2024, 04 24, 03:42:09

Szerző Téma: LG G3 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 245514 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1175 Dátum: 2014, 12 19, 05:06:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Egy kérdés : Látom van valami hő mod érdemes flashelni értékre melyiket a 75 elég lehet?
Kösz a  választ.




SZERK:A tárcsázónál a füleknél a kedvenceket meg a csoportokat elemiáltam a lag redukálodott
Jelenleg 3 változat létezik: 70°C, 75°C, 80°C
Ez azt jelenti, hogy eddig engedi melegedni a processzort, míg elkezdi visszavenni az órajelet. Tapasztalatok szerint azonban a legmagasabb, 80°C-os verzióval sincs semmi probléma, ez adja a legjobb teljesítményt. Arra azonban számítani kell, hogy a működéséből adódóan ront az akkumulátoros üzemidőn, mivel a processzor több időt tölt magasabb órajelen. Valamit valamiért.

Nem elérhető osie

  • Hozzászólások: 14
  • PDA: pda pda12
  • PDA ROM: pda pda12 v1.1
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1176 Dátum: 2014, 12 19, 07:33:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali megjött a készülékem.
Egyből ment fel a Cloudy g3 2.0 G2-es en is azt használtam nagyon smooth rom volt.

Első pár óra tapasztalat.:Lag.Mindenhol
Nem durva de érezhető.Tárcsázó névjegyeknél pl iszonyat darabos.
Kijelző szép FHD kijelzőhöz képest kb nulla előnnyel sőt a nagyobb felbontás kimondottan hátrány ennek a vasnak.
Lg nek még kellene tanulnia optimalizálni mert pl a volt Oppo fond 7 QHD készülékem iszonyat sima volt.
Zene rész egyelőre nem a legjobb de ezt nem írnám le mert egyelőre gyári fülessel tolom a shure se215 még úton.(Viper fent bekonfigolva!)A külső hagszoró vicc.Oppohoz képest főleg.
Kamera okés többet vártam de elmegy.Majd ideálisabb fényviszonyok közepette ránézek ebben az időben korrekt véleményt formálni nem lehet.Aksit  majd pár hét elteltével ítélem meg.
Összeségében elleszek vele 1 évet azért 80 ért vettem 2 év garival annyit megért.
Egy kérdés : Látom van valami hő mod érdemes flashelni értékre melyiket a 75 elég lehet?
Kösz a  választ.




SZERK:A tárcsázónál a füleknél a kedvenceket meg a csoportokat elemiáltam a lag redukálodott

'ez a telefon egy szar'
'elleszek vele 80ezerért'

ok

u.i.: user error

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1177 Dátum: 2014, 12 19, 09:28:54 »
Uramerdeg gyerek....
Mi ez a hiszti?...
Leírtam a tapasztalataim.Akinek ezzel problémája van és gyenge az idegzete ne  kommentelje.Aki higgadtan értelmesen tud hozzászólni a posztomhoz szívesen meghallgatom.
1 Nem írtam sehol,hogy SZAR!!!!!
2 Attól,hogy pár nem pdafan hanem úgy látom kiakad márkafan(Hello joker (mobilaréna...) szerenencsére nem fogja befolyásolni az eddigi tapasztalataim...

User  error ja biztosan G1 óta Droidot használok.....

Ja bocs mindenkitől most látom ez egy troll reg ..A profiljára most néztem rá.


Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1178 Dátum: 2014, 12 19, 09:32:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jelenleg 3 változat létezik: 70°C, 75°C, 80°C
Ez azt jelenti, hogy eddig engedi melegedni a processzort, míg elkezdi visszavenni az órajelet. Tapasztalatok szerint azonban a legmagasabb, 80°C-os verzióval sincs semmi probléma, ez adja a legjobb teljesítményt. Arra azonban számítani kell, hogy a működéséből adódóan ront az akkumulátoros üzemidőn, mivel a processzor több időt tölt magasabb órajelen. Valamit valamiért.

Nagyon szépen köszönöm.Ezt olvastam . Mindenki a 80-ast használja aki használ ilyen modot?Leginkább az érdeklne megéri e a nagyobb fogyasztás,melegedés .Ergo lagot csökkenti e számottevően(Mondjuk a nova launcher sokat segített eddig is)Köszi!

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1179 Dátum: 2014, 12 19, 10:17:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most komolxan ez a samus duma vicc akart lenni?
Meg a kérdés,hogy eredeti e?...
Dehogy gazzeg tök hamis  senzen alsóból vettem egy nejlonzacsiba szállították ki és az van rá irva ,hogy ldzsi G3.1 4k edition

Nem akart vicc lenni...
pár óra használat után, egy főzött romot feltolva lehúzod a vasat...és kiosztod az LG-t, hogy mit kellene megtanulnia...ha nem érzékeled a problémát, hát nem is magyarázom tovább...

Náladnál sokkal rutinosabb "öreg róka" is beleszaladt már olyanba itt a fórumon, hogy nem "senzen alsóból", hanem magyar boltból vásárolt olyan G3-t, ami valójában nem egészen az volt...

Egyébként nincs hiszti, hacsak nem a magad hozzászólását olvastad annak...



LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető osie

  • Hozzászólások: 14
  • PDA: pda pda12
  • PDA ROM: pda pda12 v1.1
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1180 Dátum: 2014, 12 19, 12:35:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akart vicc lenni...
pár óra használat után, egy főzött romot feltolva lehúzod a vasat...és kiosztod az LG-t, hogy mit kellene megtanulnia...ha nem érzékeled a problémát, hát nem is magyarázom tovább...

Náladnál sokkal rutinosabb "öreg róka" is beleszaladt már olyanba itt a fórumon, hogy nem "senzen alsóból", hanem magyar boltból vásárolt olyan G3-t, ami valójában nem egészen az volt...

Egyébként nincs hiszti, hacsak nem a magad hozzászólását olvastad annak...





leírta azt is, hogy neki anyu már a fehér széthajtós telefonjára is androidot kért
csak idejött szólni, hogy egy kalap szar, mert, ha ő nem ért hozzá akkor senki sem
 :D

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1181 Dátum: 2014, 12 19, 15:59:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akart vicc lenni...
pár óra használat után, egy főzött romot feltolva lehúzod a vasat...és kiosztod az LG-t, hogy mit kellene megtanulnia...ha nem érzékeled a problémát, hát nem is magyarázom tovább...

Náladnál sokkal rutinosabb "öreg róka" is beleszaladt már olyanba itt a fórumon, hogy nem "senzen alsóból", hanem magyar boltból vásárolt olyan G3-t, ami valójában nem egészen az volt...

Egyébként nincs hiszti, hacsak nem a magad hozzászólását olvastad annak...


"pár óra használat után, egy főzött romot feltolva lehúzod a vasat"Használtam már nyáron is egy hónapig G3 at nem sajátot gyári szoftal az totál lagos akadós volt.

" lehúzod a vasat"-Hülyeséget beszélsz..,hogy ez rosszindulat,kötekvés vagy figyelmetlen tudatlanság én nem tudom eldönteni.NEM szóltam le a a hardvert a "vasat"mivel,find 7,/a ról jövök és ott ugyanez a hardver pont azt említettem meg ,hogy jó lenne ha az lg megtanulna optimalizálni mert ott nem volt röccenés.

"Náladnál sokkal rutinosabb "öreg róka" is beleszaladt már olyanba "-Fogalmad nincs arról ,hogy milyen PDA/Smartphone előéletem van feltételezel.Emiatt ,hogy egálba kerüljünk én a beteges márkafabatizmus feltétlezem benned joker aki a drágaszágodat máskéáppen ítéli meg az kisz mocskos hobbit...Ugyan már ez csak egy mobil...Vigyázz ha összefekszel vele esténként ...:D

Tulaj vagyok leírtam a tapasztalataim ha valamivel nem értesz egyet cáfold ne teljesen más dolgokról vagdalozz!Köszi.

Linkeld márazt aki nem g3 at vett g3-nak hszt.


Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1182 Dátum: 2014, 12 19, 16:01:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
leírta azt is, hogy neki anyu már a fehér széthajtós telefonjára is androidot kért
csak idejött szólni, hogy egy kalap szar, mert, ha ő nem ért hozzá akkor senki sem
 :D

Látom te a pda-ád romját használod a fejedben is.


Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1183 Dátum: 2014, 12 19, 16:02:15 »
aki trés ,otán jött frissités,nálam nem,most,mi van?elméletileg meg igen.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1184 Dátum: 2014, 12 19, 16:10:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
leírta azt is, hogy neki anyu már a fehér széthajtós telefonjára is androidot kért
csak idejött szólni, hogy egy kalap szar, mert, ha ő nem ért hozzá akkor senki sem
 :D

You are not allowed to view links. Register or Login
Látom te a pda-ád romját használod a fejedben is.
Gyerekek ez a stilus a PH-en megy. Nalunk nem szokas, ugyhogy keep calm please!

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1185 Dátum: 2014, 12 19, 16:57:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
aki trés ,otán jött frissités,nálam nem,most,mi van?elméletileg meg igen.
pedig kint van,de ugylátszik jóisten se akarja ,hogy liliputra frissitsek :D otán semmi.gép sehogy se jó,megint szerviz,na neee már :D hócipöm tele,nem kicsit, :D semmi telóval nem szenvedtem még ennyit,samu,mindig ment,odin,stb,öcsém sony mitom én milye,rádugtuk,egyböl ment, megy,ez meg szivat.

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1186 Dátum: 2014, 12 19, 18:23:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login


"pár óra használat után, egy főzött romot feltolva lehúzod a vasat"Használtam már nyáron is egy hónapig G3 at nem sajátot gyári szoftal az totál lagos akadós volt.

" lehúzod a vasat"-Hülyeséget beszélsz..,hogy ez rosszindulat,kötekvés vagy figyelmetlen tudatlanság én nem tudom eldönteni.NEM szóltam le a a hardvert a "vasat"mivel,find 7,/a ról jövök és ott ugyanez a hardver pont azt említettem meg ,hogy jó lenne ha az lg megtanulna optimalizálni mert ott nem volt röccenés.

"Náladnál sokkal rutinosabb "öreg róka" is beleszaladt már olyanba "-Fogalmad nincs arról ,hogy milyen PDA/Smartphone előéletem van feltételezel.Emiatt ,hogy egálba kerüljünk én a beteges márkafabatizmus feltétlezem benned joker aki a drágaszágodat máskéáppen ítéli meg az kisz mocskos hobbit...Ugyan már ez csak egy mobil...Vigyázz ha összefekszel vele esténként ...:D

Tulaj vagyok leírtam a tapasztalataim ha valamivel nem értesz egyet cáfold ne teljesen más dolgokról vagdalozz!Köszi.

Linkeld márazt aki nem g3 at vett g3-nak hszt.
Figyelj, nem az vagyok, akinek feltételezel. Visszanézheted azt a néhány hozzászólást, amivel megjelentem ezen a fórumon. Azt hiszem egy kezed is elég lesz megszámolni, mennyi rosszindulatú volt közötte.
Nem vagyok márka fan sem...de törekszem arra, hogy az általunk használt készülékekről reális kép alakuljon ki az idetévedők előtt. Mert nekem is az segített anno, amikor elkezdtem...

Végül Rizsi-hez csatlakozva, ezt a fórumot azért szeretem, mert itt más hangnemben mennek a dolgok, mint egyebütt.
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1187 Dátum: 2014, 12 19, 20:13:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pedig kint van,de ugylátszik jóisten se akarja ,hogy liliputra frissitsek :D otán semmi.gép sehogy se jó,megint szerviz,na neee már :D hócipöm tele,nem kicsit, :D semmi telóval nem szenvedtem még ennyit,samu,mindig ment,odin,stb,öcsém sony mitom én milye,rádugtuk,egyböl ment, megy,ez meg szivat.
közben lefrissitettem,másik gépen,hát nem dobok hátast.azt a kék nyomi fej ikont el lehet tüntetni,zárt képernyőröl,(felhasználó),mert qurva gusztustalan ott.

Nem elérhető A.T.I

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: LG G3 D855 16GB
  • PDA ROM: V20e
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1188 Dátum: 2014, 12 19, 20:20:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
közben lefrissitettem,másik gépen,hát nem dobok hátast.azt a kék nyomi fej ikont el lehet tüntetni,zárt képernyőröl,(felhasználó),mert qurva gusztustalan ott.

Olyan képet raksz oda, amilyet akarsz.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1189 Dátum: 2014, 12 19, 20:21:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyan képet raksz oda, amilyet akarsz.
az ok de minek van ott,gusztustalan. :D ;)

Nem elérhető Ákos75

  • Hozzászólások: 93
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: LG G4 / GT-P5100
  • PDA ROM: Stock 5.1 /Stock 4.1.2
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1190 Dátum: 2014, 12 19, 20:34:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pedig kint van,de ugylátszik jóisten se akarja ,hogy liliputra frissitsek :D otán semmi.gép sehogy se jó,megint szerviz,na neee már :D hócipöm tele,nem kicsit, :D semmi telóval nem szenvedtem még ennyit,samu,mindig ment,odin,stb,öcsém sony mitom én milye,rádugtuk,egyböl ment, megy,ez meg szivat.

Szia

Nem akarlak elkeseríteni de nálam is így kezdte az S3-om.
Pici hiba volt.---szerviz
Aztán egyre nagyobb és több. Fél év alatt kb 2 hétig volt nálam a készülék majd csere.
Most G3 de nagyon nem szeretném szervizbe vinni, nem mintha nem bíznék meg bennük.

Á.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1191 Dátum: 2014, 12 19, 20:40:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyan képet raksz oda, amilyet akarsz.
hol?mert még nem jöttem rá.

Nem elérhető A.T.I

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: LG G3 D855 16GB
  • PDA ROM: V20e
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1192 Dátum: 2014, 12 19, 20:47:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hol?mert még nem jöttem rá.

A status bar-nál rányomsz az ikonra, utána beállítás.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1193 Dátum: 2014, 12 19, 20:50:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A status bar-nál rányomsz az ikonra, utána beállítás.
ok,tulajdonos,azaz én,rányomok,név változtatás átirás,ozt ennyi.képet hol?

Nem elérhető A.T.I

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: LG G3 D855 16GB
  • PDA ROM: V20e
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1194 Dátum: 2014, 12 19, 20:51:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ok,tulajdonos,azaz én,rányomok,név változtatás átirás,ozt ennyi.képet hol?

nyomj rá a képre

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1195 Dátum: 2014, 12 19, 21:06:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nyomj rá a képre
rányomok,felugrik,név,ozt ennyi,mi is van?

megvan,sorry,

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1196 Dátum: 2014, 12 19, 21:46:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali megjött a készülékem.
Egyből ment fel a Cloudy g3 2.0 G2-es en is azt használtam nagyon smooth rom volt.

Első pár óra tapasztalat.:Lag.Mindenhol
Nem durva de érezhető.Tárcsázó névjegyeknél pl iszonyat darabos.
Kijelző szép FHD kijelzőhöz képest kb nulla előnnyel sőt a nagyobb felbontás kimondottan hátrány ennek a vasnak.
Lg nek még kellene tanulnia optimalizálni mert pl a volt Oppo fond 7 QHD készülékem iszonyat sima volt.
Zene rész egyelőre nem a legjobb de ezt nem írnám le mert egyelőre gyári fülessel tolom a shure se215 még úton.(Viper fent bekonfigolva!)A külső hagszoró vicc.Oppohoz képest főleg.
Kamera okés többet vártam de elmegy.Majd ideálisabb fényviszonyok közepette ránézek ebben az időben korrekt véleményt formálni nem lehet.Aksit  majd pár hét elteltével ítélem meg.
Összeségében elleszek vele 1 évet azért 80 ért vettem 2 év garival annyit megért.
Egy kérdés : Látom van valami hő mod érdemes flashelni értékre melyiket a 75 elég lehet?
Kösz a  választ.


SZERK:A tárcsázónál a füleknél a kedvenceket meg a csoportokat elemiáltam a lag redukálodott

Használd mondjuk a Nova Launcher-t és az ExDialert. Mindkettő lényegesen jobban működik és többet is tudnak. Az Oppon gondolom a gugli launchere futott, talán itt is lehetne azzal is kezdeni és úgy összehasonlítani.
Egyébként még mindig nem értem ezt a lag mániát. "Nem durva, de érezhető." Ez valami élvezeti dolog manapság, hogy ez a legfontosabb és annyira használhatatlan vele bármelyik készülék? Tele van a Play programokkal, amelyeket ugyanarra találták ki, viszont sokkal jobban, mint bármelyik gyártóé (Samsung, LG, stb.) Nálam az első, hogy telepítem a jobbakat és nem rinyálok, nem érdekelnek a gyártói megoldások. Aki meg nem lát tovább az orránál, nem elég nyitott a rendszer lehetőségeire, az vessen magára (átlag felhasználókra gondolok).
Nem igazán értem, hogy miért vettél ilyen készüléket, amikor korábban már megtapasztaltad a gyengéit az Oppohoz képest. Csak az ár ér neked ennyit?
Egyébként én semmilyen modot sem használok és nem tapasztalok lagot. Igaz nem is keresem, nem állok neki a képernyőt rángatni (mint egy-két "tesztben" lehet látni), hátha lesz valahol egy mikroszekundumnyi akadás. Ja és 32/3GB-os készülékem van, de a 16/2GB-oson sem tapasztaltam ilyet. Utóbbin inkább a multitaszk volt lassabb a memória telítődése miatt.

Nem elérhető Lamberd

  • Hozzászólások: 88
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1197 Dátum: 2014, 12 20, 09:37:45 »
Sziasztok!

Ma találtam egy hiánypótló ajánlatot.

You are not allowed to view links. Register or Login

üdv: Lambi

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1198 Dátum: 2014, 12 20, 23:56:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Használd mondjuk a Nova Launcher-t és az ExDialert. Mindkettő lényegesen jobban működik és többet is tudnak. Az Oppon gondolom a gugli launchere futott, talán itt is lehetne azzal is kezdeni és úgy összehasonlítani.
Egyébként még mindig nem értem ezt a lag mániát. "Nem durva, de érezhető." Ez valami élvezeti dolog manapság, hogy ez a legfontosabb és annyira használhatatlan vele bármelyik készülék? Tele van a Play programokkal, amelyeket ugyanarra találták ki, viszont sokkal jobban, mint bármelyik gyártóé (Samsung, LG, stb.) Nálam az első, hogy telepítem a jobbakat és nem rinyálok, nem érdekelnek a gyártói megoldások. Aki meg nem lát tovább az orránál, nem elég nyitott a rendszer lehetőségeire, az vessen magára (átlag felhasználókra gondolok).
Nem igazán értem, hogy miért vettél ilyen készüléket, amikor korábban már megtapasztaltad a gyengéit az Oppohoz képest. Csak az ár ér neked ennyit?
Egyébként én semmilyen modot sem használok és nem tapasztalok lagot. Igaz nem is keresem, nem állok neki a képernyőt rángatni (mint egy-két "tesztben" lehet látni), hátha lesz valahol egy mikroszekundumnyi akadás. Ja és 32/3GB-os készülékem van, de a 16/2GB-oson sem tapasztaltam ilyet. Utóbbin inkább a multitaszk volt lassabb a memória telítődése miatt.


Na akkor elölről:Nova launchert használokAmióta megjelent.Nagyon sokat segít a gyári lg felülethez képest de sajnos ezzel is hajlamos iszonyt megakadásokat produkáln.Ez 100%-ban az lg hibája mert mot itt vjn nálam egy Lenovo vibe Z" pro ugyanez a hardver még sincs akadás.Szerintem itt valami félreértés van ...Vagy valami egésszen beteges világnézeted van.Az,hogy leírtam a tapasztalataim amik esetleg nem pozitív az miért rinya?Akkor ha csak szépet írok az seggnyalás?Bakker csak a sithek gondolkodnak végletekben....Sajnos tényleg optimalizálatlan a készülék.Remélem ezen javítank majd még kicsit.Ha te nem tapasztalsz lagot az egy nagyon jó dolog örülj,hogy válogatott alkatrészekből összerakott géped van.Én is örülök neki.Ellenben ha szétnézünk akár itt is akár a több nagobb forumon jó látható,hogy a Lag akdaás probléma egy létező jelenség amit sokan sokféleképpen próbálnak megoldani.És akkor ismétewlten:NEm szóltam le a készüléket.Tulaj vagyok leírtam a tapasztalataim.!

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G3 - Általános beszélgetés
« Reply #1199 Dátum: 2014, 12 21, 00:01:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Figyelj, nem az vagyok, akinek feltételezel. Visszanézheted azt a néhány hozzászólást, amivel megjelentem ezen a fórumon. Azt hiszem egy kezed is elég lesz megszámolni, mennyi rosszindulatú volt közötte.
Nem vagyok márka fan sem...de törekszem arra, hogy az általunk használt készülékekről reális kép alakuljon ki az idetévedők előtt. Mert nekem is az segített anno, amikor elkezdtem...

Végül Rizsi-hez csatlakozva, ezt a fórumot azért szeretem, mert itt más hangnemben mennek a dolgok, mint egyebütt.

Amennyiben törekszel akkor miért szólt több hozzászólásod is arról,hogy énb utus user error vagyok minden szép minden jó.
Miért nem helyezted a hozzám intézett hszeid szakmai alapra és cáfoltad meg azokat amit leírtam?
Én nem sértödök meg ha érdemben beszélünk az adott készülékről de lehessen már kontra is ha valaki úgy érzi ne csak a pro.Neked is ismételten leírom tulajként a saját tapasztalataim írtam le.Máig ferntáll.Keresd vissza az erdeti psoztom és ha van ellenvetésed cáfolj meg nem fogok köpködni.De érdemben.Köszönöm.