2024, 10 19, 04:17:00

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225430 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG_G2_D802_KK_Root_kicsit másképp...
« Reply #575 Dátum: 2014, 07 27, 21:47:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... mondom má ma, magamnak...  :D csinálok egy vérfrissítést, szénné wipolom a drágát, és megjavulok, amit felrakok, azzal a ROMmal öregszünk meg kettecskén...  :D
20F-fel, de a Root sehogyan sem akart összejönni.. Ioroot 25, 25R1, és a legújabb sem... drivercserék, amit el tudsz képzelni... aztán eszembe jutott, Kínában is járatos vagyok...  :D egy próbát megér...
És, érdemes volt...  :taps: Tehát, 20F_Open_EU, ha nem jön össze az Ioroot...
You are not allowed to view links. Register or Login
(nem kell meglepődni, ha nem tudsz értelmezni minden kínai karaktert. nekem sem megy még.  :D az enter, mindenhol enter... ami biztos, hogy csont nélkül működik, és nekünk ez a lényeg...)
A root akkor nem jön össze, mikor nem a bts mappából nyitja a júzer az első ADB ablakot, hanem a az alapból. Majd utána megy át a bts - be. Vagy van már fent ADB driver, és ütközés van. E két hiba lehet. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG_G2_D802_KK_Root_kicsit másképp...
« Reply #576 Dátum: 2014, 07 27, 22:30:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A root akkor nem jön össze, mikor nem a bts mappából nyitja a júzer az első ADB ablakot, hanem a az alapból. Majd utána megy át a bts - be. Vagy van már fent ADB driver, és ütközés van. E két hiba lehet. ;)
ez azért fájt... :D vagy, tanárúr, azt még ki tetszett hagyni, ha nem raktam volna bele a hiányzó, épp legfrissebb Superuser-t, hogy ne a binárisok frissítésével kezdjünk a bootoloás után...  :D vagy, mondjuk nem a bts mappába rakom...  :D vagy, vagy, vagy...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG_G2_D802_KK_Root_kicsit másképp...
« Reply #577 Dátum: 2014, 07 27, 22:39:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez azért fájt... :D vagy, tanárúr, azt még ki tetszett hagyni, ha nem raktam volna bele a hiányzó, épp legfrissebb Superuser-t, hogy ne a binárisok frissítésével kezdjünk a bootoloás után...  :D vagy, mondjuk nem a bts mappába rakom...  :D vagy, vagy, vagy...
Jó, csak gondoltam hátha.  ;) :D :D Én is sakkoztam egyszer hogy miajóisten f..a találta hogy tegnap ment, ma nem.

Az új ioroot egyébként nem teszi fel alapból a superusert. Külön kell feltennie a manusnkak. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG_G2_D802_KK_Root_kicsit másképp...
« Reply #578 Dátum: 2014, 07 27, 22:46:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó, csak gondoltam hátha.  ;) :D :D Én is sakkoztam egyszer hogy miajóisten f..a találta hogy tegnap ment, ma nem. Az új ioroot egyébként nem teszi fel alapból a superusert. Külön kell feltennie a manusnkak. :)
Én beleraktam a bts mappába az superusert...párszor már ment, semmi gond nem volt...
De, viccet félre, sztem, driver gond volt... Ha jól emlékszem, a szöveges részben talán a 3.8, és 3.11-es volt ajánlva, nekem meg, má mé ne a 10-es legyen fent... nem akartam szuttyogni. Tudod, nagy barátaim az LG driverek...  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG_G2_D802_KK_Root_kicsit másképp...
« Reply #579 Dátum: 2014, 07 27, 22:58:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én beleraktam a bts mappába az superusert...párszor már ment, semmi gond nem volt...
De, viccet félre, sztem, driver gond volt... Ha jól emlékszem, a szöveges részben talán a 3.8, és 3.11-es volt ajánlva, nekem meg, má mé ne a 10-es legyen fent... nem akartam szuttyogni. Tudod, nagy barátaim az LG driverek...  :D
Tudom.  :)

De akkor jó volt a megérzésem, driver ütközés volt.  ;)

A lényeg hogy sikerült.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG_G2_D802_KK_Root_kicsit másképp...
« Reply #580 Dátum: 2014, 07 27, 23:14:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom.  :)

De akkor jó volt a megérzésem, driver ütközés volt.  ;)

A lényeg hogy sikerült.
Hiszen, mindig ez a lényeg... amikor "viszket" az ujjunk...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #581 Dátum: 2014, 07 28, 07:15:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem biztos hogy a rom hibája, de meg mégis.. Stock 20F-re raktam, még nem is másik custom - ról mentem.

Meg hát,  KDZ. Ami szintén nem volt egyszerű... Ugye nem bootolt be, gondoltam Normal Flash, hiszen ott az SD - n mindenem. Fel is ment, be is bootolt, csak FC-zott az összes gugli app. Sebaj,  factory - t neki,  az megoldja. Menüből ugye csak belső SD - vel együtt lehet gyalulni, gondoltam felrakok egy emulátort, azzal recoba küldöm. Természetesen Play hiba miatt nem tudta telepíteni, plusz gondolt egyet, magától rebootolt recoverybe, és a szemem láttára a nagykést belém mártva,  elvégzett egy HardReset - et... Oda minden aktuális mentésem, dobozból kivett állapot... 
Na ha már itt vagy,  kapsz egy CSE Flash - t,  biztos ami biztos. Éjjel 1:30-re vissza is pakoltam mindent.

1 db ART / dalvik váltásból...

Lehet a rom jó, csak ART - on van error, de nekem a következő a CloudyStock 10 lesz...  >:(
CloudyFlex, nem izgat? Csak hogy mondjak valami hasznosat is ekkora csalodas utan...
Most en se tudom mit rakjak fel. Valami stock kozeli lesz, knock kode-fal, meg art es dpi allitas is kene de az nem megy egyszerre az appsettings-szel, mint ahogy azt megtanultam.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #582 Dátum: 2014, 07 28, 07:59:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CloudyFlex, nem izgat? Csak hogy mondjak valami hasznosat is ekkora csalodas utan...
Most en se tudom mit rakjak fel. Valami stock kozeli lesz, knock kode-fal, meg art es dpi allitas is kene de az nem megy egyszerre az appsettings-szel, mint ahogy azt megtanultam.
Tegnap este felraktam a LAM HOANG G3 FINAL (ART Default)-t.
You are not allowed to view links. Register or Login
Szépen megy, futtatási környezet: ART. Nekem nagyon bejön a G3 minimal dizájnja, és a fejlesztett LG appok is jók.
Viszont, az SD Maid-ot You are not allowed to view links. Register or Login nem sikerült felraknom, ajánlhatna valaki egy bevált rendszertisztítót helyette... ne kelljen a netet bújnom órákig...
Köszi.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #583 Dátum: 2014, 07 28, 08:22:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Kicsit szétszórt vagyok mostanában. Ezt szedtem le én is, de nem tettem külön az Androidos cuccoktól, így aztán rossz verziót tettem fel a telóra és csodálkoztam hogy nyavajog a MIUI....
Most jó minden, egyedül a szerviz kód nem jön be a kippkopp feloldás, de olvasgatok hátha....

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #584 Dátum: 2014, 07 28, 10:03:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit szétszórt vagyok mostanában. Ezt szedtem le én is, de nem tettem külön az Androidos cuccoktól, így aztán rossz verziót tettem fel a telóra és csodálkoztam hogy nyavajog a MIUI....
Most jó minden, egyedül a szerviz kód nem jön be a kippkopp feloldás, de olvasgatok hátha....
naaaaa...  ;) gratula hozzá!  :taps: gondolom, feltetted a Mi-Tools-t is.
a MIUI-ban nem fog bejönni a stock szervizkód. gyanítom, hogy max 1-2 frissítés, és gatyába rázzák ezt a ROM-ot is. a G2 multilang szinte sosem jelenik meg pénteken, csak szombaton, vagy vasárnap. mindig dolgoznak rajta. én, a múlt héten, szinte végig a kínai-angol MIUI-val mentem... alig bírtam leszedni, annyira jó, de az előlapi gombokat nagyon kicsire hagyták, és az én ujjaimmal nyomkodni a 24dp-s gombokat...  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #585 Dátum: 2014, 07 28, 15:17:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
naaaaa...  ;) gratula hozzá!  :taps: gondolom, feltetted a Mi-Tools-t is.
a MIUI-ban nem fog bejönni a stock szervizkód. gyanítom, hogy max 1-2 frissítés, és gatyába rázzák ezt a ROM-ot is. a G2 multilang szinte sosem jelenik meg pénteken, csak szombaton, vagy vasárnap. mindig dolgoznak rajta. én, a múlt héten, szinte végig a kínai-angol MIUI-val mentem... alig bírtam leszedni, annyira jó, de az előlapi gombokat nagyon kicsire hagyták, és az én ujjaimmal nyomkodni a 24dp-s gombokat...  :D

Igen, valószínű még pár frissítés és tuti lesz, így is jól haladnak szerintem. Hibátlanul felment simán, és eddig minden müxik! Van ami hiányzik, de van ami jobban muzsikál mint Android alatt...

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #586 Dátum: 2014, 07 28, 15:51:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap este felraktam a LAM HOANG G3 FINAL (ART Default)-t.
You are not allowed to view links. Register or Login
Szépen megy, futtatási környezet: ART. Nekem nagyon bejön a G3 minimal dizájnja, és a fejlesztett LG appok is jók.
Viszont, az SD Maid-ot You are not allowed to view links. Register or Login nem sikerült felraknom, ajánlhatna valaki egy bevált rendszertisztítót helyette... ne kelljen a netet bújnom órákig...
Köszi.

Föltettem tegnap este én is a LAM HOANG G3 FINAL-t.
egyelőre Dalvik környezetben fut, de nekem is tetszik nagyon.
Annyira nem ismerem az SD Maid programot, viszont van neki saját tisztítója beépített.
Szerintem az is bőven elég.
Beállítások -> Általános fül -> Smart cleaning
Vagy megpróbálhatod az All-In-One Toolbox-ot You are not allowed to view links. Register or Login mondjuk nem tudom ART környezetben fut e...
Egy próbát megér

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #587 Dátum: 2014, 07 28, 17:13:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, valószínű még pár frissítés és tuti lesz, így is jól haladnak szerintem. Hibátlanul felment simán, és eddig minden müxik! Van ami hiányzik, de van ami jobban muzsikál mint Android alatt...
Ha pár frissítést megélsz a multiMIUI -val, fog menni a beállítás készség szinten, felrakod a kínait, érezni fogod a különbséget. Nem sok, de van, a kínai javára. A multival a kamera volt a bajom,és nem bírtam normális hangot kicsikarni zenéhez.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #588 Dátum: 2014, 07 28, 17:20:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Föltettem tegnap este én is a LAM HOANG G3 FINAL-t.
egyelőre Dalvik környezetben fut, de nekem is tetszik nagyon.
Annyira nem ismerem az SD Maid programot, viszont van neki saját tisztítója beépített.
Szerintem az is bőven elég.
Beállítások -> Általános fül -> Smart cleaning
Vagy megpróbálhatod az All-In-One Toolbox-ot You are not allowed to view links. Register or Login mondjuk nem tudom ART környezetben fut e...
Egy próbát megér
Felraktam alá a Cloudy1.4 kernelt, alapból az1.3 van benne, asszem... :D
Megnézem az appokat, köszi. :)
Az SdMaid nem zabálja a ramot, nem task killer, csak akkor dolgozik, amikor van miért. Minden rom csere ill. app törlés után maradnak fájlok, na azokat (is) szedi le.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #589 Dátum: 2014, 07 28, 18:02:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felraktam alá a Cloudy1.4 kernelt, alapból az1.3 van benne, asszem... :D
Megnézem az appokat, köszi. :)
Az SdMaid nem zabálja a ramot, nem task killer, csak akkor dolgozik, amikor van miért. Minden rom csere ill. app törlés után maradnak fájlok, na azokat (is) szedi le.

Légyszi majd mond el, hogy mire jutottál?
Megy e az alkalmazás, illetve hogy az 1.4-es kernellel jobb lett e valami? (teljesítmény, akku stb.)

Köszi

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #590 Dátum: 2014, 07 28, 19:49:31 »
Hogy is van ez?
Beállítások, általános, Biztonsági mentés és visszaállítás, Gyári adatok visszaállítása. Elvileg mindent töröl, de mégis megmaradt minden!

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #591 Dátum: 2014, 07 28, 20:49:09 »
Nézem a tárhelyet, Vegyes: 10.48 GB. Ezen belül System Data: 9.44 GB. Mi a bánattól ilyen sok?!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #592 Dátum: 2014, 07 29, 03:13:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézem a tárhelyet, Vegyes: 10.48 GB. Ezen belül System Data: 9.44 GB. Mi a bánattól ilyen sok?!
Ez MIUI? Vagy?
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #593 Dátum: 2014, 07 29, 03:48:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Légyszi majd mond el, hogy mire jutottál?
Megy e az alkalmazás, illetve hogy az 1.4-es kernellel jobb lett e valami? (teljesítmény, akku stb.)
Köszi
Egyelőre még korai ítéletet mondani. Talán, az alkalmazások indításánál az az aprócska "gondolkodási idő" elmarad az ART miatt. Az első merítési ciklus 20 üzemóra, 85%-ról 15%-ra. 3óra képernyő idő (csak megjegyzem, hogy verőfényes napsütésben, 33c melegben, nem a sötét szobában  :D), 4,5 óra zene (Viper4, a legjobb driverrel, tehát dolgoztatja a procit), 2email fiók folyamatos szinkronizálása, viber, 1óra telefonbeszélgetés, állandó gps (a legpontosabb meghatározásra állítva), QMemo+ helyemlékeztetőkre is beállítva, fényképező, állandó wifi, és 2g/3g/LTE automata mód, állandó adatkapcsolattal, ha nem vagyok az irodában. Nem érzem rossznak...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #594 Dátum: 2014, 07 29, 14:56:39 »
CloudyStock 2.4

Changelog:

Fixed ART runtime
Fixed LGWeather
Added split windows
Advanced power menu
GPro 2 wallpapers
Auto panel detection
Screen calibration support
Knock-Code for all variants
Updated Google apps



You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #595 Dátum: 2014, 07 29, 15:17:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyelőre még korai ítéletet mondani. Talán, az alkalmazások indításánál az az aprócska "gondolkodási idő" elmarad az ART miatt. Az első merítési ciklus 20 üzemóra, 85%-ról 15%-ra. 3óra képernyő idő (csak megjegyzem, hogy verőfényes napsütésben, 33c melegben, nem a sötét szobában  :D), 4,5 óra zene (Viper4, a legjobb driverrel, tehát dolgoztatja a procit), 2email fiók folyamatos szinkronizálása, viber, 1óra telefonbeszélgetés, állandó gps (a legpontosabb meghatározásra állítva), QMemo+ helyemlékeztetőkre is beállítva, fényképező, állandó wifi, és 2g/3g/LTE automata mód, állandó adatkapcsolattal, ha nem vagyok az irodában. Nem érzem rossznak...  ;)

Eddig jól hangzik...  :)
Akkor lehet átteszem én is ART környezetbe.
Köszönöm a leírtakat.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #596 Dátum: 2014, 07 29, 15:54:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig jól hangzik...  :)
Akkor lehet átteszem én is ART környezetbe.
Köszönöm a leírtakat.
Nincs tervben semmilyen Xposed modul? Nekem, ma vissza dalvikosította... :D
Ma megjelent a dalvikos final változat. Deoxeded. Esetleg,gondold át.

... a hűen dolgozó Lg G2mről

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #597 Dátum: 2014, 07 29, 16:00:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs tervben semmilyen Xposed modul? Nekem, ma vissza dalvikosította... :D
Ma megjelent a dalvikos final változat. Deoxeded. Esetleg,gondold át.

... a hűen dolgozó Lg G2mről
Na megpróbálod megint? :-D
You are not allowed to view links. Register or Login
CloudyStock 2.4

Changelog:

Fixed ART runtime
Fixed LGWeather
Added split windows
Advanced power menu
GPro 2 wallpapers
Auto panel detection
Screen calibration support
Knock-Code for all variants
Updated Google apps



You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #598 Dátum: 2014, 07 29, 16:12:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na megpróbálod megint? :-D
Megpróbáltam. ART-on bootol, jó is, csaképpen nem tudok hívást indítani, fekete képernyő, slussz...

A rom szokásos Cloudyfa minőség, első blikkre izmosnak tűnik, maradok dalvikon és felejtem hogy van ART mód.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #599 Dátum: 2014, 07 29, 16:25:46 »
Felraktam én is ezt a Lamhoang ART Final féle romot, eddig minden okés, install után nem volt hajlandó eljutni a rendszerig, ezért nyomtam egy restartot, ezután megjavult.

Csak úgy magától visszaállt Dalvikra egy reboot után ?
A fényerőt más romoknál is ennyire le lehet venni? Mert ennél furának tartottam hogy alig láttam valamit, pedig nem kint voltam hanem bent a félsötét szobába.
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#