2024, 03 28, 20:31:47

Szerző Téma: LG G Flex - általános beszélgetés  (Megtekintve 29857 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
LG G Flex - általános beszélgetés
« Dátum: 2014, 07 16, 13:50:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Operációs rendszer: Android 4.2.2 Jellybean+
Processzor: Qualcomm Snapdragon 800 / MSM8974 / 2.26 GHz Quadcore
Memória (RAM): 2 GB
Kijelző: 6" POLED 1280*720
Tárolóhely: 32GB, nem bővíthető
Akkumulátor: Lithium Polymer, 3500 mAh
Méret: H x Sz x Mé (mm)160,5 x 81,6 x 8,7 mm
Súly (g): 176 g

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2014, 07 16, 21:17:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van 4.4.2 OTA frissítés (D95520a).
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2014, 07 16, 21:45:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Van 4.4.2 OTA frissítés (D95520a).
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Nem rossz gép az N3, megérte a váltás, elégedett vagy? Pozitívum, negatívum?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2014, 07 16, 22:32:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Nem rossz gép az N3, megérte a váltás, elégedett vagy? Pozitívum, negatívum?
Azért váltottam, mert azóta érdekelt, hogy milyen lehet a Flex, mióta megjelent. Egy ismerősét alkalmam volt megtapogatni, és szerelem lett első látásra. A hardver kb. olyan erős, mint az N2-é volt, jó munkát végeztek a szoftverrel, röccenést még hírből sem találtam sehol. A kijelző nekem nagyon tetszik, bár itt a képsűrűség kisebb, mint az N2-nél volt, cserébe nagyobb a kijelző.  :D Az én szemem már nem a legjobb, így én nem látom a kisebb képsűrűségből adódó hibákat, nagyítóm meg nincs.  :D A görbe kijelző érdekes hatású, kb. 2 óra használat után az N3-at domborúnak éreztem.  :D
Az LG launcher-e nem rossz, de maradtam a jól bevált Next-nél, már évek óta használom. Az alkalmazások a szokásosak, nekem külön tetszenek a beállításokban a kis billenő kapcsolók, illetve a redőny is nagyon jó, hasznos a QSlide (alkalmazásokat lehet gyorsan onnan indítani).
Jópofa a QuickMemo, lehet firkálgatni vele, sajnos a samsung "jampitoll" nem működik vele.
You are not allowed to view links. Register or Login

Mások dicsérték a távvezérlő alkalmazást, de én a fizikai gombkora esküszöm, mert azt nem kell nézni, ezért is van egy Logitech univerzális távirányítóm. Mivel tanítható, azért az sem rossz.
Vettem hozzá egy quickwindow tokot is. You are not allowed to view links. Register or Login Mivel nem a saját launcher-t használom, ezért az ablakban az időjárás nem megy, az óra és a zenelejátszó viszont tökéletesen működik. Ami nagy pozitívum, hogy a lednek van elől lyuk, amit nagyon hiányoltam az N3 s-view tokjánál.
Ami nem tetszett, hogy a beállításokban mindig visszavált a füles kinézetről a régi fajta listásra, és még nem találtam meg, hogy ezt hol lehetne véglegesen beállítani, feltéve, hogy lehet.
Másik nem a telefon, hanem az LG sara, Mobile Support tool-lal lehetetlenség W8.1 64 bitesen-en letölteni az USB drivert. Két gépen is próbáltam, de sikertelenül. You are not allowed to view links. Register or Login
Az aksi idő úgy tűnik, hogy nagyon jó lesz, az energiagazdálkodása is nagyon jónak tűnik, de abban a samsung is nagyon profi.
Nem bántam meg, mert ez a telefon egy nagyon kellemes eszköz, a 6" és környéke már régóta vonzott. Eddig ezt éreztem a maximumnak, amit még kényelmesnek tudok érezni, de ma már kicsit feljebb csúszott a mérethatár. Mivel soha nem zsebben hordom, így a nagyobb méret nem akadály. Amúgy tokban összehasonlítva a szélesség nagyjából egyforma, a hosszúság meg kb. 1 cm-rel több. Az érintő és fizikai gomb sem hiányzik már, a note-nál sem kedveltem különösebben a fizikai gombot, nekem elég lett volna egy érintő is.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2014, 07 17, 15:19:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért váltottam, mert azóta érdekelt, hogy milyen lehet a Flex, mióta megjelent. Egy ismerősét alkalmam volt megtapogatni, és szerelem lett első látásra. A hardver kb. olyan erős, mint az N2-é volt, jó munkát végeztek a szoftverrel, röccenést még hírből sem találtam sehol. A kijelző nekem nagyon tetszik, bár itt a képsűrűség kisebb, mint az N2-nél volt, cserébe nagyobb a kijelző.  :D Az én szemem már nem a legjobb, így én nem látom a kisebb képsűrűségből adódó hibákat, nagyítóm meg nincs.  :D A görbe kijelző érdekes hatású, kb. 2 óra használat után az N3-at domborúnak éreztem.  :D
Az LG launcher-e nem rossz, de maradtam a jól bevált Next-nél, már évek óta használom. Az alkalmazások a szokásosak, nekem külön tetszenek a beállításokban a kis billenő kapcsolók, illetve a redőny is nagyon jó, hasznos a QSlide (alkalmazásokat lehet gyorsan onnan indítani).
Jópofa a QuickMemo, lehet firkálgatni vele, sajnos a samsung "jampitoll" nem működik vele.

Mások dicsérték a távvezérlő alkalmazást, de én a fizikai gombkora esküszöm, mert azt nem kell nézni, ezért is van egy Logitech univerzális távirányítóm. Mivel tanítható, azért az sem rossz.
Vettem hozzá egy quickwindow tokot is. You are not allowed to view links. Register or Login Mivel nem a saját launcher-t használom, ezért az ablakban az időjárás nem megy, az óra és a zenelejátszó viszont tökéletesen működik. Ami nagy pozitívum, hogy a lednek van elől lyuk, amit nagyon hiányoltam az N3 s-view tokjánál.
Ami nem tetszett, hogy a beállításokban mindig visszavált a füles kinézetről a régi fajta listásra, és még nem találtam meg, hogy ezt hol lehetne véglegesen beállítani, feltéve, hogy lehet.
Másik nem a telefon, hanem az LG sara, Mobile Support tool-lal lehetetlenség W8.1 64 bitesen-en letölteni az USB drivert. Két gépen is próbáltam, de sikertelenül. You are not allowed to view links. Register or Login
Az aksi idő úgy tűnik, hogy nagyon jó lesz, az energiagazdálkodása is nagyon jónak tűnik, de abban a samsung is nagyon profi.
Nem bántam meg, mert ez a telefon egy nagyon kellemes eszköz, a 6" és környéke már régóta vonzott. Eddig ezt éreztem a maximumnak, amit még kényelmesnek tudok érezni, de ma már kicsit feljebb csúszott a mérethatár. Mivel soha nem zsebben hordom, így a nagyobb méret nem akadály. Amúgy tokban összehasonlítva a szélesség nagyjából egyforma, a hosszúság meg kb. 1 cm-rel több. Az érintő és fizikai gomb sem hiányzik már, a note-nál sem kedveltem különösebben a fizikai gombot, nekem elég lett volna egy érintő is.
Nekem még nem volt alkalmam sokáig megtapizni, azaz nem tüzetesen, egyelőre nemigen van az ismerősök közt. A kütyü a rendelkezésre álló 2 perc alatt nagyon jó benyomást tett, mind a külső, belső miatt. A külső nagyon egyedi, ritka jól néz ki, de konkrétan nekem nagy. Belső majdhogy ugye nem újdonság, az LG UI a G2-nél is szinte csontra ugyanaz. Egy pár kisebb/nagyobb/szebb kis apróságot belepakoltak nektek, az ikonok kismértékben eltérőek, de kábé dettó ugyanaz = qrva jó. Ez nekem is az első kütyüm, amin marad a gyári OS, kifogástalan munkát végeznek az LG-nél. Minden apró részletre adnak, figyelnek, és végre a gyári appoknak is van értelme, haszna.
Pl. távvezérlőben elsőre pont ez volt a fura mint neked, de a zárképernyőn widgetként 2 nap mire megszokod "mi hol van".  ;)

Beállítás kinézet váltásról majd okosabb, azaz Flex user mond valamit, én nem találkoztam még ezzel, sőt nekünk opció sincs váltani, alapból füles.

Akksiban az LG szoftver és maga a gyártói optimalizálás is rendkívül jó. Én a G2 -vel több custom romot/kernelt kipróbáltam, eddig 1 db kivételével az összeset alázta a full gyári bloatware-el és minden "szemét"-tel teli rom. Érdekes, mármint az LG...
A kipucolt romok sehol sincsenek a "felesleges szeméttel teli" gyári 4.4.2-höz képest.. Persze ez az én véleményem, gondolom sokan nem értenek vele egyet, pedig így van. Az OS meglepően sok app-ot enged fagyasztani az alkalmazáskezelőben, és nagyon jól teszi a dolgát.

Én azt mondom az LG messze jobban optimalizál mint a Samsung. Ha a külső tetszik, nagyon jól választottál, remek gép, gratula! És köszönöm a véleményed! :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2014, 07 17, 15:42:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem még nem volt alkalmam sokáig megtapizni, azaz nem tüzetesen, egyelőre nemigen van az ismerősök közt. A kütyü a rendelkezésre álló 2 perc alatt nagyon jó benyomást tett, mind a külső, belső miatt. A külső nagyon egyedi, ritka jól néz ki, de konkrétan nekem nagy. Belső majdhogy ugye nem újdonság, az LG UI a G2-nél is szinte csontra ugyanaz. Egy pár kisebb/nagyobb/szebb kis apróságot belepakoltak nektek, az ikonok kismértékben eltérőek, de kábé dettó ugyanaz = qrva jó. Ez nekem is az első kütyüm, amin marad a gyári OS, kifogástalan munkát végeznek az LG-nél. Minden apró részletre adnak, figyelnek, és végre a gyári appoknak is van értelme, haszna.
Pl. távvezérlőben elsőre pont ez volt a fura mint neked, de a zárképernyőn widgetként 2 nap mire megszokod "mi hol van".  ;)

Beállítás kinézet váltásról majd okosabb, azaz Flex user mond valamit, én nem találkoztam még ezzel, sőt nekünk opció sincs váltani, alapból füles.

Akksiban az LG szoftver és maga a gyártói optimalizálás is rendkívül jó. Én a G2 -vel több custom romot/kernelt kipróbáltam, eddig 1 db kivételével az összeset alázta a full gyári bloatware-el és minden "szemét"-tel teli rom. Érdekes, mármint az LG...
A kipucolt romok sehol sincsenek a "felesleges szeméttel teli" gyári 4.4.2-höz képest.. Persze ez az én véleményem, gondolom sokan nem értenek vele egyet, pedig így van. Az OS meglepően sok app-ot enged fagyasztani az alkalmazáskezelőben, és nagyon jól teszi a dolgát.

Én azt mondom az LG messze jobban optimalizál mint a Samsung. Ha a külső tetszik, nagyon jól választottál, remek gép, gratula! És köszönöm a véleményed! :)
Köszi!
Amúgy az is közrejátszott, hogy meglehetősen kiábrándultam a samsungból. A samsung előtt htc one x-em volt, akkor is azért váltottam, mert lezárták a bootloadert, és a garanciát érinthette a nyitása. Aztán hozta ezt a knox baromságot a samsung. Illetve nagyon felbosszantott, hogy a tabletem, ami a 12.2 megjelenéséig a csúcs volt a samsung palettán még mindig nem kapta meg a 4.4.x-t, még mindig csak a 4.3 lehetne rajta, így rátoltam egy tajvani romot, mert meguntam a várakozást. Nagy ívben le vagyunk ejtve, amit elfogadhatatlannak tartok. Az LG már nagyon komoly dolgokat alkot, több területen is simán alázza a samut, már nem az a gagyi gyártó, mint 10 évvel ezelőtt, érdemes rájuk odafigyelni, nagyon meglepő és haladó gondolataik vannak!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2014, 07 17, 18:04:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!
Amúgy az is közrejátszott, hogy meglehetősen kiábrándultam a samsungból. A samsung előtt htc one x-em volt, akkor is azért váltottam, mert lezárták a bootloadert, és a garanciát érinthette a nyitása. Aztán hozta ezt a knox baromságot a samsung. Illetve nagyon felbosszantott, hogy a tabletem, ami a 12.2 megjelenéséig a csúcs volt a samsung palettán még mindig nem kapta meg a 4.4.x-t, még mindig csak a 4.3 lehetne rajta, így rátoltam egy tajvani romot, mert meguntam a várakozást. Nagy ívben le vagyunk ejtve, amit elfogadhatatlannak tartok. Az LG már nagyon komoly dolgokat alkot, több területen is simán alázza a samut, már nem az a gagyi gyártó, mint 10 évvel ezelőtt, érdemes rájuk odafigyelni, nagyon meglepő és haladó gondolataik vannak!
Valóban nem gagyi gyártó már. Kifejezetten tetszik pl. a szoftverezettség is. Ti nem tudom hogy álltok, G2-re 5. hónapon belül a 4. KitKatot adják ki, és érezhetően egyre jobb. A jól optimalizált gyártói szoft frissesség bazi sokat jelent. 500-600 hibátlan órát elmegy úgy a kütyü, hogy meg se röccen. Ha jól tudom ezt a Flex is simán tudja!
A Knox-os 4.4.2-es S4 mini 4 nap után már nem tudja pl. a hozzárendelt csengőhangokat teljesíteni, random visszaáll alapra + a híváskép full fekete háttér lesz. Csak reboot. Harmadszor húzom/gyalulom újra Odinnal, az eredmény = 0. Magyarul ennyit tud.
Az LG két koppos ébredése, meg a Knock Code, igazi csemege, most már nélkülözhetetlen. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2014, 07 20, 12:33:34 »
Nézet váltó menü a beállításokban:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Amúgy kitalálhattak volna jobb gomb kombinációt a képernyőkép készítésre, mert marha nehéz jól megnyomni a két gombot.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2014, 07 20, 13:04:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézet váltó menü a beállításokban:


Amúgy kitalálhattak volna jobb gomb kombinációt a képernyőkép készítésre, mert marha nehéz jól megnyomni a két gombot.
Bakker... mindennap tanul az ember. Most láttam csak ezt a funkciót. Eszembe nem volt eddig hogy ott lehet vmi. Köszi!

Képernyőkép legegyszerűbben: A Home gomb alól ha egyenesen felhúzod az ujjad, kapsz 2 vagy 3 appot javaslatként ugyebár. QuickMemo használva = jobb felül mentés ikon, és menti a Galéria / QuickMemo mappába.  Egyszerűbb mint hátul zsonglőrködni, nektek meg 6 colon biztos. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2014, 07 20, 13:13:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bakker... mindennap tanul az ember. Most láttam csak ezt a funkciót. Eszembe nem volt eddig hogy ott lehet vmi. Köszi!

Képernyőkép legegyszerűbben: A Home gomb alól ha egyenesen felhúzod az ujjad, kapsz 2 vagy 3 appot javaslatként ugyebár. QuickMemo használva = jobb felül mentés ikon, és menti a Galéria / QuickMemo mappába.  Egyszerűbb mint hátul zsonglőrködni, nektek meg 6 colon biztos. :)
Köszi, ez zseniális ötlet!  :ok:
Kb. 100x próbáltam jól, megnyomni a két gombot a nagy ujjaimmal, mire sikerült.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2014, 07 20, 13:21:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, ez zseniális ötlet!  :ok:
Kb. 100x próbáltam jól, megnyomni a két gombot a nagy ujjaimmal, mire sikerült.
:ok:

Véletlen találtam rá én is, pedig ott van az ember szeme előtt. Pontosan nem tudom melyik, Android Police vagy Android Authority bemutató videóját néztem, ott mutatta a srác mire is jó a QuickMemo. Eszembe nem jutott volna.. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető razorhun

  • Hozzászólások: 151
  • PDA: Htc One X
  • PDA ROM: ORDROID 4.0
  • Skype: vagojozsef1
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2014, 07 23, 16:47:55 »
végre valami cm romot is csinálhatnánakmert az xda-n a cm11 az 10-e ota áll és sehova se halad.nemis értem,hogy mások miértnem készitenek cm romokat a flexhez  >:(

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2014, 07 23, 22:59:54 »
Nekem az is elég lenne ha vissza lehetne tenni azt a gyári romot amivel vettem.Akkor még röhögve elment 2 napot úgy hogy széjjelnyomkodtam napközben,most a kk-n talán hazaérek este úgy hogy nem merül le.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2014, 07 23, 23:08:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem az is elég lenne ha vissza lehetne tenni azt a gyári romot amivel vettem.Akkor még röhögve elment 2 napot úgy hogy széjjelnyomkodtam napközben,most a kk-n talán hazaérek este úgy hogy nem merül le.
És nem tudtok downgrade - elni? Nem lehet vagy mi a szösz?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2014, 07 23, 23:17:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És nem tudtok downgrade - elni? Nem lehet vagy mi a szösz?
Elvileg lehet,de annyira nem folytam bele az lg telefonok romolásának mikéntjébe.Azért azt el kell ismerni hogy az odin a samsung mellet egy igen erős fegyvertény.
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2014, 07 23, 23:51:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg lehet,de annyira nem folytam bele az lg telefonok romolásának mikéntjébe.Azért azt el kell ismerni hogy az odin a samsung mellet egy igen erős fegyvertény.

Itt is van ilyen. LG Flashtool a neve. Kb 2-vel kell többet kattintani benne, mint az odinban.
G2-re, 4x-re, G3-ra, F6-ra van, gondolm Flex-re is. Nézd meg xda-n.

Szerk:
You are not allowed to view links. Register or Login
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2014, 07 24, 18:02:12 »
Nem mondhatnám, hogy az xda flex romokban tobzódna. Mostoha gyereknek számít, az xda-s fiúk nem vettek flex-et sajnos. De ez így érintetlenül is piszok jó!

Nem elérhető Rpi082

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUENA7
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2014, 07 31, 07:28:05 »
Segítséget kérnék! A minap jutottam hozzá ehhez a szépséghez, még ismerkedem vele, de van egy gondom. A gyári alkalmazásokat nem engedi frissíteni. Bele lépek, egyből kidobja az üzit, h frissíteni kell, rányomok, h igen. Erre elkezd pörögni és bead egy telepített alkalmazások listát (amik nincsenek is telepítve) és ennyi. Regisztráltam az lg smartba hátha az a baj, de nem! :( Mi lehet a baj?

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2014, 07 31, 09:34:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítséget kérnék! A minap jutottam hozzá ehhez a szépséghez, még ismerkedem vele, de van egy gondom. A gyári alkalmazásokat nem engedi frissíteni. Bele lépek, egyből kidobja az üzit, h frissíteni kell, rányomok, h igen. Erre elkezd pörögni és bead egy telepített alkalmazások listát (amik nincsenek is telepítve) és ennyi. Regisztráltam az lg smartba hátha az a baj, de nem! :( Mi lehet a baj?
Nyomj egy Hard resetet ;)
De vigyázz mindet töröl.

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről
★Android 10.0★

Nem elérhető Rpi082

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUENA7
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2014, 07 31, 18:01:09 »
Köszi! Azzal nem sikerült. :( Viszont sim kártya ki és úgy már frissített! :)

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2014, 07 31, 21:18:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Azzal nem sikerült. :( Viszont sim kártya ki és úgy már frissített! :)
Érdekes, lényeg hogy sikerült. ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 7-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2014, 09 12, 12:23:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már alig várom!

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2014, 09 17, 18:44:53 »
Én is várom,bár cserélni nem hiszem hogy fogok!
Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2014, 09 18, 08:54:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is várom,bár cserélni nem hiszem hogy fogok!
Mivel valószínűleg kisebb lesz a kijelző, így én sem cserélem.

Nem elérhető tanzen

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4682
  • Nem:De igen
    • azbeszt
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Huawei P8
  • PDA ROM: GRA-L09C150B196 , EMUI 3.1 , android 5.0.1
Re: Re: LG G Flex - általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2014, 09 18, 08:59:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel valószínűleg kisebb lesz a kijelző, így én sem cserélem.
Jaaa, én nem amiatt, sőt.Én egy 5-5.5 coll mérettel jobban megbarátkoztam volna.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D958-el

Ericsson Gh337->Panasonic G450->Siemens S25->Siemens C35->Siemens C45->Siemens MT50->Alcatel OT715->SonyEricsson T630->Samsung Z400->Siemens CXT-65->Nokia 7710->Nokia N95-2->Nokia E51->Tops Touch A1->Samsung galaxy S->Galaxy S3->N9776->LG Gflex -> Huawei P8