2024, 04 20, 01:43:41

Szerző Téma: [ROM] SOKP - Sonic Open Kang Project 4.4.4  (Megtekintve 1421 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
[ROM] SOKP - Sonic Open Kang Project 4.4.4
« Dátum: 2014, 05 12, 18:44:07 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login - hivatalos fejlesztői oldal: You are not allowed to view links. Register or Login.

You are not allowed to view links. Register or Login.

You are not allowed to view links. Register or Login.

You are not allowed to view links. Register or Login. You are not allowed to view links. Register or Login.

You are not allowed to view links. Register or Login.

Telepítés menete:

KitKat-kompatibilis kernel telepítése recovery-ben, majd a RECOVERY újraindítása (Advanced/Reboot recovery);
Full wipe + Mount and storage/Format system;
Install ROM;
Install Gapps;
Wipe cache és Dalvik cache;
Újraindítás.


MILESTONE ROM esetében telepítéskor a cache-k törlése után, vagy első indítás után le kell cserélni a kernelt, másképpen a wifi nem működik, de volt, akinél a GSM hálózatot nem találta újraindítás után.

Az RC-03-at sokáig használtam, a saját kernelével kifogástalan. Később Dorimanx kernellel is nagyszerűen működött. Gyors, kevés erőforrást igényel, sok szabad memória jellemzi. Folyamatos használat közben sem lassult.

Átváltottam MILESTONE-ra, hozzá Dorimanx kernelt használok. Ugyanaz jellemzi, mint az RC-03-at, csak sokkal bővebb a beépített lehetőségek tárháza. Nem kell többé külső alkalmazás például a DPI-változtatáshoz, CPU-monitorozáshoz/tuningoláshoz, GPS konfig változtatáshoz, alvó mód alatti energiatakarékossági lehetőségekhez, és még sorolhatnám. Full HD Screen Recorder, SOKP HALO, SOKP PIE, OMNI Switch, build.prop mods, init.d scripts... A "Back to kill" funkcióhoz Xposed framework szükséges, ami települ a ROM-mal. Sajnos itt is tapasztalható a minden más KK ROM-nál is jelen lévő melegedés, bár egy idő után nálam kicsit visszafogottabb lett a dolog. Akkuidő is teljesen megfelelő, kifejezetten jónak mondható. DS-ben szinte mintha ki lenne kapcsolva még bekapcsolt GSM adatforgalommal is alig fogyaszt valamit. A zenelejátszással gondjaim voltak, mivel lefagyott, de rájöttem, hogy csak akkor, ha a fülhallgató gombjaival léptetem a számokat.


Megjegyzés: köszönet Limahl-nak, hogy felhívta erre a ROM-ra a figyelmem!
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető laci643

  • Hozzászólások: 314
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nüvi 765T
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: JB
Re: [ROM] SOKP - Sonic Open Kang Project 4.4.2
« Reply #1 Dátum: 2014, 05 18, 09:10:57 »
Kérhetnék valakitől egy KitKat-kompatibilis kernel linket ehhez a romhoz?

Nem elérhető Tian

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G3
Re: [ROM] SOKP - Sonic Open Kang Project 4.4.2
« Reply #2 Dátum: 2014, 05 18, 11:57:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérhetnék valakitől egy KitKat-kompatibilis kernel linket ehhez a romhoz?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laci643

  • Hozzászólások: 314
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nüvi 765T
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: JB
Re: [ROM] SOKP - Sonic Open Kang Project 4.4.2
« Reply #3 Dátum: 2014, 05 18, 16:46:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi