2024, 03 28, 13:45:48

Szerző Téma: Samsung Galaxy S5 - Custom romok, kernelek, root  (Megtekintve 130426 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: ROOT
« Reply #50 Dátum: 2014, 08 08, 22:46:04 »
Új rom ( ANG2) rootolás Knox 0x0-ával :
Angolul: You are not allowed to view links. Register or Login

Magyarul és természetesen saját tapasztalat alapján :ok:
Biztonsági másolat legyen a képekről zenékről stb.. biztos ami biztos alapon.

1:Ha már telepítve Ang2 akkor odinnal Vissza Kell rakni ane2-t. Ezt rootolni towelroottal : You are not allowed to view links. Register or Login

2.: Super user telepítés: You are not allowed to view links. Register or Login      Ha feltelepült akkor megkel nyitni és amikor kiírja, hogy knox észlelve letiltsa, akkor leokézzuk! Telefont újra indítjuk. Ellenőrzés gyanánt újra megnyitjuk su-t és ha nem ír ki semmit akkor sikerült.

BusyBoxot telepítsük: You are not allowed to view links. Register or Login   Megnyit és alul install gomb.

Usb hibakeresést bepipáljuk a fejlesztői beállításokban.

Sammobile-ről a szolgáltató Ang2 romját letöltjük, vagy egy független romot független telefonokra. Kicsomagoljuk és a telefonra másoljuk a romot.

MobileOdin Prot! telepítjük You are not allowed to view links. Register or Login
Megnyitjuk: Alul Open file...-ra kattintunk. Megkeressük a romot és rákattintunk.
  EverRoot-nál pipa legyen!!!!!!!!!
  Wipe-oknál Ne legyen! !!!!!!!
  After flash-nél: Download mode after flash!!!!!!
  Mehet a Flash firmware!

Közben letöltjük ezt a két fájlt: Modem ANG2: CP_G900FXXU1ANG2.tar.md5  You are not allowed to view links. Register or Login

Bootloader ANG2: BL_G900FXXU1ANG2.tar.md5  You are not allowed to view links. Register or Login

Pc-s odinnál 3.09 betallózzuk őket: Bl a bl-hez cp a cp-hez.
      Csak   F. Reset Time-nál legyen pipa!!!!! Auto Rebootnál vegyétek ki a pipát!!!!

 Miután a MobileOdin belép download módba a telefont rádugjuk a gépre és ha beállítottuk a fentebb ecsetelt beállításokkal a pc-s Odint mehet a start! 
 Ha pc-s odin kiírja, hogy pass alul is sikerest mutat akkor most Recovery Módba rakjuk a telefont! A telefon továbbra is download módot mutat, de alul a kék csík végig ment. Most Itt Hangeró fel+ home+ bekapcsoló gomb lenyomva tart kb 10 másodpercig, amíg a telefon újra nem indul és ki nem írja bal oldalt kékkel, hogy boot Recovery. Most már elengedhetitek a gombokat. A droid elvégzi a munkát és ha egyezik a cs teheát saját szolgáltatónk romját raktuk fel akkor magától újra indul. Ha nem akkor szerintem automatán factory resetet csinál és nekünk kell a rebootra menni( ez nem biztos).

Kész. A telefon újra indul a legújabb rommal rootolva és a számláló is 0x0 :)   :taps:
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: ROOT
« Reply #51 Dátum: 2014, 08 10, 06:59:29 »
Bravó :-)

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9505-el

Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető Pufi9

  • Hozzászólások: 161
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: G935FOXX1APD2
Re: ROOT
« Reply #52 Dátum: 2014, 08 10, 16:09:36 »
Hali
An2 honnan lehet letölteni?

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: ROOT
« Reply #53 Dátum: 2014, 08 10, 17:12:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali
An2 honnan lehet letölteni?
Szia. Sammobile, regisztráció után tölthetőek. Itt pl. a Telenornál megjelent frissítések vannak. Ha más szolgáltatónál vagy akkor az utolsó  legördülő nyilacskán átváltasz rá.

You are not allowed to view links. Register or Login
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: ROOT
« Reply #54 Dátum: 2014, 08 14, 22:13:01 »
egy észrevétel.rootoltam knox mentesen,ment is rendesen.ám a mai napon felhozta hogy van frissítés,amivel én"idióta" éltem is.eddig volt, ugrott,és már nem engedi a rootot.bocsi, a nevét nemtudom melyikkel csináltam, az amikor egy ikonra kell rányomni,és kész.ismét próbáltam, de nem lehet!
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: ROOT
« Reply #55 Dátum: 2014, 08 15, 05:33:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egy észrevétel.rootoltam knox mentesen,ment is rendesen.ám a mai napon felhozta hogy van frissítés,amivel én"idióta" éltem is.eddig volt, ugrott,és már nem engedi a rootot.bocsi, a nevét nemtudom melyikkel csináltam, az amikor egy ikonra kell rányomni,és kész.ismét próbáltam, de nem lehet!

Csak ennek az oldalnak a tetejéig kellett volna visszaolvasni. A fissítés után már macerásabb a knoxmentes root.

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: ROOT
« Reply #56 Dátum: 2014, 08 15, 15:52:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak ennek az oldalnak a tetejéig kellett volna visszaolvasni. A fissítés után már macerásabb a knoxmentes root.
igen megvan, köszi :ok:
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető halottkem

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: MaximusHD 21.1.0
Re: ROOT
« Reply #57 Dátum: 2014, 08 19, 18:58:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Új rom ( ANG2) rootolás Knox 0x0-ával :
Angolul: You are not allowed to view links. Register or Login

Magyarul és természetesen saját tapasztalat alapján :ok:
Biztonsági másolat legyen a képekről zenékről stb.. biztos ami biztos alapon.

1:Ha már telepítve Ang2 akkor odinnal Vissza Kell rakni ane2-t. Ezt rootolni towelroottal : You are not allowed to view links. Register or Login

2.: Super user telepítés: You are not allowed to view links. Register or Login      Ha feltelepült akkor megkel nyitni és amikor kiírja, hogy knox észlelve letiltsa, akkor leokézzuk! Telefont újra indítjuk. Ellenőrzés gyanánt újra megnyitjuk su-t és ha nem ír ki semmit akkor sikerült.

BusyBoxot telepítsük: You are not allowed to view links. Register or Login   Megnyit és alul install gomb.

Usb hibakeresést bepipáljuk a fejlesztői beállításokban.

Sammobile-ről a szolgáltató Ang2 romját letöltjük, vagy egy független romot független telefonokra. Kicsomagoljuk és a telefonra másoljuk a romot.

MobileOdin Prot! telepítjük You are not allowed to view links. Register or Login
Megnyitjuk: Alul Open file...-ra kattintunk. Megkeressük a romot és rákattintunk.
  EverRoot-nál pipa legyen!!!!!!!!!
  Wipe-oknál Ne legyen! !!!!!!!
  After flash-nél: Download mode after flash!!!!!!
  Mehet a Flash firmware!

Közben letöltjük ezt a két fájlt: Modem ANG2: CP_G900FXXU1ANG2.tar.md5  You are not allowed to view links. Register or Login

Bootloader ANG2: BL_G900FXXU1ANG2.tar.md5  You are not allowed to view links. Register or Login

Pc-s odinnál 3.09 betallózzuk őket: Bl a bl-hez cp a cp-hez.
      Csak   F. Reset Time-nál legyen pipa!!!!! Auto Rebootnál vegyétek ki a pipát!!!!

 Miután a MobileOdin belép download módba a telefont rádugjuk a gépre és ha beállítottuk a fentebb ecsetelt beállításokkal a pc-s Odint mehet a start! 
 Ha pc-s odin kiírja, hogy pass alul is sikerest mutat akkor most Recovery Módba rakjuk a telefont! A telefon továbbra is download módot mutat, de alul a kék csík végig ment. Most Itt Hangeró fel+ home+ bekapcsoló gomb lenyomva tart kb 10 másodpercig, amíg a telefon újra nem indul és ki nem írja bal oldalt kékkel, hogy boot Recovery. Most már elengedhetitek a gombokat. A droid elvégzi a munkát és ha egyezik a cs teheát saját szolgáltatónk romját raktuk fel akkor magától újra indul. Ha nem akkor szerintem automatán factory resetet csinál és nekünk kell a rebootra menni( ez nem biztos).

Kész. A telefon újra indul a legújabb rommal rootolva és a számláló is 0x0 :)   :taps:
Nálam ott bukott meg hogy mi az az odin és And2 és Ane2...

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: ROOT
« Reply #58 Dátum: 2014, 08 19, 19:28:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam ott bukott meg hogy mi az az odin és And2 és Ane2...
Ang2 és Ane2 azok a rom verzióját jelölik. Az odin pedig a samsung szerviz szoftvere, amellyel gyári romokat stb. lehet a telefonra felrakni. Sammobile-on a kiválasztott romnál lelehet tölteni a megfelelő verziót. 
Root mihez kéne neked?
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: ROOT
« Reply #59 Dátum: 2014, 08 19, 19:32:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ang2 és Ane2 azok a rom verzióját jelölik. Az odin pedig a samsung szerviz szoftvere, amellyel gyári romokat stb. lehet a telefonra felrakni. Sammobile-on a kiválasztott romnál lelehet tölteni a megfelelő verziót. 
Root mihez kéne neked?
de ha ezekkel,az alapfogalmakkal sincs tisztába,olvasson,sokat,mert ezek alapok, ;) minek a root akkor,tudja mire van? nem értem de tényleg.

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Re: ROOT
« Reply #60 Dátum: 2014, 08 19, 19:35:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
de ha ezekkel,az alapfogalmakkal sincs tisztába,olvasson,sokat,mert ezek alapok, ;) minek a root akkor,tudja mire van? nem értem de tényleg.
Pont ezért kérdem, hogy mihez szeretné a rootot? :)
Ha szükséges kiegészítem a leírást szájbarágósabbra... Esetleg ezt is levideózom, mert azért csak bonyolultabb mint a towelroot.

Plusz Ang9-re is van már megoldás, csak a bootloader és a modem fájlt kell hozzá beszerezni.
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: ROOT
« Reply #61 Dátum: 2014, 08 19, 22:38:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
de ha ezekkel,az alapfogalmakkal sincs tisztába,olvasson,sokat,mert ezek alapok, ;) minek a root akkor,tudja mire van? nem értem de tényleg.
igen ez a kerdes megfogalmazodott bennem is... rootrol tudja mit csinal vagy csak jol hangzik amikor kimondja ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető halottkem

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: MaximusHD 21.1.0
Re: ROOT
« Reply #62 Dátum: 2014, 08 20, 12:08:35 »
Hallottam már olyanról aki látott olyat, akinek volt fogakma a rootról.
A HTC ONE-t cseréltem le S5-re. Amit már akkor megbántam, amikor a kezembe vettem. De miután egy samsungos topicban kérdést tettem fel, meggyőződésemmé vált, hogy hülyeséget csináltam a cserével...

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: ROOT
« Reply #63 Dátum: 2014, 08 20, 12:21:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hallottam már olyanról aki látott olyat, akinek volt fogakma a rootról.
A HTC ONE-t cseréltem le S5-re. Amit már akkor megbántam, amikor a kezembe vettem. De miután egy samsungos topicban kérdést tettem fel, meggyőződésemmé vált, hogy hülyeséget csináltam a cserével...

Amit írsz, téged minősít.
Vagy elolvashatnád ezt:
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell megsértődni. Irány a bolt.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: ROOT
« Reply #64 Dátum: 2014, 08 20, 12:38:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hallottam már olyanról aki látott olyat, akinek volt fogakma a rootról.
A HTC ONE-t cseréltem le S5-re. Amit már akkor megbántam, amikor a kezembe vettem. De miután egy samsungos topicban kérdést tettem fel, meggyőződésemmé vált, hogy hülyeséget csináltam a cserével...

Semmi olyat nem írtak ami sértő lenne csak vissza kellett volna rendesen olvasni. Ha HTC ONE lenne a telefonod akkor se menne jobban a root az alapján amit írtál. Az a baj sok ember mindent akar és azonnal , de a segítő hozzá szólásokat nem értékeli és te is ilyen vagy. Mellesleg minek vesz valaki olyan telefont ami nem tetszik neki. Nekem is S5 van nincs rootolva de még is el vagyok vele. De ha rootolni akarnám mindent megtalálnék   ebben a fórumban Már csak ezen az 1 lapon is .

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: ROOT
« Reply #65 Dátum: 2014, 08 20, 15:42:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hallottam már olyanról aki látott olyat, akinek volt fogakma a rootról.
A HTC ONE-t cseréltem le S5-re. Amit már akkor megbántam, amikor a kezembe vettem. De miután egy samsungos topicban kérdést tettem fel, meggyőződésemmé vált, hogy hülyeséget csináltam a cserével...
Nah ha nem tetszik minek valtottal?:) vagy csak elmentel es vakon kihoztad ?:) ezert kell nrm butan belemenni es idot szanni ra es elmenni egy boltba ahol kivan rakva es fogdosni.. mellesleg biztos komoly problemaid lehetnek vele az elso kerdesed alapjan biztos szakerto es mindent elsopro gondolataid lenne a hibairol;):D

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: ROOT
« Reply #66 Dátum: 2014, 08 20, 21:40:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hallottam már olyanról aki látott olyat, akinek volt fogalma a rootról.
A HTC ONE-t cseréltem le S5-re. Amit már akkor megbántam, amikor a kezembe vettem. De miután egy samsungos topicban kérdést tettem fel, meggyőződésemmé vált, hogy hülyeséget csináltam a cserével...

Hm... A külsőn kívül nem hinném, hogy megbánnád az S5-öt. Raksz rá tokot ha nem tetszik és kész :)

Egyébként válaszoltam a kérdésedre, ha van több is ne tartsd magadban! Egyik nap rám írtak, hogy a két hetes S4-en ugrott a Konx számláló... Sajnos a tulajdonosa nem olvasott rendesen utána nem kérdezett-rá és így ugrott a garanciája :(
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: ROOT
« Reply #67 Dátum: 2014, 08 21, 11:04:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm... A külsőn kívül nem hinném, hogy megbánnád az S5-öt. Raksz rá tokot ha nem tetszik és kész :)

Egyébként válaszoltam a kérdésedre, ha van több is ne tartsd magadban! Egyik nap rám írtak, hogy a két hetes S4-en ugrott a Konx számláló... Sajnos a tulajdonosa nem olvasott rendesen utána nem kérdezett-rá és így ugrott a garanciája :(

Mi a baj a külsejével? Nekem kifejezetten tetszik. >:D

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: ROOT
« Reply #68 Dátum: 2014, 08 21, 11:09:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a baj a külsejével? Nekem kifejezetten tetszik. >:D

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről
Szep csak ez az idiot keret ne lenne s4 is muanyag volt de az szebb legalabb..mimdegy egy szep es vekony bumper megoldja mar beinditottam a keresest ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: Re: ROOT
« Reply #69 Dátum: 2014, 08 21, 11:19:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szep csak ez az idiot keret ne lenne s4 is muanyag volt de az szebb legalabb..mimdegy egy szep es vekony bumper megoldja mar beinditottam a keresest ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről

Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. :-)
Szerintem jó rajta a cróm hatású hullámos izé. :-)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Re: Re: Re: Re: ROOT
« Reply #70 Dátum: 2014, 08 21, 13:56:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. :-)
Szerintem jó rajta a cróm hatású hullámos izé. :-)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről
Ennyi ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-G900F-ről


Nem elérhető PeachMan

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: ROOT
« Reply #71 Dátum: 2014, 08 21, 14:47:15 »
Nekem jó lenne picit szájbarágósabban a Root ANG9 Rom esetén úgy, hogy knox 0x0  és XEH maradjon.
Galaxy S, S2, Note nem jelentett problémát, de most ez új.

Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: ROOT
« Reply #72 Dátum: 2014, 08 21, 19:05:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem jó lenne picit szájbarágósabban a Root ANG9 Rom esetén úgy, hogy knox 0x0  és XEH maradjon.
Galaxy S, S2, Note nem jelentett problémát, de most ez új.
Szia! Ang9 kijött xeh régióra? Pontosan mit nem értesz?

Egyébként a menete ugyan az, mint Ang2-nél. Kivéve, hogy a pc-s odinnal ezt a két fájlt kell betallózni.
Modem :  You are not allowed to view links. Register or Login

Bootloader : You are not allowed to view links. Register or Login
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: ROOT
« Reply #73 Dátum: 2014, 08 21, 23:38:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Ang9 kijött xeh régióra? Pontosan mit nem értesz?

Egyébként a menete ugyan az, mint Ang2-nél. Kivéve, hogy a pc-s odinnal ezt a két fájlt kell betallózni.
Modem :  You are not allowed to view links. Register or Login

Bootloader : You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem arra gondolt hogy felajánlottad azt hogy az új rom rootolásának a menetéről is készítesz videót.

Enyimé Galaxy S5

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laczine

  • Hozzászólások: 955
  • Nem: Nő
  • Mrs.
  • PDA: Samsung Galaxy s9+, Huawei p20,
  • PDA ROM: Android 8, Android 8.
Re: Re: ROOT
« Reply #74 Dátum: 2014, 08 22, 16:26:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Ang9 kijött xeh régióra? Pontosan mit nem értesz?

Egyébként a menete ugyan az, mint Ang2-nél. Kivéve, hogy a pc-s odinnal ezt a két fájlt kell betallózni.
Modem :  You are not allowed to view links. Register or Login

Bootloader : You are not allowed to view links. Register or Login
Ang9 még nincs XEH régióra ! Már ezer éve nincs frissítés XEH-re! :(
"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája" (Schlegel)