2024, 10 19, 14:41:10

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225460 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Rappi

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS7 Edge + Note 4 SM-N910C - Exynos 5433
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: rappalzoltankomlo
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #800 Dátum: 2014, 08 23, 17:35:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! A 2. legidősebb JB stock rom. A legifjabb gyári nekünk a 20F. Ez már bőven KK.

A Tapatalk, az Lg G2, és a MIUI legyőzhetetlen páros. ..izé. ..hármas. ..

Köszi a választ! Még egy kérdés, ha rootolva van (most már ebben sem vagyok biztos) azt hol látom és ha rootolt akkor is tudom a hivatalos legfrissebb ROM-ra frissíteni? Nem szeretném téglásítani... 
Mindig a kütyük.....

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #801 Dátum: 2014, 08 23, 17:45:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok: Mondom mint rom lehet / biztos remek, Cloudyfa-t ismerve, de ez az UI? áááúúú, naneee...
És milyen funkciókat használtál? Megmondom őszintén én nagyon körül se néztem, már a beállításokba lépve tudtam hogy nemsokára nyílik a Flashtool mappa.  ;D
Én meg mondom  :D, hogy nem a Clodyfa által jegyzett romot használtam... De, az Ő kernelét...  :D
Nekem nagyon bejön ez a minimál dizájn. Nagyon! Tetszett, hogy a jegyzethez lehet hely alapú emlékeztetőt is rendelni. Hasznos volt az Eco mód. (processzor maximális freq korlát). Tetszett a kamerája is. Pofon egyszerű, és a kiszuperált stock kamerák sem csinálnak jobb képet. Megjegyzem, felraktam mellé a GPro kamerát is, azért tudom. Sokat fotózom a munkahelyen, muszájból. Nagyon jó zenét lehetett rajta csinálni, ugyanis én sokat zenélek, és nem mindegyik romon lehet megtenni. Van a LamHoang-nak egy összerakott Viper4 "mappája" IRS és XML fájlokkal. Na, az igen...  ;) Meg, tulajdonképpen, hozta a stockban megszokott? (nem sokat volt fent) funkciókat, a dupla ablak, két alkalmazás egyidejű futtatása (vagymi  :D)-tól, a videószerkesztőig, az automata alkalmazásindításig (fülhallgató), stb...
Viszont, a kezdőlapon, az a bonyolult ikon izé (majdmondjátok a nevét) na az semmire sem jó... Jó pár emlékeztetőt buktam miatta...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #802 Dátum: 2014, 08 23, 17:52:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a választ! Még egy kérdés, ha rootolva van (most már ebben sem vagyok biztos) azt hol látom és ha rootolt akkor is tudom a hivatalos legfrissebb ROM-ra frissíteni? Nem szeretném téglásítani...
Root=beírod a GooglePlay keresőjébe, hogy: root checker. Letöltöd, elindítod. Majd az megmondja. Nem kell meglepődni, ha Busyboxot nem talál, hiszen, Te úgyis tovább akarsz lépni.
A rom frissítésről mindent megtudhatsz a You are not allowed to view links. Register or Login -ból. Természetesen, ha valami nem világos, majd megkérdezed...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Rappi

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS7 Edge + Note 4 SM-N910C - Exynos 5433
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: rappalzoltankomlo
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #803 Dátum: 2014, 08 23, 17:58:46 »
Köszi! Azt már megnéztem download modeban, hogy rootolt. A kérdés csak az, hogy melyik módszerrel a leg egyszerőbb eltüntetni a rootot és teljesen gyári állapotra hozni?
Mindig a kütyük.....

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #804 Dátum: 2014, 08 23, 18:08:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Azt már megnéztem download modeban, hogy rootolt. A kérdés csak az, hogy melyik módszerrel a leg egyszerőbb eltüntetni a rootot és teljesen gyári állapotra hozni?
Az igazi módszer, ha egy arra kitalált alkalmazás mondja, meg, vagy egy olyan alkalmazás, aminek a futtatásához biztosan kell rendszergazdai - root jog. De, ha unroot lesz, akkor szinte ez is mindegy...
Én mielőtt szervizbe vittem, 10E (gyári JB, az rendbe teszi a download módbeli root-nemroot kérdést) vissza, CSE!! flash módban (mindent töröl, az SD kártyáról is), majd 20C (gyári KK, nem a legfrissebb). Nekem azért a 20C, mert az a legfrissebb Magenta hivatalos KK rom.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #805 Dátum: 2014, 08 23, 18:14:35 »
Szépen lassan majd kanyarodjunk az általános beszélgetés felé, ez nem custom téma.  ;) Köszi. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #806 Dátum: 2014, 08 26, 19:14:51 »
Elég régi projekt, de ma frissült, android 4.4.4, és based on officional CM11 Snapshot M9 D802, 
Hmmm, nagyon nem tűnik rossznak.   :)

[ROM] [4.4.4] [OFFICIAL] Ehndroix V 14.8.27 - d802

Features:

- Android 4.4.4 KitKat with FluidUI 4.8
- Based on latest CyanogenMod 11 build
- Update the ROM directly from your device using OTA Update
- Official bootanimation
- Android L Heads Up
- Nova Launcher
- Theme Engine
- DashClock Lockscreen Notifications
- Exclusive Google apps called Ehndrogapps also available in Slim version
- Fully customizable quick settings with a new interface
- Tweaks designed for a smooth system experience and better battery life
- No more ads in the apps
- Google Public DNS
- Modded AOSP Music Player
- Use your CyanogenMod account
- Option to disable root for more security
- Improve user experience using Ehndraddon
- Listen to music with an exclusive music player based
- Send messages with exclusive Ehndroix app with a very attractive look, fully customizable and with new - features
- Striking icon quality for to be pleasing on HD screens
- Fantastic official Ehndroix wallpapers
- Wide range of ringtones, notification and alarms very catchy
- Perfect working GPS in all countries due to the automatic fix satellites
- ROM in constant development ( keep up to date thanks to date version )
- Keep safe your data with Titanium Backup installed by default
- ... and much more!



Download a #3 postban:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #807 Dátum: 2014, 08 27, 16:36:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elég régi projekt, de ma frissült, android 4.4.4, és based on officional CM11 Snapshot M9 D802, 
Hmmm, nagyon nem tűnik rossznak.   :)
próba volt már?

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #808 Dátum: 2014, 08 27, 17:00:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
próba volt már?

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
Nagyon viszketett rá az ujjam, csakúgy mint a Carbonra, de még nem. egyelőre igen combos tempót diktál a CloudyStock, bőven kiszolgál, majd ha nagyon unatkozom vagy vmi user error miatt wipe-olnom kell, tuti megnézem.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #809 Dátum: 2014, 08 27, 18:40:05 »
G3 OPTIMUS FLEX-RTX (ART / Dalvik)
RELEASE-HYBRIDKEYS & D85510J

Követem egy ideje a fejlesztő munkáját. Úgy éreztem, ezt már igen… Egyben van, akadás, és hibamentes. Aki tudja, milyen a G3 rom, az tudja, aki nem, annak pedig itt a lehetőség. A romban két launcher van. Az eredeti, és a Nova. Arra az esetre, ha valakinek nem jönne be a G3 UI… Bár, ha vannak is olyanok köztünk, egészen biztosan nagyon kevesen…  ;) :D
Próbáltam azokat fotózni, amikre nem emlékszem a G3 romokból. Mindkét kamera (G3, GPro2) benne van, kényelmesen elférnek egymás mellett. Gyári stock kernel, ha másra vágysz, a Cluody kernellel biztosan jól elvan. Működő FM rádió. Ez nem volt mindig így. Végre a task managert sem kell utólag felrakni. Egy-két érdekesség az alkalmazások felügyeleténél.
Nem utolsó sorban benne a Viper4, aki szeret zenélni. Aki meg nem, majd ezután megszereti. Merem ajánlani mindennapos használatra.

Az eredeti téma: You are not allowed to view links. Register or Login     You are not allowed to view links. Register or Login       a letöltéshez kód: uuan

Letöltéskor, a megjelenő oldalon, katt a mappa  nevére (kibont), majd a 0827.rtx.zip-re egér odavisz, katt a lefelé mutató nyílra, a jobb lent felugró ablakot bezárhatod, és a középen felugró ablakon katt a jobb oldali lehetőségre. Letölt. Használ...  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #810 Dátum: 2014, 08 27, 20:25:29 »
Értettem  köszi.  :ok: ;D Biztos hogy jó, sokan használják, de nálam ezt jelenleg nem üti ki a nyeregből semmi. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #811 Dátum: 2014, 08 27, 22:47:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
G3 OPTIMUS FLEX-RTX (ART / Dalvik)
RELEASE-HYBRIDKEYS & D85510J

Követem egy ideje a fejlesztő munkáját. Úgy éreztem, ezt már igen… Egyben van, akadás, és hibamentes. Aki tudja, milyen a G3 rom, az tudja, aki nem, annak pedig itt a lehetőség. A romban két launcher van. Az eredeti, és a Nova. Arra az esetre, ha valakinek nem jönne be a G3 UI… Bár, ha vannak is olyanok köztünk, egészen biztosan nagyon kevesen…  ;) :D
Próbáltam azokat fotózni, amikre nem emlékszem a G3 romokból. Mindkét kamera (G3, GPro2) benne van, kényelmesen elférnek egymás mellett. Gyári stock kernel, ha másra vágysz, a Cluody kernellel biztosan jól elvan. Működő FM rádió. Ez nem volt mindig így. Végre a task managert sem kell utólag felrakni. Egy-két érdekesség az alkalmazások felügyeleténél.
Nem utolsó sorban benne a Viper4, aki szeret zenélni. Aki meg nem, majd ezután megszereti. Merem ajánlani mindennapos használatra.


kódot kér letöltésnél?

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #812 Dátum: 2014, 08 27, 22:55:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kódot kér letöltésnél?

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
A link egyelőre kivéve, várunk egy élőt. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #813 Dátum: 2014, 08 28, 04:11:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A link egyelőre kivéve, várunk egy élőt. :)

Bocs... :ima:  :D
Az linket visszaraktam, és most a kódot is mellékeltem...
Eszembe se jutott, hogy esetleg itt valaki nincs regisztrálva a You are not allowed to view links. Register or Login -on...  :D :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #814 Dátum: 2014, 08 28, 10:22:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs... :ima:  :D
Az linket visszaraktam, és most a kódot is mellékeltem...
Eszembe se jutott, hogy esetleg itt valaki nincs regisztrálva a You are not allowed to view links. Register or Login -on...  :D :D
nagyon lassan jön le sajnos, nincs leöltve neked, esetleg egy tükör?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #815 Dátum: 2014, 08 28, 10:49:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nagyon lassan jön le sajnos, nincs leöltve neked, esetleg egy tükör?
Felrakom, de csak késő délután fogom tudni. Ha jó úgy...
Esetleg neked egy Internet Download Manager? Nekem 1MB/s jön le azzal... Vagy, a Maxthon, letöltéskezelővel, csak a letöltésekre...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #816 Dátum: 2014, 08 28, 10:56:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felrakom, de csak késő délután fogom tudni. Ha jó úgy...
Esetleg neked egy Internet Download Manager? Nekem 1MB/s jön le azzal... Vagy, a Maxthon, letöltéskezelővel, csak a letöltésekre...
megköszönöm 4 órát ír jelenleg IDM eszembe sem jutott, a maxthon nem is próbáltam még soha

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #817 Dátum: 2014, 08 28, 11:07:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amíg okoskodtam  :D le is jött. Thx  :taps:

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #818 Dátum: 2014, 08 28, 12:15:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Legközelebb is eldumáljuk az időt. .. :D

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen pártos... izé hármas...

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #819 Dátum: 2014, 08 28, 13:29:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legközelebb is eldumáljuk az időt. .. :D

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen pártos... izé hármas...
Kezdhetjük is  ;)  valami nem volt jó hibásan jött le a zip (hiányzott a vége) :-( De most IDM-el szedem  :ok: És valószínű frissült is mert már van egy mai dátumos 08.28-as zip is.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #820 Dátum: 2014, 08 28, 13:50:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kezdhetjük is  ;)  valami nem volt jó hibásan jött le a zip (hiányzott a vége) :-( De most IDM-el szedem  :ok: És valószínű frissült is mert már van egy mai dátumos 08.28-as zip is.
:ok:
Majd mondod, hogy neked hogy muzsikál...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #821 Dátum: 2014, 08 28, 15:04:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:
Majd mondod, hogy neked hogy muzsikál...  ;)
A 08.28-as zipet szedtem nincs benne magyar nyelv, csak Angol, meg három másik kínai

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #822 Dátum: 2014, 08 28, 15:42:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 08.28-as zipet szedtem nincs benne magyar nyelv, csak Angol, meg három másik kínai
:shock: Komolyan? A tegnapi, amit kipróbáltam, az nemzetközi LG Rom. Lehet a 28-inak azért is kisebb a mérete?
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #823 Dátum: 2014, 08 28, 17:30:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:shock: Komolyan? A tegnapi, amit kipróbáltam, az nemzetközi LG Rom. Lehet a 28-inak azért is kisebb a mérete?
biztos, a tegnapiban (felraktam) abban benne van

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #824 Dátum: 2014, 08 31, 08:27:10 »
Aki esetleg CloudyFlex 2.6-ot használ kipróbálná az ébresztőt?! Mert nálam egyet nyekken aztán kész!  >:(