2024, 04 20, 13:49:18

Szerző Téma: Windows Phone 8, 8.1 - Általános beszélgetés az operációs rendszerről  (Megtekintve 24416 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem tudod, hogyan kell használni egy Windows Phone okostelefont? Eleged van a jelenlegi operációs rendszeredből, mint az Android, az iOS, vagy a BlackBerry? A Microsoft elindított egy oktatási portált, hogy segítségével az új felhasználók megismerkedhessenek a Windows Phone platformmal, egy videókkal teletűzdelt interaktív bemutatón...

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető gcsomesz

  • Hozzászólások: 42
  • PDA: Galaxy Tab
  • PDA ROM: P1000XXJID
Azt szeretném kérdezni, hogy nem lehetne nyitni egy topicot mondjuk a 8-as szoftveren futó telefonoknak? Azért már van belőle pár...

Nem elérhető gcsomesz

  • Hozzászólások: 42
  • PDA: Galaxy Tab
  • PDA ROM: P1000XXJID
Áh, szuper. Nagyon köszönöm!
Jelenleg egy 930-at használok és nagyon szeretem.
Előtte S3-am volt, évekig androiddal. Kíváncsian várom a tapasztalatokat tippeket.

Nem elérhető Laci975

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy SIII / Nokia Lumia 930
  • PDA ROM: Minden gyári
Üdv mindenkinek!
A tegnapi napon én is csatlakoztam WP8.1-es táborhoz (telenor, két év hűség, részletre stb...). Egy 4 éve használt Nokia X3-02 váltottam erre a készülékre: Lumia 930. Eddig nem bántam meg. Ez mellett megtartottam a jelenleg is használatban lévő Gaalaxy SIII-as készülékemet is. Eddigi tapasztalatom a Lumia 930-al, hogy piszok gyors és nagyon stabil a rendszere. Nincs akadás, fagyás, bár még csak a gyári programok vannak fent, de első ránézésre nem lesz itt gond sem a tárhellyel sem pedig a tökéletes és megbízható futással sem.

Nem elérhető kosmoo

  • Hozzászólások: 696
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei P9 EVA-L09
  • PDA ROM: egyenlöre telekomos c150b141 :grrr
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!
A tegnapi napon én is csatlakoztam WP8.1-es táborhoz (telenor, két év hűség, részletre stb...). Egy 4 éve használt Nokia X3-02 váltottam erre a készülékre: Lumia 930. Eddig nem bántam meg. Ez mellett megtartottam a jelenleg is használatban lévő Gaalaxy SIII-as készülékemet is. Eddigi tapasztalatom a Lumia 930-al, hogy piszok gyors és nagyon stabil a rendszere. Nincs akadás, fagyás, bár még csak a gyári programok vannak fent, de első ránézésre nem lesz itt gond sem a tárhellyel sem pedig a tökéletes és megbízható futással sem.


Hello.

Nekem 735os van, kicsit gyengebb hardverrel, de masodik telefonnak kituno.
Annyira nem tetszett a wp de kezdek vele megbaratkozni... :)

Tapatalk-kal küldve az én A0001-el


Nem elérhető zolee7

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google, waze
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: egyelőre gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!
A tegnapi napon én is csatlakoztam WP8.1-es táborhoz (telenor, két év hűség, részletre stb...). Egy 4 éve használt Nokia X3-02 váltottam erre a készülékre: Lumia 930. Eddig nem bántam meg. Ez mellett megtartottam a jelenleg is használatban lévő Gaalaxy SIII-as készülékemet is. Eddigi tapasztalatom a Lumia 930-al, hogy piszok gyors és nagyon stabil a rendszere. Nincs akadás, fagyás, bár még csak a gyári programok vannak fent, de első ránézésre nem lesz itt gond sem a tárhellyel sem pedig a tökéletes és megbízható futással sem.
Én is 930-ra váltottam S3-ról már 3 hónapja, de eddig még nem bántam meg. Jelenleg úgy néz ki, hogy nem is fogom.
Minden alkalmazás megvan itt is, amit használatam droidon, a többire meg nem is volt igazán szükségem.
Szóval jó kis telefon ez.

Nem elérhető Laci975

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy SIII / Nokia Lumia 930
  • PDA ROM: Minden gyári
Sziasztok! A Galaxy SIII készülékről szeretnék háttérképeket átküldeni a Lumia 930-ra NFC-n keresztül, de állandóan ezt az üzenetet kapom: "A fogadó eszköz nem támogatja a nagyméretű fájlok átvitelét adatsugárzás útján" A háttérképeket a ZEDGE programból szedtem le. Tudtok erre a problémára valami megoldást :'( :ima:? Köszi előre is.

Nem elérhető zolee7

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google, waze
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: egyelőre gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! A Galaxy SIII készülékről szeretnék háttérképeket átküldeni a Lumia 930-ra NFC-n keresztül, de állandóan ezt az üzenetet kapom: "A fogadó eszköz nem támogatja a nagyméretű fájlok átvitelét adatsugárzás útján" A háttérképeket a ZEDGE programból szedtem le. Tudtok erre a problémára valami megoldást :'( :ima:? Köszi előre is.
Próbáltam én is, de nem sikerült. Mondjuk nagyon nem erőltettem.
Miért nem töltöd le a 930-on is a Zedge-ből?

Nem elérhető Laci975

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy SIII / Nokia Lumia 930
  • PDA ROM: Minden gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáltam én is, de nem sikerült. Mondjuk nagyon nem erőltettem.
Miért nem töltöd le a 930-on is a Zedge-ből?

Köszi a választ. Már letöltöttem őket, csak kíváncsi lettem volna, hogy működik-e az NFC-s átvitel.