2024, 10 19, 18:41:17

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225464 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #925 Dátum: 2014, 09 26, 04:24:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na túl vagyok az izzadáson :D
szerencsére betudtam vissza lépni a recoba és még egyszer felraktam a cloudyt :)
Uhhh Te serác.. Csak hogy nagyobb bajod nem lett. :)

Akkor esetleg?

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #926 Dátum: 2014, 09 26, 08:21:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne csináld.. Készítenél pár screenshot-ot? Home launcher, beállítások, kamera beállítások, nav bar, + amit gondolsz.  :ima:
14 óra körül meg csinálom. Most meló van.
::)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #927 Dátum: 2014, 09 26, 12:31:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja ertelek. Varom a tapasztalataid! Figyelek mindig. Csak rommolas utan hagyok ki posztokan sajnos.
Akarok mar frissiteni de csak ha jo lesz vegre.
Sajnos ez nekem döntő..  :'(   Restored 2.2, ott ilyen nem volt, max 1-2%...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #928 Dátum: 2014, 09 26, 18:23:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos ez nekem döntő..  :'(   Restored 2.2, ott ilyen nem volt, max 1-2%...
Nem lehet, h lementel valahova?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #929 Dátum: 2014, 09 26, 21:01:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem lehet, h lementel valahova?
Nem. Ugyanott voltam mint máskor. Gyengébb a jel, de nem ennyire. Vissza raktam a 2.2-t, holnap meglássuk a difit.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #930 Dátum: 2014, 09 27, 05:22:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó kérdés... Én nem vagyok gép előtt, de a mi telónkon 20f-216-akármennyi - van (ha jól emlékszem..)  Ami elsőre feltűnő, aztán lehet semmi jelentősége..

Beállítások / Általános / PC csatlakozás / USB csatlakozás - itt nem tudsz MTP - re váltani?

Visszavittem a szervizbe, ott a laptop egyből felismerte a telót, szóval a gép a hibás. Viszont elvileg letöröltem minden LG cuccot, mégsem ismeri fel! Lenne valami javaslat, vagy tegyem újra a Winfost?!

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #931 Dátum: 2014, 09 27, 10:41:42 »
Tegnap feltelepitettem a CloudyG3 romot! egyelőre minden oke vele kiveve a galeria, mert az hibauzenettel leall!! Van valami otletetek??

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #932 Dátum: 2014, 09 27, 14:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap feltelepitettem a CloudyG3 romot! egyelőre minden oke vele kiveve a galeria, mert az hibauzenettel leall!! Van valami otletetek??
ART-on vagy, jol gondolom?

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #933 Dátum: 2014, 09 27, 14:52:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Visszavittem a szervizbe, ott a laptop egyből felismerte a telót, szóval a gép a hibás. Viszont elvileg letöröltem minden LG cuccot, mégsem ismeri fel! Lenne valami javaslat, vagy tegyem újra a Winfost?!
Nekem win 8.1-em van, miota valtottam, nem ismeri f a telefonom. En megrantottam a vallam, mert hiaba probaltam ilyen windows media player future pack telepitest, amit xda-n irtak, azt nem telepiti a gep mert h nem ra valo. Pedig win 8.1-re valo es 64 bites. De az installer makacskodik. H kapna be...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #934 Dátum: 2014, 09 27, 14:58:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem. Ugyanott voltam mint máskor. Gyengébb a jel, de nem ennyire. Vissza raktam a 2.2-t, holnap meglássuk a difit.
Ugyanazon helyen..

Rosszul emlékeztem. A difi = katasztrófa.. Good bye my love.  :'( :'(  Bruce stockja egyelőre a hibamentes, legjobb akku idővel rendelkező darab... Legutoljára sokáig használtam, ilyen nem volt sosem.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #935 Dátum: 2014, 09 27, 18:41:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ART-on vagy, jol gondolom?
Jol gondolod :)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #936 Dátum: 2014, 09 27, 18:44:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jol gondolod :)
Másik galéria app, vagy dalvik. Én ezt használtam, ez bírta a gyűrődést.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #937 Dátum: 2014, 09 28, 12:44:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jol gondolod :)
Galeria csak akkor nem fagy ki art alatt, ha bem nagyitasz ra a kepre csak atporgeted. Hasznalj mast, ha teheted.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #938 Dátum: 2014, 09 28, 12:47:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyanazon helyen..

Rosszul emlékeztem. A difi = katasztrófa.. Good bye my love.  :'( :'(  Bruce stockja egyelőre a hibamentes, legjobb akku idővel rendelkező darab... Legutoljára sokáig használtam, ilyen nem volt sosem.
Most nem ertelek. Elvesztettem a fonalat. Mi a tenyallas. Me en aztaz latom h itten tenyallas forog fenn! :-D  A cs 2.5 rossz volt, nem volt jele, de utana visszatertel 2.2-re. Akkor ez a kep most 2.2-on keszult? Szoval akkor megse rossz a 2.5?
En 2.2 bruce-szal elem most mindennapjaim.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #939 Dátum: 2014, 09 28, 13:10:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most nem ertelek. Elvesztettem a fonalat. Mi a tenyallas. Me en aztaz latom h itten tenyallas forog fenn! :-D  A cs 2.5 rossz volt, nem volt jele, de utana visszatertel 2.2-re. Akkor ez a kep most 2.2-on keszult? Szoval akkor megse rossz a 2.5?
En 2.2 bruce-szal elem most mindennapjaim.
A fonal : a CS 2.5 a legjobb rom G2-re (az én ízlésem szerint) , de a munkahelyen ahol épp hogy van lefedettség, elvérzik. Nincs vagy elvétve van térerő. Ez nekem döntő, mert nem akarok egy munkanapot úgy 20% mínusz energiával zárni, hogy szinte hozzá se nyúlok. Sajnos a lottón nem nyertem, így itthon se tudok maradni.. Szóval 2.5 love, de kuka. A 2.2-vel szintúgy ez a szitu, igaz nem olyan mértékben de dettó... További moddoláshoz, mint modem flash meg hasonlók, már fáradt vagyok és kedvem sincs..  Nem azért van G2-m hogy szénné hekkeljem..
Első kép = 2.5
Második kép = 2.2

2 romnál nem volt ez a gond, érdekes módon ez az érték kábé 1-2%.. (mutatok majd róla képet..)  :
- D80220F
- Bruce D80220F
Alapjában véve a stock romot is szeretem, de Bruce olyan frankón kipucolta, minimálisan moddolta, hogy egyértelmű a flash. Kernele ismert, stock és based on stock romokra szerintem a legjobb. Arról nem beszélve hogy nekem az eddigi legjobb akku időm / stabilitásom talán ezzel a rom+kernel párossal jött össze.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #940 Dátum: 2014, 09 28, 14:44:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fonal : a CS 2.5 a legjobb rom G2-re (az én ízlésem szerint) , de a munkahelyen ahol épp hogy van lefedettség, elvérzik. Nincs vagy elvétve van térerő. Ez nekem döntő, mert nem akarok egy munkanapot úgy 20% mínusz energiával zárni, hogy szinte hozzá se nyúlok. Sajnos a lottón nem nyertem, így itthon se tudok maradni.. Szóval 2.5 love, de kuka. A 2.2-vel szintúgy ez a szitu, igaz nem olyan mértékben de dettó... További moddoláshoz, mint modem flash meg hasonlók, már fáradt vagyok és kedvem sincs..  Nem azért van G2-m hogy szénné hekkeljem..
Első kép = 2.5
Második kép = 2.2

2 romnál nem volt ez a gond, érdekes módon ez az érték kábé 1-2%.. (mutatok majd róla képet..)  :
- D80220F
- Bruce D80220F
Alapjában véve a stock romot is szeretem, de Bruce olyan frankón kipucolta, minimálisan moddolta, hogy egyértelmű a flash. Kernele ismert, stock és based on stock romokra szerintem a legjobb. Arról nem beszélve hogy nekem az eddigi legjobb akku időm / stabilitásom talán ezzel a rom+kernel párossal jött össze.
Ertelek. Akkor jol ertettem. Hmm, lehet h felteszem a 2.5-ot akkor. Gyakorlatilag hasonlo lehet mint a mostani. Mondjuk az gaz h a terero csekely, de stock romhoz bem akarok visszamenni. Ott meg nem tartok. Majd par nap mulva stickrol nyomj be legyszives egy akkuidos kepet, illetve majd azt is h hany % volt jel nelkul. Erdekel ez a tema. Te leszel a kiserleti alany. :-D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #941 Dátum: 2014, 09 28, 15:32:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ertelek. Akkor jol ertettem. Hmm, lehet h felteszem a 2.5-ot akkor. Gyakorlatilag hasonlo lehet mint a mostani. Mondjuk az gaz h a terero csekely, de stock romhoz bem akarok visszamenni. Ott meg nem tartok. Majd par nap mulva stickrol nyomj be legyszives egy akkuidos kepet, illetve majd azt is h hany % volt jel nelkul. Erdekel ez a tema. Te leszel a kiserleti alany. :-D
Tedd csak, lehet, sőt biztos Nálad szuper lesz! Csak ART-ba ne válts, mert nem lesz hálód. Nálam ezt adta, ez van.

Nincs ezzel a stock-al semmi baj, korábban is ajánlottam / preferáltam, most sincs másképp. Annak ellenére, hogy nekem is a CloudyStock a lieblingem..

Pár nap múlva mutatom. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #942 Dátum: 2014, 09 28, 18:01:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Galeria csak akkor nem fagy ki art alatt, ha bem nagyitasz ra a kepre csak atporgeted. Hasznalj mast, ha teheted.
Nekem sehogy sem működik

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #943 Dátum: 2014, 09 28, 20:54:53 »
Befutott a hajó... megint Kínából...  ;)
Fejlesztő - publikáló: Wanjizhihuang  :D moonlight-roms - holdfény romok.
Jó párszor próbáltam a munkáit, csak dicsérni tudom, bár, én és a CM... ha tehetem, csak egy ikonpakk erejéig, (bocs... :ima:) hacsak nem MIUI alapként...  ;)
CM11-Android 4.4.4, a legfrissebb forrásokból, Android L alapértelmezett téma...
Eredeti téma: You are not allowed to view links. Register or Login      You are not allowed to view links. Register or Login     You are not allowed to view links. Register or Login

Szintén a fejlesztő munkája: NEXUS 5 EXPERIENCE ROM, R9.2 alapján
Eredeti téma: You are not allowed to view links. Register or Login     You are not allowed to view links. Register or Login

Hajrá...!  :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #944 Dátum: 2014, 09 28, 23:08:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem sehogy sem működik
Hagyd akkor. Ne hasznald! Am is feltetelezem h ezerszer jobban atgondolt galeriak vannak a playen. Sok esetben hianyos a beepitettnek a menuje.

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #945 Dátum: 2014, 09 29, 07:04:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hagyd akkor. Ne hasznald! Am is feltetelezem h ezerszer jobban atgondolt galeriak vannak a playen. Sok esetben hianyos a beepitettnek a menuje.
Igen, találtam egy nagyon jót ;)

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #946 Dátum: 2014, 09 29, 22:02:53 »
tegnap csináltam egy tiszta romcserét,formáztam a systemet,cache,data,dalvik,felraktam a cloudy G3 2.0, mikor felment betöltött a rendszer,újraindít recoba ,formáztam a belsőmemórát.
Minden okés de az android oprendszer meríti az akkut
6 óra akku használat után 2óra 40 perc ébrenlétet mutat.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #947 Dátum: 2014, 09 29, 22:54:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tegnap csináltam egy tiszta romcserét,formáztam a systemet,cache,data,dalvik,felraktam a cloudy G3 2.0, mikor felment betöltött a rendszer,újraindít recoba ,formáztam a belsőmemórát.
Minden okés de az android oprendszer meríti az akkut
6 óra akku használat után 2óra 40 perc ébrenlétet mutat.
Nincs azzal semmi gond. Hagyd szépen had álljon be, majd 3-4-5 töltés után, jó lesz. Dobj neki egy reboot - ot, oszt használd. :)


Swy!

Első napon, első töltéssel szemmel látható a különbség.. 4% , nem 13...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #948 Dátum: 2014, 09 30, 10:48:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs azzal semmi gond. Hagyd szépen had álljon be, majd 3-4-5 töltés után, jó lesz. Dobj neki egy reboot - ot, oszt használd. :)


Swy!

Első napon, első töltéssel szemmel látható a különbség.. 4% , nem 13...
Igen. Ez nagy kulonbseg. Kar. Renelem majd javul ez a 2.6-ban.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #949 Dátum: 2014, 09 30, 10:49:16 »
Megent Kína... :D
ColorOs_2.0 4.2.2 nyilvános (elcsent :D) beta
Eredeti XDA téma: You are not allowed to view links. Register or Login     You are not allowed to view links. Register or Login     You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a mobil vétellel, forgatással gond van, alá kell flashelni egy JB modem.img-t. (ahhoz, hogy belekukkants, nem kell)

Eredeti ColorOs készüléklista: You are not allowed to view links. Register or Login ebben még a "régi" ColorOs 2.0 4.2.2_CM10.1_WS_008 által jegyezve található. (az Ő nevét ismerhetjük az egyik G2-re írt MIUI kapcsán, és CM11_M9 alapú romnál is)
A régit próbáltam, ezt az újat ma fogom...

Az Oppo, LG G2 beta tesztelőket keres: You are not allowed to view links. Register or Login

Hajrá...!  :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...