2024, 10 19, 02:46:04

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225428 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #525 Dátum: 2014, 07 17, 13:26:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gps: Legpontosabbra állít,időjárás alkalmazás elindít,bal fent,aktuális helyszín. 1-2perc,amíg összeszedi magát. Utána már megy GPS -ről is simán.
Build.prop este gépről.

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...

Rendben köszi!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #526 Dátum: 2014, 07 18, 08:47:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben köszi!
A build.prop módosítás az első kiadású Miui--nál kellett. Akkor még nem volt integrálva a beállítások közé. Most már nem kell. Ha nem megy, várjuk a szebb jövőt... ;)

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #527 Dátum: 2014, 07 18, 09:24:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A build.prop módosítás az első kiadású Miui--nál kellett. Akkor még nem volt integrálva a beállítások közé. Most már nem kell. Ha nem megy, várjuk a szebb jövőt... ;)

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...

Rendben köszi!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Egy kis színt a recoverybe...
« Reply #528 Dátum: 2014, 07 18, 23:32:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem mellesleg TWRP_2.7.1.0
(úgy ment fel a kínai, eddig mindennel döcögős MIUI, mint a vaj... De, ember legyen a talpán, aki eldönti, hogy a módosított update_script-nek köszönhetően, avagy a zúj recovery miatt...  :D)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető fdavid2

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • Sony Xperia Z5 Compact
  • Navigáció / Navigation: Waze
Re: Egy kis színt a recoverybe...
« Reply #529 Dátum: 2014, 07 19, 17:47:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem mellesleg TWRP_2.7.1.0
(úgy ment fel a kínai, eddig mindennel döcögős MIUI, mint a vaj... De, ember legyen a talpán, aki eldönti, hogy a módosított update_script-nek köszönhetően, avagy a zúj recovery miatt...  :D)
Igazad van, tényleg jobban eszi a MIUI-t.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #530 Dátum: 2014, 07 20, 19:53:42 »
Ugye van V20F új stock + koreában is van új V21U. Cloudyfa a koreaiból dolgozik. Valahol bíztam benne, reméltem hogy nem áll meg a projekt, nem hagyja abba a CloudyStock - ot.  egyelőre csak Twitteren van megosztva, kíváncsian várom.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #531 Dátum: 2014, 07 21, 23:44:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugye van V20F új stock + koreában is van új V21U. Cloudyfa a koreaiból dolgozik. Valahol bíztam benne, reméltem hogy nem áll meg a projekt, nem hagyja abba a CloudyStock - ot.  egyelőre csak Twitteren van megosztva, kíváncsian várom.
Akkor elkezdek kikoltozni ;-)

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Egy kis színt a recoverybe...
« Reply #532 Dátum: 2014, 07 22, 12:18:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad van, tényleg jobban eszi a MIUI-t.
nem a zúj TWRP miatt ment fel a MIUIm mint a vaj... Itt egy módosított update script, nem időz a system partíció törlésével, ezért a flash előtt mindenképp el kell!! végezni!
You are not allowed to view links. Register or Login
Az eredeti ROMban, még gépen a \META-INF\com\google\android mappában csere az új, módosított scriptet, és gyí...  :D
Próbáltam. Működik. Úgy, ahogy igazából kellene...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #533 Dátum: 2014, 07 23, 17:20:33 »
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget MIUI-hoz.
Ha jól olvastam és értelmeztem a dolgokat, akkor letöltöm ezt:
xiaomi.eu_multi_d802_4.7.11_kk-4.4
ebben kicserélem az update-script fájlt arra, ami xda-n van linkelve.
Így ugye nekem kell elvégezni a format system folyamatot.
Fölteszem telefonra, recovery, wipe-ok és format system.
Utána flash ROM, majd ha bebootolt utána google installer.apk telepítése.
Jelenleg CloudyFlex 2.4 van fönt szóval nem kell a KK modified Baseband.
Elvileg ennyi?

Köszönöm a válaszokat  :)

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #534 Dátum: 2014, 07 23, 18:37:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget MIUI-hoz.
Ha jól olvastam és értelmeztem a dolgokat, akkor letöltöm ezt:
xiaomi.eu_multi_d802_4.7.11_kk-4.4
ebben kicserélem az update-script fájlt arra, ami xda-n van linkelve.
Így ugye nekem kell elvégezni a format system folyamatot.
Fölteszem telefonra, recovery, wipe-ok és format system.
Utána flash ROM, majd ha bebootolt utána google installer.apk telepítése.
Jelenleg CloudyFlex 2.4 van fönt szóval nem kell a KK modified Baseband.
Elvileg ennyi?

Köszönöm a válaszokat  :)
Szóról szóra, ahogy írtad. A CF_2.4-ben,nem a legfrissebb modem van. Ha nem sietsz, érdemes egy 20F-et felrakni előtte, de így is menni fog. A CM11 MIUI elindul JB és KitKat alatt is.
Hajrá... ;)

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #535 Dátum: 2014, 07 23, 23:30:23 »
A CloudyStock 2.3 kiadva. Neg szenzgetek a kommentek kozul, de hetvegen felteszem. Van esetleg valaki aki mar megelozott?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #536 Dátum: 2014, 07 23, 23:32:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A CloudyStock 2.3 kiadva. Neg szenzgetek a kommentek kozul, de hetvegen felteszem. Van esetleg valaki aki mar megelozott?
Nincs, de időm lesz, akkor lesz. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #537 Dátum: 2014, 07 24, 08:47:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóról szóra, ahogy írtad. A CF_2.4-ben,nem a legfrissebb modem van. Ha nem sietsz, érdemes egy 20F-et felrakni előtte, de így is menni fog. A CM11 MIUI elindul JB és KitKat alatt is.
Hajrá... ;)

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...

Köszönöm a választ.
Ugyan nem sietek, de tegnap este azért megpróbáltam föltenni, úgy, hogy nem tettem föl 20F-et de valami nem volt frankó.
Elsőre nem akarta, Recoveryben "Failed" hibaüzenet fogadott, gondoltam valami nem tetszik neki.
Letöltöttem újra viszont telefonon nem hiszem, hogy sikerült kicserélni az update-script fájlt. Root Explorerben próbáltam. (Megpróbáltam lecserélni a TWRP 2.7.0.0-át 2.7.1.0-re nem ment.)
Abból gondolom, hogy amikor elindult a telepítés vagy 4 percig Format system volt, viszont fölment.
Bootoláskor megjelent a MIUI logo tölt, tölt, utána újraindult... Majd eljutottunk a nyelv kiválasztásához, azonban hibaüzenetet dobott. Pontosan nem tudom mi de valami leállt és okézni lehetett vagy jelentést küldeni.
Így mivel álmos voltam visszatettem mentésből Flexet és alvás.

Felmerült bennem egy-két kérdés, erre szeretnék választ.
TWRP 2.7.0.0. van fönt ezt le kell e cserélnem TWRP 2.7.1.0 erre és hogyan, mert nem sikerült recoveryből telepíteni.
A másik kérdés, hogy az xda-n linkelt update-script fájlt számítógépen megnyitom akár WinRAR-al vagy WinZip-el és simán bemásolom és kész?
Illetve, hogy recovery-ban hogyan tudom formázni manuálisan a system-et?

Bocsánat a hosszú leírásért, de gondoltam így a tiszta, ha minden műveletet leírok amit csináltam abból jobban kiderül, hogy hol hibáztam.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #538 Dátum: 2014, 07 24, 10:40:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a választ.
Ugyan nem sietek, de tegnap este azért megpróbáltam föltenni, úgy, hogy nem tettem föl 20F-et de valami nem volt frankó.
Elsőre nem akarta, Recoveryben "Failed" hibaüzenet fogadott, gondoltam valami nem tetszik neki.
Letöltöttem újra viszont telefonon nem hiszem, hogy sikerült kicserélni az update-script fájlt. Root Explorerben próbáltam. (Megpróbáltam lecserélni a TWRP 2.7.0.0-át 2.7.1.0-re nem ment.)
Abból gondolom, hogy amikor elindult a telepítés vagy 4 percig Format system volt, viszont fölment.
Bootoláskor megjelent a MIUI logo tölt, tölt, utána újraindult... Majd eljutottunk a nyelv kiválasztásához, azonban hibaüzenetet dobott. Pontosan nem tudom mi de valami leállt és okézni lehetett vagy jelentést küldeni.
Így mivel álmos voltam visszatettem mentésből Flexet és alvás.
Felmerült bennem egy-két kérdés, erre szeretnék választ.
TWRP 2.7.0.0. van fönt ezt le kell e cserélnem TWRP 2.7.1.0 erre és hogyan, mert nem sikerült recoveryből telepíteni.
A másik kérdés, hogy az xda-n linkelt update-script fájlt számítógépen megnyitom akár WinRAR-al vagy WinZip-el és simán bemásolom és kész?
Illetve, hogy recovery-ban hogyan tudom formázni manuálisan a system-et?
Bocsánat a hosszú leírásért, de gondoltam így a tiszta, ha minden műveletet leírok amit csináltam abból jobban kiderül, hogy hol hibáztam.
Na, nézzük sorjában...
A mindig épp aktuális heti xiaomi.eu-s (multilang) ROMok: A legfrissebbet töltsd le. A 11.-es ROM hibája volt, hogy még nyelvet sem lehetett választani.
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdemes ránézni többször, mert ha a fórumból van visszajelzés 1-2 hibával kapcsolatban, gyakran hét közben is javítják. A kiadás dátuma frissül, ergo lehet követni, ha közben módosítás volt.
A ROM flashelés előtt mindenképp biztonsági mentés. A script csere pc-n. A script csak kiírja hogy format system, de nincs parancs rá, nem végzi el, tehát, ha minden klassz, gyakorlatilag zökkenőmentesen el kell indulni az rendszer telepítésének.
TWRP 2.7.1.0: You are not allowed to view links. Register or Login ezt használd! Fel kellene menni recoveryből, minden gond nélkül.
Ha nem akarsz 20F-et felrakni:
1. 2.7.0.0-val mentés a mostani ROMról.
2. 2.7.1.0 frissítés.
2. Újraindít, de csak reoverybe. (Főmenü->Reboot_>Recovery)
3. Mount, x a System előtt.
4. Főmenü->Vipe->Advanced vipe->Dalvik, System, Data, Cash
5. Flash MIUI.
Hajrá...  :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #539 Dátum: 2014, 07 24, 13:32:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, nézzük sorjában...
A mindig épp aktuális heti xiaomi.eu-s (multilang) ROMok: A legfrissebbet töltsd le. A 11.-es ROM hibája volt, hogy még nyelvet sem lehetett választani.
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdemes ránézni többször, mert ha a fórumból van visszajelzés 1-2 hibával kapcsolatban, gyakran hét közben is javítják. A kiadás dátuma frissül, ergo lehet követni, ha közben módosítás volt.
A ROM flashelés előtt mindenképp biztonsági mentés. A script csere pc-n. A script csak kiírja hogy format system, de nincs parancs rá, nem végzi el, tehát, ha minden klassz, gyakorlatilag zökkenőmentesen el kell indulni az rendszer telepítésének.
TWRP 2.7.1.0: You are not allowed to view links. Register or Login ezt használd! Fel kellene menni recoveryből, minden gond nélkül.
Ha nem akarsz 20F-et felrakni:
1. 2.7.0.0-val mentés a mostani ROMról.
2. 2.7.1.0 frissítés.
2. Újraindít, de csak reoverybe. (Főmenü->Reboot_>Recovery)
3. Mount, x a System előtt.
4. Főmenü->Vipe->Advanced vipe->Dalvik, System, Data, Cash
5. Flash MIUI.
Hajrá...  :taps:

Nagyon szépen köszönöm!
Délután megnézem, így már sikerülnie kell.  :)

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #540 Dátum: 2014, 07 24, 13:39:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon szépen köszönöm!
Délután megnézem, így már sikerülnie kell.  :)
:ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #541 Dátum: 2014, 07 24, 16:32:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A CloudyStock 2.3 kiadva. Neg szenzgetek a kommentek kozul, de hetvegen felteszem. Van esetleg valaki aki mar megelozott?
Sajnálatos, de részemről kimarad. Nem akarok ilyen és hasonló gondokkal küzdeni:

softkeys are kinda small and not responsive like stock especially back button.

Arról nem beszélve hogy a 2 napja kiadott romról még egy "nézd jobb lett az akkum" vagy "ezért meg ezért jobb" postot se látni. Csak kernelt keresnek páran, meg a rádióval + weather widgettel küzdenek.

Köszi, de ennél jobb a V20F  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #542 Dátum: 2014, 07 24, 17:18:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálatos, de részemről kimarad. Nem akarok ilyen és hasonló gondokkal küzdeni:

softkeys are kinda small and not responsive like stock especially back button.

Arról nem beszélve hogy a 2 napja kiadott romról még egy "nézd jobb lett az akkum" vagy "ezért meg ezért jobb" postot se látni. Csak kernelt keresnek páran, meg a rádióval + weather widgettel küzdenek.

Köszi, de ennél jobb a V20F  ;)
A CloudyFlex_2.5 az megy. Szemmel látható hibát nem tálaltam. Valamelyik este felraktam, de csak kipróbálni...

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #543 Dátum: 2014, 07 24, 19:02:30 »
Sziasztok
Tegnap meguntam a stock romot és rootoltam a telót, felraktam a Cloudy G3 1.2 ROM-ot, gyors meg minden, bár akksi lehet picit hamarabb elfogy, meg hiányzik a vissza gomb... Szóval azt szeretném kérdezni hogy az MIUI-ból melyiket rakjam fel, és mennyi hiba van abban?
Biztos kérdezték már, de próbáltam itt vissza olvasni pár oldalt és annyira bele keveredtem hogy inkább megkérdezem.... Vagy ha nem is MIUI akkor melyik ROM stabil még amit érdemes felrakni/kipróbálni?
Köszönöm előre is!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #544 Dátum: 2014, 07 25, 05:17:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A CloudyFlex_2.5 az megy. Szemmel látható hibát nem tálaltam. Valamelyik este felraktam, de csak kipróbálni...

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...
Bent volt a dongó a fülembe, estig bírtam wipe nélkül. CloudyStock 2.3 Nanáhogy megnézzük milyen, ma teszt.  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #545 Dátum: 2014, 07 25, 06:19:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bent volt a dongó a fülembe, estig bírtam wipe nélkül. CloudyStock 2.3 Nanáhogy megnézzük milyen, ma teszt.  :D
:D Most már be kell hogy valjam: Bíztam benned... :D

Tapatalk-kal küldve az én hűen szolgáló Lg G2-mről...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #546 Dátum: 2014, 07 25, 19:51:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bent volt a dongó a fülembe, estig bírtam wipe nélkül. CloudyStock 2.3 Nanáhogy megnézzük milyen, ma teszt.  :D
Tegnap lattam h irtàl, kondom reagalok, hogy majd javitjak, de làtom eddig tartott nálad az elhatározás, h nem teszed fel. Mesélj majd h milyen, mert még nem volt Iván kiköltözni szóval csak hónapután teszem fel.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #547 Dátum: 2014, 07 25, 20:26:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap lattam h irtàl, kondom reagalok, hogy majd javitjak, de làtom eddig tartott nálad az elhatározás, h nem teszed fel. Mesélj majd h milyen, mert még nem volt Iván kiköltözni szóval csak hónapután teszem fel.
Hulye autocorrekct... Kondom= mondom, Iván= időm

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #548 Dátum: 2014, 07 25, 20:39:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hulye autocorrekct... Kondom= mondom, Iván= időm
Gondoltam. :D  De pl. a SwiftKey jól tanul. ;)

Eddig azt mondom igen jó. Akku megszokott, bár csak első töltésen vagyok, biztos jobb lesz. Kamera szintén (G Pro 2), rendszer a megszokott Cloudyfa minőség. Split Window bent, igen jó, de ha jól tudom ART mode alatt ezzel van némi gixer. Kernel 3.4.99, hozza a jót, lazán viszi a romot. Hang minőséggel sincs gond, hívás is remek.

Ha jól látom azok nyűglődnek, akik más custom romokról mentek. Én stock 20F-re raktam, igaz 1 nap, hibátlan. CloudyStock 2.2-sek is páran jeleztek gondot, bár nem kell mindent elhinni..

Annyi én a flash végén nem nyomtam reboot - ot az aroma - ban,  hanem toltam neki még 1x egy wipe data, cache - t.

Azóta jó, de bővebben nyilván pár nap múlva. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #549 Dátum: 2014, 07 25, 21:15:06 »
Megvan az első galiba.... >:(

ART telepitett data appokal = bootlop
ART 0 telepitett appal = nem indul a teló
Következő wipe data-val már dalvikon se indul...

Nincs más, ADB vagy KDZ.... >:(

Magyarul ART mode CloudyStock 2.3 = extreme danger...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login