2024, 03 29, 16:39:43

Szerző Téma: LG G3 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 244065 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1925 Dátum: 2016, 12 28, 11:10:46 »
Sziasztok!

Pár napja a G3-am nem csatlakozik fel egy wifi hálózatra sem! :( Több wifin is próbáltam de semmi :(
Újraraktam a telót stb, de a probléma nem oldódott meg! Ha mégis valami csoda folytán felcsatlakozik akkor fél perc után ledobja, vagy azt írja ki, hogy nincs internet, vagy csatlakozási hiba....

Találkozott már valaki hasonlóval????

Nem elérhető songi

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Mitac MIO A 701 SGS III LG G3 D855 16GB
  • PDA ROM: A701 NeatROM v6.5 v10e
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1926 Dátum: 2017, 01 07, 08:10:04 »
Sziasztok !
Azt kérdezném hogy van esetleg már valakinek tapasztalata online függetlenítéssel kapcsolatosan én esetleg a pécsi székhelyű "gsm mester" megbízhatóságára gondolok, illetve mivel az én g3-om szolgáltatos később a működését esetleg befolyásohatja az utólagos függetlenités?
Köszi

Nem elérhető krobo

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 9
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1927 Dátum: 2017, 01 11, 11:58:29 »
Sziasztok!
Az utóbbi időben jelentősen lerövidült az akku időtartama. Lefuttattam a smartcleaning-et, meg egy ram takarítót is, de nem látok változást. Viszont azt látom, hogy a kijelző akkuhasználata 55-56% és ez korábban 10% volt. Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm.

Nem elérhető crx1500

  • Hozzászólások: 61
  • PDA: Samsung Galaxy Ace S5830
  • PDA ROM: GINGERBREAD 2.3.3
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1928 Dátum: 2017, 02 17, 19:15:48 »
Valakinek valami fix megoldása a térerő problémára?Ha gyenge a térerő akkor eldobja és nem hajlandó visszacsatlakozni.....Elég idegesítő mikor fél napig nem vagyok elérhető ez miatt .
A választ köszönöm.

Nem elérhető mikkrobi

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Iphone X
  • PDA: Iphone X
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1929 Dátum: 2017, 02 20, 09:57:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !
Azt kérdezném hogy van esetleg már valakinek tapasztalata online függetlenítéssel kapcsolatosan én esetleg a pécsi székhelyű "gsm mester" megbízhatóságára gondolok, illetve mivel az én g3-om szolgáltatos később a működését esetleg befolyásohatja az utólagos függetlenités?
Köszi

Szia!
Már nincs meg a telefon, de emlékeim szerint úgy sikerült megoldani, hogy a hálózat módnál az LTE módot kerülni kellett. Buktuk ezzel a gyors 4G-t, viszont mindig volt térerő.

Remélem tudtam segíteni.

Nem elérhető Ákos75

  • Hozzászólások: 93
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: LG G4 / GT-P5100
  • PDA ROM: Stock 5.1 /Stock 4.1.2
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1930 Dátum: 2017, 03 24, 20:20:56 »
Sziasztok!

Kérdésem találkozott valaki olyan hibával hogy időnként nem működik a kijelző?
Nem tudom mihez kötni, mikor működik mikor nem.
(csatlakozót már megmozgattam,de nem hozott eredményt.

Á.

Nem elérhető slaci1981

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: lg g3
  • PDA ROM: 5.0
  • Skype: nincs
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1931 Dátum: 2017, 04 19, 18:01:40 »
hali szereztem egy független g3 d855,  5.0 van az android verzió rrissitsem 6.0  vagy  ne?
mennyire stabil a rendszer ? az aksi kicsit gyorsan merül 8-9 óra  ,vagy ez jó? kis segitséget kérek?

Nem elérhető Ákos75

  • Hozzászólások: 93
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: LG G4 / GT-P5100
  • PDA ROM: Stock 5.1 /Stock 4.1.2
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1932 Dátum: 2017, 04 20, 07:48:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali szereztem egy független g3 d855,  5.0 van az android verzió rrissitsem 6.0  vagy  ne?
mennyire stabil a rendszer ? az aksi kicsit gyorsan merül 8-9 óra  ,vagy ez jó? kis segitséget kérek?

Szia Lehet frissíteni rendben lesz!
Üzemóra Akár még normális is lehet ha sokat nyomkodod.
De valószínű nincs már a helyzet magaslatán az akksi!

Üdv.
Á.

Nem elérhető Balu06

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: -
  • PDA ROM: -
  • Skype: -
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1933 Dátum: 2017, 07 09, 19:09:07 »
Sziasztok :)

Idén lesz 2 éves a G3-mas telefonom 2015 őszén vettem. Most pár napja kicsit vacakolt a wifi. A mai nap pedig egyszerűen használhatatlan. Felcsatlakozik ledob, felcsatlakozik működik hibát ír ki ledob, felcsatlakozik és nem lehet netezni. Néha kiírja a wifi nevét hogy nem elérhető az internet, utána valami 0x nevű wifit ír, ami a környéken sincs. Van repetear de ha azt kiiktatom akkor se működik. Próbáltam gyári visszaállítás, router kikapcsolás, teló aksi kivétel, wifi elfelejtés. Csatorna módosítás, frekvencia módosítás. Ha ezt a router kikapcsolásos műveletet csináltam akkor kb 20 másodpercig működött rendesen, utána megint semmi. Valaki találkozott ilyen hibával, tud valaki megoldást? A többi eszközön (tv, laptop, más telefonok) működik rendesen az internet.
Előre is köszönöm a segítséget :)

Nem elérhető Twon

  • Hozzászólások: 568
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: LG G3 / Tab 10.1 (P7500XXKL4)
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1934 Dátum: 2017, 07 09, 19:21:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali szereztem egy független g3 d855,  5.0 van az android verzió rrissitsem 6.0  vagy  ne?
mennyire stabil a rendszer ? az aksi kicsit gyorsan merül 8-9 óra  ,vagy ez jó? kis segitséget kérek?
Nekem nagyon belassult a 6.0-tól! Én vissza fogom valahogy varázsolni az 5-ös romot!

Nem elérhető sigyaJani

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SN-N915FY
  • PDA ROM: AP : N915FXXU180A2
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1935 Dátum: 2017, 09 22, 20:02:12 »
Sziasztok!

Van egy jó öreg g3 am D855 öm, de nem független a GSM Labor-nál próbáltam függetleníteni de a Cod amit kaptam nem használ, más ötlet a függetlenítésre nincs?

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1936 Dátum: 2017, 09 22, 21:00:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Van egy jó öreg g3 am D855 öm, de nem független a GSM Labor-nál próbáltam függetleníteni de a Cod amit kaptam nem használ, más ötlet a függetlenítésre nincs?


Október 24.-e után a szolgáltatók díjmentesem kötelesek függetleníteni a hűséggel nem rendelkező cuccot.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sigyaJani

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SN-N915FY
  • PDA ROM: AP : N915FXXU180A2
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1937 Dátum: 2017, 09 23, 19:51:04 »
Addig elteszem a vitrinbe ..
:D

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1938 Dátum: 2017, 09 23, 20:03:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Addig elteszem a vitrinbe ..
:D

Tedd azt.

Nem elérhető Ballas

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1939 Dátum: 2017, 11 07, 21:45:52 »
Segítsetek légyszíves! Párom lg g 3 telefonja folyamatosan leáll illetve a hálózat eltünik, a sim - et nem ismeri fel utána. Ez akkor történik ha sim kártyát teszünk bele. Mi lehet a gond? Gyári visszaállitást csináltam, garancia már nincs.

Tapatalkkal küldve az én RNE-L21 eszközömről


Nem elérhető Gonosztorpe

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: I900 Omnia
  • PDA ROM: I900XXHI1/XDHI1
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1940 Dátum: 2018, 04 14, 10:04:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítsetek légyszíves! Párom lg g 3 telefonja folyamatosan leáll illetve a hálózat eltünik, a sim - et nem ismeri fel utána. Ez akkor történik ha sim kártyát teszünk bele. Mi lehet a gond? Gyári visszaállitást csináltam, garancia már nincs.

Tapatalkkal küldve az én RNE-L21 eszközömről
Nekem is volt/van ilyen problémám. Az első G3-at a hihetetlen szerviz nem tudta megcsinálni, a másikra (jelenlegire) már nincs gari. Így most keresem a megoldást erre a problémára... Xda-n írtak IMEI visszaállításáról, illetve a modem flasheleseről. Most ezen a vonalon próbálok elindulni, ha van valami fejlemény szívesen megosztom.

Másik téma a 3. G3-ast érinti, amelynek a kijelzője sötétedik el. Ott átmeneti megoldást jelentett az alaplap kiszerelése és 180 fokon 10 percig sütőben való "újra forrasztasa" ennél a problemánál az alaplap csere az ami működhet, viszont a kicsi kínai nem garantálja hogy a 4g/LTE működni fog. Ennek a kipróbálása is folyamatban van.

Érdekesség, hogy Párom G3-asával -le is kopogom- semmi baj. :-)

Tapatalkkal küldve az én LG-D855 eszközömről


Nem elérhető gyu456

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1010
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Nextgen
  • Skype: gyuszkoh456
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1941 Dátum: 2018, 04 22, 20:18:54 »
Nálunk is volt egy 16 Gb-os változat ami ugyan így kezdte hogy eldobálta a hálózatot aztán megadta magát!!!  >:(  De talán 32 GB-os változattal nincs ilyen probléma.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Gonosztorpe

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: I900 Omnia
  • PDA ROM: I900XXHI1/XDHI1
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1942 Dátum: 2018, 05 19, 09:16:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is volt/van ilyen problémám. Az első G3-at a hihetetlen szerviz nem tudta megcsinálni, a másikra (jelenlegire) már nincs gari. Így most keresem a megoldást erre a problémára... Xda-n írtak IMEI visszaállításáról, illetve a modem flasheleseről. Most ezen a vonalon próbálok elindulni, ha van valami fejlemény szívesen megosztom.

Másik téma a 3. G3-ast érinti, amelynek a kijelzője sötétedik el. Ott átmeneti megoldást jelentett az alaplap kiszerelése és 180 fokon 10 percig sütőben való "újra forrasztasa" ennél a problemánál az alaplap csere az ami működhet, viszont a kicsi kínai nem garantálja hogy a 4g/LTE működni fog. Ennek a kipróbálása is folyamatban van.

Érdekesség, hogy Párom G3-asával -le is kopogom- semmi baj. :-)

Tapatalkkal küldve az én LG-D855 eszközömről
Nos az EFS mappa mentése és s visszaállítása ideiglenesen megoldotta a problémát de a múlthéten alaplaphibával végleg meghalt. Egy héttel később párom G3-asa is kék képernyővel elhalálozott... A kis kínai nem tudja garantálni, hogy az alaplap tudja az LTE hálózatot ezért le lettek cserelve egy Huawei P Smart-ra...