2024, 04 28, 10:55:58

Szerző Téma: Find 5  (Megtekintve 15042 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Find 5
« Dátum: 2013, 07 02, 20:21:26 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

General

SIM Support: Yes
Operating system: Android v4.2 (Jelly Bean)
Touchscreen: Yes, Capacitive
Processor: 1.5 GHz Quad-Core Qualcomm Snapdragon S4 APQ0064 With Adreno 320 GPS
Memory: 2 GB RAM
Network

2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz
3G: WCDMA 2100 MHz
Display

Size: 5 inches
Resolution: 1080 x 1920 Pixels
Type: Full HD Display
Others: OGS (one glass solution) Technology for more vivid and Lifelike colours
Connectivity

GPRS: Yes
EDGE: Yes
3G Speed (Download/Upload): 21 Mbps HSDPA
Wireless LAN: 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
Bluetooth : v4.0
USB port: Yes
NFC Support: Yes
Others: DLNA certified
Camera

Main (Rear) Camera : 13 Megapixels with stacked CMOS Technology
Video recording : Yes
Other features: Capable of taking 100 photos per 5 seconds, HDR (high dynamic ration) for better contrast ratio
Multimedia

Audio Player: Dirac HD Sound
Video Player: Yes, Full HD
3.5mm audio jack: Yes
Storage

Internal: 16GB / 32GB ROM
Dimensions & Weight

Dimensions (mm): 141.8 x 68.8 x 8.86 mm
Weight (g): 165
Others

Email Support : Yes
Instant Messenger: Yes
Pre-loaded Apps: Social networking
Physical Keys: Power Key ,Volume Key
Handset Color Options: White
Inside the Mobile box: Handset, Charger, Headset, Data Cable,Battery With User Manual
Others: Rich , Delicate and Distinctive Visual experience
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #1 Dátum: 2013, 07 02, 22:37:23 »
Sziasztok! Bátorkodtam venni egy ilyen készüléket lassan 1 hónapja tulaj vagyok. És azt kell hogy mondjam nem rossz, nem rossz. 32GB-os Midnight (fekete) verzióm van. Ha van még itt Oppo-s lehet jönni diskurálni, persze az érdeklődök is jöhetnek.:D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Find 5
« Reply #2 Dátum: 2013, 07 02, 23:49:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Bátorkodtam venni egy ilyen készüléket lassan 1 hónapja tulaj vagyok. És azt kell hogy mondjam nem rossz, nem rossz. 32GB-os Midnight (fekete) verzióm van. Ha van még itt Oppo-s lehet jönni diskurálni, persze az érdeklődök is jöhetnek.:D

Szia!

Akkor írhatnál az üzemidőről, a kameráról, illetve a tapasztalataidról.

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #3 Dátum: 2013, 07 03, 14:37:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Akkor írhatnál az üzemidőről, a kameráról, illetve a tapasztalataidról.

Üzemidő nem túl kiemelkedő. Fényerő függvénye 4 óra körüli kijelző használat meglehet, de ez erősen a plafon már. Gyárilag nincs semmi energia takarékosság. Magokat szabályozza, de max órajelen pörög mindig, persze van deep sleep.

Kamera nem túl jól. 13 Mpixel, de elég rossz túl nagy a zaj. És nevetségessen gyér a beállítási lehetőség, de van 120 fps felvételi lehetőség kamera esetében.

Anyagminőség példás, kijelző elég komoly darab, abszolút élvonal beli. Kihangosítva a HTC One-t is lezenéli, Dirac HD elég jól, zenei képességei csúcs kategória. Nem laggol, de van pár bug szoftverben még.:D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Find 5
« Reply #4 Dátum: 2013, 07 03, 14:40:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üzemidő nem túl kiemelkedő. Fényerő függvénye 4 óra körüli kijelző használat meglehet, de ez erősen a plafon már. Gyárilag nincs semmi energia takarékosság. Magokat szabályozza, de max órajelen pörög mindig, persze van deep sleep.

Kamera nem túl jól. 13 Mpixel, de elég rossz túl nagy a zaj. És nevetségessen gyér a beállítási lehetőség, de van 120 fps felvételi lehetőség kamera esetében.

Anyagminőség példás, kijelző elég komoly darab, abszolút élvonal beli. Kihangosítva a HTC One-t is lezenéli, Dirac HD elég jól, zenei képességei csúcs kategória. Nem laggol, de van pár bug szoftverben még.:D

Szeritem totál hülyeség is akkora lapkába 13 Mpixelt zsúfolni, a 8 is bőven elég.
Ha nincs benne gyárilag energiát szabályozó cucc, akkor a Playről lehet beszerezni, de szerintem az alap rendszerben is kellene lenni valaminek.

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #5 Dátum: 2013, 07 03, 15:10:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeritem totál hülyeség is akkora lapkába 13 Mpixelt zsúfolni, a 8 is bőven elég.
Ha nincs benne gyárilag energiát szabályozó cucc, akkor a Playről lehet beszerezni, de szerintem az alap rendszerben is kellene lenni valaminek.

Tényleg nincs. 20% alatt lehet takarékosságot állítani. Gondolkodtam CM-en, de akkor ugrik a Dirac HD.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Find 5
« Reply #6 Dátum: 2013, 07 03, 15:16:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tényleg nincs. 20% alatt lehet takarékosságot állítani. Gondolkodtam CM-en, de akkor ugrik a Dirac HD.

Nos ez utóbbi engem egyáltalán nem érintene, mivel zenét hallgatok, filmet nem nézek és nem is játszok ezeken a kütyükön. A CM meg jó. :)

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #7 Dátum: 2013, 07 03, 15:26:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos ez utóbbi engem egyáltalán nem érintene, mivel zenét hallgatok, filmet nem nézek és nem is játszok ezeken a kütyükön. A CM meg jó. :)

A zene a fontos nekem is ezek közül, abban viszont elég komoly ez.:D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Find 5
« Reply #8 Dátum: 2013, 07 03, 15:35:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A zene a fontos nekem is ezek közül, abban viszont elég komoly ez.:D

Utazás közben, még csak el tudom képzelni, hogy zenét hallgatok, de azt sosem értettem, hogy miért kell városon belül az utcán is füldugóval, vagy egy bazi nagy, stúdió fülessel a fején battyognia az embernek (ez utóbbin szoktam jót röhöni). Szerintem ki lehet bírni azt a talán fél órát zene nélkül. Én ezt betiltanám, mert volt már pár veszélyes helyzet a süketegerek miatt, mert ugyebár nem hallott semmit a zenén kivül.

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #9 Dátum: 2013, 07 03, 19:52:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Utazás közben, még csak el tudom képzelni, hogy zenét hallgatok, de azt sosem értettem, hogy miért kell városon belül az utcán is füldugóval, vagy egy bazi nagy, stúdió fülessel a fején battyognia az embernek (ez utóbbin szoktam jót röhöni). Szerintem ki lehet bírni azt a talán fél órát zene nélkül. Én ezt betiltanám, mert volt már pár veszélyes helyzet a süketegerek miatt, mert ugyebár nem hallott semmit a zenén kivül.

Ezzel egyetértek, én is csak utazás alatt hallgatok. Egyébként szívesen veszem az ajánlásokat ilyen energia menedzselő programokra.;)

Ami nekem nem tetszik benne az a ki/be kapcsoló gomb. Nagyon idétlen helyen van baloldalt. Ráadásul a gombokat nagyon igyekezték rejteni elég csökevényesre sikeredtek.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Find 5
« Reply #10 Dátum: 2013, 07 03, 20:12:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel egyetértek, én is csak utazás alatt hallgatok. Egyébként szívesen veszem az ajánlásokat ilyen energia menedzselő programokra.;)

Ami nekem nem tetszik benne az a ki/be kapcsoló gomb. Nagyon idétlen helyen van baloldalt. Ráadásul a gombokat nagyon igyekezték rejteni elég csökevényesre sikeredtek.

Tudnám minek erőltetik a full HD felbontást ekkora képernyőn. Sok értelme nincs, csak többet fogyaszt a készülék a jelenlegi technikával.
Hol és mennyiért sikerült beszerezni a készüléket?

Ha rootolva van, akkor ajánlom a You are not allowed to view links. Register or Login-t és a You are not allowed to view links. Register or Login-t.

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #11 Dátum: 2013, 07 03, 20:47:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudnám minek erőltetik a full HD felbontást ekkora képernyőn. Sok értelme nincs, csak többet fogyaszt a készülék a jelenlegi technikával.
Hol és mennyiért sikerült beszerezni a készüléket?

Ha rootolva van, akkor ajánlom a You are not allowed to view links. Register or Login-t és a You are not allowed to view links. Register or Login-t.

Mert ez a trend.:D Egyébként a Sharp szerint a 4k sem jelentene különösebb problémát, szóval várható a dolog fokozása. Oké emeljék, de a rendes PC monitoroknál is, meg laptopokban is, ahol igazán lenne értelme.

Egyébként Full HD ide, vagy oda ennek nagyon szép kijelzője van, ma teszteltem S4-et T-nél egyértelműen ez a jobb. A színvilág is problémás, de a fényerő az rendesen elmarad. Úgy kb 2/3 lehet az S4 fényereje az Oppo-hoz képest. Persze a fekete a Samsungon jobb.

Nincs root, de kb 5 perc az egész.:) Mindjárt leírom a metódusát ide.

Nem elérhető sanros

  • Hozzászólások: 351
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: note 2
  • Skype: -
Re: Find 5
« Reply #12 Dátum: 2013, 07 09, 23:30:00 »
Sziasztok.Holnap oppo find 5 tulaj leszek.Hogy tudok rá magyar nyelvet,vagy olyan romot tenni amiben van Magyar nyelv??

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #13 Dátum: 2013, 07 14, 16:26:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.Holnap oppo find 5 tulaj leszek.Hogy tudok rá magyar nyelvet,vagy olyan romot tenni amiben van Magyar nyelv??

Üdv. Csak úgy nem tudsz rátenni. Viszont, ha felteszel rá egy CM-et abban van magyar is.

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #14 Dátum: 2013, 07 17, 23:29:00 »
Hát elég gyorsan megváltunk egymástól. A készülék nem rossz, de hanyagolom most inkább egy darabig az Androidot.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Find 5
« Reply #15 Dátum: 2013, 07 18, 06:53:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát elég gyorsan megváltunk egymástól. A készülék nem rossz, de hanyagolom most inkább egy darabig az Androidot.

?

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #16 Dátum: 2013, 07 18, 23:34:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
?

Semmi különös, csak kipróbáljuk a szifont. :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Find 5
« Reply #17 Dátum: 2013, 07 19, 07:58:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi különös, csak kipróbáljuk a szifont. :D

Ja, azt én már megtettem pár éve, kb. 3 hónapig bírtam vele, aztán gyorsan eladtam. Nálam munkára alkalmatlan az a rendszer...

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Find 5
« Reply #18 Dátum: 2013, 07 19, 09:50:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, azt én már megtettem pár éve, kb. 3 hónapig bírtam vele, aztán gyorsan eladtam. Nálam munkára alkalmatlan az a rendszer...

Ja meglátjuk milyen lesz hosszabb távon. Bár manapság csoda ha 3-4 hónapot kihúz nálam egy mobil.:)

szizso

  • Vendég
Re: Find 5
« Reply #19 Dátum: 2013, 10 10, 22:55:59 »
sziasztok
valaki nem tudja esetleg, hogy az oppo N1 készüléket mikortól, és főleg,hogy hol lehetne megrendelni??

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Find 5
« Reply #20 Dátum: 2013, 10 14, 14:49:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
valaki nem tudja esetleg, hogy az oppo N1 készüléket mikortól, és főleg,hogy hol lehetne megrendelni??
A sajat honlapjan, mert EU garis:
You are not allowed to view links. Register or Login

Egyebkent jo az elözetese:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login