi ki a fenét érdekel?
jobban mint droid,lenne mit tanulniuk,s5 meg látjátok,atomerőmüvekkel,szégyen,

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #93 Dátum: 2014, 10 11, 10:07:55 »
Keveritek a szezont a fazonnal. A HTML5 teszt nem szintetikus benchmark mint momdjuk egy Geekbench ami a vas teljesitmenyet meri. Azokkal valoban nem kell foglalkozni, mert hulyeseg. Ez viszont azt pontozza, hogy mennyire tamogatja az adott bongeszo a HTML5 szabvanyt. 1400 pontot nem kaphat egyik bongeszo sem, mert 555 a maximum. Itt az iPhone 6 hardvere nem nyom semmit a latba. Magat a bongeszo tudasat teszteli az oldal.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #94 Dátum: 2014, 10 11, 10:39:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Keveritek a szezont a fazonnal. A HTML5 teszt nem szintetikus benchmark mint momdjuk egy Geekbench ami a vas teljesitmenyet meri. Azokkal valoban nem kell foglalkozni, mert hulyeseg. Ez viszont azt pontozza, hogy mennyire tamogatja az adott bongeszo a HTML5 szabvanyt. 1400 pontot nem kaphat egyik bongeszo sem, mert 555 a maximum. Itt az iPhone 6 hardvere nem nyom semmit a latba. Magat a bongeszo tudasat teszteli az oldal.
Kevéssé meglepő módon az átlag felhasználó nem is hallott róla. Ami ot érdekli, hogy normálisan és gyorsan működjön az oldal, amit meg akar nézni. Ha nem működik, mérges és panaszkodik, esetleg elgondolkodik rajta, hogy kipróbálja egy másik telefonon, és legközelebb nem ilyet vesz.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #95 Dátum: 2014, 10 11, 11:04:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kevéssé meglepő módon az átlag felhasználó nem is hallott róla. Ami ot érdekli, hogy normálisan és gyorsan működjön az oldal, amit meg akar nézni. Ha nem működik, mérges és panaszkodik, esetleg elgondolkodik rajta, hogy kipróbálja egy másik telefonon, és legközelebb nem ilyet vesz.
Mi miota tartozunk az atlag felhasznalokhoz?  Ha neked az autodon elkopik az abroncs veszel egy uj autot? A Safari egy hulladek bongeszo. Ezt meg a nagy Apple fanok is elismerik.  Van mas alternativa szerencsere.

Nem elérhető taky1974

  • Hozzászólások: 77
  • Nem: Férfi
  • hihi
  • PDA: Apple iPhone 6S
  • PDA ROM: 9.3
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #96 Dátum: 2014, 10 11, 11:34:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi miota tartozunk az atlag felhasznalokhoz?  Ha neked az autodon elkopik az abroncs veszel egy uj autot? A Safari egy hulladek bomgeszo. Ezt meg a nagy Apple fanok is elismerik.  Van mas alternativa szerencsere.
Ha hulladék a Safari, akkor letöltök mást. Pl. Chrome. Ezt használom ezen és a Mac-en is. Mint ahogyan nem használtam soha Androidon a gyári böngészőt sem. Én már szerencsére "átlag felhasználó" vagyok. Már nem romozgatok, mutyizok mint a régi winmo időkben. Nem kell naponta kipróbálnom új romokat, mint régen. Köszönöm, jól elvagyok az Apple által megalkotott rendszerrel. Belenyugszom abba, hogy nincs egyedi telefonom, nincs widgetem, nincs tele az állapotsorom mindenféle információval (szabad ram, szabad táhely, hőmérséklet, légnyomás, etc.), mert egyszerűen működik a készülékem. Nekem ez a lényeg. Ha nem vagyok elégedett a gyári programokkal, akkor szerencsére az Apple által ellenőrzött programot letöltöm, és az biztosan működni fog. Mert azt az appot iPhonera készítették, nem "valamilyen Androidra", ami ha szerencsém van működik. Tehát egy elégedett tulaj vagyok, akit nem érdekel hogy az Apple mondja meg mit hogyan használjon, mert egyszerű vagyok. :)
Ellenben ha nem tetszik az iránya, akkor váltok!!!!

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #97 Dátum: 2014, 10 11, 11:59:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha hulladék a Safari, akkor letöltök mást. Pl. Chrome. Ezt használom ezen és a Mac-en is. Mint ahogyan nem használtam soha Androidon a gyári böngészőt sem. Én már szerencsére "átlag felhasználó" vagyok. Már nem romozgatok, mutyizok mint a régi winmo időkben. Nem kell naponta kipróbálnom új romokat, mint régen. Köszönöm, jól elvagyok az Apple által megalkotott rendszerrel. Belenyugszom abba, hogy nincs egyedi telefonom, nincs widgetem, nincs tele az állapotsorom mindenféle információval (szabad ram, szabad táhely, hőmérséklet, légnyomás, etc.), mert egyszerűen működik a készülékem. Nekem ez a lényeg. Ha nem vagyok elégedett a gyári programokkal, akkor szerencsére az Apple által ellenőrzött programot letöltöm, és az biztosan működni fog. Mert azt az appot iPhonera készítették, nem "valamilyen Androidra", ami ha szerencsém van működik. Tehát egy elégedett tulaj vagyok, akit nem érdekel hogy az Apple mondja meg mit hogyan használjon, mert egyszerű vagyok. :)

Ellenben ha nem tetszik az iránya, akkor váltok!!!!
meddő vita :D ha vidit megnéztétek,látjuk átlag felhasználonak,milyen a droid,most hunyjuk le szemünket,s képzeljük,el iphont,2-3 gb ram-mal droid erőmüvekkel,és röhöghetünk, :D még jó ,hogy nem teszik bele,mert olyan messze lenne,mint makó,jeruzsálemtöl.asszonynak is iphon 6 van(csak ki zsarolta) vicces droid mellete,erőmüvestül,mindenestül,slusz,pasz.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #98 Dátum: 2014, 10 11, 12:03:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi miota tartozunk az atlag felhasznalokhoz?  Ha neked az autodon elkopik az abroncs veszel egy uj autot? A Safari egy hulladek bongeszo. Ezt meg a nagy Apple fanok is elismerik.  Van mas alternativa szerencsere.
Én nem Safarit használok (iCab vagy Mercury Pro), de ettől még nem egy barlangban élek, tisztában vagyok vele, hogy 10-ből 9 iOS felhasználó a gyári alkalmazásokat gyűri. Az autós (vacak, mert kopásról szó sincs) példáddal élve, új abroncsokat teszek az autóra.
Maradjunk az új iPhone-oknál, ha lehet. Ilyen alapon más elkezdheti a kemkrómot fikázni, arra pedig semmi szükség. :p

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: iPhone 6 és 6 Plus
« Reply #99 Dátum: 2014, 10 11, 17:38:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jobban mint droid,lenne mit tanulniuk,s5 meg látjátok,atomerőmüvekkel,szégyen,



Na látod én is ezért váltottam Windows Phone-ra, működik folyamatosan, megbízhatóan és jó úton haladnak a fejlesztésekkel. Nekem az ios nem jött be munkára pár számomra fontos hiányossága miatt, de attól még jó rendszer, jól használja a HW-t, ahogy a WP is. És igen, már nekem sincs kedvem hetente új romot rakni, hogy majd az talán mindig jó lesz. Na de majd az L... talán...